סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 בינו׳ 2023
אבל אולי הנשים משפרות את עצמן? אולי זה פשוט העידן של הנשים?

לא שאני חושבת ככה… אין לי יותר מדי כבוד לאנושות בנקודה הזאת בהיסטוריה.

לא טענתי שזה מה שאתה אומר ואני שמחה שלא. זאת, למשל, דעה שהיא כבר בעיניי לא לגיטימית.
BlueBear
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023

Re: סליחה שאני נדחפת

BlueBear • 15 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
…אתה חושב שהדעות שלי פוגעות בנשים ואני חושב שהדעות שלך פוגעות בהן.
…הוא לא שרמוט, אך סיכוי גבוה מאוד שהוא יבגוד.
…כל שבוע עם גבר אחר אז היא עושה את זה בעיקר עם אפסים והיא כנראה שיכורה מדיי בשביל להבין שהם אפסים והערך העצמי שלה שווה לאפסים שאיתם היא הזדיינה.

אז הוא לא שרמוט, אבל קרוב לוודאי לא נאמן. היא, לעומתו, כן שרמוטה כי אם היא שוכבת כל שבוע עם מישהו אחר, אז היא בטוח אלכוהוליסטית נטולת ערך עצמי, כי הרי אישה בעלת ערך עצמי גבוה שמתנזרת מאלכוהול ומכל חומר משנה תודעה אחר, לא יכולה להחליט שבא לה לקיים יחסי מין עם פרטנרים מרובים לשם מין בלבד מסיבותיה שלה. ודעותיך אינן פוגעות בנשים, נהפוך הוא, דעותיו של גריי גרין פוגעות בהן כי לדעתו בחירותיה המיניות של האישה אינן תלויות בצריכת אלכוהול או בערך העצמי שלה, אלא אך ורק בצרכיה המיניים, ושיש לה את הזכות המלאה לא רק לממש את צרכיה המיניים, אלא אף לממש את צרכיה המיניים מבלי להחשב ״שרמוטה נטולת ערך עצמי״.

הגיוני, מה לא? 😆

היא לא צריכה להיות שיכורה או מסוממת כדי להבין שהם אפסים. איפה דיברתי על אלכוהול וסמים? זה הדימוי שאת יצרת לעצמך.
בשורה התחתונה, איך את יכולה להגיד והאם את באמת מאמינה שמישהי שהייתה בשנה האחרונה עם 30 גברים שונים, היא אישה מחוזקת?
ואיך הרעיון שאישה צריכה לשמור על עצמה ועל מי היא נכנסת למיטה פוגע בנשים? שימי לב שלא אמרתי מה היא עושה. שתעלה את הפנטזיות שלה. שתגיד מה היא רוצה. שתממש את הצרכים המיניים שלה. עם האחד ששווה לממש את זה איתו. אני חושב שככה גם לאקט עצמו יש יותר ערך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
אבל אולי הנשים משפרות את עצמן? אולי זה פשוט העידן של הנשים?

לא שאני חושבת ככה… אין לי יותר מדי כבוד לאנושות בנקודה הזאת בהיסטוריה.

לא טענתי שזה מה שאתה אומר ואני שמחה שלא. זאת, למשל, דעה שהיא כבר בעיניי לא לגיטימית.

אתם אפילו לא מבינים למה אתם סותמים את הפה, אה?
שיהיה.
מניח שאלך למיטה אם כך... חבל.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023

BlueBear כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
…כל שבוע עם גבר אחר אז היא עושה את זה בעיקר עם אפסים והיא כנראה שיכורה מדיי בשביל להבין שהם אפסים והערך העצמי שלה שווה לאפסים שאיתם היא הזדיינה.

אז הוא לא שרמוט, אבל קרוב לוודאי לא נאמן. היא, לעומתו, כן שרמוטה כי אם היא שוכבת כל שבוע עם מישהו אחר, אז היא בטוח אלכוהוליסטית נטולת ערך עצמי, כי הרי אישה בעלת ערך עצמי גבוה שמתנזרת מאלכוהול ומכל חומר משנה תודעה אחר, לא יכולה להחליט שבא לה לקיים יחסי מין עם פרטנרים מרובים לשם מין בלבד מסיבותיה שלה. ודעותיך אינן פוגעות בנשים, נהפוך הוא, דעותיו של גריי גרין פוגעות בהן כי לדעתו בחירותיה המיניות של האישה אינן תלויות בצריכת אלכוהול או בערך העצמי שלה, אלא אך ורק בצרכיה המיניים, ושיש לה את הזכות המלאה לא רק לממש את צרכיה המיניים, אלא אף לממש את צרכיה המיניים מבלי להחשב ״שרמוטה נטולת ערך עצמי״.

הגיוני, מה לא? 😆

היא לא צריכה להיות שיכורה או מסוממת כדי להבין שהם אפסים. איפה דיברתי על אלכוהול וסמים? זה הדימוי שאת יצרת לעצמך.
בשורה התחתונה, איך את יכולה להגיד והאם את באמת מאמינה שמישהי שהייתה בשנה האחרונה עם 30 גברים שונים, היא אישה מחוזקת?
ואיך הרעיון שאישה צריכה לשמור על עצמה ועל מי היא נכנסת למיטה פוגע בנשים? שימי לב שלא אמרתי מה היא עושה. שתעלה את הפנטזיות שלה. שתגיד מה היא רוצה. שתממש את הצרכים המיניים שלה. עם האחד ששווה לממש את זה איתו. אני חושב שככה גם לאקט עצמו יש יותר ערך.

ציטטתי אותך אי שם למעלה. ״שיכורה מדי בשביל להבין שהם אפסים״. אז אולי התכוונת לשיכורה ולא מיין? פרט שולי בכל מקרה.
אני בהחלט יכולה לדמיין אישה בעלת ערך עצמי גבוה ומסיבות טובות מאוד, שמעדיפה פרטנרים מרובים ביחסי מין. שלא מעוניינת להקשר לאדם אחד, שרוצה לגוון, שרוצה כי היא רוצה מסיבות שהיא רוצה. ואני גם יכולה לדמיין לעצמי אנשים נורמאליים שלא יסווגו אותה כ״שרמוטה בעלת ערך עצמי אפסי״ בשל כך. כי יש כל כך הרבה פרמטרים לאופן בו נקבע הערך העצמי של האדם, שהאמירה שמי שמחליפה פרטנרים היא שרמוטה נטולת ערך עצמי, אפילו לא פוגענית, אלא סתם מגוחכת.

אני מאחלת לך שתמצא את זאת שיש לה ערך עצמי גבוה, כי מספר הפרטנרים עמם חלקה את יצועה אינו מגיע למספר שרמוטה.
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 15 בינו׳ 2023
מעניין איך התפתח המיתוס של האשה התמימה והמסכנה בעולם רע ומרושע.

כאילו שאין נשים מניפולטיביות, שקרניות, רעות, פוגעניות או שכוונתן פשוט לא תמימה וזכה כמו שתמיד מנסים להציג אותן.
יש מספיק נשים כאלה ויש נשים ששיחקו יותר מדי באש ונכוו.
לא כל אשה עם חוויה מינית שלילית זה כי היא תמימה ומסכנה בעולם רע ומרושע.
BlueBear
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023

BlueBear • 15 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
BlueBear כתב/ה:

הגיוני, מה לא? 😆

ציטטתי אותך אי שם למעלה. ״שיכורה מדי בשביל להבין שהם אפסים״. אז אולי התכוונת לשיכורה ולא מיין? פרט שולי בכל מקרה.
אני בהחלט יכולה לדמיין אישה בעלת ערך עצמי גבוה ומסיבות טובות מאוד, שמעדיפה פרטנרים מרובים ביחסי מין. שלא מעוניינת להקשר לאדם אחד, שרוצה לגוון, שרוצה כי היא רוצה מסיבות שהיא רוצה. ואני גם יכולה לדמיין לעצמי אנשים נורמאליים שלא יסווגו אותה כ״שרמוטה בעלת ערך עצמי אפסי״ בשל כך. כי יש כל כך הרבה פרמטרים לאופן בו נקבע הערך העצמי של האדם, שהאמירה שמי שמחליפה פרטנרים היא שרמוטה נטולת ערך עצמי, אפילו לא פוגענית, אלא סתם מגוחכת.

אני מאחלת לך שתמצא את זאת שיש לה ערך עצמי גבוה, כי מספר הפרטנרים עמם חלקה את יצועה אינו מגיע למספר שרמוטה.

השיכורה היתה דוגמה למצב כזה. לא ניסחתי את החלק הזה הכי טוב.
יכול להיות שגם הערך עצמי לא הייתה בחירת מילים נכונה.
כן, אני יכול לדמיין אישה שמעדיפה פרטנרים מרובים ויהיה לה ערך עצמי גבוה. אבל לא יהיה לה ערך גבוה בעיניי. כי לא יכול להיות שהיא מוצאת כל כך הרבה גברים ששווים אותה.
הם אולי יכולים לתת סיפוק מיידי, לא יותר מזה. ולי זה אומר שהיא כנראה תראה אותי באותו אור. היא לא בחרה בי כי היא חושבת שאני טוב בשבילה או הכי טוב בשבילה. היא בוחרת בי כי אני מספיק טוב בשבילה.

בכל מקרה, אנחנו לא נסכים על זה וזה בסדר שלא נסכים על זה. קודם כל תודה על זה שהיית חלק מדיון ולא שופטת. יש לך אינטלגנציה גבוהה מהרגיל ומרגישים את זה.
אבל, הדיון הוא לא על הדעה שלי. אני גם בדרך כלל לא נוטה להגיב בפורומים, אבל השרשור הזה הרגיש יותר מדיי כהשתקה ולהעיף את מי שלא מסכימים איתו, גם אם זה לא נאמר ככה במפורש ובגלל זה הגבתי.
הרעיון שניסיתי להעביר זה שמה שאפור ירוק רואה פוגעני וחושב שצריך להשתיק, אני לא רואה כפוגעני אלא להפך. אנחנו לא מסכימים, כמו שאני ואת לא מסכימים. אבל זה בסדר ורצוי שכולם יוכלו להביע את דעתם במקום ציבורי כמו הפורום הזה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
דב כחול,
כשאתה אומר שאתה לא יכול לכבד או להעריך אישה שמחליפה פרטנרים בתדירות גבוהה, זה ענינך הפרטי. עם הפרמטרים שלך לאישה שמתאימה לך אני לא יכולה להתווכח. אי אפשר לסתור העדפה. אני מנחשת שאישה פתוחה מינית שמחליפה פרטנרים בתדירות גבוהה גם לא תהיה מעוניינת בך, כי אתם לא משדרים על אותו הגל. אבל אני אשמח אם גם אתה וגם האישה התאורטית הזאת תגיבו בפורום ואשמח לא פחות אם גריי גרין ימשיך לעלות רעיונות על איך לשפר את השהות שלנו בכלוב שיתפתחו לשלל שרשורים מרתקים כמו זה.

לילה טוב, דב כחול.
גם לי נעמת מאוד.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 16 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 16 בינו׳ 2023
דב כחול וברייה, הויכוח שלכם נראה לי לא קוהרנטי, מה שמעלה בי את התהייה אם אתם בכלל מבינים את מה שכל צד כותב ובעצם מתווכחים עם עצמכם. ברייה, לא הבנתי למה קפצת ישר לנקודה מאוד ספציפית. דב כחול נתן טיעון כללי כלפי קולקטיב של בחורות, מן הראוי שתתני טיעון כללי כי טיעונים ספציפיים נוטים לייצר יותר ספציפיות ולמעשה לגלוש מחוץ לנקודות העיקריות. זה גם יוצר סרבול.

ברייה, זה שאדם הוא לא נאמן זה לא אומר שהוא נטול ערך אם חתרת לשם. זה אומר שהוא לא שווה זמן של בחורה רצינית ושם זה נגמר, מהסיבה הפשוטה שערך של בן-אדם נקבע לפי עוד אספקטים. כנ"ל לאישה כזאת, מה שכן - הסבירות שאותה בחורה נטולת ערך בעוד אספקטים בחיים האלה מאוד גבוהה ולחלוטין לא זהה לזו של הגבר. אני חושב שאישה נולדת עם ערך טבעי, הגבר צריך לרכוש אותו, ולזה גם התכוון דב כחול כשהוא אמר שאישה יכולה להשיג מלא גברים בכל מצב, בכל משקל, בכל גיל וכו', בזמן שגבר לא. ולכן, כשגבר עושה דבר כזה, זה אומר שיש לו ערך כי אתה לא תמשוך אליך אף אישה ללא ערך. הערך יכול להתבטא בכל מיני דברים שלא קשורים לנאמנות, כמו יכולת להשיג דברים (קאפאביליטי), יופי, כריזמה, חוש הומור וכד', ואין זה אומר שכל אותם ערכים מתבטלים בגלל חוסר נאמנות, שהרי זאת טענה אבסורדית ואתה לא הופך לפחות יפה או כריזמטי בגלל חוסר נאמנות. לעומת זאת, בגלל שאישה איננה צריכה לעבוד על עצמה ולשפר את עצמה על מנת לחיות חיים נוחים, מאוד סביר שכשהיא שוכבת עם פרטנרים מרובים שהיא אפילו לא תרגיש צורך לשפר את עצמה בשאר האספקטים בחיים, לכן גם סביר שהיא לא תשפר את עצמה בשאר האספקטים בחיים ואני גוזר את זה מההבנה שרוב הגברים כן מבינים שהם צריכים להשתפר ע"מ לזכות בתשומת ליבם של המין השני בעודם מתקשים ונכשלים להגיע אל המטרה שלהם ומוציאים אולי שלושה דייטים בשנה. בדור ה-Z לא אתפלא אם אפילו פחות. לכן, ראוי שנשים יהיו יותר סלקטיביות בבחירת הגברים שלהן, כתוצאה מכך הגברים יצטרכו לשפר את עצמם כדי למשוך את תשומת הלב שלהן ובסוף התהליך תהיה כאן חברה טובה יותר. כשבחורה לא חיה טבע חזירני, נהיית יותר סלקטיבית ולא יוצאת עם מיליון גברים זה אומר שהיא הבינה משהו, שהיא הבינה שיש בעיות בכל אותם גברים שהופכים אותם לפרטנרים לא טובים, ומה אחד הדברים שמעניינים פרטנר טוב? שתהיה לו פרטנרית טובה, ולכן היא תשתפר כדי להשיג את אותו פרטנר טוב ונאמן.
הבנת את הטענה?

אגב, הטיעון הזה הכי רלוונטי להקשר של זוגיות. כלומר, הוא מתעסק בעיקר בטענה שאישה ששוכבת עם גברים מרובים היא לא גירלפרינד מטיריאל ותהיה חברה גרועה. זאת גזירת המסקנות הכי סבירה במתואר. אפשר לגזור את זה על עוד אספקטים בחיים, אבל זה קצת פחות סביר.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 16 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 16 בינו׳ 2023
אגב, עוד נקודה שראוי לחדד:
הטיעון של דב כחול יוצא מנקודת הנחה שבשלב מסוים בחיים, הקולקטיב של בני האדם מחפשים זוגיות, לאו דווקא מונוגמית. תקן אותי אם אני טועה. אישה ששכבה עם גברים מרובים עד גיל חמישים תצטרך להתחיל לבנות את עצמה בגיל חמישים ככל הנראה, והרי ברור לכולנו שזאת לא אופציה אידיאלית. תוסיפי לזה את העובדה שעבר של בן-אדם לעיתים קרובות משמש אינדיקציה למעשיו בעתיד, מה גם שמעלה את השאלה - "למה שמתוך כולן אצטרך להתמודד דווקא איתה?".
עוד נקודה שראוי לחדד: ה-"שרמוט" הוא חסר ערך מבחינה זוגית. אני גם משוכנע שהרבה נשים שמתלוננות על כך שגברים משחקים בהן זה בגלל ניסיון לגרום לשרמוט להיכנס איתן לזוגיות. קל לראות שבחורות כאן מתעלמות מכל שאר ה-1,000 הודעות שהן מקבלות ביום, אני טוען שזה לא מקרי.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 16 בינו׳ 2023
הוא​(שולט) • 16 בינו׳ 2023
אני חושב שאתה צריך להעביר לכל אחד מהם דף מסרים ואילו טיעונים לטעון . תנוח איש אתה אובססיבי.