סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה לעשות??

ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 5 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ארגמן, את נוטה להאמין לאנשים שאת איתם במערכת יחסים. גם אני, אגב. את נוטה להאמין לאנשים שטרם הכרת ברצינות, בתחילת הקשר, לכל משפט שיוצא מהפה שלהם? ההתחלה זה הזמן הכי קריטי לסינון, למציאת אי-התאמות, אולי דגלים אדומים - יהיה החיסרון אשר יהיה. לדעתי, ברגע שקשר מתחיל ב-"אישתי מסכימה. עזבי, אל תדברי איתה" - לעוף. ככה יעשה כל אדם עם מעט הגינות לדעתי.

אם אני מחליטה להיכנס לקשר זה אחרי שרכשו את אמוני. ואם לא רכשו אני לא נכנסת. הבחינות של ההתחלה זה לא מערכת יחסים.. זה גישושים של התחלה.
אבל השיחה זה לא אני.. זה לא רלוונטי מה אני עושה. ההתנהלות שלי נכונה לי.. לא בהכרח למישהי אחרת.
אין ברירה.. יש דברים שהתשובה צריכה להגיע מבתוך ולא ממה אחרים היו עושים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 5 בפבר׳ 2023
ארגמן, לא מדובר בעניין סובייקטיבי. לא לגמרי לפחות.
כשאדם בורח מאישתו ולא מציג לך אותה, מאוד הגיוני שתעלה לך נורה אדומה רצינית.
האם מדובר בהוכחה שיטתית ואובייקטיבית? לא, כי אין נתונים רשמיים על הנושא הספציפי הזה.
אמה-מה, מהתבוננות קלה בטבע המטונף של בני-האדם, מה ניתן להסיק כאן?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ארגמן, את נוטה להאמין לאנשים שאת איתם במערכת יחסים. גם אני, אגב. את נוטה להאמין לאנשים שטרם הכרת ברצינות, בתחילת הקשר, לכל משפט שיוצא מהפה שלהם? ההתחלה זה הזמן הכי קריטי לסינון, למציאת אי-התאמות, אולי דגלים אדומים - יהיה החיסרון אשר יהיה. לדעתי, ברגע שקשר מתחיל ב-"אישתי מסכימה. עזבי, אל תדברי איתה" - לעוף. ככה יעשה כל אדם עם מעט הגינות לדעתי.

לא קשור להגינות, קשור להגיון, לדעתי. אבל לפעמים ההגיון שלנו סותר את המציאות. וככל שהמציאות נדירה יותר, כך הסיכוי שההיגיון שלנו ינחה אותנו לא להאמין בה גדול יותר. אבל עובדתית במציאות קיימות מערכות היחסים מאפשרות למפרע, מבלי להכנס לפרטים. ובמציאות קיימים בני זוג מאפשרים למפרע, שמבינים שזה גדול עליהם כשמגיע רגע האמת.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
ברור ברייה. ההיגיון היחיד כאן עוסק בחישובי סבירות. בסופו של יום, יש כאן מספיק סיבות על מנת לעוף, במיוחד כשלא התחיל כלום. במקסימום תוכל לבקש להכיר את בן הזוג המוסתר לכאורה. תקבל סירוב? אולי עדיין לא משקרים לך, עדיין תעוף. זאת פשוט ההגדרה של להתעסק בקקה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ברור ברייה. ההיגיון היחיד כאן עוסק בחישובי סבירות. בסופו של יום, יש כאן מספיק סיבות על מנת לעוף, במיוחד כשלא התחיל כלום. במקסימום תוכל לבקש להכיר את בן הזוג המוסתר לכאורה. תקבל סירוב? אולי עדיין לא משקרים לך, עדיין תעוף. זאת פשוט ההגדרה של להתעסק בקקה.

מסכימה אתך. אני אישית לא הייתי לוקחת את הסיכון, ואולי הייתי מפסידה אדם מקסים שנמצא במערכת יחסים מאפשרת, רק בגלל שאפשרתי לאינטואיציה ולהגיון שלי לפקפק באמינותו.
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
dark enlightment​(שולט) • 5 בפבר׳ 2023
על פניו נשמע שלא שיקר לך אבל לאשתו הפריע ספציפית הקשר ביניכם.
זה קורה לפעמים במערכת יחסים פתוחה שבה צד אחד מטיל "וטו" על פרטנר מסויים של השני.
לרוב זה בגלל הרגשה של אי נוחות והרגשה שהחוקי "נהנה" יותר מהרגיל עם האחר/ת
ופחות משקיע בזוגיות שלו.

תני לו לפתור את ענייניו.
השאלה מה את רוצה לעשות אחרי שזה גרם לתאקל שם (נגיד שהם הסתדרו ביניהם לבסוף)?

את עוצרת או ממשיכה?
freyaktx​(נשלטת)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
freyaktx​(נשלטת) • 5 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:

אתה רושם כאילו זה כל כך פשוט!
מוזמן לקרוא לי פתי מאמין, אבל הגינות? באמת? זה בין הקשרים הראשונים שלי והוא נתן לי הרגשה של מישהו שאפשר לסמוך עליו בין אם זה בתור בן אדם ובין אם זה בתור שולט.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
לי זה נשמע מאוד פשוט. בחיים לא יצא לי להתנסות בקשר מהסוג הזה וזאת הייתה מחשבה מאוד אינטואטיבית. היו פה גם כאלה שאימתו את זה. אם את באמת תמימה ולא שמת לב לנורה האדומה את פתית. שוב, לא אבחון אובייקטיבי - נורה אדומה. אני לא תוקף או משהו, כן? אני מנסה למצוא את הדיאגנוזה המתאימה כדי שתלמדי מכך ושלא תיפלי לזה שוב, בלי דיאגנוזה מתאימה אין טיפול מתאים לבעיה. אולי אני גם מעט וולגרי, אבל אני מאמין שמילים קצת קשות (בדגש על הקצת, שוב, רק אמרתי שאת פתית) הן בעלות כוח שאין לליטופים. כך או כך, אין לי כוונות רעות וסליחה אם זה התפרש ככה.
freyaktx​(נשלטת)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
freyaktx​(נשלטת) • 5 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
לי זה נשמע מאוד פשוט. בחיים לא יצא לי להתנסות בקשר מהסוג הזה וזאת הייתה מחשבה מאוד אינטואטיבית. היו פה גם כאלה שאימתו את זה. אם את באמת תמימה ולא שמת לב לנורה האדומה את פתית. שוב, לא אבחון אובייקטיבי - נורה אדומה. אני לא תוקף או משהו, כן? אני מנסה למצוא את הדיאגנוזה המתאימה כדי שתלמדי מכך ושלא תפלי לזה שוב, בלי דיאגנוזה מתאימה אין טיפול מתאים לבעיה. אולי אני גם מעט וולגרי, אבל אני מאמין שמילים קצת קשות (בדגש על הקצת, שוב, רק אמרתי שאת פתית) הן בעלות כוח שאין לליטופים. כך או כך, אין לי כוונות רעות וסליחה אם זה התפרש ככה.

הכל טוב. אתה כנראה צודק.
נראה לי שיש לי בעיה עם נורות אדומות כי אני פשוט לא שמה לב אליהן ותמיד נפגעת מחדש 😓
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
freyaktx כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
לי זה נשמע מאוד פשוט. בחיים לא יצא לי להתנסות בקשר מהסוג הזה וזאת הייתה מחשבה מאוד אינטואטיבית. היו פה גם כאלה שאימתו את זה. אם את באמת תמימה ולא שמת לב לנורה האדומה את פתית. שוב, לא אבחון אובייקטיבי - נורה אדומה. אני לא תוקף או משהו, כן? אני מנסה למצוא את הדיאגנוזה המתאימה כדי שתלמדי מכך ושלא תפלי לזה שוב, בלי דיאגנוזה מתאימה אין טיפול מתאים לבעיה. אולי אני גם מעט וולגרי, אבל אני מאמין שמילים קצת קשות (בדגש על הקצת, שוב, רק אמרתי שאת פתית) הן בעלות כוח שאין לליטופים. כך או כך, אין לי כוונות רעות וסליחה אם זה התפרש ככה.

הכל טוב. אתה כנראה צודק.
נראה לי שיש לי בעיה עם נורות אדומות כי אני פשוט לא שמה לב אליהן ותמיד נפגעת מחדש 😓

הכול בסדר, העיקר ללמוד מטעויות ולהמשיך הלאה.
אגב, חתול מתוק icon_smile.gif