לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפקדת הבסיס

השולט אור​(שולט)
לפני שנה • 28 ביוני 2022

Re: חחחחחחחחחחחח

השולט אור​(שולט) • 28 ביוני 2022
סקרנית ירוקה כתב/ה:
השליטה כתב/ה:
סקרנית ירוקה כתב/ה:
כתיבה איכותית. שוקלת להתגייס..

את חייבת לעבור לעמדת מוצא כשאת פונה למפקדת הבסיס icon_smile.gif

מה זה עמדת מוצא, המפקדת?

הדבר היחיד שהבנתי מהשפה הצה"לית שכתבת זה ש"ג....

עירומה, על ברכיים, כפות רגליים צמודות, גו זקוף, ראש מורכן.
BooB's​(נשלטת){ה יונק}
לפני שנה • 30 ביוני 2022
BooB's​(נשלטת){ה יונק} • 30 ביוני 2022
כתיבה בדסמית במיטבה, תודה רבה.
בנוסף אני רוצה להודות לך על האפשרות להבין את הדינמיקה הפנימית של הצד השולט. דיברת וכתבת בעיני שליטה איכותית ומלאת רובדים, שליטה שמטפחת, מאתגרת ולעולם שומרת. אני מבינה בזכותך קצת יותר טוב את מהותו וצרכיו של אדוני כשולט ומכאן גם מבינה את עצמי ומקבלת יותר את מהותי כשפחה (העונש הכי חמור מבחינתי הוא לא לשרת אותו, רק עכשיו אני מבינה).
תודה ענקית על החלק האחרון ונעים להכיר.
השולט אור​(שולט)
לפני שנה • 30 ביוני 2022

אני רוצה לסייג

השולט אור​(שולט) • 30 ביוני 2022
יש הבדל עצום בין פנטזיה למציאות. במציאות, בדסמ מושתת קודם כל על בהסכמה, בטוח ושפוי.
ככל שאת רוצה לשרת, מצאי לך אדון שישמור על שלושת הכללים הללו וקודם כל ייתן לך מילת ביטחון בה תוכלי להשתמש בחופשיות וללא פחד.
והישמרי ממי שיבואו לנפץ את גבולותייך. אדון טוב ירחיב לך אותם אבל לא ינפץ ולא ייקרע.
בהצלחה icon_smile.gif
BooB's​(נשלטת){ה יונק}
לפני שנה • 30 ביוני 2022
BooB's​(נשלטת){ה יונק} • 30 ביוני 2022
מסכימה איתך. יש כאן הרבה נשים (וגברים) שטעו בבחירת השולט/השולטת ובטוח-שפוי-בהסכמה לא היה חלק ממערכת היחסים והתוצאה היתה פגיעה פיזית ובעיקר נפשית. מאמינה ששתינו מכירות חלק מהנפגעות/נפגעים וגם מהפוגעים. מקווה שמתוך ההנאה שבקריאת הסאגה שלך יגיעו גם למילים הללו שכתבת: 'אדון טוב ירחיב את גבולותיך, אבל לא ינפץ ויקרע' (כמובן שתקף גם לגבי דומית/שולטת).
לשמחתי, אני במערכת יחסים של כמה שנים עם אדוני. בשלב בו אנו נמצאים הוא קורא את גופי ופני מספיק טוב כדי לזהות מצוקות גוף ונפש, כך שאין לי צורך במילת ביטחון. כמובן שלא כך צריך להיות בתחילתו של קשר שליטה ולמול שולט/שולטת מתחילים.