בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דני טנגליה

Hussy
לפני 11 חודשים • 17 במאי 2023
Hussy • 17 במאי 2023
MyLexicon כתב/ה:

לא חשבתי שארגיש כל כך זקן בכל מה שקשור למוזיקה אלקטרונית, אבל פאק, הרמה ירדה icon_smile.gif

ממש לא מזמן קפץ לי סרטון של אלה גוטמן שאומרת (במילים אלו ממש) שבא לה להעיף כאפה לכל הדיג׳יים המשעממים וחסרי החשק שקיימים היום.

ואפשר להבין.
MyLexicon
לפני 11 חודשים • 18 במאי 2023
MyLexicon • 18 במאי 2023
בדיוק הלכתי לשמוע את אלה גוטמן בקולאבו לפני כמה ימים.

לא הצלחנו להחזיק מעמד icon_smile.gif

ב 3 בבוקר הלכנו לאוטו כדי להגיע מהר לישון 😆😆

אני אשאר עם הזכרונות שלה מאלנבי58 ומהאוקטפוס והסט האגדי שהיא נתנה ב final cut של תחרות דיג'יז העיר ב 99
MyLexicon
MyLexicon • 18 במאי 2023
אגב זה נכון

רוב הדיג'יז שאני נחשף אליהם מאוד הולכים על קו של טק האוס מעגלי ומחזורי בלי הרבה אפלייפטינג או רטיבות בצליל (כן, יש לי את זה ביותר פלצני ומתנשא)

זה סאונד שהוא מאוד קל למיקס מבחינה טכנית (אם הם בכלל טורחים למקסס בעצמם ולא נותנים לטראקטור לעשות את זה בשבילם), ומאוד עצלני מבחינת מחשבה.
GlamFetishDom​(שולט)
GlamFetishDom​(שולט) • 18 במאי 2023
Hussy כתב/ה:
MyLexicon כתב/ה:

לא חשבתי שארגיש כל כך זקן בכל מה שקשור למוזיקה אלקטרונית, אבל פאק, הרמה ירדה icon_smile.gif

ממש לא מזמן קפץ לי סרטון של אלה גוטמן שאומרת (במילים אלו ממש) שבא לה להעיף כאפה לכל הדיג׳יים המשעממים וחסרי החשק שקיימים היום.

ואפשר להבין.

כולם מדברים על זה שבימיו האחרונים הבלוק היה הכל חוץ מאנדרגראונד. השתלטה עליו חבורה של די ג'ייז שלא מסוגלים לנגן טרקים במהירות גבוהה יותר מ- 120bpm ונשענים על הסאונד של המלודיק/פרוגרסיב הישראלי (כמו די ג'יי ג'וזי למשל), מוסיקה מזעזעת בעיניי...
Hussy
Hussy • 18 במאי 2023
GlamFetishDom כתב/ה:
Hussy כתב/ה:
MyLexicon כתב/ה:

ואפשר להבין.

כולם מדברים על זה שבימיו האחרונים הבלוק היה הכל חוץ מאנדרגראונד. השתלטה עליו חבורה של די ג'ייז שלא מסוגלים לנגן טרקים במהירות גבוהה יותר מ- 120bpm ונשענים על הסאונד של המלודיק/פרוגרסיב הישראלי (כמו די ג'יי ג'וזי למשל), מוסיקה מזעזעת בעיניי...

לא רק הבלוק. באופן כללי יש דהירה מיינסטרימית ישראלית שהופכת את המוזיקה האלקטרונית להכל חוץ מאנדרגראונד.
דיג׳יים מחקים אחד את השני ומנגנים מוזיקה מונוטונית ומשעממת - והקהל מריע להם כמו באיצטדיון כדורגל.

גם ב120 bpm יכול להיות קסם - אם אתה מביא משהו חדש ומעניין (או מנסה להירגע עם שאכטה אחרי יום ארוך בעבודה 😜).
אבל לא.
MyLexicon
לפני 11 חודשים • 20 במאי 2023
MyLexicon • 20 במאי 2023
זה השרשור הכי אהוב עלי בכלוב ever 😍
GlamFetishDom​(שולט)
לפני 11 חודשים • 21 במאי 2023
GlamFetishDom​(שולט) • 21 במאי 2023
MyLexicon כתב/ה:

אתה במקרה די ג'יי?
MyLexicon
לפני 11 חודשים • 21 במאי 2023
MyLexicon • 21 במאי 2023
GlamFetishDom כתב/ה:
MyLexicon כתב/ה:

אתה במקרה די ג'יי?

בתחילת ה-00 תיקלטתי קצת במקומות בתל אביב ומסיבות פרטיות.. תרצה 17 שהפך לסלונה, mecca, five o, ועוד כל מיני קטנים

זאת הייתה חלטורה נחמדה בעיקר להשיג אלכוהול ובחורות. כסף גדול ותהילת עולם לא יצא לי מזה, למעט כמה אזכורים בעכבר לילה של עיתון "העיר" icon_smile.gif

וקצת חינמים ב tlv