שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בתולים

גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 8 בדצמ׳ 2014

בתולים

גולוסקלפר​(נשלט) • 8 בדצמ׳ 2014
האם גברים נשלטים נוטים להתנסות ביחסים אינטימיים עם אישה בגיל מאוחר מהממוצע?
ס א ב
לפני 9 שנים • 17 בדצמ׳ 2014
ס א ב • 17 בדצמ׳ 2014
ארקטוס כתב/ה:
להתנסות בפעם הראשונה, כמובן.. לאבד את בתוליהם.

גברים נשלטים יכולים, לפחות, לאבד את בתוליהם פעמיים icon_wink.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 6 בינו׳ 2015
גולוסקלפר​(נשלט) • 6 בינו׳ 2015
אצלי זה קרה בגיל 31. ההתנסות הראשונה שלי עם אישה, לא אוכל לשכוח אותה לעולם.
ויש לי בסיס מוצק להאמין שאני לא במיעוט.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 6 בינו׳ 2015
ס א ב כתב/ה:
ארקטוס כתב/ה:
להתנסות בפעם הראשונה, כמובן.. לאבד את בתוליהם.

גברים נשלטים יכולים, לפחות, לאבד את בתוליהם פעמיים icon_wink.gif

בעיקרון גם גברים לא נשלטים. בעצם גם נשים... אלא אם לא הבנתי אותך. בכל אופן, אני איבדתי את בתוליי רק פעם אחת. בינתיים.
המלט
המלט • 6 בינו׳ 2015
אני מאמין שגברים נשלטים מתחילים לממש את הבדסמ שלהם בגיל מאוחר יחסית, ובכל מקרה הרבה יותר מאוחר מאשר גיל הבגרות המינית שלהם, וזאת משיקולים חברתיים: בני נוער בגיל ההתבגרות המינית כל כך מושפעים מנורמות חברתיות עד שרק מיעוט קטן ביניהם יעז לעשות משהו שייתפס על ידי הרוב כסוטה. בגיל 13-17, זה פחות או יותר גזר-דין מוות חברתי. אם אכן זה כך, אז המועד בו גברים נשלטים מאבדים את בתוליהם דומה לזה של האוכלוסיה הכללית, שכן היצר המיני והחברה מסביב דוחפים אותם להתנסויות מיניות בשלב בו הם אינם מרשים לעצמם לעשות בדסמ.
    התגובה האהובה בשרשור
גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 7 בינו׳ 2015
גולוסקלפר​(נשלט) • 7 בינו׳ 2015
המלט כתב/ה:
אני מאמין שגברים נשלטים מתחילים לממש את הבדסמ שלהם בגיל מאוחר יחסית, ובכל מקרה הרבה יותר מאוחר מאשר גיל הבגרות המינית שלהם, וזאת משיקולים חברתיים: בני נוער בגיל ההתבגרות המינית כל כך מושפעים מנורמות חברתיות עד שרק מיעוט קטן ביניהם יעז לעשות משהו שייתפס על ידי הרוב כסוטה. בגיל 13-17, זה פחות או יותר גזר-דין מוות חברתי. אם אכן זה כך, אז המועד בו גברים נשלטים מאבדים את בתוליהם דומה לזה של האוכלוסיה הכללית, שכן היצר המיני והחברה מסביב דוחפים אותם להתנסויות מיניות בשלב בו הם אינם מרשים לעצמם לעשות בדסמ.

כפי שתיארת, הצנעתי היטב את הפנטזיות המניות שלי בגילאים הצעירים. זכורות לי סצינות, כמו זו למשל שאני נמצא בחדרה של בת כיתתי בתיכון, לאחר שליוויתי אותה הביתה מפעולה בתנועה, והיא עוברת למשהו יותר נוח, מכנסון קצרצר וגופיה, מתיישבת על הכיסא מולי ומניחה את רגליה על המיטה. אני כמעט בטוח שהיא ידעה שהדבר שהכי רציתי לעשות באותו רגע היה לנשק את כפות רגליה. כך זה לפחות נראה מהאופן בו הסתכלה בי בשביעות רצון כשהייתי קפוא ממבוכה ולא מסוגל לדבר. כמובן שכלום לא קרה, וכשהבינה שהפכתי למשותק נפרדו דרכינו לעד... והיו עוד מקרים.
בגיל מבוגר יותר הפערים שנוצרו ביני לבין בני גילי בתחום המיני גרמו לי להיות חסר ביטחון, ובכל פעם שנוצר מצב שיכול היה להוביל לאינטימיות נרתעתי וחזרתי להיות משותק. כך זה נמשך עד גיל מאוחר יחסית.

נראה לי הגיוני שכך זה אצל רבים כמוני.
פטישר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 8 בינו׳ 2015
פטישר​(נשלט) • 8 בינו׳ 2015
לרוב סטיות מיניות נגרמות כמנגנון ל"בריחה מאינטימיות", חוסר הבטחון לקיים קשר נורמלי עם אשה, יחסים תקינים. אז אנחנו בונים לעצמנו רצונות אחרים שירחיקו אותנו מההתמודדות עם הקושי ואכן זו התוצאה. חוסר אינטימיות עד גיל מבוגר וגם אז הרצון להיות בקשר אינטימי נמוך מאוד, יש רצון לנשלט להיות מושפל , כנוע וצייתן ולא להתמודד כבן זוג עם בת זוג.

אני נשלט ומודע לכך שיהיו נשלטים שלא יראו בנל משהו נכון, אבל עובדות אינם דמוקרטיה, תקראו ותחשבו טוב על משמעות הסטייה.