ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדיקת std

הלן הדובה
לפני 4 חודשים • 4 בדצמ׳ 2023
הלן הדובה • 4 בדצמ׳ 2023
The Feet Slave כתב/ה:
זה הכיף בלהיות foot sub
הסקס הכי בטוח בעולם חח

עד שתקבל פטריות רגליים בפה... או בכל חור אחר.

זה כמו להגיד שבאנאלי לא צריך קונדום כי אי אפשר להיכנס להריון. אתם עדיין צריכים לשמור על עצמכם ועל תכניסו לגוף שלכם שום דבר שאתם לא סומכים עליו.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
ולא לשכוח לשקול להתחסן נגד פפילומה, בכל גיל החיסון תורם לגברים ולנשים.
לא להתחיל פה עכשיו דיון חיסונים בעד ונגד ולמה גם גברים יכולים להתחסן.
שכל אחד יעשה מה שטוב לו.
אני התחסנתי. זה עלה לא מעט.

(נא לא לשאול אותי בפרטי איפה מתחסנים וכמה זה עולה. אתם משלמים לקופת חולים כדי שיענו לכם. לא לי)
משהו חדש
משהו חדש • 4 בדצמ׳ 2023
מומלץ לתרום דם פעם בחצי שנה, זה בריא וגם על הדרך נעשות הרבה מאוד בדיקות.
אם יש ממצאים כל שהן בנק הדם פונה לתורם ומעדכן אותו.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 4 בדצמ׳ 2023
מתוך כתבה של אחינעם לב שגיא בעיתון הארץ:
...
על החיסון כנגד נגיף הפפילומה האנושי (HPV), המגן מפני תשעה מהנגיפים הגורמים לתחלואה, כתבתי בטור קודם. החיסון נוסף לשגרת החיסונים בישראל ב-2013, וניתן בבתי ספר בכיתה ח'. המידע שנאסף ברחבי העולם מראה כי החיסון יעיל מאוד במניעת הידבקות בנגיף, במניעת התפתחות קונדילומות (יבלות) באיברי המין, ובמניעת התפתחות של גידולים טרום-סרטניים.

החיסון הרשום בישראל מאושר מגיל 9 עד גיל 45, לבנים ולבנות, וניתן בסדרה של 2 או 3 מנות, בהתאם לגיל. מי שלא התחסנו בבית ספר יכולים להתחסן ללא עלות עד גיל 18 דרך לשכות הבריאות המחוזיות. מגיל 18-45 החיסון ניתן במסגרת קופות החולים בתשלום ועם מרשם. החיסון בטוח לשימוש גם מעל גיל 45, אך הסיבה שהוא מאושר לשימוש עד גיל זה קשורה לעובדה שבמחקרים שנעשו והוגשו לאישור ה-FDA נכללו נשים עד גיל 45. כדי לקבל חיסון אחרי גיל 45 (לפני חשיפה מינית לבני זוג חדשים, למשל) יש לבקש טופס 29ג מרופא.

אף שהחיסון נגד פפילומה נמצא בתוכנית החיסונים של משרד הבריאות, רבים בישראל אינם מחוסנים, בין אם משום שהחיסון לא היה זמין להם כשהיו בגיל הרלוונטי, ובין אם בשל התנגדות מצד ההורים לחיסון בגיל צעיר או השתייכות למגזרים שמזהים מתן חיסונים אלה כעידוד ל"הפקרות מינית". ואולם לחיסון נגד פפילומה יש את הערך הרב ביותר אם הוא ניתן לפני תחילת הפעילות המינית, ולכן המלצה להמתין עם החיסון לגיל של "בגרות מינית" חושף אנשים רבים לזיהומים אלה ללא צורך.
...

בנוסף מומלץ להתחסן נגד צהבת B, שגם היא מועברת במגע מיני.