שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניק ועונשו :)

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 ביולי 2004

Re: ?

מאסטר יקיר​(שולט) • 18 ביולי 2004
olive כתב/ה:

האמת שזה פשוט קיצור מתחכם של השם האמיתי שלי.
תשברו את הראש!
icon_twisted.gif

מי שמצליח לפתור...
יש פרסים? icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
gfrog
gfrog • 18 ביולי 2004
פשוט מאד תמיד היה לי קל לזכור שם של ייצור/בעל חיים וצבע
אז בREDFOX ו WHITERABBIT ו BLACKDRAGON ואחרים השתמשתי כבר,
אז מצאתי GREEN FROG או gfrog בעברית זה יוצא צפרדע
בלי שום משמעות מסתורית או רגשית ככה סתם
ככה יצא icon_cool.gif
Tamashi Nawa​(שולט)

מצולות

Tamashi Nawa​(שולט) • 18 ביולי 2004
כאשר הגיע זמני להירשם גם אני כאן באתר, ולאחר מכן באתרים אחרים, לא הייתי בטוח, ואז החלטתי לשלב את האהבה והתשוקה שלי לעולם המופלא הזה עם התשוקה שלי לעולם האחר, זה שמתחת לפני המים

ABYSS זה מצולות, תהום ימים, עומק בילתי נידלה.
כמו כן בצלילה, אביס היא שמה של מערכת נשימה אשר נחשבת מהטובות ביותר שאי פעם נוצרו (כן אני צולל איתה כמובן - רק הטוב ביותר בעבורי...)
ולכן, שילוב של מצולות, עומק, והאיכות והאמינות המושלמת מתאימים לי.

ומתוך המילון:
bottomless depth
the bottomless gulf, pit, or chaos of the old cosmogonies
an immeasurably deep gulf or great space
intellectual or moral depths

מקווה להיות ראוי לחלק האחרון של הפירוש שבמילון
Tem​(שולט)
Tem​(שולט) • 18 ביולי 2004
Tem זה כינוי חיבה. קיצור של ניק אחר שלי, מעולם אחר.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 18 ביולי 2004
כשותפה לאהבת המעמקים ולצלילה של אדוני היקר (הוא התחיל איתי באינטרנט באתר בו היתה תמונה שלי בחליפת צלילה כשעל פני חיוך ענק - כמו שיש לי היום גם אחרי סשן איתו או סקס עם הונילי שלי) כשהיינו בדרכנו למועדון בפעם הראשונה שלי הוא אמר לי ששם אנשים מציגים את עצמם בשם שבחרו לעצמם.
אפילו לא הייתי אז בקטע, הייתי תיירת ונילית בארץ הפלאות, אבל בן רגע בחרתי לעצמי את הים.
מרגישה מחוברת למרחבים, למעמקים, לשקט ולסערות, לזרמים התת קרקעים וכמובן - לרטיבות התמידית icon_wink.gif
גדלתי בצפון מול הים, גרתי באילת מספר שנים בהן צללתי המון, והיום אני נהנית לטבול מפעם לפעם גם כאן...
אז נכון שלפעמים אנשים קוראים לי פה יאמי ואומרים שאני מעוררת תאבון, או מסתלבטים וקוראים לי "ים יבשה" (מאוד בוגר ומקורי, אגב...) אבל עמוק עמוק בפנים ועכשיו גם בחוץ - תמיד הייתי ים...
hogo​(מתחלף)
hogo​(מתחלף) • 18 ביולי 2004
הוגו -זה על שם השדון החמוד שגריזלדה הרעה מנסה לשלוט בו .....
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 18 ביולי 2004
למילה תום יש 2 משמעויות:

1) תום = סוף.

2) תום = מלשון תמימות.

ואם משלבים את שניהם ביחד נוצרת משמעות שלישית:
סוף התמימות.
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 18 ביולי 2004
בשבוע הראשון שלי בתיכון עוד אף אחד לא ממש הכיר אותי,
יום אחד בטיול גיבוש קם איזה בחור גדול, הסתכל עלי וצעק בהתלהבות "איך אתה דומה למוש השור" (הסדרה אגב היתה אז בשיאה) ותוך 5 דקות כולם כבר קראו לי מוש.
השם הזה רדף אותי כל התיכון ומתישהו בצבא הצלחתי להעלים אותו, עד היום יש אנשים מהתיכון שאין להם מושג מה שמי האמיתי.
כשנכנסתי בפעם הראשונה לכלוב והחלטתי להרשם, הניק הזה קפץ לי לראש,
ואחרי הכל אני באמת שור קלאסי...

cow.gif
Dom_Quixote

No matter how hopeless, no matter how far

Dom_Quixote • 18 ביולי 2004
דון קיחוטה (השד יודע מי תרגם שם ספרדי פשוט ל"קישוט") הוא לא רק הדמות הספרותית האהובה עלי, הוא גם מודל לחיים. יש את אלה מכם שירימו גבה על בחירה בדמות שהיתה לא שפויה בעליל, אבל קיחוטה לא נולד לא שפוי וגם לא חלה. הוא פשוט לא הצליח להתמודד עם רשעותו ועוולתו של העולם, ועל כן זנח את השפיות, ושקע בעולם שבו הוא אביר היוצא לגאול את הצדק. למעט עניין ההזיות (למרות שיש כמה מכם פה באתר שיחלקו ויגידו שאני הזוי כפומפיה) , אני מאוד בקטע. אני מאמין שאדם צריך לעשות כל שביכולתו להשאיר אחריו עולם טוב יותר מזה שהגיע אליו, אחרת לאיזו תכלית אנו חיים? כרגע, כשאני עוד צעיר, אני נוטה לבצע פעולות בסיסיות - להקשיב לאלה שזקוקים להקשבה, לתת כמה שקלים לעניים, לכוון את אובדי העצות, לתת בית לחוסים - אנושיים והולכי על ארבע, להיות מוסרי כמה שאפשר. יום אחד, אם ירצה, יהיה לי המון המון כסף, והמון המון כוח, ואני אראה לכל מי שיש לו 8 אחוזות עם בריכה ו- 12 מכוניות פאר, לכל מי שמרשה לעצמו לרדות בכפופים לו מתוך ידיעה שהוא שולט בגורלם, איך צריך לנהוג אדם שבורך בהצלחה.

אלה מכם שמכירים אותי יודעים שאני לא אומר דברים בעלמא. אלה מכם שלא, או אפילו לא מחבבים אותי, בטח מגחכים לעצמכם שאני יפה הנפש הכי מתחסד שראיתם אי פעם. אני מקבל זאת בהבנה. זה סיכון מקצועי בלהיות אביר, כמו להימרח על טחנת רוח, לקבל טחורים מהסוסה או לראות את סנשו בעירום חזיתי. אלה קשיים שאני יודע שאתקל בהם, אבל לא זה מה שיסיט אותי מהעיקר. "אדם הוא קטן כמו האגו שלו, וגדול כמו המטרה אותה הוא משרת".

והדום - את זה אני סומך עליכם שאיכשהו תפענחו.

ונסיים בשיר "I, DON QUIXOTE" מתוך MAN OF LA MANCHA. התרגום מאנגלית הוא שלי.

שמע אותי, הו עולם כה קודר ואכזר,
עד העצם מושחת ונרקב.
כי עתה מתייצב לו אביר ללא חת,
קורא הוא אותך לדו קרב.

האזינו נוכלים מכשפים וכופרים,
עידן פשעכם היום תם.
כי מסע מקודש כאן עומד להתחיל,
מידת הטוב שוב תשלוט בעולם.

זה אני, דון קיחוטה,
אביר מלה מאנשה,
בעקבות הגורל פעמיי.
ומשב המזל המנשב לו כפרא,
יראה לי ברכה בצעדיי.

כבוד,
קיחוטה
דוקטרינה​(שולט)

דוקטרינה על שום מה?!!!

דוקטרינה​(שולט) • 18 ביולי 2004
דוקטרינה - המושג הוא תורה, רעיון, נהלים.

מאחר ואני מגיע ממדעי ההתנהגות אני אוהב מאוד שדברים נמצאים בצורה מסודרת, מאורגנת.

דוקטרינה היה הכינוי שלי מההתחלה בכלוב - וכך גם אמשיך.

נשיקות לכולם,

דוקטרינה,
תל אביב