לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם פוט פטיש מתאים לכלוב

FiguringMyself
לפני 3 חודשים • 4 בינו׳ 2024

האם פוט פטיש מתאים לכלוב

FiguringMyself • 4 בינו׳ 2024
שלום, אני בחור יחסית צעיר(22) עם פוט פטיש, דבר שאני מדחיק ולא מדבר עליו עם אף אחד בערך ולאחרונה נתקלתי באתר.
אני פחות בקטע של סאדו-מאזו ודברים נוספים שקשורים לBDSM, אבל רוצה להתנסות/לשמוע מאנשים על יחסים של שולטת/נשלט בגלל הפטיש שלי. יחסית קשה לי אפילו לכתוב ולדבר על זה אבל מעניין אותי האם האתר הזה הוא מקום בשבילי, או שרוב התוכן מכוון לחוויות מיניות קצת יותר מתקדמות.

חוץ מזה, עדיין לא התנסיתי מינית (אפילו לא התנשקתי) עדיין ואני מפחד שהתוכן פה יהיה לי קצת overwhelming.

בכל מקרה כמישהו שמתבייש בנטייה המינית שלו, אם יש פה אנשים שהיו במקום שלי או שמעוניינים לעזור לי יותר להיפתח לעולם הזה אני אשמח לדבר icon_smile.gif

תודה בכל מקרה על ההקשבה!
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
פוט פטיש זה עולם ומלואו,
זה הדבר עצמו וגם שער לחוויות מיניות יותר מתקדמות.
אתה במקום הנכון.
להרבה כאן יש פוט פטיש בדרגות שונות.
גם לי במקרה ולרבים מחברי הטובים בכלוב.
בהצלחה.

(התשובה בפורום איננה הזמנה לפרטי שלי לבקשות, שאלות או פניות מכל סוג למעט ממי שעונה בדיוק על הגדרת החיפוש שלי)
Boy Toy
Boy Toy • 4 בינו׳ 2024
זה קצת מפחיד עד כמה אני ואתה דומים.
כשהייתי בגילך, מה שתיארת זה היה אחד לאחד אני.
ובתור מישהו שהתלבט בדיוק באותו הדבר אני יכול להגיד לך שהאתר הזה הוא לא בשבילך.
כשהייתי בחור צעיר הכרתי פה נשים שאהבו פוט פטיש אבל גם עוד הרבה דברים אחרים שבכלל לא היו בכיוון שלי והן ניסו לשכנע אותי שאני אוהב את זה וזה יתאים לי ושאני צריך לפתוח את הראש.
חרטא.
האתר הזה רק יתסבך אותך. עדיף לך להישאר במצב של הכרויות רגילות דרך טינדר, אינסטגרם או בכל מקום אחר שהוא לא פה, ושם תתן לפוט פטיש שלך ביטוי. זה פטיש מאוד נפוץ והיום בחתך הגילאים שלך אין בחורה שלא מכירה ונתקלה בזה ברמה כזו או אחרת, לכל הפחות במדיות החברתיות.
מצד שני, אתה יכול לתת להכרויות פה צ׳אנס. רק עצה ממני: אל תתן לאנשים לשכנע אותך לעשות דברים שאתה לא רוצה לעשות כמו שאני עשיתי בגילך. אם משהו לא בא לך בטוב - תעמוד על שלך.
    התגובה האהובה בשרשור
FootJunky
FootJunky • 4 בינו׳ 2024
היי
אני חושב שאם כל מה שמעניין אותך זה פוט פטיש, ללא מאפיינים נוספים של נשלט או עבד,
יהיה לך קשה למצוא פה את עצמך.
ברוב המוחלט של הפעמים פוט פטיש הוא חלק ממגון אקטים של השפלה, חלקם פיזיים, חלקם מילוליים, חלקם פסיכולוגים, ועוד.

קשה להאמין שתמצא פה שולטת שכל מה שמעניין אותה זה שילקקו לה את הרגליים, וחוץ מזה התנהלותה ונילית לחלוטין.

מסכים מאוד עם המכשפה, שכתבה שפוט פטיש הוא בדרך כלל שער לחוויות יותר מתקדמות בציר שבין נשלט לעבד.

הרבה בהצלחה, אתה צעיר, קח את הדברים לאט, ותקשיב לעצמך.
FiguringMyself
Boy Toy כתב/ה:
זה קצת מפחיד עד כמה אני ואתה דומים.
כשהייתי בגילך, מה שתיארת זה היה אחד לאחד אני.
ובתור מישהו שהתלבט בדיוק באותו הדבר אני יכול להגיד לך שהאתר הזה הוא לא בשבילך.
כשהייתי בחור צעיר הכרתי פה נשים שאהבו פוט פטיש אבל גם עוד הרבה דברים אחרים שבכלל לא היו בכיוון שלי והן ניסו לשכנע אותי שאני אוהב את זה וזה יתאים לי ושאני צריך לפתוח את הראש.
חרטא.
האתר הזה רק יתסבך אותך. עדיף לך להישאר במצב של הכרויות רגילות דרך טינדר, אינסטגרם או בכל מקום אחר שהוא לא פה, ושם תתן לפוט פטיש שלך ביטוי. זה פטיש מאוד נפוץ והיום בחתך הגילאים שלך אין בחורה שלא מכירה ונתקלה בזה ברמה כזו או אחרת, לכל הפחות במדיות החברתיות.
מצד שני, אתה יכול לתת להכרויות פה צ׳אנס. רק עצה ממני: אל תתן לאנשים לשכנע אותך לעשות דברים שאתה לא רוצה לעשות כמו שאני עשיתי בגילך. אם משהו לא בא לך בטוב - תעמוד על שלך.

ואו מרגיע לשמוע שמישהו מזדהה עם מה שאני מרגיש,
לצערי עדיין לא יצא לי משהו באפליקציות, שלא לדבר על לצאת לדייט או אפילו "דיבור טוב" עם בחורה.
אם תרגיש בנוח, אני אשמח לשמוע על הפעם הראשונה שהצלחת לממש את הפטיש או להכיר בחורה שזורמת עם זה
FiguringMyself
The Feet Slave כתב/ה:
היי
אני חושב שאם כל מה שמעניין אותך זה פוט פטיש, ללא מאפיינים נוספים של נשלט או עבד,
יהיה לך קשה למצוא פה את עצמך.
ברוב המוחלט של הפעמים פוט פטיש הוא חלק ממגון אקטים של השפלה, חלקם פיזיים, חלקם מילוליים, חלקם פסיכולוגים, ועוד.

קשה להאמין שתמצא פה שולטת שכל מה שמעניין אותה זה שילקקו לה את הרגליים, וחוץ מזה התנהלותה ונילית לחלוטין.

מסכים מאוד עם המכשפה, שכתבה שפוט פטיש הוא בדרך כלל שער לחוויות יותר מתקדמות בציר שבין נשלט לעבד.

הרבה בהצלחה, אתה צעיר, קח את הדברים לאט, ותקשיב לעצמך.

האמת שמאפיינים של נשלט או עבד דווקא מעניינים אותי,
האמת שעד עכשיו די הרגשתי שלהיות נשלט ולהיות sub זה משהו שנכלל בתוך הפטיש.
לדעתי אני פשוט פחות מתחבר להשפלות שיכאיבו לי, אבל שוב, אין לי ניסיון.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 3 חודשים • 5 בינו׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 5 בינו׳ 2024
אתה למעשה מתכוון שאתה נשלט באופי שלך
רק פשוט לא מתחבר לכאב.

לדעתי יש הרבה כמוך.

אני גם כמוך למעשה. יש לי סף כאב נמוך מאוד.

למרות שעם השנים למדתי קצת להנות מכאב.

איך מוצאים מישהי מתאימה? זאת כבר שאלה אחרת.
לא אשלה אותך זה קשה מאוד.
מציע לך לחפש גם בשוק הוונילי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 בינו׳ 2024
אני כל כך שמחה בשבילך שבשלב כל כך מוקדם הבנת שהפטיש שלך לא חייב לבוא בנרטיב של שליטה בהכרח, שאתה לא חייב לקבל את זה כעסקת חבילה, שאתה לא חייב לעקוב אחרי תבנית מסוימת שבה לאהוב כפות רגליים בהכרח מתקשר להשפלה אם אתה לא מעוניין בה.
באמת, כל כך לא מובן מאליו שאתה יודע לדייק את הצרכים שלך ולא רק ללכת אוטומטית אחרי איזשהו קונצנזוס שלאו דווקא מתאים לך.

אמנם אין לי פוט פטיש, אני סתם אוהבת לחדור. ואני מכירה החוויה של להיות בתחילת דרכך ולחפש את הפטיש שלך בגוגל כדי לקבל מושג, ושכל מה שיקפוץ לך זה פורנו כוחני המנסה לשכנע שאתה בהכרח חייב לשלוט או להישלט כדי לממש אקט כזה, כאילו אין אופציה אחרת. וגם אין כל כך עם מי לדבר על זה כדי לקבל מושג שאפשר אחרת, ולוקח זמן להתנסות ולהבין שאפשר.

בקיצור, אשריך שהצלחת להגיע למודעות הזו בשלב מוקדם כל כך ולחסוך לעצמך כמה טלטלות.
זו מעלה, לא איזה "פספוס" וממש לא אומר שאתה "לא כמו כולם". אני חושבת שהרבה מתחילים פה ממשהו יותר "הארדקור" שעובד להם בפנטזיה, אבל במפגש עם המציאות ממתנים את עצמם למשהו ישים יותר (כמובן שזה גם יכול לעבוד להפך, אני רק אומרת שהמקרה שלך "לא יוצא דופן").

אני חושבת שיש פה מקום לכולם. לאו דווקא חובה לאהוב שליטה, מספיק שיהיו לך קינקים.
יש פה מלא אנשים עם הכותרת "אחר" ולא רק שולט/ת או נשלט/ת.
(אגב, אם הייתה אפשרות לכותרת של Top/מובילה, הייתי בוחרת בה על פני שולטת, כי הבנתי שזה מדויק לי יותר. גם אפשר להוביל את האקט מבלי לשלוט בהכרח).

ולמשל, החדירות שלי עצמן וניליות. כלומר כמובן שאני יכולה לבנות סביב זה סשן כוחני וכו', אבל ברגע החדירה עצמה עבורי זה כמו מין ונילי רק בהיפוך תפקידים.
רוב הפעמים שחדרתי היה בקטע הדדי לגמרי. אפילו רומנטי, עדין. אפילו בלי סשן.
כך שאני מתארת לעצמי שלא חסרות כאן שולטות עם פוט פטיש, שכמוני, סבבה לגמרי עם הפטיש מבלי לערב בו שליטה. פשוט עוד אין להן בהכרח את המושגים לתאר את זה שהן יכולות להיות גם סתם top באקט, גם אם מדי פעם.

אבל כפי שאמרו לך, המקום הזה גם יכול לגרום לך לחשוב שהדרך לפטיש שלך חייבת לעבור דרך שליטה, כי הרוב כאן כן רוצות בה, וזה יכול ליצור "מצג שווא" שזה מה שיש.
אתה עלול למצוא את עצמך "מתפשר" כדי לחוות, עושה דברים שלא כזה נעימים לך, בזמן שתפספס "שבחוץ" יש לך אפשרויות עם וניליות שלא ממש נרתעות ממסז' בכפות רגליים כי זה פשוט כיף בלי קשר לפטיש.
הפטיש שלך לא חריג כמו שנדמה לך, הוא מתקבל ביותר הבנה כל עוד אתה מציג אותו נכון, ואין שום טעם שתשכנע את עצמך שמקומך רק "במתחרת" מרוב "חריגות".

אבל אם אתה סגור על המיניות שלך, יודע מה מתאים לך ויודע להציב גבולות למה שלא. תשאר כאן, אולי תמצא, אולי תחקור. אבל ממש אל תגביל את עצמך רק למרחב הזה. תכיר גם בחוץ ותראה כמה אתה לא בודד, ולא "מוזר" כמו שאתה אולי מניח.
Grey / Green
Grey / Green • 5 בינו׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
אני כל כך שמחה בשבילך שבשלב כל כך מוקדם הבנת שהפטיש שלך לא חייב לבוא בנרטיב של שליטה בהכרח, שאתה לא חייב לקבל את זה כעסקת חבילה, שאתה לא חייב לעקוב אחרי תבנית מסוימת שבה לאהוב כפות רגליים בהכרח מתקשר להשפלה אם אתה לא מעוניין בה.
באמת, כל כך לא מובן מאליו שאתה יודע לדייק את הצרכים שלך ולא רק ללכת אוטומטית אחרי איזשהו קונצנזוס שלאו דווקא מתאים לך.

אמנם אין לי פוט פטיש, אני סתם אוהבת לחדור. ואני מכירה החוויה של להיות בתחילת דרכך ולחפש את הפטיש שלך בגוגל כדי לקבל מושג, ושכל מה שיקפוץ לך זה פורנו כוחני המנסה לשכנע שאתה בהכרח חייב לשלוט או להישלט כדי לממש אקט כזה, כאילו אין אופציה אחרת. וגם אין כל כך עם מי לדבר על זה כדי לקבל מושג שאפשר אחרת, ולוקח זמן להתנסות ולהבין שאפשר.

בקיצור, אשריך שהצלחת להגיע למודעות הזו בשלב מוקדם כל כך ולחסוך לעצמך כמה טלטלות.
זו מעלה, לא איזה "פספוס" וממש לא אומר שאתה "לא כמו כולם". אני חושבת שהרבה מתחילים פה ממשהו יותר "הארדקור" שעובד להם בפנטזיה, אבל במפגש עם המציאות ממתנים את עצמם למשהו ישים יותר (כמובן שזה גם יכול לעבוד להפך, אני רק אומרת שהמקרה שלך "לא יוצא דופן").

אני חושבת שיש פה מקום לכולם. לאו דווקא חובה לאהוב שליטה, מספיק שיהיו לך קינקים.
יש פה מלא אנשים עם הכותרת "אחר" ולא רק שולט/ת או נשלט/ת.
(אגב, אם הייתה אפשרות לכותרת של Top/מובילה, הייתי בוחרת בה על פני שולטת, כי הבנתי שזה מדויק לי יותר. גם אפשר להוביל את האקט מבלי לשלוט בהכרח).

ולמשל, החדירות שלי עצמן וניליות. כלומר כמובן שאני יכולה לבנות סביב זה סשן כוחני וכו', אבל ברגע החדירה עצמה עבורי זה כמו מין ונילי רק בהיפוך תפקידים.
רוב הפעמים שחדרתי היה בקטע הדדי לגמרי. אפילו רומנטי, עדין. אפילו בלי סשן.
כך שאני מתארת לעצמי שלא חסרות כאן שולטות עם פוט פטיש, שכמוני, סבבה לגמרי עם הפטיש מבלי לערב בו שליטה. פשוט עוד אין להן בהכרח את המושגים לתאר את זה שהן יכולות להיות גם סתם top באקט, גם אם מדי פעם.

אבל כפי שאמרו לך, המקום הזה גם יכול לגרום לך לחשוב שהדרך לפטיש שלך חייבת לעבור דרך שליטה, כי הרוב כאן כן רוצות בה, וזה יכול ליצור "מצג שווא" שזה מה שיש.
אתה עלול למצוא את עצמך "מתפשר" כדי לחוות, עושה דברים שלא כזה נעימים לך, בזמן שתפספס "שבחוץ" יש לך אפשרויות עם וניליות שלא ממש נרתעות ממסז' בכפות רגליים כי זה פשוט כיף בלי קשר לפטיש.
הפטיש שלך לא חריג כמו שנדמה לך, הוא מתקבל ביותר הבנה כל עוד אתה מציג אותו נכון, ואין שום טעם שתשכנע את עצמך שמקומך רק "במתחרת" מרוב "חריגות".

אבל אם אתה סגור על המיניות שלך, יודע מה מתאים לך ויודע להציב גבולות למה שלא. תשאר כאן, אולי תמצא, אולי תחקור. אבל ממש אל תגביל את עצמך רק למרחב הזה. תכיר גם בחוץ ותראה כמה אתה לא בודד, ולא "מוזר" כמו שאתה אולי מניח.

איזו תשובה נהדרת
מלכה תלתן
לפני חודשיים • 23 בפבר׳ 2024
מלכה תלתן • 23 בפבר׳ 2024
פוט פטיש זה באמת די נפוץ
אין לי הרבה מה להוסיף כתבו לך כבר תשובות טובות
זה בהחלט לא חייב להיות חלק משליטה
וגם לשליטה יש סגנונות שונים
וכמובן שיש נשים שולטות 100 אחוז
אבל יש גם כאלו שיותר גמישות