ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אפשר לדעת אם אתה נחשב ״מכוער״?

afreshsub
לפני 9 חודשים • 16 ביולי 2023

איך אפשר לדעת אם אתה נחשב ״מכוער״?

afreshsub • 16 ביולי 2023
אז שאלה טיפה מוזרה אבל…התחלתי לחשוב בזמן האחרון שאולי אני לא נראה כל כך טוב. אני לא בטוח אם זה אוביקטיבי או שזה פשוט בראש שלי. אף פעם לא היה לי חברה וגם שפתחתי אפליקציית היכרות לא קיבלתי כמעט לייקים…אז איך אפשר לבדוק את זה?
Boy Toy
Boy Toy • 16 ביולי 2023
ממה שראיתי בפרופיל שלך אתה דווקא נראה אחלה, והקול העמוק זה בונוס גדול.
אתה רק צריך לדעת להצטלם..התמונה הראשונה שלך בפרופיל טובה יחסית אבל 2 התמונות האחרות פחות מוצלחות.
אתן לך טיפ קטן: תפתח את אותה אפליקציית הכרויות (אני מתאר לעצמי שמדובר בטינדר) תמחק את התמונות שלך שכרגע נמצאות שם כדי שלא יזהו אותך במקרה מכרים וכו׳ ותשנה בהגדרות החיפוש לגברים. לרוב האלגוריתם של טינדר יתן לך על ההתחלה את הגברים שקיבלו הכי הרבה לייקים.
שים לב איך אותם גברים הצטלמו מבחינת זוויות, מה שקורה בתמונה באופן כללי וכדומה. אפשר ללמוד משם המון ותנסה לחקות את מה שקורה בתמונה.
באופן כללי התמונות היותר מוצלחות הן תמונות שאתה לא מיישיר מבט למצלמה אלא מתעסק לך עם משהו וכביכול מתעלם מהמצלמה, כמו למשל עם החתול שמופיע באחת מתמונות הפרופיל שלך.
טריק קטן לעשות את זה לבד אם אין לך חבר לסנג׳ר אותו להיות הצלם שלך הוא למקם את הפלאפון במקום שהוא יקלוט את החלל שאתה נמצא בו, לבחור באופציה של וידאו ולתת לו לרוץ ובינתיים להתעסק בעניינך. אחרי זה תעבור על הוידאו ותראה אם יש שם איזה רגע שבו נראה שעשית משהו מעניין ותעשה צילום מסך ותלכוד את הרגע הזה והופ יש לך תמונה מוצלחת.
היום הפלאפונים כל כך מתקדמים שגם צילום מסך מוידאו נראה כמו תמונה די איכותית
    התגובה האהובה בשרשור
afreshsub
כן אני ממש גרוע בלקחת תמונות…זה כל כך מבלבל…אבל אני מנסה ומנסה. תכלס אני חושב שהקטע שאני חושב שאני טולי מכוער אולי נובע מכל שדי עדו לי הרבה bullying שהייתי יותר צעיר. אז זה בטח בא מזה(תואר בפסיכולוגיה סוף סוף paying off!)
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 16 ביולי 2023
אם אתה רוצה אובייקטיביות יש היום אפליקציות באינטרנט שמדרגות את מידת האטרקטיביות שלך לפי קווי סימטריה וכו'

לייקים באפליקציות היכרויות זה לא מדד אידאלי כי נשים יבחרו אם לתת שם לייק על סמך המון דברים פרט למראה חיצוני (ואתה שואל לגבי מראה חיצוני בלבד)
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
הרבה גברים יותר מכוערים ממך הגיעו רחוק עם נשים יפות בזכות קול נמוך שלא לומר סקסי. בהצלחה וזה.
afreshsub
המממ…תודה? זאת מחמאה נכון? אני חושב חחחח. טוב כן הקול שלי ממש לא מתאים לפרצוף חחח
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 16 ביולי 2023
אין מי שלא שאל/ה את השאלה הזו מתי שהוא.
זה לא רק בראש שלך, תהיה רגוע.
זה מתחיל משלב מלכת הכיתה והחתיך של השכבה.

מה כן?
יופי לכשלעצמו, לא יכול להחזיק קשר זוגי שאותו בעצם אתה מחפש.
ממילא גם, לכל אחת יש העדפות משלה וקריטריונים משלה למי יפה ומי פחות בעיניה.

תהיה מי שאתה..זה מספיק.
יש רבות שחושבות שזה הכי יפה שיכול להיות.
afreshsub
כן אני מבין אבל אני פשוט רוצה לבדוק בצורה…אוביקטיביות . אם יש דבר כזה בכלל ביופי. או שזה פשוט בראש שלי
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 16 ביולי 2023
טפשי וקלישאתי ככול שזה ישמע לך ביטחון עצמי מוכר יותר ממראה חיצוני הרבה פעמים. (ולא הייתי אומרת שאתה מכוער).

לא אל תיהיה מגעיל או גאוותן אבל תעריך את עצמך ואת מי שאתה ואני לא יודעת לב
הסביר אבל זה גם עובר בתמונות. אם אתה מצטלם ונהנה מהרגע זה יראה תמיד טוב יותר ממיליון תמונות עם מאמץ שתעשה. ממליצה לך לעבוד על איך אתה רואה את עצמך.
אגב כנל הפרופיל שלך. רק מלקרוא אותו אני מרגישה עצב ואת התסכול או החוסר ביטחון.
במקום לא היו לי הרבה חברים או חברה ולאחרונה אני מרגיש שחסר לי אהבה - לרוב אני נהנה מקבוצות מצימצמות של חברים ולאחרונה החלטתי להרחיב את המעגל החברים שלי, ואני פתוח לאהבה.
משהו פסיכולוגי באיך שתציג את עצמך ישדר ביטחון וזה תמיד מושך.
בהצלחה
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 16 ביולי 2023
יופי זה בעיני המתבונן,
ביופי החיצוני עד כמה שזה נשמע מוזר יש הרבה מן האישיות של הצד השני,
אני יכול לראות בחורה יפיפיה חיצונית, אבל הידיעה שהיא חרא בת אדם, תגרום לי לראות רק את הצדדים המכוערים שלה.
ולהיפך, אני יכול להכיר בחורה בנונית מבחינת מראה, אבל האישיות שלה תהפוך אותה בעיני ליפיפיה עוצרת נשימה.
כשלא מכירים ורואים רק דמות זה עניין של אינטרקציה חברתית,
לדעת לדבר, להפתח, לדעת מה אתה רוצה ואיך להציג את זה, להיות אמיתי.
מבחינה חיצונית קודם כל חשוב שתפנים שאתה נראה בסדר גמור.
אבל אם אתה רוצה לשדרג את עצמך עוד, לך לחדר כושר, מעבר לשיפור הניראות, המקום מלא בהזדמנויות.
בהצלחה!