ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה דינוזאורים?

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנה • 24 בנוב׳ 2022

Re: יש פה דינוזאורים?

נוגע בעצב כתב/ה:
המכשפה כתב/ה:
השבוע הדנג'ן חוגג 20 שנה וגם הכלוב יציין בקרוב, שני עשורים של עשיה.
אני תוהה האם יש פה דינוזאורים שזוכרים כמה התקדמנו מאז?
הטכנולוגיה השתנתה, מכנסי עור לגמרי באופנה וה - BDSM כבר הפך למיינסטרים.
ביום חמישי ה - 24.11 בשעה 22:29 אני אגיע לדנג'ן להעלות זיכרונות במציאות ולפתוח את פינת הנוסטלגיה.
הבנתי שהכניסה בשעה הראשונה תהיה רק לדינזאורים של ממש, ותיקים וקהילה שנרשמו בקבוצת הפייסבוק של סדום או בכל מני רשימות סודיות אחרות.
(כניסת קהל רחב רק מ- 23:30)
מי בא?

על איזה התקדמות ואיפה הדינוזאורים ??
הבדסם הטהור נהרס והמיינסטרים הפך הכל לזול יותר וחסר משמעות.
רוב הדינוזאורים מעדיפים להיות רחוקים מהקהילה, מפחד שיהרסו להם את הקשרים הקיימים.
אף דינוזאור שאני מכיר לא יבוא ולא ירצה להיות חלק, אבל הרבה מאוד ונילים יגיעו עם חלומות של 50 גוונים של חרטא.
בכל אופן אני לא מתכוון לקחת חלק וימי יפו לעולם לא יחזרו, פשוט כבר אין את האנשים האלה בדיוק כמו שמסיבות הכובע של עולם הטראנס לא יחזרו...

מה זה בעצם BDSM טהור והאם הוא השתנה בעקבות המועדונים, המסיבות או הספר 50 גוונים של אפור?
Shibari Kodawari​(שולט)
לפני שנה • 25 בנוב׳ 2022
Shibari Kodawari​(שולט) • 25 בנוב׳ 2022
הגעגועים לפעם קצת מצחיקים אותי
נכון, הייתה קהילה יותר קטנה שהייתה מקפידה יותר על דרס קוד, אתיקה בדסמית ושמירה על דיסקרטיות וכינויים אבל גם לא היה את המגוון והידע שיש היום.
וממש לא הכל היה ורוד, אה שחור.
תשאלו את הנשלטות של מסטר אור ועוד כמה שהסתובבו אז בקהילה (חלקם עדיין איתנו).
גם פעם וגם היום המועדונים הם ביזנס - עסק שמטרתו להרוויח על חשבון הבליינים וככה זה נראה.
תפסיקו להיות זקנים שרק מתלוננים על כמה פעם היה טוב ואם לא מתאים לכם מה שאתם רואים בסצנה, תיזמו ותייצרו אלטרנטיבות.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנה • 25 בנוב׳ 2022
chadpeami כתב/ה:
הגעגועים לפעם קצת מצחיקים אותי
נכון, הייתה קהילה יותר קטנה שהייתה מקפידה יותר על דרס קוד, אתיקה בדסמית ושמירה על דיסקרטיות וכינויים אבל גם לא היה את המגוון והידע שיש היום.
וממש לא הכל היה ורוד, אה שחור.
תשאלו את הנשלטות של מסטר אור ועוד כמה שהסתובבו אז בקהילה (חלקם עדיין איתנו).
גם פעם וגם היום המועדונים הם ביזנס - עסק שמטרתו להרוויח על חשבון הבליינים וככה זה נראה.
תפסיקו להיות זקנים שרק מתלוננים על כמה פעם היה טוב ואם לא מתאים לכם מה שאתם רואים בסצנה, תיזמו ותייצרו אלטרנטיבות.

מסכימה לגבי דרס קוד והכי הרבה מסכימה לגבי התרופפות חמורה של דיסקרטיות וכינויים. חייבים לרענן את הנושא.
אגב דווקא המסוכנות של מאסטר אור באה לידי ביטוי עמוק ברשתות ובאתרים ולא במועדון. הוא גם התחיל את פעילויותיו הרבה לפני שקם המועדון. (גלש כנשלט בפורום חוויות כואבות ופנה אלי מספר רב של פעמים. סומן אצלי כאובססיבי. רק אחר כך החליף צד והפך למלך סאדו - עבריין מין)
מהפכן מכורבל בערסל
לפני שנה • 28 בנוב׳ 2022
מהפכן מכורבל בערסל • 28 בנוב׳ 2022
מפורסם על ידי בשמו של חבר טוב שביקש ממני טובה - " טרוריסט חמוש באננס":

אז אולי נארגן מפגש דינוזאורים לא מחייב במקום שלא יטרגר ?

אני כותב כדינוזאור מדור המייסדים וכבכיר הקשישים הממורמרים הפועלים פה שזכה לבקר
בדאנג'ן המקורי יממה או שתיים לפני הפתיחה כי מישהו מהקהילה בנה שם כמה אביזרים וכולי
והזמין אותי לראות את הפלא - מועדון סאדו ציוני אמיתי ראשון. לצערכם שם גם פגשתי את כלובי
שעשה טעות היסטורית מרה והזמין אותי לפתוח יוזר באתר החדש - " הכלוב ".

ביננו, עם מילניאלס וסתם ערסים אין לנו מה להתערבב וזה חלילה לא הם, זה פשוט... הם.
אז מדוע שלא נמצא בית אבות שמוכן להשכיר אולם ריתמיקת מזרונים והליכונים לפי שעה או משהו
כזה ונתארגן בעצמנו לארגן את עצמנו למפגש פיסגת דינוזאורים.

תודה רבה, היה שווה רק בשביל לראות בשרשור ניקים ש"שנים לא" כמו שאומרים,
בריאות ובכלל רק דברים טובים לכולנו, נישתמע.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 29 בנוב׳ 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 29 בנוב׳ 2022
מהפכן מכורבל בערסל כתב/ה:
מפורסם על ידי בשמו של חבר טוב שביקש ממני טובה - " טרוריסט חמוש באננס":

אז אולי נארגן מפגש דינוזאורים לא מחייב במקום שלא יטרגר ?

אני כותב כדינוזאור מדור המייסדים וכבכיר הקשישים הממורמרים הפועלים פה שזכה לבקר
בדאנג'ן המקורי יממה או שתיים לפני הפתיחה כי מישהו מהקהילה בנה שם כמה אביזרים וכולי
והזמין אותי לראות את הפלא - מועדון סאדו ציוני אמיתי ראשון. לצערכם שם גם פגשתי את כלובי
שעשה טעות היסטורית מרה והזמין אותי לפתוח יוזר באתר החדש - " הכלוב ".

...

אז מדוע שלא נמצא בית אבות שמוכן להשכיר אולם ריתמיקת מזרונים והליכונים לפי שעה או משהו
כזה ונתארגן בעצמנו לארגן את עצמנו למפגש פיסגת דינוזאורים.

תודה רבה, היה שווה רק בשביל לראות בשרשור ניקים ש"שנים לא" כמו שאומרים,
בריאות ובכלל רק דברים טובים לכולנו, נישתמע.

מסור נא דרישת שלום לסעדיה פון ריכטהופן משפחת העמבה.
מהפכן מכורבל בערסל
לפני שנה • 6 בדצמ׳ 2022
מהפכן מכורבל בערסל • 6 בדצמ׳ 2022
יאא וואראדי, אומגוטסוויל אונט אאוח אחחח דו שייסה ! (ממהר לעדכן את הפרופיל)
איזה מזל שהגבת דן ותודה רבה, לגמרי שכחתי מ"סעדיה פון ריכטהופן" !

דרישת שלום כנה להרמונך, שפע בריאות וברכות לרוב.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 7 בדצמ׳ 2022

Re: יש פה דינוזאורים?

זאב פטיש{סאדיסט} • 7 בדצמ׳ 2022
המכשפה כתב/ה:
נוגע בעצב כתב/ה:
המכשפה כתב/ה:
השבוע הדנג'ן חוגג 20 שנה וגם הכלוב יציין בקרוב, שני עשורים של עשיה.
אני תוהה האם יש פה דינוזאורים שזוכרים כמה התקדמנו מאז?
הטכנולוגיה השתנתה, מכנסי עור לגמרי באופנה וה - BDSM כבר הפך למיינסטרים.
ביום חמישי ה - 24.11 בשעה 22:29 אני אגיע לדנג'ן להעלות זיכרונות במציאות ולפתוח את פינת הנוסטלגיה.
הבנתי שהכניסה בשעה הראשונה תהיה רק לדינזאורים של ממש, ותיקים וקהילה שנרשמו בקבוצת הפייסבוק של סדום או בכל מני רשימות סודיות אחרות.
(כניסת קהל רחב רק מ- 23:30)
מי בא?

על איזה התקדמות ואיפה הדינוזאורים ??
הבדסם הטהור נהרס והמיינסטרים הפך הכל לזול יותר וחסר משמעות.
רוב הדינוזאורים מעדיפים להיות רחוקים מהקהילה, מפחד שיהרסו להם את הקשרים הקיימים.
אף דינוזאור שאני מכיר לא יבוא ולא ירצה להיות חלק, אבל הרבה מאוד ונילים יגיעו עם חלומות של 50 גוונים של חרטא.
בכל אופן אני לא מתכוון לקחת חלק וימי יפו לעולם לא יחזרו, פשוט כבר אין את האנשים האלה בדיוק כמו שמסיבות הכובע של עולם הטראנס לא יחזרו...

מה זה בעצם BDSM טהור והאם הוא השתנה בעקבות המועדונים, המסיבות או הספר 50 גוונים של אפור?

ברור שיש הרבה שינויים וגם הכלוב עצמו עזר לאחד קבוצות מקצוות הארץ,
אך עם השנים אנחנו עדים לזילות ולתהליך בו וניל/קינק מגדירים מחדש את הבדסם..

לראיה - בואי ונראה כמה בדסמים מסוגלים להחזיק סשן שלם ללא סקס ??

BDSM טהור מבחינתי מתקיים כאשר צורך עז פוגש צורך עז במסגרת עולם הבדסם עצמו.

בתקופתי היה רק סאדו מאזו ושליטה נחשבה לפטיש, קשירה עוד לא היה בנמצא (מדבר על שנות תשעים בארץ, תחילת שנות אלפיים באנגליה).

יחסי סאדו שונים מאוד ! בגלל מאזן הכוחות המשתנה ואופי הסשן לעומת סשנים של שליטה וכו..

יחסי שליטה היו הרבה יותר בעלי ערך ולקילור היה משמעות רצינית יותר,
הנשלטות עברו מתהליך גיוס - לקילור אחרי תקופת מבחנים והתאמות - לאחר תקופה של לפחות שנה הן היו זוכות במעמד שפחת הבית.

היום שולט בדרך הביתה אחרי שנפגש לראשונה עם נשלטת והיא כבר מקלרת את עצמה,

מבחני הכניסה מסתכמים באם מקבלת אנאלי ובולעת ושום יצירת התמסרות מתוך הערכה וכבוד..
בדרך המלך​(שולט)
לפני 5 חודשים • 8 בנוב׳ 2023
בדרך המלך​(שולט) • 8 בנוב׳ 2023
התקדמנו ???????.
מרגיש לי שהכל היום פתוח ופרוץ ואין כלום שסמוי מהעיין. הגעתי מספר פעמים לסדום העשן הסמיך כרגיל חונק . סשנים בכל פינה. ילדות בנות 18 ומקווה שלא פחות מסתובבות עירומות או כמעט עירומות. אין מה שנסתר מהעיין. בקיצור הכל זול ומשעמם. אולי הבעיה אצלי ואולי אצלנו. הייתי בפתיחה של הדנגן ביפו והייתי בסגירה כשהמשטרה פשטה עליו. כנראה שלא אגיע.