ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חייבת לדעת אם קרה לכם

חבר קרוב
לפני חודשיים • 3 בפבר׳ 2024
חבר קרוב • 3 בפבר׳ 2024
אחד הדברים המהנים הוא לענג אישה תוך כדי. לדעתי זה חייב להיות מהנה בכדי לבצע את זה אחרת זה יהיה מאולץ. אני אישית נהנה מזה מאוד ולא מוותר.
9Ropes
9Ropes • 3 בפבר׳ 2024
Vanila princess כתב/ה:
פתאום אני מבינה שאני עונה לכם בתגובות מתנצלות
בואנה אני באתר של "סוטים" או לפחות רוצה להאמין שאתר עם אנשים בראש פתוח.
כולה דיברתי על לרדת -
אני רוצה לראות אם אחד מכם היה נשאר לאורך זמן ובבלעדיות עם מישהי שלא נותנת לו מין אוראלי.
רוב הסיכויים שלא.
אז למה גם נשים לא יכולות לרצות את זה בשביל עצמן?
אני לא חושבת שזה תקין שאין הדדיות בנושא הזה
ואני לא מדברת על אנשים שיש להם טראומה כזו או אחרת זה לא הנושא.
מאוכזבת

היי, לא קראתי הכל אבל התגובה שלך פה לדעתי קולעת בול ועוברת מעל הראש שלך קצת.
אסביר.
בסוף? זה עניין של כימיה וחיבור, נכון?
ואם הוא יורד לך חבל על הזמן אבל מעשן ואת לא אוהבת? זה משנה?
לא. זה אי התאמה.
אז מבחינתך תראי את זה כאי התאמה לכל דבר ועניין אם עבורך גבר שיורד לך זה מאסט ואם מישהו מתחיל להגיד לך שהוא לא רוצה, ולא משנה מה הסיבה שלו מולך או הסיבה הנסתרת ואם המנוש שלך מפיץ ריח שושנים ומפזר נצנצים? אם הוא לא רוצה ואת צריכה וזה לא מתחבר אז ביי. משחררים ומתקדמים.

עכשיו תשאלי "אבל זה כולה לרדת לי, מה הבעיה?". אז אם זה "כולה" סימן שזה לא עקרוני ואפשר לחיות בלי זה או למצוא פשרה אחרת (לצרף אחרים לסקס שלכם למשל) אבל אם זה כן עד כדי כך מטמטם אותך זכותך המלאה להגיד שעד פה ונקסט לבחור הבא שאוהב להשתמש בלשון.

אני אישית למשל כן אוהב לרדת הרבה אבל וואלה לא עם כל אחת. כלומר זה משהו בכימיה וחיבור של מעבר.
והדדיות? לא עובדת בתחום הזה. אני למשל נהנה מאוד מחדירות אנאליות....זה לא אומר שאני מגיש את החור של התחת שלי בשם הדדיות.
למה? ככה. אלו החיים icon_smile.gif
Vanila princess
Vanila princess • 3 בפבר׳ 2024
dark enlightment כתב/ה:
לתתרנים רוב הבעיות פה בשירשור לא קיימות icon_smile.gif

דיברו פה על עונג האישה.
מכיוון שחדירה היא האקט המרכזי גברים וניליים כהכללה נוטים לחשוב
שאישה תשאב את העונג שלה מזה ולא מאכילת כוס. למעשה זה משהו
שגברים וניליים פחות חושבים על כך אלא אם כן יש רמיזות מצד האישה
שהיא אוהבת את זה.

הוא יכבוש אותה פיזית בחדירה והיא תהנה מהכיבוש.
זה הקו המחשבה הכללי שגם מתכתב עם פורנו הרבה (ביצה ותרנגולת)

עכשיו קצת בהומור:

באכילת כוס הפנים למטה וכל הויזואליות של הגבר נחסמת.
הוא לא רואה שום דבר מלבד כוס.
לא את הגוף הנשי, לא את הציצי הקורץ, לא התחת המזמין
ולא הצוואר שבא לו לחנוק.
כל הגוף מתייתם ורק הלשון נשארת לעבוד שעות נוספות.
ועם זה לזין מאוד קשה להסכים. זו ההצגה שלו והחור שלו להכנס icon_smile.gif

אכילת כוס זה משהו שצריך להשקיע בו. להתעכב עליו. לבדוק כל נקודה. זה גירוי חיצוני,
ועם לשון שמתבייתת על הכוס זה לא קל במקום זין מנוסה בתפקיד חייו שלרגע הזה הוא קיים.
זה לא כמו זין וכוס שיש את החיכוך הטבעי שנותן ניצוצות ("את נועדת לי אני נועדתי לך" סטייל).
והזין לא אוהב לחכות בתור בסבלנות כשהפרס בהישג יד והרשות נתונה.
ראשון לכל חור זה המוטו.

בכנות, אכילת כוס זה משהו שלפעמים צריך להתאמן עליו כי אפשר לאבד את הטאץ אחרי זמן מה.
וזה משהו שגם הרבה גברים וניליים בורים לגבי איך לגעת בנקודות העונג.
פשוט מכיוון שלא לימדו אותם שזה חשוב אז לא יצא להם הרבה לעשות זאת, אולי מקסימום
"בזריז" כדי לסמן וי שהם כביכול ירדו ועכשיו מגיע תורם (אני בטוח שהרבה נשים מבינות על מה אני מדבר)

על אף שאני לא מסכימה עם רוב מה שכתבת לפחות תשובה עניינית.
כי השירשורים על הריח מהביצים עשו לי בחילה אז תודה על זה.

גברים שירדו לי ראו היטב את קימורי הגוף שלי וגם תעיניים תוך כדי.
אולי כי אני עם גברים גבוהים ויש להם יותר טווח ראייה.- נמוכים זה לא כוס התה שלי (סליחה על הדו משמעות בפוסט על כוס🤭)
וגם גברים שדחפו תלשון שלהם עמוק לישבן שלי
היה קשר עין אומנם לא כל הזמן כי הייתי עסוקה בלגנוח ולגלגל עיניים מהנאה.
והנוף של הישבן שלי מורם ומפוסק בשילוב גניחות שרק גבר שעושה לאשה רימינג חווה העמיד להם היטב את הזין הגדול שלהם🙂

על עניין הוונילי מסכימה חלקית כי זו תפיסה ישנה
של פורנו משנות ה80 יש קטגוריות שלמות בפורנו על עינוג האשה ואכילת כוס אז ככל הנראה שיש לזה ביקוש.
ואומרת לך שהתפיסה על אכילת כוס שונה בחול מהארץ שם זה טריוואלי כמו שאשה מוצצת.

ואגב לא דיברתי בפוסט על גברים וונילים
אלא על גברים מהאתר
שחושבים שהם "שולטים".
מה שהם לא יודעים זה שאם היו מענגים אותי ככל הנראה הייתי מתמסרת להם ולא בגלל שאני "מחזירה" להם אלא כי אני מאבדת שליטה מהנאה וגורם לי לחרמנות פסיכית.

הכוונה של הפוסט זה להבין אם אשכרה יש בורות בעניין הזה ואולי לפתוח עיניים לכמה א.נשים,
כי למרבה הצער אני סבורה שיש גם נשים שזה נראה להן הגיוני וזה יותר עצוב מאשר שיש גברים שזה נתפס בעינהם לגיטימי
Panther
Panther • 3 בפבר׳ 2024
במיניות, את אחראית על ההנאה שלך ואני על שלי. אבל זה לא אומר שאנחנו לא צריכים להיות קשובים זה לזו או לרצות בסיפוק אחד של השניה.

לפיכך נחלק את קבוצת הגברים ש"לא אוהבים לרדת" לשני סוגים:

האגואיסט: שאת לא מעניינת אותו, הוא באמת רואה אותך כאסופה של חורים והדבר היחיד שמעניין אותו היא סיפוקו האישי ותו לא. גבר שעדיף להתרחק ממנו.

המודע לגבולותיו: שקשוב לך ולגוף שלך ורוצה גם בסיפוקך, אלא שיש דברים שלא מוכן או לא מסוגל לעשות. איך גבול כזה שונה מכל גבול אחר? ממקום כנה ואמיתי כזה, את בהחלט יכולה לספק אותו בדרכים שאולי נעימות לו ולך (להלן, למצוץ לו) בשעה שהוא לא מוכן לבצע את המקבילה, כי עבורו זה גבול, אבל מספק אותך בדרכים אחרות.

אין זהות בגבולות המיניים שלנו ולכן גם אין סימטריה במיניות. אלא שניתן וצריך לפצות על היעדר הסימטריה הזו על ידי תקשורת כנה ומקרבת שהיא נטולת אגו ומניירות, ועל ידי התבוננות וראיה טובה אחד של השניה.
Vanila princess
Panther כתב/ה:
במיניות, את אחראית על ההנאה שלך ואני על שלי. אבל זה לא אומר שאנחנו לא צריכים להיות קשובים זה לזו או לרצות בסיפוק אחד של השניה.

האגואיסט: שאת לא מעניינת אותו, הוא באמת רואה אותך כאסופה של חורים והדבר היחיד שמעניין אותו היא סיפוקו האישי ותו לא. גבר שעדיף להתרחק ממנו.

המודע לגבולותיו: שקשוב לך ולגוף שלך ורוצה גם בסיפוקך, אלא שיש דברים שלא מוכן או לא מסוגל לעשות. איך גבול כזה שונה מכל גבול אחר? ממקום כנה ואמיתי כזה, את בהחלט יכולה לספק אותו בדרכים שאולי נעימות לו ולך (להלן, למצוץ לו) בשעה שהוא לא מוכן לבצע את המקבילה, כי עבורו זה גבול, אבל מספק אותך בדרכים אחרות.

אין זהות בגבולות המיניים שלנו ולכן גם אין סימטריה במיניות. אלא שניתן וצריך לפצות על היעדר הסימטריה הזו על ידי תקשורת כנה ומקרבת שהיא נטולת אגו ומניירות, ועל ידי התבוננות וראיה טובה אחד של השניה.

אני מסכימה עם הרבה מהנכתב
אבל שוב- זה לא נושא הפוסט.
זה ברור מאליו שיש גבולות ואף רצוי שיהיו לכל אדם.
אני מכבדת כל אדם כולל אותו אדון שברור שאין בינינו התאמה מינית.

הסברתי שוב שוב שאני מדברת על הקונספציה שוביניסטית
ושאולי, רק אולי, אנשים בכלל לא מנסים מתוך קונספציה זו ולא מבינים שהם מפסידים משהו
(כי אם היו חווים אותי בזה לא היו רוצים להפסיק😜)
ועוד באתר של סוטים , שאנשים כביכול פתוחים.
ואנשים בוחרים להכנס לריחות גוף, טראומות(לא מסוגלים סביר שזה טראומה או פשוט חוסר פתיחות למשהו שלא ניסו)
וחושבים שאני מנסה להכריח מישהו לבצע בי אקט מסוים או שאני לא מבינה שאנחנו לא מתאימים.

רציתי להעלות מודעות לנושא
לנשים ולגברים.
נראה לי שמותר לי
וגם מותר לי לצפות לאקט בסיסי של ירידה
כמו שגם הגבר מצפה לכך והוא מצפה.
ואם לא יקבל זאת יתאכב אז אומרת שגם לנשים מותר לרצות ולהתאכזב בדיוק כמו לגבר.
Panther
Panther • 3 בפבר׳ 2024
Vanila princess כתב/ה:
Panther כתב/ה:

ושאולי, רק אולי, אנשים בכלל לא מנסים מתוך קונספציה זו ולא מבינים שהם מפסידים משהו
ואנשים בוחרים להכנס לריחות גוף, טראומות(לא מסוגלים סביר שזה טראומה או פשוט חוסר פתיחות למשהו שלא ניסו)
וחושבים שאני מנסה להכריח מישהו לבצע בי אקט מסוים או שאני לא מבינה שאנחנו לא מתאימים.

לנשים ולגברים.
נראה לי שמותר לי

האמנם יש כזו קונספציה שוביניסטית? גברים שלא מוכנים לרדת לנשים "ברמת העיקרון" כי הם חושבים שהם "טובים מהן" או ש"זה לא בכבוד שלהם" ללקק כוס? או שאולי בכלל לאישה, במהותה כאישה, לא מגיע כלל להנות?

אולי יש... בתרבויות חשוכות מאוד, כאלה שבהן גם עושים ברית מילה לנשים ומכריחים אותן לכסות את כל גופן ופניהן כשיוצאות לרחוב, וסוקלים אותן באבנים אם לא מתיישרות לתלמים הללו.

אבל בסביבה המערבית והנאורה (באופן יחסי, כן?) שבה אנחנו חיים, אני לא חושב שיש כזו קונספציה. באופן אנקדוטלי אני יכול להעיד שכל גבר שאני אי פעם דיברתי איתו על נושא מיניות (כולל עם עצמי 😉) דווקא תיאר את האקט הזה כמשהו מחרמן וכיפי במיוחד. כי הרוב המוחלט של הגברים מבינים כיום, שזה שהם אוהבים לרדת, להעניק, לספק, לא הופך אותם לפחות "גברים" - ההפך הוא הנכון. ואלה שלא מסוגלים לבצע אקט כזה באישה, מכל סיבה באשר היא, דואגים לרוב לנסות לספק אותה בדרכים אחרות. וכל זה נכון בדיוק באותה המידה גם לנשים שלא אוהבות לרדת לגבר.

לגבי הציפיות שציינת: בהחלט מסכים! מותר לך לצפות, ויש להבין שאחד התוצרים האפשריים של ציפייה - הוא אכזבה.

אני אישית מנסה להיכנס לאינטראקציות כאלה ללא ציפיות בכלל. במקומן, מנסה להבין מה כן יש על השולחן, ועם אילו כלים אנחנו כן יכולים להעמיק, לשחק ולהנות, מבלי לחרוג מהגבולות אחד של השניה וגם בלי לקבוע אפריורית "אם את לא מוכנה לעשות לי את זה - גם אני לא מוכן, כי זה חייב להיות שיוויוני" - זה אף פעם לא.

אסיים בלאחל לך שפע של מין אוראלי הדדי, מספק ורטוב במיוחד 🙃
פנתר
Lady-DI
Lady-DI • 3 בפבר׳ 2024
האמת שיצא לי להיפרד מגברים ונילים שלא היו מעוניינים לרדת לי.
מבחינתי, זה חלק אינטגרלי בהנאה.
ללא מין אוראלי לרוב איני מגיעה לסיפוק מיני
או לפחות לצוהר שפותח את רצף האורגזות
לכן, אם גבר ונילי או לא - לא מעוניין לרדת אז אין בינינו התאמה ובהצלחה לו בחייו.
ולא חסרים גברים שאוהבים לאכול והתיאבון שלהם בריא.

במקביל איני אוראלית וכשאני כן מוצצת זין זה בתשוקה ורצון ולא כי ביקשו ממני.
Lady-DI
Lady-DI • 3 בפבר׳ 2024
רוקי א כתב/ה:
LUNA and DADDY כתב/ה:
רוקי א כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

יש ריח מהביצים.

לא אמור להיות, אם הגבר הקפיד לסבן טוב את האזור.
מאזור בית השחי גם אמור להיות ריח, ואחרי מקלחת טובה האזור מריח טוב.
אם מבקשים מראש ש "האזור יהיה נקי" ועדיין יש ריח, אז קודם כל שילמד להתקלח ואז נדבר (במידה וחשוב למי שיורד שלא יהיה ריח). וכמובן שיש כאלה שמעדיפים ריח מסוים.

אני סיבנתי לו 5 פעמים את המפשעה! ומייד אחרי המקלחת הריח חזר.

את בטוחה שלא עשית את זה עם בואש?

תשמעו - לכולם יש ריח גוף זה משהו טבעי ואנחנו בחושים הקדמונים שלנו נמשכים לגנום שמתאים לנו.
לכן, אם יש ריח רע אחרי מקלחת וצחצוח זה כי אין התאמה ועדיף לדפדף
יש אנשים שגם מריח הגוף הטבעי שלהם אני משתגעת בקטע טוב.
Vanila princess
Panther כתב/ה:
Vanila princess כתב/ה:
Panther כתב/ה:

לנשים ולגברים.
נראה לי שמותר לי

האמנם יש כזו קונספציה שוביניסטית? גברים שלא מוכנים לרדת לנשים "ברמת העיקרון" כי הם חושבים שהם "טובים מהן" או ש"זה לא בכבוד שלהם" ללקק כוס? או שאולי בכלל לאישה, במהותה כאישה, לא מגיע כלל להנות?

אולי יש... בתרבויות חשוכות מאוד, כאלה שבהן גם עושים ברית מילה לנשים ומכריחים אותן לכסות את כל גופן ופניהן כשיוצאות לרחוב, וסוקלים אותן באבנים אם לא מתיישרות לתלמים הללו.

אבל בסביבה המערבית והנאורה (באופן יחסי, כן?) שבה אנחנו חיים, אני לא חושב שיש כזו קונספציה. באופן אנקדוטלי אני יכול להעיד שכל גבר שאני אי פעם דיברתי איתו על נושא מיניות (כולל עם עצמי 😉) דווקא תיאר את האקט הזה כמשהו מחרמן וכיפי במיוחד. כי הרוב המוחלט של הגברים מבינים כיום, שזה שהם אוהבים לרדת, להעניק, לספק, לא הופך אותם לפחות "גברים" - ההפך הוא הנכון. ואלה שלא מסוגלים לבצע אקט כזה באישה, מכל סיבה באשר היא, דואגים לרוב לנסות לספק אותה בדרכים אחרות. וכל זה נכון בדיוק באותה המידה גם לנשים שלא אוהבות לרדת לגבר.

לגבי הציפיות שציינת: בהחלט מסכים! מותר לך לצפות, ויש להבין שאחד התוצרים האפשריים של ציפייה - הוא אכזבה.

אני אישית מנסה להיכנס לאינטראקציות כאלה ללא ציפיות בכלל. במקומן, מנסה להבין מה כן יש על השולחן, ועם אילו כלים אנחנו כן יכולים להעמיק, לשחק ולהנות, מבלי לחרוג מהגבולות אחד של השניה וגם בלי לקבוע אפריורית "אם את לא מוכנה לעשות לי את זה - גם אני לא מוכן, כי זה חייב להיות שיוויוני" - זה אף פעם לא.

אסיים בלאחל לך שפע של מין אוראלי הדדי, מספק ורטוב במיוחד 🙃
פנתר

תודה מאחלת לך בחזרה וכמה שיותר.
ועם זאת אומרת לך שזה לא קיים בחברות חשכות שתיארת אלא בחברה הישראלית .
כאשה סטרייטית שמקיימת יחסי מין עם גברים אומרת לך שזה ממש קיים
אז בבקשה אל תבטל את מה שאמרתי.
גם אם תעבור על כל התגובות תראה שאני לא היחידה שמרגישה ככה.

מנגד, יש לא מעט גברים שמתים על זה לא אמרתי שלא.
יותר מכך, חלק מהסיבה שאני מעלה את זה היא בגלל הגברים המדהימים שהייתי איתם שלא רק העניקו לי מין אוראלי מטורף אלא עשו הכל בישביל שאהנה כמה שיותר..
וכך צריך בעיני ואני מקווה ורוצה שיהיה כך לכל הנשים ושלא יתפשרו על סקס פחות ממדהים.
🙂
BDSM666{שולט}
BDSM666{שולט} • 3 בפבר׳ 2024
אין דבר כזה!
אין יותר סיפוק שהבחורה גומרת,ןאם היא משפריצה עוד יותר טוב
זה לפני הכל,זה החימום....
אני אוהב לקשור לבחורה ידיים ורגליים, ואז כיסוי עיניים
ואז אני יורד
קודם היא!