לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיות בזקפה

anyzeany
לפני 3 שבועות • 6 באפר׳ 2024
anyzeany • 6 באפר׳ 2024
תעשיית הפורנו, שכולה מבוססת על עריכה והמון סוגים של כדורים לזקפה, גורמת לנו כגברים לחשוב, שמי שלא מגיע לזקפה מיידית, הוא "אימפוטנט".
יש המון פסיכולוגיה בתחום הזה, ולא תמיד זה פשוט וקל "להעמיד" דברים על דיוקם.
מניסיוני, כשיש ספק אז אין ספק. כלומר, שמי שחש חסר ביטחון וחושש שבזמן אמת הוא לא יהיה מוכן, שיחזיק איתו תמיד ויאגרה.
נכון, זה נשמע מביך, ובטח שבחברה שבה אנחנו חיים, וגם בתיאורים כאן בבלוגים, כשלכל הגברים יש זקפות אדירות לאורך שעות.
אבל בשקט בשקט, בפרטיות והאינטימיות, אפשר לעזור לזקפה ולהנות באותה מידה.
danishaton​(מתחלף)
לפני 3 שבועות • 7 באפר׳ 2024
danishaton​(מתחלף) • 7 באפר׳ 2024
אני אוהב ונהנה לחדור

ןמעדיף.שהזין שלי
יעמוד ויתפקד
סנטוריון
סנטוריון • 7 באפר׳ 2024
לכדורים לרוב יש זמן עד לריכוז שיא בדם שיכול להיות שעות, כך שרובם לא מתאימים לפעילות ספונטנית ומצריכים תיכנון.

איבוד זיקפה באופן חד פעמי לא מעיד על כלום, ולא הייתי מייחס לו שום חשיבות (יכול לנבוע מעייפות, יום קשה, לחץ, חרדת ביצוע וכו'). איבוד זיקפה עקבי מצריך התערבות טיפולית. כדורים הם פיתרון אבל עדיף דברים התנהגותיים עד כמה שאפשר, ובין השאר: להימנע מצפייה בפורנו, להימנע מאוננות כפייתית, לעסוק בפעילות ספורטיבית, לשמור על משקל תקין.

אגב, רוב בעיות הזיקפה בעידן המודרני הן לא פיזיולוגיות. אפשר לבדוק זאת בכמה דרכים, כולל במעבדת שינה, כי מסתבר שהגוף מייצר זיקפה תוך כדי שינה מסיבות שלא לגמרי ברורות. אם יש איזושהי בעיה פיזיולוגית אמיתית רואים את זה מיד בבדיקת שינה. אם הזיקפה במהלך השינה תקינה זה לרוב עדות מאד חזקה שמדובר במשהו "פסיכולוגי".

שנדע רק ימים קשים (:
danishaton​(מתחלף)
danishaton​(מתחלף) • 7 באפר׳ 2024
בעייה בזקפה
נושא כואב

אימפוטנציה
חוסר יכולת
לחדור
Mommy Dom​(שולטת)

Re: בעיות בזקפה

Mommy Dom​(שולטת) • 7 באפר׳ 2024
[quote="Out of vanil"]
Mommy Dom כתב/ה:

שאלה לנשים: מה אתן עושות או אומרות במצב כזה ? האם זה גם גורם לכן להרגיש חוסר ביטחון ואיך מתמודדות עם זה ?

שאלה יפה ומאוד חשופה לדעתי 💟

לצערי, אנחנו כחברה/חינוך/תרבות הפורנו מחונכות כנשים וגם כגברים לקשר בין הדברים. בין הוא נמשך ורוצה אותי או נהנה לראות אותי או לגעת בי- לבין התגובה הזאת של עמידה וזיקפה כדבר ברור ושקוף לעין. לצערי, גברים מצופים לתפקד כמו עם זנב של כלב בין הרגליים- כשהכל גלוי ושקוף והזנב צריך לשדר בדיוק מה הוא מרגיש או לא מרגיש.
כמו שכתבת- היה באמת עייף, ונעול שבועיים כך שיכול להיות גם זה וגם אולי חרדת ביצוע וכל הדברים שכבר ArchAngel ציינה וכתבה מעולה.
אני אישית, תלוי סיטואציה, עם אדם ונילי או בן זוג קרוב כן הייתי נעלבת- במיוחד אם זה בא אחרי זיקפה קשה ופתאום נעלם אחרי מגע בגוף שלי או ירידה או מעשה מיני אחר. ואז זה כן מרגיש כאילו יש הקשר בין מגע בין הגוף שלך לבין איבוד עניין בדמות זיקפה. אבל גם- מרכיב חשוב- איך הגבר לוקח או מתייחס לתופעה וכמה זה מפריע לו/מביך אותו/ כמה זה חשוב בכלל מבחינתנו. אולי בכלל לא מעניין אותו ולא אכפת לו- כי הוא בוחר להתרכז כל כולו בך ובהנאה שלך והאיבר שלו לא חשוב בכלל עכשיו. לכן חשוב לדבר ולתקשר תמיד.
עם בן אדם בדסמי- כנראה הייתי עסוקה ולא שמה לב בכלל או אולי אפילו מנצלת את זה לטובה 😊

בכל מקרה, את מהממת ושווה. 🫂💟

תודה לך את מדהימה ! תגובה ממש מחזקת ❤️
Out of vanil​(מתחלפת)

Out of vanil​(מתחלפת) • 7 באפר׳ 2024
תודה לך את מדהימה ! תגובה ממש מחזקת ❤️[/quote]

בכיף 🤗❤️
מאחלת לך הרבה חוויות טובות ונעימות.
שולט בחומר​(שולט)

שולט בחומר​(שולט) • 7 באפר׳ 2024
Mommy Dom כתב/ה:
אני רוצה לשאול שאלת התייעצות לנשים ולגברים.
לאחרונה יצא לי להיות באינטראקציה מינית עם גבר שלא הייתה לו זקפה, יש לציין שהוא בגילי, נשלט והיה נעול שבועיים לפני כן. לא היה כיוון שתהיה חדירה אבל הזקפה משדרת לי שהגבר נמשך, בעניין, משתוקק. הוא אמר שהוא ממש עייף למרות שמאוד התלהב והיה מאוד בעניין. ניסיתי לא לייחס לזה יותר מידי חשיבות והמשכתי לעורר אותו יותר בכל מיני דרכים ובאיזשהו שלב הרגשתי ממש חוסר ביטחון ורציתי רק ללכת משם. זה פעם ראשונה שזה קורה לי בכל זאת אני פצצת מין חחחח בסופו של דבר המשכתי לחבק וללטף אותו עד שהרגע עבר.

בעקבות זאת רציתי לשאול

שאלה לנשים: מה אתן עושות או אומרות במצב כזה ? האם זה גם גורם לכן להרגיש חוסר ביטחון ואיך מתמודדות עם זה ?

שאלה לגברים: איך אתם רוצים שנתייחס או לא נתייחס לזה ? מה אתם הייתם רוצים שנאמר לכם או נעשה במצב כזה ?

איזה חמודה את שאת מרימה לעצמך.
אולי הוא לא נמשך אליך?
לא חסר נשים שחושבות שהם "פצצות" ובפועל הגבר לא נמשך אליהם כי הם לא.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 3 שבועות • 8 באפר׳ 2024

בלוסום​(לא בעסק) • 8 באפר׳ 2024
שולט בחומר כתב/ה:
Mommy Dom כתב/ה:
אני רוצה לשאול שאלת התייעצות לנשים ולגברים.
לאחרונה יצא לי להיות באינטראקציה מינית עם גבר שלא הייתה לו זקפה, יש לציין שהוא בגילי, נשלט והיה נעול שבועיים לפני כן. לא היה כיוון שתהיה חדירה אבל הזקפה משדרת לי שהגבר נמשך, בעניין, משתוקק. הוא אמר שהוא ממש עייף למרות שמאוד התלהב והיה מאוד בעניין. ניסיתי לא לייחס לזה יותר מידי חשיבות והמשכתי לעורר אותו יותר בכל מיני דרכים ובאיזשהו שלב הרגשתי ממש חוסר ביטחון ורציתי רק ללכת משם. זה פעם ראשונה שזה קורה לי בכל זאת אני פצצת מין חחחח בסופו של דבר המשכתי לחבק וללטף אותו עד שהרגע עבר.

בעקבות זאת רציתי לשאול

שאלה לגברים: איך אתם רוצים שנתייחס או לא נתייחס לזה ? מה אתם הייתם רוצים שנאמר לכם או נעשה במצב כזה ?

איזה חמודה את שאת מרימה לעצמך.
אולי הוא לא נמשך אליך?
לא חסר נשים שחושבות שהם "פצצות" ובפועל הגבר לא נמשך אליהם כי הם לא.

מתוק שאתה
אולי אליך לא נמשכים
אלי כן ופורנו הרס כל חלקה טובה עד שהפסיק לראות
וראו זה פלא הזקפה חזרה...
מיצקי​(נשלטת)
לפני 3 שבועות • 8 באפר׳ 2024
מיצקי​(נשלטת) • 8 באפר׳ 2024
אני לגמרי מבינה אותך בנושא התחושה שמתעוררת אצלך אם לא עומד לו. זה גורם לחוסר ביטחון ולתחושה שאני מתאמצת סתם כי הוא במילא לא בעניין.... אבל.. אם לגבר יש בעיה עם זקפה בגדול זה משהו שלרוב המוחלט הוא מנטלי ופסיכולוגי אצל הגבר וזה שלו. אני הייתי שואלת על הנושא בעדינות תוך כדי ליטופים כנראה. מי שיש לו בעיה עם זקפה סה"כ מודע חנושא הזה אצלו לרוב. אז הייתי נותנת לו להסביר את המצב ומתקדמים לפי זה...
ובקשר ללמה אני מרגישה את החוסר ביטחון לדעתי זה עניין של הרגל והתניה במוח שלי
התרגלתי שאני מעוררת את הפרטנרים שלי והתגובה שלהם לרוב חזקה אז כשזה חא קורה בצורה שאני רגילה זה עלול להציך את התחושות שאמרנו. icon_smile.gif