לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם פוט פטיש מתאים לכלוב

FiguringMyself
לפני חודשיים • 23 בפבר׳ 2024
FiguringMyself • 23 בפבר׳ 2024
חייב לומר שאחרי חודשיים פה, שבהם אני קורא בלוגים וקורא על כל סוג קינק אני מוצא, אני יכול לומר בביטחון שאני הרבה פחות מתבייש בפטיש שלי. משהו בפתיחות פה די מרגיע.
בנוסף, למרות שלא הייתי בטוח בהתחלה אני יכול לומר ששליטה זה חד משמעית בשבילי.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודשיים • 24 בפבר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2024
FootJunky כתב/ה:
היי
אני חושב שאם כל מה שמעניין אותך זה פוט פטיש, ללא מאפיינים נוספים של נשלט או עבד,
יהיה לך קשה למצוא פה את עצמך.
ברוב המוחלט של הפעמים פוט פטיש הוא חלק ממגון אקטים של השפלה, חלקם פיזיים, חלקם מילוליים, חלקם פסיכולוגים, ועוד.

קשה להאמין שתמצא פה שולטת שכל מה שמעניין אותה זה שילקקו לה את הרגליים, וחוץ מזה התנהלותה ונילית לחלוטין.

מסכים מאוד עם המכשפה, שכתבה שפוט פטיש הוא בדרך כלל שער לחוויות יותר מתקדמות בציר שבין נשלט לעבד.

הרבה בהצלחה, אתה צעיר, קח את הדברים לאט, ותקשיב לעצמך.

אני הכרתי את הפוט פטיש דרך בן זוג שהיה ונילי לגמרי...
לא היה שם אימפקט והשפלה. אולי הובלה שלי בסקס
Kink Fetishist
Kink Fetishist • 24 בפבר׳ 2024
היי שלום לך
תן לי לעשות לך/לכם סדר

אני נולדתי עם פוט פטיש עוד לפני שעמד לי הזין נמשכתי לרגליי השים

יש להפריד בין 2 העולמות זה יכול להיות גם בדסמי וזה יכול להיות פטיש בעצמו
וגם הפטיש בעצמו מתחלק לתת זאנרים, ולהבין שהם יכולים להשתלב בהרמוניה יפה בין 2 העולמות

אני חושב שיש לי המידע מספיק על פוט פטיש משהו שתהתחיל את דרכי אי שם בגיל ההתבגרות ! אז למדתי המון המון על זה

אם לא מעניין אותך להיות נשלט ותכונות אחרות של בדסם אז הפטיש שלך הוא רגיל לא בדסמי
אגב יש גם להבין ש 2 העולמות יכולים להשתלב לדרך אחת באצמע

החלק הבדסמי הוא יכול להיות של שירות הערצה ליקוק של הרגליים הוא אקט של עבד גם מסאג רגליים
גם יכול להתבטא כ השפלה מקום נחות (עבד לרגליים שלי)
אני רוצה אנשים עושים את זה כחלק מהמערכת הבדסמית
יש גם נשלטות עושות את זה לדומים שלהן (מעניין אותי מאוד)

ויש את הפטיש שלא קשור לבדסם
שהוא שלי מלידה דוגמא עלי...
אחרימקריאה של הרבה מחקרים ונסיון להבין מה קורה מחקר אחד דייק את זה יפה
אצלי / אצלינו אנשים הפוט פטיש
הרגל הנשית מתפרשת כ עוד איבר מין ! אז לכן לחשוב על רגל לגעת שיגעו בך וגם במקומוץ רגישים
זה בדיוק כמו תחת של אישה אחד לאחד המוח נפרש את זה כך

לי היה מאוד קשה בתחילת הדרך להתשלב משום שבעולם הבדסם תמיד תפסו את זה כ תכונת (נשלט) מאוד עיצבן אותי מאוד שמו אותי במשבצת מהשניה שידעו על הפטיש ... לא נכון לצערי יש חוסר בידע בקהילה הישראלית אבל היא מתפתחת ויש יותר ויותר הבנה ופתיחות ללא לשים בשבלונות

עכשיו אני מבין שזה מאוד סקסי ללק למישהי שיודעת מה היא עושה שכביכול מובילה את זה זה מאוד מדליק ובצדק כי מישהי שלא יודע ליזום את זה או לפטות או כל הדברים האלו ... זה פחות כיף לממש את הפטיש רגליים איתה
אני מצאתי את עצמי כמה פעמים מלמד את הצד השני איך להיות לעשות כיף בפוט פטיש .

שוב פעם העולמות יכולים להשתלב וזה בטח יהיה נהדר
אבל לי היה קשה מאוד לממש את זה בעולם הבדסם בעצם לא עבד אף פעם כי אני לא נשלט ולא אצליח להיות גם אם ארצה בשביל החוויה והלימוד

בהצלחה לך זוכר את עצמי בפעם הראשונה אתה הולך לגלות עולם אבל לאט לאט ואל תתאכזב אם לא עובד
צזאר​(נשלט)
צזאר​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2024
מעבר לעצות הבאמת מעולות שקיבלת כאן, אני באופן אישי ממליץ להירשם לפפב״י (התאחדות פוט פטישיסטים בארץ ישראל - ע״ר), כך תהיה זכאי לכל העדכונים וההטבות, ייעוץ משפטי, שאינו משפטי, רפואי, קוסמטי (פדיקור אחת לשנה בהשתתפות מוזלת), שכר לימוד, דמי אבטלה, אש״ל (כן כן, לא רק סירופ מייפל ושוקולד, מעתה אפשר ללקק בתאווה גם נוזלים נוספים מרגלי הגבירה) ועוד. ניתן להמיר את האשל בגיל, לבן, או שמנת צמחית אחרת לבחירה. ט.ל.ח. עד גמר המלאי.
FiguringMyself
FiguringMyself • 24 בפבר׳ 2024
Kink Fetishist כתב/ה:
היי שלום לך
תן לי לעשות לך/לכם סדר

אני נולדתי עם פוט פטיש עוד לפני שעמד לי הזין נמשכתי לרגליי השים

יש להפריד בין 2 העולמות זה יכול להיות גם בדסמי וזה יכול להיות פטיש בעצמו
וגם הפטיש בעצמו מתחלק לתת זאנרים, ולהבין שהם יכולים להשתלב בהרמוניה יפה בין 2 העולמות

אני חושב שיש לי המידע מספיק על פוט פטיש משהו שתהתחיל את דרכי אי שם בגיל ההתבגרות ! אז למדתי המון המון על זה

אם לא מעניין אותך להיות נשלט ותכונות אחרות של בדסם אז הפטיש שלך הוא רגיל לא בדסמי
אגב יש גם להבין ש 2 העולמות יכולים להשתלב לדרך אחת באצמע

החלק הבדסמי הוא יכול להיות של שירות הערצה ליקוק של הרגליים הוא אקט של עבד גם מסאג רגליים
גם יכול להתבטא כ השפלה מקום נחות (עבד לרגליים שלי)
אני רוצה אנשים עושים את זה כחלק מהמערכת הבדסמית
יש גם נשלטות עושות את זה לדומים שלהן (מעניין אותי מאוד)

ויש את הפטיש שלא קשור לבדסם
שהוא שלי מלידה דוגמא עלי...
אחרימקריאה של הרבה מחקרים ונסיון להבין מה קורה מחקר אחד דייק את זה יפה
אצלי / אצלינו אנשים הפוט פטיש
הרגל הנשית מתפרשת כ עוד איבר מין ! אז לכן לחשוב על רגל לגעת שיגעו בך וגם במקומוץ רגישים
זה בדיוק כמו תחת של אישה אחד לאחד המוח נפרש את זה כך

לי היה מאוד קשה בתחילת הדרך להתשלב משום שבעולם הבדסם תמיד תפסו את זה כ תכונת (נשלט) מאוד עיצבן אותי מאוד שמו אותי במשבצת מהשניה שידעו על הפטיש ... לא נכון לצערי יש חוסר בידע בקהילה הישראלית אבל היא מתפתחת ויש יותר ויותר הבנה ופתיחות ללא לשים בשבלונות

עכשיו אני מבין שזה מאוד סקסי ללק למישהי שיודעת מה היא עושה שכביכול מובילה את זה זה מאוד מדליק ובצדק כי מישהי שלא יודע ליזום את זה או לפטות או כל הדברים האלו ... זה פחות כיף לממש את הפטיש רגליים איתה
אני מצאתי את עצמי כמה פעמים מלמד את הצד השני איך להיות לעשות כיף בפוט פטיש .

שוב פעם העולמות יכולים להשתלב וזה בטח יהיה נהדר
אבל לי היה קשה מאוד לממש את זה בעולם הבדסם בעצם לא עבד אף פעם כי אני לא נשלט ולא אצליח להיות גם אם ארצה בשביל החוויה והלימוד

בהצלחה לך זוכר את עצמי בפעם הראשונה אתה הולך לגלות עולם אבל לאט לאט ואל תתאכזב אם לא עובד

בתקופה האחרונה האמת הגעתי למסקנה שלהיות נשלט זה כן משהו שאני ממש מעוניין בו, אומנם לפי דעתי בצורה ונילית.
לצערי עדיין לא התנסיתי וכל ניסיון שלי להיפתח לצד השני הוביל לזה שחושבים שאני מוזר/ניתוק קשר, אז אני באמת לא יכול לדעת בוודאות.
כפותרגליים
לפני חודש • 14 במרץ 2024

אני מתחבט שנים בשאלה האם באמת קיימות נשים עם פוט פטיש...

כפותרגליים • 14 במרץ 2024
המכשפה בג'ינס כתב/ה:
פוט פטיש זה עולם ומלואו,
זה הדבר עצמו וגם שער לחוויות מיניות יותר מתקדמות.
אתה במקום הנכון.
להרבה כאן יש פוט פטיש בדרגות שונות.
גם לי במקרה ולרבים מחברי הטובים בכלוב.
בהצלחה.

(התשובה בפורום איננה הזמנה לפרטי שלי לבקשות, שאלות או פניות מכל סוג למעט ממי שעונה בדיוק על הגדרת החיפוש שלי)

והנה את באה ומכריזה על כך בנון שלנטיות כאילו שזה דבר טריוויאלי. אם זה בסדר לשאול, במה בדיוק זה מתבטא, האם את גם נמשכת לצורה החיצונית של כפות רגליים יפות? האם את אוהבת עיסוק הדדי בכפות רגליים? מקווה שהשאלות שלי לא ישירות מדי, אני פשוט מנסה להבין במשך שנים עד כמה ואם בכלל קיים פוט פטיש בקרב נשים ואיך זה מתבטא.
כפותרגליים
לפני חודש • 14 במרץ 2024

נפוץ...

כפותרגליים • 14 במרץ 2024
מלכה תלתן כתב/ה:
פוט פטיש זה באמת די נפוץ
אין לי הרבה מה להוסיף כתבו לך כבר תשובות טובות
זה בהחלט לא חייב להיות חלק משליטה
וגם לשליטה יש סגנונות שונים
וכמובן שיש נשים שולטות 100 אחוז
אבל יש גם כאלו שיותר גמישות

אבל נפוץ רק בקרב גברים לצערי, הלוואי ויכלתי לחיות בעולם שבו גם לנשים יש פוט פטיש
Mary Jane
לפני חודש • 15 במרץ 2024

Re: נפוץ...

Mary Jane • 15 במרץ 2024
כפותרגליים כתב/ה:
מלכה תלתן כתב/ה:
פוט פטיש זה באמת די נפוץ

אבל נפוץ רק בקרב גברים לצערי, הלוואי ויכלתי לחיות בעולם שבו גם לנשים יש פוט פטיש

פטיש הוא עוררות/משיכה לחפץ או איבר שאינו ארוגני - למשל כפות רגליים. מה שאתם בעצם מייחלים לו הוא לא שהאישה תהיה בעלת פטיש לכפות רגליים, אלא שהיא תאהב להיות מושא של הפטיש שלכם, כלומר שתוכלו לממש את הפטיש שלכם לכפות רגליים על כפות רגליה.

כדי שאישה תתעניין בדבר כזה - שכאמור אינו נובע מפטישיזם אצלה על פי הגדרתו (ראו לעיל) - היא צריכה לאהוב במיוחד את הפעולה של מסאז׳ בכפות רגליים או את המשמעות של הפעולה (השפלה, השפטה וכו). הראשון מתאים לנשים וניליות מסוימות והשני מאפיין נשים עם אהבה לבדסמ…
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 15 במרץ 2024

Bluecollar​(שולטת) • 15 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:
כפותרגליים כתב/ה:
מלכה תלתן כתב/ה:
פוט פטיש זה באמת די נפוץ

פטיש הוא עוררות/משיכה לחפץ או איבר שאינו ארוגני - למשל כפות רגליים. מה שאתם בעצם מייחלים לו הוא לא שהאישה תהיה בעלת פטיש לכפות רגליים, אלא שהיא תאהב להיות מושא של הפטיש שלכם, כלומר שתוכלו לממש את הפטיש שלכם לכפות רגליים על כפות רגליה.

כדי שאישה תתעניין בדבר כזה - שכאמור אינו נובע מפטישיזם אצלה על פי הגדרתו (ראו לעיל) - היא צריכה לאהוב במיוחד את הפעולה של מסאז׳ בכפות רגליים או את המשמעות של הפעולה (השפלה, השפטה וכו). הראשון מתאים לנשים וניליות מסוימות והשני מאפיין נשים עם אהבה לבדסמ…

***פלופ לשולחן*''
כפות הרגליים שלי לא משפילות. הן מדהימות.
כשפה טוב עליהן זה מעולה.
כפותרגליים
לפני חודש • 15 במרץ 2024

כפותרגליים • 15 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:
כפותרגליים כתב/ה:
מלכה תלתן כתב/ה:
פוט פטיש זה באמת די נפוץ

האמת שבמקרה שלי ספציפית, המצב האידיאלי מבחינתי הוא שיהיה לאישה גם פטיש לכפות רגליים שלי, אלא שבמסגרת הפטיש הזה, היא תרצה בעיקר ללעוג להן ולהשפיל אותן, לירוק עליהם, לדרוך עליהן כשהיא יחפה וכו', כשבו זמנית אני סוגד לשלה, אני גם אוהב לנעול נעלי נשים ולשים לק. מעבר לכך, יגרה אותי גם אם יהיה בה צד של "סוויץ" ולעתים היא תרצה לסגוד לשלי. השיא מבחינתי הוא כשהיא משווה את כפות רגליים שלה לשלי ומחמיאה לשלה ויורדת על שלי בו זמנית. היה פה פוסט בנושא "מה סוטה מדי בשביל הכלוב" ובאמת שבתחושה האמיתית שלי, כמעט ורציתי לכתוב "אני".

בכל אופו כמובן שאני משתדל להימנע מלהיות שיפוטי לגבי הפטיש שלי, כי זה פשוט חסר טעם, זה לא יעזור לי, אלא רק יזיק, ובסופו של דבר הכל סובייקטיבי, ואין איזה "דירוג סטיות מטאפיזי" בנוסח עולם האידאות של אפלטון, שהוא מדריך מישלן של הסטיות (אם היה כמובן שהיו לי שלושה כוכבים בקלות, ונראה אפילו שאם גורדון רמזי היה בא כדי לקטול את המנות, הוא היה טוען שהשפים אצלי הם גאונים פורצי דרך) שוב, נשמע שאני מאוד שיפוטי כלפי עצמי, אבל אני לוקח מרחק בין מה שאני חושב על ההעדפה שלי לבין להרגיש באמת רע לגבי זה, (ואני לא, כי זה פשוט מצב נתון שצריך לקבל וזהו). אבל כנראה שה"סטיה"/העדפה/וואטבר שלי היא באמת מאוד נדירה, אפילו נדירה בקרב גברים, ואפילו בקרב גברים עם פוט פטיש. הבעיה האמיתית אם כבר מבחינתי, היא לא המבוכה וחוסר הנוחות סביב הפטיש הזה, אלא הידיעה שאין בכל ההיסטוריה של המין האנושי כנראה אישה שזה באמת עושה לה את זה (וכן, ידוע לי שאם אני מוצא חן בעיניה, אנחנו ביחד, ויש לה ראש פתוח, היא תזרום עם זה בשבילי, אבל זה לא באמת אותו דבר). אבל אלו החיים, גם הייתי רוצה שיהיו לי מיליוני שקלים בבנק ואין לי, וגם עוד הרבה דברים שאני לא יכול להשיג כרגע, כמו שכולנו רוצים, החיים כמובן הם לא תכנית כבקשתך.