בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אוהבת רק נשים

טרנסית עם זין זעיר
לפני שנה • 1 בנוב׳ 2022

אוהבת רק נשים

טרנסית עם זין זעיר • 1 בנוב׳ 2022
אני מוגדרת בתעודת הזהות שלי כנקבה. יש לי פין קטן ואין לי זקפה ואני מאוד נמוכה.
יש לי בת זוג פוליאמורית שהיא מגדירה את עצמה כדו מינית. יש לה בן זוג (גבר) שהיא גרה איתו. היא התאהבה בי ממבט ראשון, אבל הגדרתי אותי "הגבר שלה" כאשר היא יודעת מראש שיש לי פין קטן באופן קיצוני והיא קוראת לו דגדגן ואני אוהבת את זה. היא מייעדת אותי בתור אחת שתלקק לה כל הזמן, ואת הבן זוג שלה היא מייעדת כבן זוג ראשי. הסקס שלנו היה כאשר היא הגיעה והיא לימדה אותי מונח חדש שלא הכרתי והוא "מספריים" ונהנתי מזה.
אני מאוד אוהבת נשים, גם כאשר הן מחשיבות אותי הגבר שלהן, אבל כאשר הן רואות אותי אז הן רואות בי אישה כי בהתאם לנתונים הפיזיים שלי אני באמת אישה. אני נמוכה מאוד, הגובה שלי הוא 152 ס"מ, הפין שלי באורך 1 ס"מ (מיקרופניס) ואני פשוט גם נראית אישה, ואני גם מאוד עדינה ומזדהה עם גברים רק כאישה.
אני לא נמשכת לגברים אף פעם נפשית, אבל כן נמשכת לחוות את עצמי כאישה זונה כשאני מוצצת להם, ותמיד אני אוהבת שגברים רואים אותי אישה והשובבות שלהם יוצאת כשהם מציעים לי שאספק אותם מינית. אני לא נחדרת אבל תמיד מענגת את הגברים. אף פעם אני לא אוהבת שגברים מנסים לספק אותי בגלל שיש לי כאבים מאוד חזקים בפין (רגישות מאוד גבוהה) לכן אף פעם אני לא מורידה תחתונים כשאני עם גברים ובורחת לגברים שמצפים שאוריד תחתון ורוצים לנגוע לי בפין כי הפין אצלי רגיש מאוד למגע. אני מענגת את הגברים, ואני מאוד אוהבת נשים שאוהבות את זה שאני מענגת גברים שיש להם להציע לי פין שהוא הניגוד המוחלט לפין שלי (שלי מאוד קטן אז אני אוהבת שנשים רוצות לצפות בי מענגת לגברים עם פין מאוד גדול).
לנשים אני נמשכת מאוד מבחינה נפשית ומינית ולמעשה לזוגיות איתן. יש לי כאמור בת זוג, שהיא רואה בי בן זוג, ואני שמחה עם זה ואין לי בעיות עם זה בכלל. אני מאוד רוצה לקדם את הנושא של קוקולד נשי כדי שכמה שיותר נשים יהיו איתי בקשר זוגי במקביל לקשר זוגי עם גברים שהן מנהלות איתם חיי זוגיות.
    התגובה האהובה בשרשור