לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתם מדמיינים סשן ניוש?

מטפורה
לפני שנה • 16 במרץ 2023
מטפורה • 16 במרץ 2023
הייתי מתחילה ממאמרה הקנוני של לורה מאלווי - אין דבר סקסי יותר ממודעות ויכולת לביקורת עצמית. נשלט נבון לא יוכל שלא להרגיש לפחות קצת מגוחך - לא בגלל הגרביונים, אלא בגלל הסיפור המרוטש הזה שהוא מספר לעצמו. אולי אפילו יתחיל להתעייף קצת בעצמו.

לבסוף, אם תהליך הניוש עבד, הנשלט ידגים רגשות אשם, ריצוי וותרנות - שהן הרי התנהגויות נשיות קלאסיות, המקובלות גם על מחנה הדטרמניזם של פסיכולוגיה אבולוציוניות, וגם על שוחרי הסוציאליזציה המגדרית - ויעזוב אותי בשקט. סשן מושלם.
RonaD​(טרנסית אחרת)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
RonaD​(טרנסית אחרת) • 16 באפר׳ 2023
לי יש קצת בעיה עם ניוש שהוא מגיע כחלק מהשפלות
כי משהו מריח מאוד מיזוגני שם כאילו זו סוג של הורדה בדרגה, מבינות למה כוונתי?
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
Zord​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2023
RonaD כתב/ה:
לי יש קצת בעיה עם ניוש שהוא מגיע כחלק מהשפלות
כי משהו מריח מאוד מיזוגני שם כאילו זו סוג של הורדה בדרגה, מבינות למה כוונתי?

זה כמעט תמיד יהיה כחלק מהשפלה, כי בהנחה ואישה מבצעת ניוש לגבר והיא הטרוסקסואל.
אז היא בעצם הופכת את הגבר לפחות גברי, מה שהופך אותו לפחות אטרקטיבי מה שגורם להורדה בדרגה שלו.
RonaD​(טרנסית אחרת)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
RonaD​(טרנסית אחרת) • 16 באפר׳ 2023
מה הקשר ?
הרי אין קשר ישיר בין מגדר לנטייה מינית
וזה שהגבר הטרו סקסואל ומנוייש ללא אומר כלום הרי באותה מידה הייתה יכולה לא לנייש ולהזמין דום נוסף שיזיין אותו כחלק מהשפלה
דווקא זה שהוא הטרו לא רלוונטי הוא מה שהדומית תגיד וכל עו ד זה מה שהדומית שלו אומרת זו אינה השפלה בהכרח

עכשיו אם אלך הלאה בשיטתך גבר הטרו סיס שווה יותר מגבר הומו סיס או גבר טרנס סיס וכולם יותר שווים מגבר מנוייש.
ול זה בהגדרה ובלי שיש בכלל אפשרות להוכיח
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
קטלב​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2023
מטפורה כתב/ה:
הייתי מתחילה ממאמרה הקנוני של לורה מאלווי - אין דבר סקסי יותר ממודעות ויכולת לביקורת עצמית. נשלט נבון לא יוכל שלא להרגיש לפחות קצת מגוחך - לא בגלל הגרביונים, אלא בגלל הסיפור המרוטש הזה שהוא מספר לעצמו. אולי אפילו יתחיל להתעייף קצת בעצמו.

לבסוף, אם תהליך הניוש עבד, הנשלט ידגים רגשות אשם, ריצוי וותרנות - שהן הרי התנהגויות נשיות קלאסיות, המקובלות גם על מחנה הדטרמניזם של פסיכולוגיה אבולוציוניות, וגם על שוחרי הסוציאליזציה המגדרית - ויעזוב אותי בשקט. סשן מושלם.

זה לא קשור לתבונה. זה קשור להאם מישהו חושב שזה מגוחך להראות כאשה. האם מישהו חושב שזה מגוחך להיות אשה. זה לא קשור לתבונה. זה קשור לעד כמה המנויש שונא להתפש כאשה.
זה קשור לשוביניזם, לא לתבונה. ולשני הגורמים הללו יש לרוב מתאם שלילי.
Women pleaser​(מתחלף)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
Women pleaser​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2023
יש הרבה צורות שונות שאני מדמיין את זה, מה שעולה לי עכשיו לראש:

היא שמה לי את הבגדים שהיא אוהבת ואומרת לי ללבוש אותם בנוסף לchastity, אני מתלבש בחדר נפרד כי זה משהו שאני מתבייש בו, אחרי שאני לוקח הרבה נשימות אני יוצא מהחדר, היא מסתכלת עלי ולא אומרת הרבה, אחרי כמה שניות היא אומרת לי שזה ממש יפה לי ואני נראת מאוד חמודה עם הבגדים.
היא אומרת לי התקרב עליה ונותנת לי נשיקה בפה והיא מראה לי שהיא מרוצה ממני כי היא יודעת שזה לא היה פשוט בשבילי.
כאשר היא מדברת איתי היא כל הזמן קוראת לי בלשון נקבה וקוראת לי הזונה החמודה שלה.
היא אומרת לי להתקופף ומכניסה לי פלאג לתחת בעדינות.
בשלב הזה אני מרגיש שהסיפור יכול להתחלק לשתי חלקים:
1)היא מכניסה בחורה טרנסית והיא מתחילה לתת לי פקודות של למצוץ לה ותוך כדי שאני עושה את זה היא מוציאה את הפלאג מהתחת שלי ומזיינת לי את התחת עם דילדו, כמו הזונה שאני
2)שהיא נותנת לי לרדת לה ולהנהג אותה בכל דרך שהיא רוצה, אחרי זה היא מוציאה את הפלאג מהתחת שלי ומתחילה לזיין לי את התחת

נ.ב - אני פחות מתחבר לאיפור אבל זה תלוי בשולטת שלי
Jobe
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
Jobe • 16 באפר׳ 2023
דורה המצ'וגעת כתב/ה:
אתן.ם קצת הרבה מתבלבלים.
על פי ההגדרה ניוש - שהגבר הוא אלפא ולא מתחבר בשום פנים ואופן לעניין הניוש. לכן קוראים לזה ניוש להפוך את הגבר בעל כורחו לאישה. זה סוג של השפלה עבורו.
מה שאתם כותבים פה זה מעבר לניוש
זה סיסי, מתלבשות, קרוסיות, ועוד....
אלה גברים נשיים שאוהבים ומתחברים לעולם הנשי. אוהבים שאישה מאפרת מלבישה פונה בלשון נקבה בדיוק כמו שאני.
שמחתי לעזור ולתת קצת טיפ 🙃

תודה דורה, אבל אם הגבר הוא אלפא, זה אומר גם שהמנגנון של הגירוי-עונג לא מופעל אצלו מהניוש, והוא גם לא מהסוג המרצה, אז למה שיעשה את זה? כלומר מה כן מגרה ומפעיל אותו בזה, כדי שירצה לעשות את זה?
שיקושיקו
לפני שנה • 18 באפר׳ 2023
שיקושיקו • 18 באפר׳ 2023
אצלי זה ללבוש לנז'רי ולטייל עם פלאג עבה בישבן הנשי שלי ובסוף שהמניישת תחדור לתוכי עם סטרפאון
קוקוכלבלב
לפני 10 חודשים • 3 ביוני 2023
קוקוכלבלב • 3 ביוני 2023
חלק מהקוקהולדים מתחברים לניוש.
נשמע מעניין לגמור כאילו ויש לך דגדגן
מעניין מה ההרגשה ואם אפשר בכלל