בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיות בזקפה

danishaton​(מתחלף)
לפני 3 שבועות • 8 באפר׳ 2024
danishaton​(מתחלף) • 8 באפר׳ 2024
עומד או.לא
אני מאונן כרוני.
מיתוך יחום
סווריןן

Re: בעיות בזקפה

סווריןן • 8 באפר׳ 2024
Mommy Dom כתב/ה:
אני רוצה לשאול שאלת התייעצות לנשים ולגברים.

שאלה לגברים: איך אתם רוצים שנתייחס או לא נתייחס לזה ? מה אתם הייתם רוצים שנאמר לכם או נעשה במצב כזה ?

שתשלבי את זה מייד במשחק. למשל, תשבחי אותו על זה שלא עומד לו, שהוא כבר לא חושב עליך כמו גבר אמיתי, אלא כמו כלי. במקרה של הניק שלך, 'תיילדי' אותו . להפך, נסי לעודד אותו להימנע מזיקפה, ותביעי אכזבה אם מתחילה זקפה. הנאה סדיסטית מכך שהוא אינו מצליח להגיע לקשיון, היא, למשל, תגובה נפלאה. בקיצור, את במשחק תפקידים וצריכה להגיב מיד להתרחשויות בזמן אמת.

מסכים עם מי שכתבו שכל הדגשת יתר של העדר הזיקפה, 'ניסיון לעורר אותה' או משהו כזה, פשוט יהפוך משהו שאינו עניין לעניין. זקפה אינה תנאי הכרחי או מספיק למשיכה/גירוי (הרי היה כאן לא מזמן פוסט של מישהי שבן זוגה מפנט על אישה קבועה אחרת ורק כך מסוגל לגמור). מ ובן שאם העדר זיקפה הוא חלק ממכלול בו את מרגישה שאדם מסויים אינו נמשך אליך, יש כאן בעייה.
וולק​(שולט)
וולק​(שולט) • 8 באפר׳ 2024
יש ויאגרה למי שצריך ורוצה
BlueBear
BlueBear • 8 באפר׳ 2024
bondman כתב/ה:

אגב,
שמתי לב מהבלוגים השונים בכלוב שככל הנראה נשלטים סובלים מזה יותר משולטים. לא ברור לי למה ומה עושים. וגם אני סובל מזה.
הצילו.
icon_smile.gif

ד"ר קלוגס היה חבר בכניסה האדוונטיסטית של היום השביעי. הוא כמו שאר חברי הכנסיה האמינו (ועדיין מאמינים) שחרמנות, אוננות וסקס הם חטא.
כדי לדכא את התחושות הללו, הוא המציא את הקורנפלקס.
סיפור אמיתי לגמרי והכנסיה היא זאת שהקימה ושולטת בהרבה ארגוני בריאות לא ממשלתיים.
אם אתה רוצה לשפר זקפה. תמנע מחיטה, דגנים וסוכר. תרבה בשומן רווי (זית, אבוקדו) אבל עדיף מהחי.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 8 באפר׳ 2024
עכשיו כשכתבת את זה.
כשאני חושב על זה באמת כשהייתי קיטוגני
הייתי כמו טיל מכוון לאירן.
(הייתי שנתיים קיטוגני בעבר )

אבל גם הייתי צעיר ביותר מעשר שנים.
סנטוריון
סנטוריון • 8 באפר׳ 2024
bondman כתב/ה:
עכשיו כשכתבת את זה.

אם יש לך אורח חיים בריא (ספורט, תזונה), אין לך בעיה הורמונלית (שרופא משפחה\אורולוג יכולים לפסול), אתה לא בוהה בפורנו ואתה לא מאונן כפייתי (נגיד, נסה לא יותר מכמה דקות בשבוע), אז פשוט יש עייפות של החומר שבאה עם השנים. השיער שלנו נושר, השרירים שלנו מתנוונים, אנחנו עולים במשקל, הביצים שלנו מתדלדלות, השדיים שלנו צונחים - אנחנו בסך הכל בני תמותה וזו רק עוד תזכורת של זה. פשוט קח ויאגרה ותגיד תפילת תודה לביג פארמה.
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 8 באפר׳ 2024
זקפה לא מעידה על רמת משיכה. מניסיון אישי הלחץ לא לגמור מהר/לפניה, חוסר ביטחון או חדרת ביצוע, וגם הרצון העז לספק אותה מפריעים לאקט ומונע זקפה. לפעמים, דווקא ברגעים שבהם הגירוי והתשוקה היו בשיא, לא היתה זקפה, אלא רק טפטוף רציני של נוזל טרום שפיכה (precum). בהרבה מאוד מקרים, אחרי שהיא גמרה והיה לי שקט בראש, הזין שלי התעורר והזדקר.
BlueBear
BlueBear • 8 באפר׳ 2024
bondman כתב/ה:
עכשיו כשכתבת את זה.

תראה, אני מצאתי שקרניבורי עובד יותר טוב מקיטוגני דווקא בגלל שאין ממתיקים מלאכותיים וכל מיני ניסיונות למסחר מוצרים שמתאימים לתזונה. זה פשוט בשר ושומן.
אני נמצא בקבוצות קרניבוריות שיש בהם אנשים מכל טווח הגילאים ובין כל המצבים "חשוכי המרפא" שנעלמו להם, יש מספר לא מבוטל של אנשים בגילאי 70-80 שדיווחו שהליבידו והזקפה שלהם השתפרו. כולם כולל כולם דיווחו על שיפור בליבידו.
אז זה נכון שאפשר להגיד שזה אנקדוטלי. אבל כשנתקלים בעשרות אלפים. כנראה שזה מעבר לסתם מקרה נקודתי.
תנסה חודש.
danishaton​(מתחלף)

ויאגרה לא עוזר

danishaton​(מתחלף) • 8 באפר׳ 2024
וולק כתב/ה:
יש ויאגרה למי שצריך ורוצה

כשיש אימפוטנציה