לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיות בזקפה

Mommy Dom​(שולטת)
לפני 3 שבועות • 6 באפר׳ 2024

בעיות בזקפה

Mommy Dom​(שולטת) • 6 באפר׳ 2024
אני רוצה לשאול שאלת התייעצות לנשים ולגברים.
לאחרונה יצא לי להיות באינטראקציה מינית עם גבר שלא הייתה לו זקפה, יש לציין שהוא בגילי, נשלט והיה נעול שבועיים לפני כן. לא היה כיוון שתהיה חדירה אבל הזקפה משדרת לי שהגבר נמשך, בעניין, משתוקק. הוא אמר שהוא ממש עייף למרות שמאוד התלהב והיה מאוד בעניין. ניסיתי לא לייחס לזה יותר מידי חשיבות והמשכתי לעורר אותו יותר בכל מיני דרכים ובאיזשהו שלב הרגשתי ממש חוסר ביטחון ורציתי רק ללכת משם. זה פעם ראשונה שזה קורה לי בכל זאת אני פצצת מין חחחח בסופו של דבר המשכתי לחבק וללטף אותו עד שהרגע עבר.

בעקבות זאת רציתי לשאול

שאלה לנשים: מה אתן עושות או אומרות במצב כזה ? האם זה גם גורם לכן להרגיש חוסר ביטחון ואיך מתמודדות עם זה ?

שאלה לגברים: איך אתם רוצים שנתייחס או לא נתייחס לזה ? מה אתם הייתם רוצים שנאמר לכם או נעשה במצב כזה ?
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 6 באפר׳ 2024
חוסר בזיקפה לא אומר שלא היתה תשוקה,
או שלא היה ענייין.

לדעתי אין טעם לנסות לעורר את הזיקפה
כשהיא מסרבת להגיע.

זאת בדרך כלל בעיה פיזיולוגית/הורמונלית/פסיכולוגית.

היית מעולה שהמשכת לחבק וללטף אותו.
כל הכבוד זה מראה שאת בן אדם טוב וראויה להיות מלכה.

אגב,
שמתי לב מהבלוגים השונים בכלוב שככל הנראה נשלטים סובלים מזה יותר משולטים. לא ברור לי למה ומה עושים. וגם אני סובל מזה.
הצילו.
icon_smile.gif
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 6 באפר׳ 2024
bondman כתב/ה:
או שלא היה ענייין.

כשהיא מסרבת להגיע.

אגב,
שמתי לב מהבלוגים השונים בכלוב שככל הנראה נשלטים סובלים מזה יותר משולטים. לא ברור לי למה ומה עושים. וגם אני סובל מזה.
הצילו.
icon_smile.gif

אןלי זה קשור לזה שפמדום פחות נוגע במין.
ובזה שלעתים יש גם שלילה של הגבריות אצל נשלטים וקשה לעורר את הצד הגברי של הזקפה במקום המנטלי הזה.

מזמן אני לא מוטרדת מזה שלגבר עומד או לא עומד בשבילי. הוא נמצא שם מרצונו והשקיע כדי להיות שם. זה מספיק בשבילי להראות על רצון להיות תחתיי.
חוץ מזה, שזה הכל בפנים ולא בזין
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 באפר׳ 2024
זקפה לא חייבת להיות קשורה לכמה גבר מגורה.
כלומר, נכון שזה סימן גירוי. אבל יש פעמים שהוא מגורה, נמשך ונלהב גם בלעדיה והיא לא מופיעה בגלל שלל סיבות פיזיולוגיות או אפילו פסיכולוגיות שלא קשורות לכמה את מושכת, אלא לעניינים פנימיים שלו כמו חרדת ביצוע.
וכשהוא מרגיש כמה את לא מרוצה ממנו בגלל היעדר זקפה, זה רק מעצים את חרדת הביצוע הזו.

בתור הזו בצד החודר שזקפה לא רלוונטית אם יהיה סקס או לא, ראיתי את זה לא פעם. זקפה לא בהכרח הייתה שם, אבל אי אפשר היה לפספס את המשיכה, את ההנאה, את הגירוי, ואפילו הגמירה בסוף.

מנגד, יש פעמים שזקפה מופיעה בלי קשר לגירוי מיני אלא באופן ספונטני או אפילו בגלל גירוי שלילי כמו של מצבי דחק שמזרימים הדם מרוב לחץ לכל איבר בגוף כולל לזין.
גם בזה נתלקתי. והיו גברים שעמד להם אבל אמרו לי שזה לא טוב להם ולא רצו להמשיך.

לכן להניח הנחות בגלל זקפה, להשליך על זה את מידת המשיכה כלפיך או אפילו ההסכמה שלו לאקט מסוים, לא נכון בעיניי.
בדיוק כמו שאם אישה רטובה, זה לאו דווקא אומר שהיא נהנית ונמשכת אליך. לפעמים זה פיזיולוגי נטו.
מידת ההתלהבות, היוזמה והנוכחות הן שמעידות על התשוקה שלו אליך.

אף זקפה גם לא התעוררה סביב אווירת של "כמה מבאס שאין לך אחת" ולנסות לעורר אותה בכוח.
מציעה לעשות אקטים שלא מחייבים אותה, והיא כבר תתעורר בהמשך כשירגיש יותר נינוח.
    התגובה האהובה בשרשור
danishaton​(מתחלף)

Re: בעיות בזקפה

danishaton​(מתחלף) • 6 באפר׳ 2024
Mommy Dom כתב/ה:
אני רוצה לשאול שאלת התייעצות לנשים ולגברים.
לאחרונה יצא לי להיות באינטראקציה מינית עם גבר שלא הייתה לו זקפה, יש לציין שהוא בגילי, נשלט והיה נעול שבועיים לפני כן. לא היה כיוון שתהיה חדירה אבל הזקפה משדרת לי שהגבר נמשך, בעניין, משתוקק. הוא אמר שהוא ממש עייף למרות שמאוד התלהב והיה מאוד בעניין. ניסיתי לא לייחס לזה יותר מידי חשיבות והמשכתי לעורר אותו יותר בכל מיני דרכים ובאיזשהו שלב הרגשתי ממש חוסר ביטחון ורציתי רק ללכת משם. זה פעם ראשונה שזה קורה לי בכל זאת אני פצצת מין חחחח בסופו של דבר המשכתי לחבק וללטף אותו עד שהרגע עבר.

בעקבות זאת רציתי לשאול

שאלה לנשים: מה אתן עושות או אומרות במצב כזה ? האם זה גם גורם לכן להרגיש חוסר ביטחון ואיך מתמודדות עם זה ?

שאלה לגברים: איך אתם רוצים שנתייחס או לא נתייחס לזה ? מה אתם הייתם רוצים שנאמר לכם או נעשה במצב כזה ?

לי יש אימפוטנציה
לעצרי
בעיית זיקפה

תגידי את.האמת
תיתייחסי לבעייה

עומד או לא
הוזין צריך שייתיחסו אליו

הגבר נמשך לאישה
ולא משנה אם עומד או לא

הוא יכול ללקק ולרדת
ועדיין לגמור

או להיות פסיבי
danishaton​(מתחלף)
Bluecollar כתב/ה:
bondman כתב/ה:
או שלא היה ענייין.

כשהיא מסרבת להגיע.

אגב,
הצילו.
icon_smile.gif

ובזה שלעתים יש גם שלילה של הגבריות אצל נשלטים וקשה לעורר את הצד הגברי של הזקפה במקום המנטלי הזה.

מזמן אני לא מוטרדת מזה שלגבר עומד או לא עומד בשבילי. הוא נמצא שם מרצונו והשקיע כדי להיות שם. זה מספיק בשבילי להראות על רצון להיות תחתיי.

את צודקת
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 6 באפר׳ 2024
danishaton כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
bondman כתב/ה:
או שלא היה ענייין.

כשהיא מסרבת להגיע.

אגב,
הצילו.
icon_smile.gif

את צודקת

סקסי. תגיד את זה שוב 😜😜😜
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 6 באפר׳ 2024
כנראה שאת לא באמת פצצת מין
danishaton​(מתחלף)
Bluecollar כתב/ה:
danishaton כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
bondman כתב/ה:
או שלא היה ענייין.

כשהיא מסרבת להגיע.

אגב,
הצילו.
icon_smile.gif

את צודקת

סקסי. תגיד את זה שוב 😜😜😜

את.תמיד צודקת
כפותרגליים

Re: בעיות בזקפה

כפותרגליים • 6 באפר׳ 2024
שאלה לגברים: איך אתם רוצים שנתייחס או לא נתייחס לזה ? מה אתם הייתם רוצים שנאמר לכם או נעשה במצב כזה ?[/quote]

קודם כל, הרבה נשלטים לא מתים על חדירה, בעוד שבשביל הרבה גברים ונילים (וכנראה גם שולטים) זה אקט שהרבה יותר רצוי מבחינה מינית. גם מבחינתי חדירה זה לא השיא בכלל, רחוק מזה, למרות שאם משלבים בהקשר הנכון זה יכול להשתלב לי בסדר. (יכולה להיות לי זיקפה גם בחדירה בקשר ונילי מן הסתם אבל אז הדמיון צריך לעבוד שעות נוספות ומה שאני מדמיין רחוק מהסיטואציה שבה אני נמצא, בכל אופן שוב, כשזה לא משהו שממש מגרה אותך, זה לא אמור להיות אוטומטי ומהיר כמו אם יקרה משהו שכן מגרה).

הדבר הכי גרוע זה להיעלב או לעשות מזה עניין או להרגיש שאת לא מושכת אותו (ואגב, שוב, במקרה של חדירה באמת כנראה האקט עצמו לא מושך אותו, שזה משהו אחר לגמרי).

ברגע שהאישה עושה מזה עניין ולוקחת את זה בצורה לא טובה (רציתי לכתוב לוקחת קשה, אבל זה נראה לי לא מתאים מבחינה מילולית icon_smile.gif ) זה ישפיע על זה בצורה הכי גרועה שאפשר, צריך לזכור שזה איבר לא רצוני ואין שליטה רצונית עליו, אבל התפקוד שלו כן מושפע מהרבה גורמים ולבוא בטענות בקשר לזה, בשעה שזה דבר שאי אפשר לעשות כלום לגביו
באופן רצוני, רק ישפיע לרעה על התפקוד. וזה תקף לא רק לנשלטים אלא גם לונילים, שולטים, מתחלפים וכל מי ששכחתי.

כל עוד יש תחושה שהאישה לא מתעניינת בכלל ביש זיקפה או אין זיקפה, ובין אם עושים חדירה או בין אם עושים דברים אחרים היא נהנית, זה המצב האידיאלי לזיקפה עצמה.

מעבר לכך שנשלטים נוטים לאהוב חדירה פחות, זה גם האקט היחיד שמחייב זיקפה, ולכן בכל אקט אחר שאין "דרישה" לזיקפה, הזיקפה יכולה להגיע הרבה יותר בקלות גם בדיוק בגלל זה.