סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה לעשות??

freyaktx​(נשלטת)
לפני שנה • 4 בפבר׳ 2023

מה לעשות??

freyaktx​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2023
השולט שלי דאג לשיח פתוח לפני שהפכתי לנשלטת שלו, והבהיר לי מההתחלה מספר פעמים שהוא לא מונוגמי, נשוי אבל במעין הסכם עם אישתו שכל אחד עושה מה שרוצה אבל בלי לשתף את הפרטנר כדי לא ליצור קנאה.
לפני כמה ימים הכל התנפץ.
הוא אמר שיש לו תאקל עם אישתו.
היא יודעת ולא רואה את זה בעין יפה בלשון המועט. למרות ההסכם שהיה בינינם, מחשיבה את זה כבגידה.
מה דעתכם? מה לעשות? הוא שיקר לי?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 5 בפבר׳ 2023
אני באמת לא מבין איך זה לא אינטואטיבי ואני מאמין שזה כבר עלה בך, אותו דגל אדום. "אה כן, אישתי מאשרת לי. בואי לא נכיר אותה". במינימום שתהיה היכרות. לא חייבים לרדת לפרטי פרטים ולספר לאישתו דברים אינטימיים במפורט, רק שיהיה מובהר לשני הצדדים שמתקיימים ביניכם יחסים בדסמים.

99% בוגד מטונף.
וגם את לא נשמעת צדיקה גדולה, אני מניח שהתעלמת ממה שהיה לך נוח להתעלם ממנו.

בני אדם מציגים את טבעם והתנהגותם במלוא הדרה. והינה המיזנתרופיה צפה לה.
CharlieI{Lotus}
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
CharlieI{Lotus} • 5 בפבר׳ 2023
יש פעמים שבהם יש הסכם מראש בין בני זוג שמותר לעשות מה שרוצים.
לעתים, להסכם כזה יש תוספת שלא מספרים לצד השני כשיש משהו. Don't ask, don't tell.
לפעמים, כשמישהו באמת עושה, זה מעלה כל מיני עניינים, ואז יש טריגרים והרבה בלאגן.

כלומר, גם במצב שיש אישור בכנות ממנה, היא עדיין תכעס ותעשה עניינים כשזה באמת יקרה.

ראיתי מצבים כאלו בעיניי, אצל אנשים שאני מכיר היטב. וכל זה לא אומר שזה המצב אצל האיש שלך, אלא רק שזה לא אוטומטית סימן ששיקר.
אנשים זה מסובך. מערכות יחסים איתם זה עוד יותר מסובך.
    התגובה האהובה בשרשור
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
זאב פטיש{סאדיסט} • 5 בפבר׳ 2023
כחוק למערכות פתוחות - שקיפות מוחלטת !!

אם הוא נמצא במערכת פתוחה, הוא אמור לאפשר לך לדבר עם האישה בתחילת הקשר (מינימום טלפונית)

גם תמצאי שכאשר נמצאים במערכת פתוחה יש חוקים מגבילים ודרישות מיוחדות בשביל לייצר התאמה..

גם אצלי יש מערכת מאפשרת עם הסכם כתוב ,אבל כחלק מהדרישה מחייב בפגישה בבית קפה לפני תחילת הקשר ועוד כמה וכמה חוקי יסוד..

אבל לפי הלוגיקה נראה שהוא בוגד בה ללא אישור וספק אם היא יודעת משהו,
לדעתי תדרשי לדבר עם האישה ישירות ובאם תשמעי תירוצים - זמן לפרוש...
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
CharlieI, זה לא מסובך בכלל. הפיתרון הפשוט הוא לא לאפשר אי-הצגה של המצב הנתון כדבר לגיטימי. אין פה עניין מסובך בכלל. זה גם פיתרון אתי מאוד אינטואטיבי.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
זאב פטיש{סאדיסט} • 5 בפבר׳ 2023
CharlieI כתב/ה:
יש פעמים שבהם יש הסכם מראש בין בני זוג שמותר לעשות מה שרוצים.
לעתים, להסכם כזה יש תוספת שלא מספרים לצד השני כשיש משהו. Don't ask, don't tell.
לפעמים, כשמישהו באמת עושה, זה מעלה כל מיני עניינים, ואז יש טריגרים והרבה בלאגן.

כלומר, גם במצב שיש אישור בכנות ממנה, היא עדיין תכעס ותעשה עניינים כשזה באמת יקרה.

ראיתי מצבים כאלו בעיניי, אצל אנשים שאני מכיר היטב. וכל זה לא אומר שזה המצב אצל האיש שלך, אלא רק שזה לא אוטומטית סימן ששיקר.
אנשים זה מסובך. מערכות יחסים איתם זה עוד יותר מסובך.

גם קרה לא מעט פעמים שבת הזוג פתאום מרגישה שהגבר עף על החדשה ואו להפך...

ריבוי שיחות מחוץ לסשן שגוזלות את זמנה של בת הזוג יוצר קנאה...

כמובן שהמראה/גיל של הבחורה עלול לייצר משבר..

אבל כחוק יסוד, אין מצב שלא מדברים על כך מראש ובמיוחד הנשים צריכות לדבר..
סנטוריון
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
סנטוריון • 5 בפבר׳ 2023
בגדול, Witch כנראה צודק.

כלומר, יש נישואים בסגנון Don't ask, don't tell, אבל בינינו מדובר במיעוט.
כמהת-יער
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
כמהת-יער • 5 בפבר׳ 2023
לא יודעת אם זה כזה מיעוט של קשרים שבהם המצב הוא "עדיף לא לדעת." על עצמי יכולה להעיד שזה באישורו ובהסכמתו, אבל הוא ממש לא פגש את כל הפרטנרים או אלו שהיה איתם סיכוי לקשר כלשהו.
הדבר היחיד במקרה שלי, לדעתי, שיכול לשבור את ההסכמה הגורפת, זה אם מישהו יגזול יותר מידי מהזמן המשפחתי.

יש פה גם אפשרות, לדעתי, שהוא פשוט רוצה לסיים את הקשר אז הוא מציג את אשתו בתור "המחבל" ביחסים ביניכם רק כי קשה לו להגיד את האמת בפנים- שהוא לא רוצה את הקשר הזה יותר.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 5 בפבר׳ 2023
מה לעשות?
מה את יכולה לעשות? נשמע שהוא זה שקובע (או בעצם אישתו?).. אישתו לא מסכימה והוא עצר את זה. לא משהו לבחירתך.
אם הוא ירצה להמשיך בזה כבגידה.. לשיקולך, ממש סובייקטיבי, מה שמרגיש שהכי נכון לך.

הוא שיקר לי?
אנחנו לא יודעים.
השאלה היותר מעניינת היא האם את מאמינה לו.

מה דעתכם?
אני נוטה להאמין לאנשים שאני איתם במערכת יחסים. אבל לא הייתי נשארת עם גבר שאישה אחרת בעקיפין מחליטה החלטות שנוגעות לחיים שלי. כלומר, או שאתה איתה או שאתה איתי. כפרה.
אבל גם מלכתחילה לא הייתי נכנסת למשהו כזה אז... "ממש סובייקטיבי, מה שמרגיש שהכי נכון לך".
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 בפבר׳ 2023
ארגמן, את נוטה להאמין לאנשים שאת איתם במערכת יחסים. גם אני, אגב. את נוטה להאמין לאנשים שטרם הכרת ברצינות, בתחילת הקשר, לכל משפט שיוצא מהפה שלהם? ההתחלה זה הזמן הכי קריטי לסינון, למציאת אי-התאמות, אולי דגלים אדומים - יהיה החיסרון אשר יהיה. לדעתי, ברגע שקשר מתחיל ב-"אישתי מסכימה. עזבי, אל תדברי איתה" - לעוף. ככה יעשה כל אדם עם מעט הגינות לדעתי.