סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי קשירות ביצים...

אפורי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 13 ביוני 2004

שאלה לגבי קשירות ביצים...

אפורי​(מתחלף) • 13 ביוני 2004
היי כולם,
יש לי שאלה- האם יש סכנה בלקשור את הביצים בשרוך לבערך חצי שעה, קשירה די חזקה? (לא מכחילות, אבל אני סוגר עד ש"נגמר להן המקום").
ואם אני קשור את השרוך לקרסוליים ומושך, ככה שהביצים נמשכות, לכמה סנטימטרים, יש סכנה?
ועוד משהו- האם יש סכנה בלשים אטבים על הפטמות לפרק זמן של שעה נגיד, חוץ מהכאב שנשאר קצת?
בתודה מראש,

אפורי
Grey / Green
לפני 19 שנים • 13 ביוני 2004
Grey / Green • 13 ביוני 2004
אני רוצה לציין שאפורי זה בכלל לא אני, ואני מוכן להקדים תרופה ולהגיד שאם יצוץ כאן גם ירוקי -- זה לא יהיה אני גם כן.
אפורי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 14 ביוני 2004
אפורי​(מתחלף) • 14 ביוני 2004
שמח שהבהרנו את זה ( icon_confused.gif ) . מישהו יכול לענות?...

אפורי (לא זה שמעליי)
teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 28 ביוני 2004

אטבים וקשירת ביצים

teacher​(שולט) • 28 ביוני 2004
יש שוני בין השניים.
הקשירה מפעילה לחץ קבוע. והפסקת זרימת הדם הוא הנזק העיקרי.
לאורך זמן זה גורם להצטברות רעלים באיבק הקשור ועלולים להיגרם סיבוכים
בעת שחרור החסימה/קשירה.

האטבים מפעילים לחץ שאמנם לא מתגבר בעצמתו, אבל הם שואפים להיסגר לגמרי.
מה שאומר שלאחר זמן מה תהיה קריסה של הרקמות העדינות בפטמות שתלך ותגבר
והאטבים ילחצו יותר ויותר עד לנזק לרקמות.

האדם עליו נעשות הפעולות הללו אינו יכול לסמוך על תחושותיו הסובייקטיביות שכן משפיעים
עליו עוד גורמים כמו סאבספייס ועלייה בכמות האנדורפינים בגוף כתגובה טבעית לכאב הממושך.

הכי טוב זה להגדיר זמן ולעמוד בו. כל אדם והמבנה הפסיולוגי שלו. 20
דקות עד חצי שעה לפטמות זה פרק זמן שיחסית מתאים לממוצע.
לגבי קשירת ביצים - תצטרך לחכות לתשובה ממישהו אחר..

חלומות פז
teacher
Shadow_Prince​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 ביולי 2004
Shadow_Prince​(שולט) • 3 ביולי 2004
היי,
ביצים זה התחום שלי icon_wink.gif
המערכת המינית של הגבר לא מיועדת לקשירות, מה בעצם כן? icon_wink.gif אלא מה-
ככל מערכת בגוף שאליה מוזרם דם/חמצן היא מיועדת להשאר בזרימה מתמדת הן בשל החמצן המסייע בבנייה ושימור התא החי והן בשל פיזור וניטור הרעלנים בגוף בכבד, אגב הסיבה שיונקים מתמתחים היא למתוח את מערכת כלי הדם לגרום לפיזור רעלנים ושלא יווצר משקע, ולכן לחץ הוא לא הבעיה אלא חסימת כלי הדם.
אין פסול בקשירת ביצים, תאורטית, וזה אפילו מענג אבל ישנה בעיה אחרת לגמרי- משני האשכים שבתוך שק הביצים יוצאת מערכת צינוריות המיועדות להובלת הזרע, בעת ריגוש מיני ישנה התכווצות טבעית של שק האשכים, וגם כך השק הוא פרמטר לכל גירוי פיזי או תרמי, ובעת ההתכווצות מתכווצת מערכת הצינוריות, אם השק קשור כך שנמנע ממנו להתכווץ נמתחות הצינוריות וזה עלול להסתיים בקרע, מיותר לגמרי. אתם יכולים לבחון את העניין- הביאו את עצמכם לשפיכה ותראו כי שק האשכים מתכווץ וישנם גברים שאף האשכים עולים לתוך התעלה אצלהם ויורדים אחר כך בחזרה.

אפורי,
ישנם שני נושאים בנושא שלך לגבי הביצים.
נושא אחד הוא מתיחת אשכים, ישנו פטיש כזה והוא נעשה על ידי חבק ביצים עם וו למשקולות, לא ליותר מעשר דקות ובכל פעם מוסיפים משקל, זהו תהליך לא קצר ומומלץ לבצע את אימון השק הזה לא יותר מפעמיים בשבוע.
קשירת השק לקרסוליים צריכה להיות זמנית ומנסיוני ללא יותר מרבע שעה.
נושא שני שנדון כבר בחלק הראשון של תגובתי ואוסיף עליו שישנם גברים שמוצאים ששפיכה עם שק אשכים קשור, זאת אומרת שאין לו לאן להתכווץ מגביר ומעצים את הגמירה והם עושים זאת, אך לא כל אחד יכול לעשות זאת, יש גברים ששק האשכים שלהם רפוי מאד, יש תוספת עור רבה ואז אין בעיה ויש גברים ששק האשכים שלהם קטן ודי צמוד לאשכים עצמם ולהם לא מומלץ לבצע זאת מן הטעם שפרטתי למעלה.

אל תתפתו להתלהב ממה שאתם רואים בתמונות, טבעת זין, חבק אשכים, כל אלה מושמים למען הצילום לרוב ומייד מוסרים.
מטרת טבעת הזיין המקורית הייתה לסגור את תאי מוליך הדם לזיין כדי לשמור על זיקפה אצל גברים שיש להם בעיה פיזיו-נוירולוגית עם כלי הדם, לא מעבר.
כל גבר והמבנה שלו ואין אחד דומה לשני ואי אפשר להשליך נושא זה או אחר על כל אחד, לראיה- מרקס והקומוניזם icon_twisted.gif
    התגובה האהובה בשרשור
teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 ביולי 2004
teacher​(שולט) • 6 ביולי 2004
ציטוט: כל אלה מושמים למען הצילום לרוב ומייד מוסרים

וזה נכון גם לגבי כל צילומי הקשירות שרואים באינטרנט,
במיוחד בתמונות בהן נעשה שימוש בחבל טיבעי (סיזאל).

צריך לקחת בחשבון...

ערב נעים
teacher
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 15 ביולי 2004
מאסטר יקיר​(שולט) • 15 ביולי 2004
אני קושר ביצים לעבדים
ומשאיר אותן קשורות בין רבע לחצי שעה,
תלוי במהירות הצבע המשתנה מעבד לעבד.
יש כמה שיטות כמובן ואני משתמש בכולן.
גם קשירה של שתיהן יחד,
גם הפרדה בין ביצה לביצה
גם עם מצנח שחובק את האשכים
ועל ידי משקולות מושך אותן למטה..
היה מישהו שהוספתי לו על המצנח
4 קילו ברזל!
(ניתן לראות תמונה בפורום הבנים על הבנים).
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=3673
ישנם כאלה שלא מסוגלים לגמור
בלי משיכות חזקות של הביצים!

בזהירות ובהצלחה!
MagicUser​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 18 בפבר׳ 2005
MagicUser​(לא בעסק) • 18 בפבר׳ 2005
למיטב ידיעתי, זמן קשירה של יותר מ-10 דקות ברצף, עשוי להתחיל נזק פיזיולוגי, ולכן לא מומלץ.
(תמיד שעשע אותי הרעיון של להשתמש בטיימר ביצים לצורך העניין, כזה שמעוצב בצורת ביצה... אני חושב שהאירוניה גדולה).

בכל מקרה, וכפי שהמליצו קודמיי - דבר כזה לא מומלץ לפרקי זמן ממושכים לבד. כדאי שמישהו ישגיח.
hogo​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 20 בפבר׳ 2005

חברה חברה ...

hogo​(מתחלף) • 20 בפבר׳ 2005
אוליי כבר תפסיקו עם בילבוליי הביצים האלה ?????