לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההבדל בין שולטת לילדה מפונקת

בשלול
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024

Re: ההבדל בין שולטת לילדה מפונקת

בשלול • 3 באפר׳ 2024
KINKI OZZY כתב/ה:
בעקבות פרסום שראיתי אתמול וטוב שנמחק הרגשתי צורך לנהל דיון על הדבר הזה.
אין לי עודף נסיון בסצנה אבל בשלב הזה יצאתי ודיברתי עם מספיק בשביל לקבל תובנות בנושא
והפוסט אתמול הצליח להרגיז אותי ממש.
אם את חושבת שבנאדם פה על כדור הארץ בשביל לשרת אותך בלי שתתני כלום בחזרה את ילדה מפונקת
אם את חושבת שעצם זה שיש לך תטייטל שולטת נותן לך תזכות להתנהג לבני אדם כמו לפח זבל את ילדה מפונקת
אם את מבינה שכוח זה דבר שדורש בקרה תכנון ואכפתיות את שולטת
אם את מכבדת את מי שמולך למרות שאת הצד הדומיננטי את שולטת
אם את חושבת שהכח שלך הוא מובן מאליו יש לך טעות, בלי שנשלט מחליט לתת לך אותו את סתם ילדה אנוכית ומפונקת עם שוט
יש טייטלים בחיים שצריך להרוויח לא לוקחים אותם באוטומט אחרת את מספרת לעצמך סיפור שקרי ואת כן כן ילדה מפונקת
אם את מבינה שבדסמ זה משהו שאמור להיות מאהבה ולא מנקמה את שולטת
הכרתי פה כמה שולטות שהן הדבר האמיתי בכל האספקטים הן מכילות הן אוהבות וגם יודעות להשתמש בצורה מושכלת והגונה בכוח
ואחרות שחושבות שהשמש זורחת להן מהתחת והכל מגיע להן.
אני חושב שהעולם הזה גדול ורחב ומעניין ושונה וכדאי ללמוד ולהכיר אותו לפני שיוצאים בהצהרות ודרישות מנותקות מהמציאות
יכול להיות שאני טועה אבל הפוסט מאתמול הרגיז אותי מספיק בשביל לכתוב את זה.

אהבתי את מה שכתבת.
אני מנסה לזקק את זה כי נשמע שיש הרבה דברים שעלו בפוסט הזה.

קח לרגע את ה"טייטל". מה הוא אומר? טייטל שאדם נתן לעצמו שווה פחות מלקבל חגורה צהובה בג'ודו בגיל חמש. זה לא באמת טייטל, זו הזדהות. אני מזדהה עם תפקיד ה...
כשעבדתי בגן היו הרבה ילדים שהזדהו עם סמי הכבאי. נהדר, זה לא עשה אותם עדיפות לחיוג אצלי אם תפרוץ שריפה.
זה לא טייטל, אף אחד או אחת פה לא מנהלת מדינה, עיר או כפר כמו שאף אחד או אחת פה לא נסחר למרבה במחיר (אני מאוד מקווה).

אם זה ניחוח הניצול שעולה מכאלה פוסטים? כי לכאורה הפוסט פונה לאנשים שמזדהים עם אותו דבר שאתה מזדהה איתו?
נכון. יש בזה משהו מרגיז אבל אני אגיד את זה בצורה מאוד פשוטה. השוק נוטה לאזן את עצמו. אני מבטיח לך, שמי שיקבל את התפקיד, ימצא דרך לספק את עצמו בצורה שכנראה תאכזב את הצד השני. כי שוב, זה לא יהיה בהסכמה ואז תראה פוסט כועס של "הבריזו לי", "חצו גבול שלי" וכאלה.

אנשים יכולים לצאת בדרישות גדולות מהמציאות, זו זכותם. הם יביאו על עצמם את האכזבות הכרוכות בכך ואולי יום אחד ישכילו, או שלא. זו גם זכותם.
Grey / Green
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
Grey / Green • 3 באפר׳ 2024
שואל ברצינות:
1. האם יש פה מישהו שלא יודע שיש מקרים של ניצול בעולם שלנו?
2. האם יש פה מישהו שמכחיש שיש בעולם אנשים שבכל קשר איתם, ולו המוגבל ביותר, יש סיכוי טוב להפגע?
3. האם יש פה מישהו שלא יודע שמתוך חרמנות ובדידות מקבלים לפעמים החלטות מאוד רעות — כמו להכנס לקשרים נצלניים ומסוכנים?
4. האם לא נכון שהקהילה הזאת תתגבש מאחורי סטנדרטים מסויימים ושתהיה כאן ביקורת, לכל הפחות, על מי שמחפש לנצל אנשים חלשים?
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
BlueBear כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
אבל זה בדיוק מה שנעדר מהפוסט שלה. הוא היה עובר בצורה הרבה יותר טובה אם היא הייתה אומרת למה זה מלהיב אותה, למה זה גורם לעיניים שלה לנצוץ.
היא העדיפה להתנסח עם מילים שמעידות שתמעוררת בה בחילה. שיתן לה ויעוף לפני שיעלה לה הקיא.
אין שם שליטה, וככה בטח שלא נוצרת התמסרות.

לא יודעת במה מדובר. יש מצב שפשוט הייתה קרירה, מרוחקת וכלבתית?

לכי תסתכלי על מודעות דרושים של מלכות לעבדים. חצי מהמודעות אותו הסגנון שמראש מדבר על זה שיש רק צד אחד או פעולות שירות מאוד ספציפיות כמו הסעה או ניקיון.
מישהי שיש לה קינק לאחד שינקה לא תדבר על הפעולה עצמה אלא על הקינק והיא תחפש מישהו שיש לו קינק שמשלים את זה. ברגע שהיא מדברת אך ורק על הפעולה, זה מראה שאין פה קינק אלא ניצול טהור.
וזה רע באותה מידה שגבר מנצל אישה.

,
מלבד זאת, יש דוגאמות אין מספור באנשים המעוניינים רק בפעולות שהצד השני עושה למענו ואותן הפעולות שהצד השני עושה
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 3 באפר׳ 2024
אפשר להפגע מאנשים גם ביחסים ונילים אפשר להפגע מנשלטות
אפשר להפגע מנשלטים.

אם היא מפונקת
ואני אוהב לפנק,
איפה הניצול?
החוכמה להיות מפונקת ובו זמנית בן אדם.

אוחחח….
הלוואי והמלכה הונילית היתה מפונקת.
BlueBear
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
BlueBear • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
אבל זה בדיוק מה שנעדר מהפוסט שלה. הוא היה עובר בצורה הרבה יותר טובה אם היא הייתה אומרת למה זה מלהיב אותה, למה זה גורם לעיניים שלה לנצוץ.
היא העדיפה להתנסח עם מילים שמעידות שתמעוררת בה בחילה. שיתן לה ויעוף לפני שיעלה לה הקיא.

לכי תסתכלי על מודעות דרושים של מלכות לעבדים. חצי מהמודעות אותו הסגנון שמראש מדבר על זה שיש רק צד אחד או פעולות שירות מאוד ספציפיות כמו הסעה או ניקיון.
מישהי שיש לה קינק לאחד שינקה לא תדבר על הפעולה עצמה אלא על הקינק והיא תחפש מישהו שיש לו קינק שמשלים את זה. ברגע שהיא מדברת אך ורק על הפעולה, זה מראה שאין פה קינק אלא ניצול טהור.

,
מלבד זאת, יש דוגאמות אין מספור באנשים המעוניינים רק בפעולות שהצד השני עושה למענו ואותן הפעולות שהצד השני עושה

אני לא בטוח שהבנתי נכון למה התכוונת.
אנשים יכולים להיות מונעים מקינק ונהנתנים באותו זמן.
הפוסט והביקורת היא על אנשים שהם נהנתנים ומונעים מהנהנתנות עצמה או מפונקים במילים אחרות.
Donnie​(נשלט)
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
Donnie​(נשלט) • 3 באפר׳ 2024
אני לגמרי יכול להבין את הסנטימנט שלך, משיכה לBDSM והשתייכות לקהילה כמו זאת מעוררים דילמות מוסריות לא פשוטות.
בכל מקרה, אם תתרגז כל כך מכל ילדה מפונקת שתראה פה הנוכחות שלך באתר הזה תעלה לך כמה שנים בתוחלת החיים אז כדי למצוא דרכים אחרות להסתכל על זה.
אנחנו חיים בעולם שבו באופן כללי כמעט אף אחד לא מקבל את מה שמגיע לו מבחינה מוסרית - לטוב ולרע, כל אחד צריך למצוא את הדרך לקבל את זה.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 3 באפר׳ 2024
BlueBear כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

,

הפוסט והביקורת היא על אנשים שהם נהנתנים ומונעים מהנהנתנות עצמה או מפונקים במילים אחרות.

גם רבים מהנשלטים מעוניינים רק בפעולות שהשולטת עושה. ובפעולות שהם רוצים שתעשה בשבילם.
בדומה לפעולות שאותן שולטות רוצות שיעשו בשבילן.
רק עכשיו פנה אלי מישהו שהיה מעוניין שאחדור אליו וכשגילה שאני רוצה גם מחויבות נסוג
BlueBear
לפני חודש • 3 באפר׳ 2024
BlueBear • 3 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

,

גם רבים מהנשלטים מעוניינים רק בפעולות שהשולטת עושה. ובפעולות שהם רוצים שתעשה בשבילם.
בדומה לפעולות שאותן שולטות רוצות שיעשו בשבילן.
רק עכשיו פנה אלי מישהו שהיה מעוניין שאחדור אליו וכשגילה שאני רוצה גם מחויבות נסוג

כל אחד פוגש את הניצול בצורה אחרת ולכל אחד יש ביקורת לפי מה שהוא פוגש והחוויה שלו.
Two wrongs don't make it right
Fashion kitty​(אחרת)
לפני חודש • 4 באפר׳ 2024
Fashion kitty​(אחרת) • 4 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
עולה בי גם השאלה מדוע זה מגונה. מדוע נשים צריכות להיות רכות ומכילות.
אני שומעת בהמון גישה של שולטים ושל גברים הפרדה מאוד, רוק בין רגש לבדסמ.
ששליטה זה שליטה ומרחב בו מנהלים סשנים ופרוטוקולים ושכל מה שמעבר לזה נמצא מעבר לדלת.
האם זה לא יכול להתקיים גם בשליטה נשית?
שהמפגש עם הנשלט הוא לשם שליטה בו וסגידה לה וכל מה שזה לא יהיה. וכל צורך אחר רגשי יקרה במסגרת אחרת שהיא זוגיות או מהחיים הווניליים

אפשר לא להיות רכה ומכילה ועדיין לזכור שיש אדם אמיתי בצד השני.
כולנו יודעים שיש שולטים ושולטות שמתנהגים בחוסר אחריות ובצורה פוגענית ושהם פשוט אנשים מסוכנים שצריך להתרחק מהם וזה לא עניין של סגנון שליטה או של ריחוק רגשי.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 4 באפר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 4 באפר׳ 2024
Fashion kitty כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
עולה בי גם השאלה מדוע זה מגונה. מדוע נשים צריכות להיות רכות ומכילות.
אני שומעת בהמון גישה של שולטים ושל גברים הפרדה מאוד, רוק בין רגש לבדסמ.
ששליטה זה שליטה ומרחב בו מנהלים סשנים ופרוטוקולים ושכל מה שמעבר לזה נמצא מעבר לדלת.
האם זה לא יכול להתקיים גם בשליטה נשית?
שהמפגש עם הנשלט הוא לשם שליטה בו וסגידה לה וכל מה שזה לא יהיה. וכל צורך אחר רגשי יקרה במסגרת אחרת שהיא זוגיות או מהחיים הווניליים

אפשר לא להיות רכה ומכילה ועדיין לזכור שיש אדם אמיתי בצד השני.
כולנו יודעים שיש שולטים ושולטות שמתנהגים בחוסר אחריות ובצורה פוגענית ושהם פשוט אנשים מסוכנים שצריך להתרחק מהם וזה לא עניין של סגנון שליטה או של ריחוק רגשי.

אוקיי
אני לא כאן כדי להגן עליה, אלא כדי לנהל דיון.
היא כתבה פוסט, נכון? שבפוסט כלב משב רוח גדול של" אני רוצה ודורשת". הוא היה קר ומרוחק וראה בה את מרכז היקום.
א. היא כתבה פוסט על רצון לא הציגה התנהגות. היא הציגה רוח דברים
ב. רוח הדברים הזו על סגנון השליטה שנשלטים רבים עפים עליה. שלפי מה שאני קוראת פעמים רבות הוא מרוחק, קר שיודע שמגיע לו העולם ולא עושה פשרות.
מבחינתם הם נועדו לפרוס את השטיח הזה לאותה מלכה חזקה ועוצמתית ולתת לה את כל מבוקשה מבלי לקבל מאום מלבד לשרת אותה
זה הסיפוק שלהם