סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניק ועונשו :)

הוא​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 ביולי 2004

הוא (לא אתה ולא ההוא) :)

הוא​(שולט) • 18 ביולי 2004
תוך כדי מילוי הפרטים בהבזק יצירתיות עלה לי -הוא
מרוחק קורקטי קצת בלתי נגיש ובעיקר מסתורי
שטיק שכיח של שליטה להקרא בגוף שלישי נסתר אלא שכאן זה עם מידה של הומור עצמי
קיבלתי תגובות לניק לרוחב הסקאלה מדחיה וזעם ועד הדלקות טוטאלית
אני חושב שהוא קצר קולע ומיוחד .
כאן ובדנג'ן אני הוא
בתפוז אני gidionline80
BBW
BBW
לפני 19 שנים • 18 ביולי 2004
BBW • 18 ביולי 2004
ובכן, למי שלא יודע:
Big Beautiful Women
כי אני בדיוק כזאת. גדולה ויפה.
icon_wink.gif
Uranus
לפני 19 שנים • 19 ביולי 2004
Uranus • 19 ביולי 2004
אורנוס Uranus

שם כמובן של אל הרקיע היווני שהוא וגאיה אלת האדמה הנם האלים הקדומים ביותר במיתולוגיה היוונית שאני חובב מושבע שלה.
גם כוכב הלכת הכחול נקרא על שמו עקב צבע הרקיע (וצבע המחשבות שבראשי רוב הזמן)

יש כמובן את כל ההתחכמויות : Ur Anus שמעיד לא מעט על הפיקסציה שלי icon_wink.gif וזו גם תשובה למי ששאלה אותי על כך לא מזמן.

דרך אגב מסתבר שיש באט פלאג עצבני מפוסל ומרהיב מקריסטל כחול בשם אורנוס. מאיים לא פחות ממני. מספיק לרשום בגוגל ותגיעו אליו בקלות.

לסיום, זה עתה במקריות לחלוטין שלחתי למישהי כאן מחמאה על הניק שלדעתי צריך לזכות אותה בפרס הקופירייטינג לו היה כזה דבר. מקווה שאם היא קוראת את שורותי, היא גם תשתף ותאמר מה מקורו.
אליסיה

אליסיה על שום מה...

אליסיה • 19 ביולי 2004
דבר אליה- פדרו אלמודובר

אליסיה- דמות רכה, צעירה, נשית ובשלה.
אליסיה שרויה בקומה ונסעדת יום וליל ע"י גבר שמאוהב בה.
אותו גבר שם את אליסיה במרכז חייו, הוא עושה זאת כדי שיחיה את חייו בשבילה וכדי שיוכל לחיות את חייה במלואם, הוא צריך את תלותה בו, את התמסרותה המוחלטת.
בכוחה של אליסיה לגרום לאותו גבר לעבור את הגבול האסור, השימוש שעושה בנינגו באליסיה מפרה אותה ומעורר אותה בחזרה לחיים.

למרות שהיא פסיבית, יש לה כוח לשלוט בחיים שלמים של גבר

עד כאן...
עוגיעוגי​(לא בעסק)

ועוגיפלצת על שם מה?

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 19 ביולי 2004
באמת מזל שנפתח הדיון הזה כי כבר מעייף אותי להסביר כל פעם מחדש, אז ככה:
כשאני כותבת אני הופכת למישהי אחרת, מאד אסרטיבית ולעיתים אגרסיבית עם "וואחד ג'ורה" וכשפוגשים אותי תמיד המעבר מאד משעשע כי אני מתנהגת כמו ילדה קטנה שמתחבאת מאחורי השמלה של אמא, מסמיקה וביישנית וגם הלוק הוא "מתוק" והתגובות תמיד מאד "קשות", משהו בסגנון "ואני פחדתי לפגוש אותך כי היית כזו ביצ'ית ואת בתכלס סתם כלבלבונת מתוקה" אז שלא יגידו שלא אמרתי...זה סוג של הכנה
חוץ מזה אני מאמינה שבכל אישה יש למעשה שתי נשים, הילדה והאישה, המתוקה והמפלצת וכיו"ב
והכי חשוב, לא אוהבת לקחת את עצמי יותר מדי ברצינות, הכי חשוב בחיים זה לדעת לצחוק קודם כל על עצמך וברגע שאני חושבת על עצמי כעל דמות מרחוב סומסום, הרבה יותר קל לעשות את זה icon_smile.gif
אנפת לילה

ולמה אנפה?

אנפת לילה • 19 ביולי 2004
בכלל הייתי מוכרת בניק אחר לפני כן.
החלטתי לפתוח בלוג בניק בדוי. הכי רחוק שיכולתי לחשוב מהניק המקורי.
מאחר ועדיין חיפשתי לאן אני הולכת עם כל הקטע הזה של הבדסמ, ומאחר ו"אנה אני באה" היה משפט חביב עלי במיוחד ,בחרתי בו כשם לבלוג. אנה - אנפה, זה כבר היה קרוב ממש.
יש כל מיני סוגים של אנפות ונורא לא רציתי להיות אנפת בקר למשל. יש לזה קונוטציה לא משהו....
אנפת לילה לעומת זאת.....נשמע אחרת לגמרי.
ציפור מכוערת לאללה, אבל יופי של צליל icon_smile.gif

ומאז הניק הקודם הלך והצטמצם עד שנעלם , אנפה תפסה נפח. והיום אני מזוהה יותר בניק הזה מאשר באחר icon_smile.gif
tch​(נשלט)

אבי...

tch​(נשלט) • 19 ביולי 2004
פשוט ביותר.
אם תקלידו במקלדת את האותיות tch מה תקבלו?נכון,אבי.
כשפתחתי את הניק בעבודה לא הבחנתי שהמקלדת מכוונת לאנגלית,הקלדתי א ב י ,וקיבלתי tch.
מצא חן בעיני ,ולא שיניתי.
icon_razz.gif
Demi
Demi • 19 ביולי 2004
יותר מידי שאלו אותי, אז הנה:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%94%D7%99%D7%9D
תעשו חיפוש שם על - דמיאורגוס, זהו.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 19 ביולי 2004
הייתי בעבר (הרחוק) בערוץ צ'אט גוריאני ולכולם היו שמות דמויי לטיניים או שמות שנשמעו אקזוטיים ופנטסטיים - ברוטארכוס, פולאנאום, מיוולין.

אז חיפשתי שם עם צליל מעניין והחלטתי על ta`ir. יותר מאוחר נזכרתי שיש לזה גם משמעות בעברית והורדתי את הגרש.
שבירה​(נשלטת)
שבירה​(נשלטת) • 19 ביולי 2004
שבירה -
כשם הפועל (שבירה של צלחת) breaking
וכתואר (צלחת שבירה) breakable

מתייחס לחוויה של "להישבר", הנקודה בה אני מאבדת את המגננות האחרונות. זו הנקודה בה אני אעשה הכל בשבילו, בה הוא יכול לעשות הכל; ההשתייכות המוחלטת. לא קל להגיע לשם (לפחות לא לי), ובשבילי זהו הרגע שבשבילו אני בעולם הזה.