צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טכניקה להשארת סימנים?

ColdSteel
לפני 7 חודשים • 3 בספט׳ 2023

טכניקה להשארת סימנים?

ColdSteel • 3 בספט׳ 2023
שלום.
קשה להשאיר סימנים על הנשלטת שלי.
אחרי די הרבה נסיונות מטעמי וגם אחרים/ות, הטוסיק שלה לא כחול. בקושי אדמדם.
הסיבולת שלה מדהימה.
ניסיתי ידנית, פלוגר עם רצועות דקות, פלוגר רצועות קלועות עבות וספאנקר. גורנישט מדט גורניש. בקושי אדמדם.
במשלוח יגיע שוט 2 מטר, שוט קרופ(?), עוד ספאנקר מעור ועוד פלוגר. לא מאמין שישנה הרבה😉.

טיפים יתקבלו בברכה. מי שהיה בדארק אנגלס אולי ראה חלק. היינו ליד הבר (לא הזוג על הקרוס).
קטלב​(מתחלף)

Re: טכניקה להשארת סימנים?

קטלב​(מתחלף) • 3 בספט׳ 2023
ColdSteel כתב/ה:
שלום.
קשה להשאיר סימנים על הנשלטת שלי.
אחרי די הרבה נסיונות מטעמי וגם אחרים/ות, הטוסיק שלה לא כחול. בקושי אדמדם.
הסיבולת שלה מדהימה.
ניסיתי ידנית, פלוגר עם רצועות דקות, פלוגר רצועות קלועות עבות וספאנקר. גורנישט מדט גורניש. בקושי אדמדם.
במשלוח יגיע שוט 2 מטר, שוט קרופ(?), עוד ספאנקר מעור ועוד פלוגר. לא מאמין שישנה הרבה😉.

טיפים יתקבלו בברכה. מי שהיה בדארק אנגלס אולי ראה חלק. היינו ליד הבר (לא הזוג על הקרוס).

נסה מקל דבק חם. אפשר למצוא בחנויות יצירה ובמקססטוקים.
כן. רק המקל. היא יעיל במידה לא סבירה, כל כמה שזה נשמע מוזר.
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 3 בספט׳ 2023
הייתי מציע להשאיל לך את הידיים שלי.
עד היום הן הוכיחו את עצמן היטב icon_smile.gif
מגיעות פיצ'ר להטבעת סימני כף יד
ColdSteel
לפני 7 חודשים • 4 בספט׳ 2023
ColdSteel • 4 בספט׳ 2023
טוב אחרי כמה ימים הגיעו הסימנים. כמה צהובים יפים בירך וקצת ציצי כחול. עכשיו נשאר רק לתחזק.
ColdSteel
ColdSteel • 4 בספט׳ 2023
מאלף פיות כתב/ה:
הייתי מציע להשאיל לך את הידיים שלי.
עד היום הן הוכיחו את עצמן היטב icon_smile.gif
מגיעות פיצ'ר להטבעת סימני כף יד

מי יודע אולי אם נפגש באיזה מועדון. בסוף החודש אנחנו נהיה בלוציפר ואחר כך אני מקווה בדנג'ן
anguissette
anguissette • 4 בספט׳ 2023
ניסית מקל במבוק? לא יודעת אם קוראים לזה ככה בעברית, Cane. זה משאיר סימנים וגם כואב יותר מהכל. ממליצה להלקות חזק ומהר כי אישית אני תמיד מבקשת שזה יגמר מהרicon_wink.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 4 בספט׳ 2023
כמה דברים שחשוב לדעת לגבי סימנים:

* כל זמן שאין פציעה של העור, הסימנים שרואים הם תוצאה של דימום תת עורי.

* הצבעים משתנים בהתאם לתהליך ההתפרקות של ההמוגלובין - אדמדם, כחול, סגול, חום, זהב ירקרק ואז נעלמים.
לוח הזמנים נע בין ימים בודדים לכשבועיים.

* על צוותים רפואיים (רופא.ה,אחות/אח) חלה חובת דיווח אם הם חושדים שיש פגיעה שנובעת מהתעללות. אם שואלים אתכם, אל תשקרו. פשוט יותר לומר ש"שיחקנו בסגנון של 50 גוונים של אפור" (טפו).
כיום גם עובדות במקוואות מקבלות הכשרה לזיהוי סימנים ולפתוח בשיחה כדיי לסייע. לא בטוח ששם הסיפור יובן, אפשר רק לומר שזה משחק בהסכמה.

* מההתנסות שלי, הדימום הכבד יותר הוא תוצאה של אנרגיה גבוהה יותר שמגיעה לגוף, אם כי לפעמים יש מקומות בגוף וצעצועים שמפתיעים.

* זה לא מדע מדויק, מה שנראה אותו דבר מהצד שחובט יכול לעורר תגובות אחרות בימים שונים.

* חשוב לברר מראש עם הנחבט.ת האם ניתן להשאיר סימנים, האם יש להם פגישות שבהן העור שלהם יהיה חשוף בשלושת השבועות הבאים או חופשות בים או בריכה, חדר כושר, מקווה. מהרגע שיש דם מתחת לעור כבר מאוחר מדי להתחרט.

* בניגוד לאמונות בקהילה, אפשר להגיע לדימום גם בצעצועים חובטים שמקנים כאב עמום (Thud) ולא רק בצעצועים של כאב חד (Sting).

בהצלחה,
דן
    התגובה האהובה בשרשור