סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניק ועונשו :)

Ygramul
לפני 16 שנים • 24 באוג׳ 2007

איגרמול הרבים

Ygramul • 24 באוג׳ 2007
דמות בעלת תודעה יחידה המורכבת מאין-ספור חרקים זעירים. מתוך "הסיפור שאינו נגמר" של מיכאל אנדה (שהוא גם סופר ספרי הילדים החביב עלינו). נכתב לעיתים גם 'איגראמול' בעברית.

מכיוון שאנו רבים, השם התבקש. ולאלו שלא קראו, הנה התיאור מהספר:

"הוא נסק והסתער, נסק והסתער, ממיר ללא הרף את צורתו. לעיתים דמה הדבר לעכביש ענקי, ארך-רגליים, ולו עיניים רבות, לוהבות וגוף שמן, עוטה שיער שחור, פרוע ומדובלל. עוד רגע והיצור לבש צורת יד יחידה, גדולה, ולה טפרים ארוכים, שאיימו למחוץ את דרקון המזל. הרף-עין והיד הפכה והיתה לעקרב שחור, גדול-מימדים, שנעץ בקורבנו האומלל את עוקץ הרעל שלו."
Stranger-It
לפני 16 שנים • 25 באוג׳ 2007
Stranger-It • 25 באוג׳ 2007
אהבתי את השרשור הזה ..

בעבר זה היה 'Lady Starlight' כי זה שיר אהוב של הסקורפיונס וכי אני בחורה של לילה , ירח וכוכבים ..

והיום זה 'אוויר לנשימה' כי מצאתי את עצמי בתקופה כזו שכל מה שהייתי זקוקה לו זה קצת אוויר נקי .. התקופה אמנם עברה אבל הניק עדיין קיים ..
Diz
Diz
לפני 16 שנים • 25 באוג׳ 2007

טוב, אני...

Diz • 25 באוג׳ 2007
RABINYA
ברוסית משמעות המילה הזאת היא-שפחה
_______
אתם בטח שואלים את עצמכם איזו סיבה יש לשולטת לקרוא לעצמה שפחה, וזאת שאלה לגיטימית..אם לקחת בחשבון את העובדה שרובכם לא מכיר אותי אישית.
אני אשמח להרחיב בפרטי.
לפני 16 שנים • 27 באוג׳ 2007

חתולה פרסית

Gold Dust Woman​(שולטת) • 27 באוג׳ 2007
ובכן... בעבר הייתי מישהי אחרת. התנתקתי מהאתר בכוונה לא לחזור לכאן, אך עקב עבודה שכתבתי- נאלצתי לחזור ולמצוא מרואיינות. אגב, למי שעוד לא שמע, העבודה שדרגה לי את הציון הסופי של הקורס ב-5 נקודות שלמות. אז תודה לשלושת המופלאים שתרמו לי מזמנם ומעולמם!
חתולה פרסית: 1- השיער שלי עבה ונעים למגע. 2- אני מתה על גושי הפרווה המייללים האלה. 3- הקעקוע שלי, שהרישום שעל-פיו נעשה מופיע בפרופיל שלי icon_wink.gif
סאב זירו​(נשלט)
לפני 16 שנים • 27 באוג׳ 2007

סאב זירו - זו דמות ממשחק מכות ידוע

סאב זירו​(נשלט) • 27 באוג׳ 2007
ולדעתי השם הוא אחלה אז אימצתי אותו...
nhugo
לפני 16 שנים • 28 באוג׳ 2007
nhugo • 28 באוג׳ 2007
פירוש מילולי מאנגלית חופשית -תת אפס
GREEK​(אחר)
לפני 16 שנים • 29 באוג׳ 2007
GREEK​(אחר) • 29 באוג׳ 2007
GREEK

ככה כי אני פולני icon_lol.gif
ג'וני
לפני 16 שנים • 29 באוג׳ 2007

ג'וני בא, זה משמח

ג'וני • 29 באוג׳ 2007
בהתחלה אחי היה קורא לי ככה מידי פעם. סתם כי בא לו.

ואז להפתעתי אחד החברים שלי התחיל לקרוא לי ככה בלי שום קשר בכלל, בגלל שהוא טען שתמיד כשאני בסביבה אני משמח אותו - מתוך השיר "ג'וני בא, זה משמח..."

זרמתי עם זה ואימצתי את זהicon_smile.gif
נולי
לפני 16 שנים • 8 בספט׳ 2007
נולי • 8 בספט׳ 2007
שיעמם לי אז קראתי הכל מהתחלה. 16 דפים שלמים.
שעושעתי מאוד למצוא הסברים לניקים שלא קימים עוד, כי ההסבר נותר, אבל הניק הוחלף. למעשה ההסבר לא מתאים לניק, תעדכנו......

אני בערך 8 שנים ברשת ותמיד היתי נולי.
התחלתי בצ'טים בחו"ל שם רציתי למצוא דוקא ישראלים וידעתי שנולי ידליק אצלם נורא אדומה.
בתקופה שהיתי בIOL היתי "יושבת על מגבת" אך מסיבות ברורות חזרתי לנולי.
טוב לי ככה
קטנה ורכה.