שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Dom Guilt

masoul
לפני חודשיים • 25 בפבר׳ 2024
masoul • 25 בפבר׳ 2024
רוצה להסביר במה מדובר?
על מה מדובר?
2-3 משפטים שנקבל מושגים?
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 25 בפבר׳ 2024
אספר מהבנתי המוגבלת. הסיבה שרציתי לפתוח את זה היא כדי ללמוד יותר:
לפי מה שהבנתי זה רגשות אשם ובושה שקיימים בשולט/ת אחרי סשן על מה שעשו.
זה דיסוננס שמתקיים בין רגשות החיבה והערכה שיש לנו כלפי הסאב למול האופל שיוצא מאתנו.
איך אני יכולה להוריד כל כך נמוך אדם שאני אוהבת? איך אני יכולה לפגוע בו? איך פגעתי עשכיו במישהו אהוב פיזית/נפשית?
כל החיים שלי חונכתי שלא פוגעים באחר. ויחד עם זאת אני משפילה ומורידה אדם כל כך נמוך שהוא מתפרק מולי. פיזית/נפשית
יש שמפרשים את זה כדרופ
masoul
masoul • 25 בפבר׳ 2024
הבנתי.

אז זה פשוט.
חלק מתפקידו של הנשלט הוא לספק לשולטת שלו אפטר קייר אחרי הסשן,
במסגרת האפטר קייר הנשלט צריך לספר לשולטת שלו איזה נפלאה ומדהימה היא היתה, איזו טובת לב היא,
כמה שמחה אושר ועונג היא הסבה לו, כמה הוא מעריך ומעריץ אותה על פעולותיה הסדיסטיות ואף אכזריות,
וכמה הוא היה שמח לקבל עוד ועוד מהטוב הזה שהיא מרעיפה עליו.
והכי חשוב, כמה הוא מודה לה על מה שעשתה בו, על זה חשוב לחזור שוב ושוב עד שנמאס לשולטת לשמוע.

נדמה לי שפתרתי את הבעיה.
    התגובה האהובה בשרשור
Bluecollar​(שולטת)
masoul כתב/ה:
הבנתי.

אז זה פשוט.
חלק מתפקידו של הנשלט הוא לספק לשולטת שלו אפטר קייר אחרי הסשן,
במסגרת האפטר קייר הנשלט צריך לספר לשולטת שלו איזה נפלאה ומדהימה היא היתה, איזו טובת לב היא,
כמה שמחה אושר ועונג היא הסבה לו, כמה הוא מעריך ומעריץ אותה על פעולותיה הסדיסטיות ואף אכזריות,
וכמה הוא היה שמח לקבל עוד ועוד מהטוב הזה שהיא מרעיפה עליו.
והכי חשוב, כמה הוא מודה לה על מה שעשתה בו, על זה חשוב לחזור שוב ושוב עד שנמאס לשולטת לשמוע.

נדמה לי שפתרתי את הבעיה.

אני חושבת שתמיד הוא צריך לספר לה כמה היא נפלאה והוא שמח שהיא ברכה אותו בנוכחות האלוהית שלה.

מ. ש. ל

ובכל זאת הייתי רוצה לשמוע על חוויות של אחרים
טוטאלוס
טוטאלוס • 25 בפבר׳ 2024
וואי. חוויתי הרבה פעמים אשמה כזו.

אחרי חניקה קשוחה מדי.
שלא נתתי אפטר קייר מדוייק.
שלא הייתי שם מספיק בימים שאחרי.

שנתתי כאב שלא היה מדוייק או נכון.
כשסשן נפסק כי זה היה יותר מדי עבורה.

כן. כל אירוע כזה מלווה אותי
וולק​(שולט)
וולק​(שולט) • 25 בפבר׳ 2024
יש אשמה.
יש חיפוש אישור מצד הנשלטת. זה, בתוספת אפטרקייר ותקשורת פותר את זה.
KINKI OZZY​(מתחלף)
KINKI OZZY​(מתחלף) • 25 בפבר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
זה דיסוננס שמתקיים בין רגשות החיבה והערכה שיש לנו כלפי הסאב למול האופל שיוצא מאתנו.
איך אני יכולה להוריד כל כך נמוך אדם שאני אוהבת? איך אני יכולה לפגוע בו? איך פגעתי עשכיו במישהו אהוב פיזית/נפשית?
כל החיים שלי חונכתי שלא פוגעים באחר. ויחד עם זאת אני משפילה ומורידה אדם כל כך נמוך שהוא מתפרק מולי. פיזית/נפשית
יש שמפרשים את זה כדרופ

מהקצת שיצא לי לקרוא ולתקשר איתך יש לי תחושה שאומנם יש לך את הגילט אבל דווקא בגלל זה יש פחות סבירות שתפגעי באמת במישהו שאת אוהבת
את מיינדד על זה ממקום לא אנוכי וכן אכפתי גם אם תפגעי את תדעי אחר כך למנוע את הדרופ המדובר של שניכם כי אכפת לך
את לא תהפכי בנאדם לשלולית של כלום על הרצפה בלי להרים אותו אחרי. זאת תחושתי לא מכיר אותך לעומק אבל ממה שקראתי
יש לך יותר מדי לב לתת לדבר הזה לקרות.
אין שום סיבה שתרגישי רע אם נתת למישהו משהו שהוא רצה גם אם זאת לא הדרך הכי קונבנציונלית לקבל משהו שאתה רוצה
אני מכיר את התחושה הזאת ואני אפילו לא דום בשום רמה אבל הייתי דומיננטי מול האקסית יש שיגידו אפילו אגרסיבי אבל היא יזמה את זה וגם נהנתה מזה אבל תמיד דאגתי לבדוק ולשאול תוך כדי אם היא בסדר או אם אני מגזים...
Bluecollar​(שולטת)
KINKI OZZY כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
יש שמפרשים את זה כדרופ

מהקצת שיצא לי לקרוא ולתקשר איתך יש לי תחושה שאומנם יש לך את הגילט אבל דווקא בגלל זה יש פחות סבירות שתפגעי באמת במישהו שאת אוהבת
את מיינדד על זה ממקום לא אנוכי וכן אכפתי גם אם תפגעי את תדעי אחר כך למנוע את הדרופ המדובר של שניכם כי אכפת לך
את לא תהפכי בנאדם לשלולית של כלום על הרצפה בלי להרים אותו אחרי. זאת תחושתי לא מכיר אותך לעומק אבל ממה שקראתי
אין שום סיבה שתרגישי רע אם נתת למישהו משהו שהוא רצה גם אם זאת לא הדרך הכי קונבנציונלית לקבל משהו שאתה רוצה
אני מכיר את התחושה הזאת ואני אפילו לא דום בשום רמה אבל הייתי דומיננטי מול האקסית יש שיגידו אפילו אגרסיבי אבל היא יזמה את זה וגם נהנתה מזה אבל תמיד דאגתי לבדוק ולשאול תוך כדי אם היא בסדר או אם אני מגזים...

תודה על כל מה שאמרת. רוצה לשמור את זה קרוב ללב

לא מדובר עלי. זה שיח שהייתי מעוניינת לקיים מבלי משהו ספציפי
KINKI OZZY​(מתחלף)
KINKI OZZY​(מתחלף) • 25 בפבר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
KINKI OZZY כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
יש שמפרשים את זה כדרופ

תודה על כל מה שאמרת. רוצה לשמור את זה קרוב ללב

לא מדובר עלי. זה שיח שהייתי מעוניינת לקיים מבלי משהו ספציפי

אז זה נאמר בכלליות icon_smile.gif