שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Pussy worship/ body worship לקבל מהדום

pizzaslut
לפני 4 חודשים • 18 בדצמ׳ 2023

Pussy worship/ body worship לקבל מהדום

pizzaslut • 18 בדצמ׳ 2023
בתור סאבית מושלמת, לא מבינה למה זה ברור מאליו שאני אמורה לתת ולא לקבל את ה
Pussy/body worship

לא מבינה מאיפה הניגודיות הזאת שבגלל שאתה הדום אז אתה אמור לקבל body worship תמיד ולא ההפך.
מי חושב כמוני?
שדום לא בהכרח צריך לקבל body worship ויכול גם לתת וזה לא נוגד את העובדה שהוא עדיין דום ואני עדיין סאב ולא סוויץ' ולא נעליים
Master Bruce
Master Bruce • 18 בדצמ׳ 2023
"נודר צודקת כל הדומים שלא חושבים כמוך מכוערים ומטומטמים"

ולשאלתך, אין לי שמץ של מושג למה זה ככה, אבל יש נשלטות שזה מתאים להן. אישית, ככל שאני מעריץ יותר את האשה שמולי ואת הגוף שלה, דווקא ככה יותר מעניין אותי לעשות לעשות לה דברים מעולם השליטה. אבל בשביל להסביר למה, צריך לצלול עמוק לשאלה איך אני בכלל רואה את עולם השליטה, ואני חושב שזה דיון אחר לזמן אחר
pizzaslut
pizzaslut • 18 בדצמ׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
מי אמר לך שזה מובן מאליו? למי את עונה עכשיו? מי ה"אתה" בפוסט הזה?

תופתע לגלות שלא רק מי שמגיב לי בבלוג יש לי אינטראקציה עם אנשים המכנים את עצמם "דום" גם מחוץ לכלוב היית מאמין
SatanKatan
SatanKatan • 18 בדצמ׳ 2023
אולי לא פגשת מספיק דומים.. אולי לא את אלה שמתאימים לך. אישית בידיוק כמו שברוס כתב, כמה שאני נמשך ומעריץ יותר את הסאבית ככה השליטה יותר עוצמתית, ובהחלט יש גם הערצה מצידי, רק בהתניה שזה לשיקולי ורצוני כמה ומתי ואם בכלל..
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
pizzaslut כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
מי אמר לך שזה מובן מאליו? למי את עונה עכשיו? מי ה"אתה" בפוסט הזה?

תופתע לגלות שלא רק מי שמגיב לי בבלוג יש לי אינטראקציה עם אנשים המכנים את עצמם "דום" גם מחוץ לכלוב היית מאמין

התכוונת לצטט אותי או שזו טעות הקלדה? כי אני לא יודעת על מה את מדברת. אני אשה, מעולם לא ביקרתי בבלוג שלך ואין לי דיעה עלייך או על מה שאת עושה בזמנך הפנוי. כתבת פוסט, הגבתי על מה שכתבת בפוסט.
    התגובה האהובה בשרשור
GlamFetishDom​(שולט)
לפני 4 חודשים • 19 בדצמ׳ 2023

Re: Pussy worship/ body worship לקבל מהדום

GlamFetishDom​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2023
pizzaslut כתב/ה:
Pussy/body worship

לא מבינה מאיפה הניגודיות הזאת שבגלל שאתה הדום אז אתה אמור לקבל body worship תמיד ולא ההפך.
מי חושב כמוני?
שדום לא בהכרח צריך לקבל body worship ויכול גם לתת וזה לא נוגד את העובדה שהוא עדיין דום ואני עדיין סאב ולא סוויץ' ולא נעליים

מסכים לגמרי
Primalistic​(שולט)
לפני 3 חודשים • 12 בינו׳ 2024

Re: Pussy worship/ body worship לקבל מהדום

Primalistic​(שולט) • 12 בינו׳ 2024
pizzaslut כתב/ה:
Pussy/body worship

מי חושב כמוני?

אני לגמרי חושב כמוך.
לגמרי אוהב לנהל את הפרטנריות שלי בצורה כזאת שאני מעריץ להן את הגוף, ואני עדיין המנהל - ״תיהי ילדה טובה ושבי לי על הפרצוף״, ״תביאי את התחת שלך לפה״ (כשאני יושב על הכורסה והיא נעמדת עם התחת מולי, מפשיט לה את המכנס ואוכל לה את החור), ״רדי על ארבע״ (ומוריד לה את הראש למיטה, מפשק רגליים ומרים את התחת ופשוט טורף לה את התחת והכוס בו זמנית), וגם כשהיא רוכבת עליי - ״תהי ילדה טובה ותני לאבא לטעום מהרוק שלך״, ועוד ועוד
Vanila princess
לפני 3 חודשים • 12 בינו׳ 2024
Vanila princess • 12 בינו׳ 2024
אני מתחברת לדומים שמענגים אותי אך מנהלים את הסיטואציה/סשן.
עם הסוג שציינת לא נהנהת בכלל ופגשתי לפחות 2 כאלה.

זה דיי תמוהה בעיני למען האמת כי להבנתי הדום אחראי על הנשלטת , גם על ההנאה שלה הוא אחראי

זה כאילו חסר בהם משהו..איך בן אדם מצליח להנות בלי להסב הנאה לפרטנר/ית שלו.

אגב, כתבתי לא מזמן פוסט בנושא הזה שהעלה המון תגובות😄