ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראה לי שהייתי יכולה להיות שולט נהדר ...

anguissette
לפני 12 שנים • 6 בספט׳ 2011

נראה לי שהייתי יכולה להיות שולט נהדר ...

anguissette • 6 בספט׳ 2011
תבכי ילדה.
תבכי בזמן שאני מחזיק אותך
למטה. ומזיין אותך חזק, בלי שום רחמים. תבכי בכי קורע לב, לא בכי של כאב אלא בכי של אובדן מר, של השפלה.
תבכי שאיבדת את הכבוד שלך, זה בסדר, תבכי שאיבדת את הרצון להיות עצמך. אני מבין. תבכי על זה שאת הזונה שלי. כי זה נכון. ואני גם רוצה שתבכי כי את שמחה. כי את שמחה שאת במצב הזה. את שמחה שאת בוכה את הבכי המקסים שלך. אני כל פעם נדהם שאת מצליחה להתייפח כלכך יפה, כמו נסיכה, וזאת למרות שאני חודר אליך שוב ושוב ומושך לך חזק בשיער. למרות שמדי כמה שניות את פתאום לא ממש מתייפחת. את פתאום גונחת. ולאט לאט את מפסיקה לבכות ומתחילה לצרוח. ואני אוהב גם את זה. וגומר מזה. ועכשיו את שוב בוכה. ואני רוצה להחזיק אותך עד שהבכי יפסיק שוב. רוצה לשבת איתך בין הזרועות שלי כל הלילה. אבל את שונאת אותי קצת עכשיו בלב. ואת תנשכי אותי.
ואז אני אצטרך שוב ללמד אותך לקח.
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Mary Jane
לפני 12 שנים • 7 בספט׳ 2011
Mary Jane • 7 בספט׳ 2011
גאד, איזו בכיינית ; )
מUחדת
מUחדת • 7 בספט׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
גאד, איזו בכיינית ; )

לא בכיינית. מנטאלית.
Mary Jane
Mary Jane • 7 בספט׳ 2011
חחח icon_smile.gif
anguissette

אין ברירה, העולם כה עצוב.

anguissette • 7 בספט׳ 2011
היא בכינית מנטאלית.
ותודה על התגובות icon_smile.gif
Dark Artist​(שולט)
לפני 12 שנים • 8 בספט׳ 2011

Re: נראה לי שהייתי יכולה להיות שולט נהדר ...

Dark Artist​(שולט) • 8 בספט׳ 2011
anguissette כתב/ה:
תבכי ילדה.
תבכי בזמן שאני מחזיק אותך
למטה. ומזיין אותך חזק, בלי שום רחמים. תבכי בכי קורע לב, לא בכי של כאב אלא בכי של אובדן מר, של השפלה.
תבכי שאיבדת את הכבוד שלך, זה בסדר, תבכי שאיבדת את הרצון להיות עצמך. אני מבין. תבכי על זה שאת הזונה שלי. כי זה נכון. ואני גם רוצה שתבכי כי את שמחה. כי את שמחה שאת במצב הזה. את שמחה שאת בוכה את הבכי המקסים שלך. אני כל פעם נדהם שאת מצליחה להתייפח כלכך יפה, כמו נסיכה, וזאת למרות שאני חודר אליך שוב ושוב ומושך לך חזק בשיער. למרות שמדי כמה שניות את פתאום לא ממש מתייפחת. את פתאום גונחת. ולאט לאט את מפסיקה לבכות ומתחילה לצרוח. ואני אוהב גם את זה. וגומר מזה. ועכשיו את שוב בוכה. ואני רוצה להחזיק אותך עד שהבכי יפסיק שוב. רוצה לשבת איתך בין הזרועות שלי כל הלילה. אבל את שונאת אותי קצת עכשיו בלב. ואת תנשכי אותי.
ואז אני אצטרך שוב ללמד אותך לקח.
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

שאלה אחת לי
זה מעניין לראות איך שולט נראה מנקודת מבט של נשלטת
אבל האם כך את באמת רואה שולט?
anguissette
לפני 12 שנים • 8 בספט׳ 2011

שולט

anguissette • 8 בספט׳ 2011
האמת שלא ממש הירהרתי בדבר.
אני חושבת ששולט נראה שונה לכל אחד ואפשר להתחבר לכמה סוגים.
ה"יצירה" הקטנה הזאת היא לא בדיוק אני, לא בדיוק מה שאני רוצה. יש בה אלמנטים בוודאי. וחלקים מהחיים. ודמיון, וכל מני כאלו.
מה זה שולט? כל אחת ואחד יקבעו בעצמם מה הם רוצים. אני בכלל לא נשלטת icon_cool.gif (רוב הזמן)