ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם מגיבים על הבלוג בהודעות בלבד?

tag
tag
לפני 5 חודשים • 23 בנוב׳ 2023

למה אתם מגיבים על הבלוג בהודעות בלבד?

tag • 23 בנוב׳ 2023
ברור לי שההודעות נועדו להתחיל איתי.
ולא אומרת לא לשלוח...
אבל אם אהבתם את הבלוג, למה לא שמים לייק?
למה *רק* הודעה פרטית?
מתביישים שאוהבים? לא באמת אוהבים?
    התגובה האהובה בשרשור
סנטוריון

Re: למה אתם מגיבים על הבלוג בהודעות בלבד?

סנטוריון • 23 בנוב׳ 2023
כשגבר מחמיא לך על השמלה שלך (נגיד), זה בגלל שיש לו חיבה לעיצוב של שמלות? אולי, אבל בדרך כלל לא. זאת כנראה הדרך שלו להגיע אלייך.

לעניות דעתי זה הרבה פעמים אותו הדבר עם פוסטים בבלוג. הפוסט לא תמיד מעניין. את כן (או, לפחות, הכיבוש שלך מעניין).
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 23 בנוב׳ 2023
זאת שאלה מעניינת
האמת שאצלי לרוב זה הפוך והייתי רוצה את שניהם (חמדנית, מה לעשות)
יש משהו כל כך נעים בלקרוא תגובה בבלוג, לקבל את "תשומת הלב" הזאת של ההשקעה בקריאה (לא רק בפוסטים שחושפים תמונה)
ויש משהו כייף בהודעה בפרטי, משהו אישי שרק אני אקבל (או לפחות ככה אני יכולה לדמיין)
tag
tag
tag • 23 בנוב׳ 2023
אין לי משהו נגד ההודעות בפרטי. אבל אם אהבתם לא ברור לי למה לא לסמן בלייק על הדרך. כבר קראת, אהבת, לחיצה קטנה. אני אפילו לא מדברת על תגובה כי זו באמת השקעה.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 23 בנוב׳ 2023
tag כתב/ה:
אין לי משהו נגד ההודעות בפרטי. אבל אם אהבתם לא ברור לי למה לא לסמן בלייק על הדרך. כבר קראת, אהבת, לחיצה קטנה. אני אפילו לא מדברת על תגובה כי זו באמת השקעה.

בתור אחת שאוהבת גם להגיב וגם לשים לייקים - אין לי מושג
אבל זאת אכן שאלה נהדרת
אולי יש חשש כלשהו
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
צודקת.
זה מעצבן.
אצלי בבלוג במבוא כתבתי את המשפט הבא: על פוסטים בבלוג יש להגיב בבלוג - לא בהודעה פרטית! ואשמח להתייחס.
זה הוריד לי 50% מהמגיבים בפרטי.
בכל מקרה אני תמיד שולחת את המגיבים בפרטי להגיב בבלוג.
Master Bruce
לפני 5 חודשים • 24 בנוב׳ 2023
Master Bruce • 24 בנוב׳ 2023
ניחוש שלי? מנסים לפלרטט איתך, ומתפדחים מלעשות את זה במקום פומבי שבו אנשים יכולים לראות את התגובה שלך. לקבל דחיה בפרטי זה לא נעים, לקבל דחיה בפומבי זה קשוח הרבה יותר.
tag
tag
tag • 24 בנוב׳ 2023
שוב, אין בעיה תגיבו בפרטי אבל אם אהבת למה לא לשים לייק?
כי הניחוש שלי הוא שפשוט לא באמת אהבת
backgammon​(שולט)
backgammon​(שולט) • 24 בנוב׳ 2023
tag כתב/ה:
שוב, אין בעיה תגיבו בפרטי אבל אם אהבת למה לא לשים לייק?
כי הניחוש שלי הוא שפשוט לא באמת אהבת

א. ברור שהניחוש שלך נכון. לא אהבו את הפוסט. כן התעניינו בך.
ב. ברור גם שזה מעצבן אותך. אז תוסיפי כלל בפרופיל שלך - שאת לא תעני לפניות מאנשים שלא עשו לייק (:
AllyCat​(נשלטת)
AllyCat​(נשלטת) • 24 בנוב׳ 2023
אוקיי יש לי תאוריה מדעית שאני יודעת שזה נשמע מטומטם אבל אם זה נשמע מטומטם ונכון זה כבר לא מטומטם
אנשים לא רוצים לצאת נואשים בד"כ
למשל אם אני אבוא לפוסט שאהבתי ואעשה לייק זה סבבה זה חמוד זה לא מתאמץ, אבל אם אני אעשה גם לייק גם תגובה וגם שיתוף בסטורי זה יכול להתפרש כאובר-תשומת לב
ולכן אנשים מסוימים ימנעו מלעשות יותר מאינגייג'מנט אחד על התוכן שלך כדי לא לצאת נואשים
אז הודעה על הפוסט שלך היא כמובן אינגייג'מנט לכל דבר, ולכן כדי שלא תחשבי שהם הו כל כך נואשים בשביל לעשות 2(!!!!!!) אינגייגמנטים הם לא יעשו לך גם לייק כדי לשחק אותה מגניבים.

המסקנה היא כמובן שכל הגזע שלכם מטורלל לגמרי אבל באמת אין לי הסבר אחר זאת התאוריה שלי ואני מוכנה למות בשבילה