לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז יש כאן חיים או שהפורום מת?

TALMORI​(אחרת)
לפני שנה • 4 ביולי 2022
TALMORI​(אחרת) • 4 ביולי 2022
היי, אני פה. נכנסת לאתר מידי פעם. אכן יש נוכחות דלילה של לסביות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 4 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 4 ביולי 2022
Game Over and Over כתב/ה:
99% אידיוטים
0.9% סטרייטיות
0.5% א-מיניים.ות
0.5% לסביות

איבדתי אותך במתמטיקה
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 4 ביולי 2022
אנשים פה בעיקר בשביל הבלוגים. חבל, כן? אני אוהב פורומים, הרבה יותר מעניין מהבלוגים. אנשים נוטים לחשוב שהם מעניינים הרבה יותר ממה שהם בפועל. את תראי פה אנשים שמפרסמים כל 20 דק' שטויות ללא תכלית ללא ניסיון למצמץ לכיוון הפורום. האתר פעיל, הפורום מת.
אחלה תמונה ד"א, מזכיר לי את האינטרנט של פעם.
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 4 ביולי 2022
סקרנית ירוקה • 4 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
אנשים פה בעיקר בשביל הבלוגים. חבל, כן? אני אוהב פורומים, הרבה יותר מעניין מהבלוגים. אנשים נוטים לחשוב שהם מעניינים הרבה יותר ממה שהם בפועל. את תראי פה אנשים שמפרסמים כל 20 דק' שטויות ללא תכלית ללא ניסיון למצמץ לכיוון הפורום. האתר פעיל, הפורום מת.

הבעיה בפורומים זה שאנשים מעבירים את השטויות שלהם לציבור ומצפים להתעניינות נרחבת..
לפחות בבלוג כל אחד במשבצת שלו.

בעבר, היו כאן נושאים מעניינים. דיונים. חילוקי דעות.
היום, טוב אתה רואה מה יש היום... לגמרי מובן שלא תהיה היענות
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 4 ביולי 2022
סקרנית ירוקה כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

הבעיה בפורומים זה שאנשים מעבירים את השטויות שלהם לציבור ומצפים להתעניינות נרחבת..
לפחות בבלוג כל אחד במשבצת שלו.

בעבר, היו כאן נושאים מעניינים. דיונים. חילוקי דעות.
היום, טוב אתה רואה מה יש היום... לגמרי מובן שלא תהיה היענות

אוף, עכשיו אני אצא בומר כי זאת תגובה שנייה שלי שמשווה את האינטרנט של היום לשל פעם...
אבל, זה ככה בכל אתר מאז שהאינטרנט הפך למיינסטרים (חוץ מקהילות סגורות). המיינסטרים מסרטן.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 4 ביולי 2022
מה שכן נחמד במחשבים היום ובכללי באינטרנט המהיר זה שהגיימינג הרבה יותר טוב.
היום פשוט קהילות נראות ומריחות כמו זבל.
עדיין לא הייתי חוזר אחורה.
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 5 ביולי 2022
סקרנית ירוקה • 5 ביולי 2022
יש משפט האומר שקהילה זה כמו דשן. כשזה מפוזר אז זה מצמיח תבואה משובחת אך כשזה ביחד, זה מסריח..
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 5 ביולי 2022
סקרנית ירוקה כתב/ה:
יש משפט האומר שקהילה זה כמו דשן. כשזה מפוזר אז זה מצמיח תבואה משובחת אך כשזה ביחד, זה מסריח..

איזו קהילה?
חצי מה-"קהילה" לא מקבלת חצי אחר מהקהילה וכך גם בחזרה מהחצי השני.
זה לא כמו הומוסקסואלים שיש ביניהם הסכמה רחבה על מה שמותר ואסור בחלקים נרחבים מהמשיכה המינית שלהם (למרות שבקהילה עצמה יש המון מחלוקות בלי קשר, אבל על מלא דברים ההסכמה היא רחבה).
סתם לקחו אנשים אקראיים ודחפו אותם לתוך ביצה מלוכלכת של הנאה משליטה וכוח. ותכל'ס, ככה עדיף.
ותכל'ס, מלוכדות קהילתית עושה לי בחילה. לרוב קהילות מלוכדות סוגדות לעגל מזהב. יותר טוב שיש פלורליזם, ככה כל אחד יכול למצוא אנשים שמתאימים לו. בכללי, אני בעד שהעולם יהיה כפר גלובלי אחד גדול שמחולק לאזורים שמנוהלים ע"י אנשים עם אג'נדות מסוימות ושכל אחד יוכל לבחור איפה לחיות. מצידי שיעשו מדינה לפמיניסטיות מיזאנדריות שמגדלות שפם ושונאות את עצמן ועצם קיומן, מה אכפת לי כל עוד אוכל למצוא את החבר'ה שלי?
אגב, זה יתקן עוד בעיות כמו הבעיה הזאת שכל אחד מחליט לכל אחד איך לחיות. כשאתה בוחר את האזור שלך אי אפשר להגיד שעושים לך עוול.