אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חייבת לדעת אם קרה לכם

Mary Jane
לפני 4 שבועות • 30 במרץ 2024
Mary Jane • 30 במרץ 2024
לטעמי גבר שלא אוהב לרדת - זה עניין שלו וצריך לכבד, בטח זה עקב איזה קטע פסיכולוגי מורכב או חוסר ביטחון ולפעמים חוסר משיכה, וכמעט בטוח משהו מאוד סבוך, שספק אם בכלל כדאי להיכנס למבוך הזה (:

לא נראה לי שיש תופעה של ממש של גברים שמסרבים לרדת. נהפוך הוא… ממש מתעקשים לשהות שם, לפעמים גם תוך התעלמות בוטה ממה שאת רוצה ומעדיפה, הוא מצדו בא לתת עבודה, לא רואה בעיניים. חבורת מחפיצים (;

על כל פנים… אני בגישה שכל אחד מהצדדים יתן מה שהוא מסוגל לו, וכל עוד הפרטנר מפצה בדרכים אחרות של עונג, ומפצה היטב, נראה לי שאפשר לזרום עם זה. אלא אם הוא העבד שלך. ואז זה בלתי מתקבל על הדעת באף עולם של היגיון ושכל ישר.
deepThinker
deepThinker • 30 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:
לטעמי גבר שלא אוהב לרדת - זה עניין שלו וצריך לכבד, בטח זה עקב איזה קטע פסיכולוגי מורכב או חוסר ביטחון ולפעמים חוסר משיכה, וכמעט בטוח משהו מאוד סבוך, שספק אם בכלל כדאי להיכנס למבוך הזה (:

לא נראה לי שיש תופעה של ממש של גברים שמסרבים לרדת. נהפוך הוא… ממש מתעקשים לשהות שם, לפעמים גם תוך התעלמות בוטה ממה שאת רוצה ומעדיפה, הוא מצדו בא לתת עבודה, לא רואה בעיניים. חבורת מחפיצים (;

על כל פנים… אני בגישה שכל אחד מהצדדים יתן מה שהוא מסוגל לו, וכל עוד הפרטנר מפצה בדרכים אחרות של עונג, ומפצה היטב, נראה לי שאפשר לזרום עם זה. אלא אם הוא העבד שלך. ואז זה בלתי מתקבל על הדעת באף עולם של היגיון ושכל ישר.

אני חושב שעם גישה כזו לא לוחצת \ שופטת הוא ינסה לעשות את זה גם אם זה לא בשבילו.
כפותרגליים
כפותרגליים • 30 במרץ 2024
אין כמו לרדת לאישה ואני אפילו מת על הטעם, וכן, אני פחות בקטע שמישהי תרד לי, למרות שאולי זה יכול להיות מעניין בסיטואציה ובהקשר המתאים (שיש בו משהו קינקי ומשפיל איכשהו, אולי אפילו "סוויצ'י", כי יכול להיות לי גם טיפה מזה לפעמים), אבל אני בכלל נשלט באופן כללי, ולא ביקשת את הדיעה שלנו בנושא, אז מה אני נדחף בכלל icon_smile.gif.
Mוטי​(אחר)
Mוטי​(אחר) • 30 במרץ 2024
הפסד שלו.
שולט בחומר​(שולט)

Re: חייבת לדעת אם קרה לכם

שולט בחומר​(שולט) • 30 במרץ 2024
Vanila princess כתב/ה:
אשמח ממש לשמוע גם מנשים וגם מגברים
נשים קרה לכן שהייתן עם גבר שלא יורד לכן?
וכשהבעתן רצון לכך אומר שהוא לא אוהב לרדת
אני חוזרת *לא אוהב לרדת*.

אני תוהה כמה גברים כאלה מסתובבים וחושבים שזה סבבה ואיך היו מגיבים כשאשה היתה עונה להם ככה.
אני אחדד - לא מדברת על סשן שקבענו בו מראש שאני נשלטת ומשרתת אותו.
אלא בכללי.
אני לא אוהב לרדת, זה לא משהו שאני אעשה, אין לי בעיה להגמיר עם אצבעות, דילדו, דגדגן, אבל אני לא אוהב לרדת.
כמו שיש נשלטות שאומרות שהם לא עושות אנאלי וזה מקובל, כל אחד צריך לעשות מה שהוא אוהב ולמה שהוא מתחבר.

אני אציין כי זה בטח עובר לכם בראש- כן אני אסטית נקיה ומריחה מעולה.
ומי שלא כזה ברור שגם אני לא ארצה לרדת לו.

ואני לא מדברת בהכרח על וונילים.
נשלטים- אני יודעת מה דעתכם בנושאicon_smile.gif
דווקא מתכוונת לכאלו שהם לא נשלטים או לא רק.
flipflopbaron​(נשלט)
לפני שבוע • 20 באפר׳ 2024
flipflopbaron​(נשלט) • 20 באפר׳ 2024
מבין אותך לגמרי
אני אישית מאוד אוהב לרדת ועושה את זה בשמחה.
בת הזוג שלי אוהבת למצוץ, אבל גבול אדום שלה זה גמירה על הפנים או בפה.
ממש גורם לה להקיא.
אני יודע שאין לה שליטה על זה ועל טעם וריח וכו..
אבל זה כל כך מתסכל