סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
Grey / Green כתב/ה:

אני — ורוב מי שאני מכיר — אעדיף פרטנרית מנוסה. במיוחד כי אני מחפש פרטנרית בדסמית. פרטנרית מנוסה תדע מה היא רוצה ויהיה לה קל יותר לתקשר את זה; היא תעזור לי לשמור עליה; תבוא מגובשת יותר; והאמת שיש פה גם עניין של אגו: אם היא הייתה עם המון גברים וטוב לה איתי, זה אומר משהו גם עלי.

בול.
BlueBear
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
BlueBear • 17 בינו׳ 2023
Grey / Green כתב/ה:
שמח שלא פגעתי. מקווה שהבנת שלא אותך אני רוצה להשתיק, אלא… ובכן… את האינסלים.

אמת, זאלו הוא אמן.

ויתרתי על הפנטזיה שנסכים על ההגדרה לאינסל. נשארנו, אם כך, רק עם זה:

BlueBear כתב/ה:

בשורה התחתונה, אני מאמין שכל גבר. גם אתה, בהינתן אפשרות בחירה, אם יוכל לבחור את אותה אישה עם מעט פרטנרים או עם הרבה פרטנרים, יבחר אותה עם פחות.

אני — ורוב מי שאני מכיר — אעדיף פרטנרית מנוסה. במיוחד כי אני מחפש פרטנרית בדסמית. פרטנרית מנוסה תדע מה היא רוצה ויהיה לה קל יותר לתקשר את זה; היא תעזור לי לשמור עליה; תבוא מגובשת יותר; והאמת שיש פה גם עניין של אגו: אם היא הייתה עם המון גברים וטוב לה איתי, זה אומר משהו גם עלי.

איך ניסיון זה מילה נרדפת לפרטנרים מרובים? אתה מודד פה שני פרמטרים שונים לגמרי.
אישה יכולה להיות עם 50 גברים שלא מעניין אותם בכלל מה היא רוצה ולא יתנו לה בכלל להתנסות במה שמדליק אותה והיא לא תלמד על עצמה כלום.
אם אישה מוצאת פרטנר טוב, שמקשיב לה ומתקשר איתה, היא תצבור את הניסיון ותלמד מה היא אוהבת ומה לא. יותר מזה, כשזה קשר אמיתי ויש בו עומק ורגש, שני הצדדים יכולים להגיע למקומות הרבה יותר חזקים.

חוץ מזה, לא באמת מעניין אותי לדבר על זה. הנקודה שלי היא שהדעה שלי היא לא פוגענית לנשים. אני לא הולך לאף אחת ואומר לה אסור.
אם ישאלו אני אתן את דעתי. אם תהיה לי ילדה אני אחנך אותה על הערכים שאני מאמין בהם.
למה זה מפריע לך? אין לי מושג.

אני חושב שאתם מנסים לשנות דברים שנוגדים את טבע האדם. אבל זכותכם לנסות.
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
Zord​(מתחלף) • 17 בינו׳ 2023
טוב אז אחרי כמעט 20 עמודים, אני צופה דעיכה של האשכול הזה בזמן הקרוב.

OP, לאחר הדיון הממושך מה היא המסקנה שלך?
זה אתר של אינסלים? אם כן, איך מעיפים אותם?
מפית​(אחר)
לפני שנה • 6 בפבר׳ 2023
מפית​(אחר) • 6 בפבר׳ 2023
אחד האירועים המשמחים החזרה של ברייה
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 6 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 6 בפבר׳ 2023
לגמרי. ברייה היא חתיכת נסיכה, חבל שלא הכרתי אותה בעבר.
Bonnie Ray
לפני שנה • 6 בפבר׳ 2023
Bonnie Ray • 6 בפבר׳ 2023
בלת"ק,
בקצרה-
במידת מה- כן.