לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה על אתר השליטה הנשית של לילו

דום-34​(שולט)
לפני 9 שנים • 28 בנוב׳ 2014
דום-34​(שולט) • 28 בנוב׳ 2014
אתה פשוט הוכחה לכך שכתבתי נכון
סע ברכה נשלט מסכן

ובקשר לנשלטות שלי מצבם מצויין למצב המסכן שאתה חיי בו

סע ברכה

ואין צורך שתגיב לי

שבת שלום
4X4​(אחר)
לפני 9 שנים • 28 בנוב׳ 2014

בעיה

4X4​(אחר) • 28 בנוב׳ 2014
הקישור לא מוביל לשום מקום
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 29 בנוב׳ 2014

קראתי

בלוסום​(לא בעסק) • 29 בנוב׳ 2014
את המאמר.
הענין הוא, שמאז דומדומינה, איזה אתרים אחרים בדיוק עלו לאוויר ונתנו מענה בר-קיימא לפמדום?...
אפילו לא אחד.
לא מובן לי המרמור. קם אתר שאני מקווה שיצליח באותו קנה מדה כמו הכלוב,
כי עובדה שיש צרכים, ועובדה שהם לא קבלו מענה עד כה.
לילו שיהיה לכן בהצלחה!
אלריק!
לפני 9 שנים • 29 בנוב׳ 2014
אלריק! • 29 בנוב׳ 2014
בדקתי וגם נרשמתי.
השאלה היא האם האתר באמת שימושי ויכול לתת מענה מתאים. שאלה אחרת היא
האם לא מאוחר מדי? אנחנו בעידן הרשתות החברתיות וזה נראה לי כמו אתר עם מערכת פורומים
כמו שהיכרנו כאן וגם בדומדומינה וגם פאמדום של פולו ופיפ עליהם השלום.
יש בכלל מקום לאתר כזה בזמן הזה?
אם אמצא את עצמי בפעילות אמיתית כתוצאה מפעילות אתר זה אשריני.
עד אז אני מפקפק.
מפנק בכיר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 30 בנוב׳ 2014

הפמדום בישראל כתופעה

מפנק בכיר​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2014
עד לא מזמן האתר מיסטרס באמת היה שומם וחסר כל פעילות. לאחרונה זה השתנה והאתר החל לתפוס תאוצה והפך לפופולארי מאוד בקרב שולטות ונשלטים,ואני בטוח שעם הזמן זה רק ילך ויתעצם.
הכתבה בחרה לעסוק בתופעת הפמדום בישראל בפרט ולא בבדס"מ באופן כללי, ובשל כך באופן טבעי ההתייחסות היא לאתר מיסטרס ללא אזכור לכלוב. לדעתי נכתב כ"כ הרבה על בדס"מ ועל הקהילה שמבלה במועדונים שקשה לחדש בנושא. לעומת זאת בכתבה שמתייחסת נטו לפמדום בישראל לא זכור לי שנתקלתי עד כה וזאת גם הסיבה שהסכמתי להיעתר ולהתראיין לצורך הכתבה שאני יודע שנעשתה בתום לב מתוך סקרנות ורצון אמיתי לחשוף קצת מעולמם של השולטות-נשלטים בישראל.
התוצאה- כתבה מרתקת בסה"כ. אומנם לא חידשה לי הרבה כיוון שאני מכיר את העולם מקרוב, אבל בהחלט נהניתי לקרוא אותה והייתי שמח אם תהייה כתבה נוספת בנושא..
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2014
שיקי כתב/ה:
האמת? נראה כמו "כתבה פרסומית מוזמנת" - נכנסתי לאתר שנזכר בכתבה ולא נפלתי מהכיסא, הוא בטח לא מצדיק את השבחים הרבים שנכתבו עליו בכתבה... קצת תמוה שמי שכותב כתבה כזו לא מודע לעובדה שבעצם היום האתר היחיד שקיים בקטע של השליטה זה הכלוב, לא נראה לי שביצע איזשהו "תחקיר" מעמיק.

אז כמו שכתבתי בהתחלה זה נראה כמו סוג של יחסי ציבור לאתר דיי שומם...

ומה עם domdomina?
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2014
אכן, בעבר האתר היה שומם מאד, וזאת הסיבה שעזבתי. כיום ההפך הוא הנכון והאתר במגמת צמיחה.

נכון שיש בעיות טכניות ובעיות תחזוקה, אבל מנהלת האתר עובדת על זה ללא הפסקה.

הכתבה ממש לא קנויה ולא מוזמנת. ניתן היה בקלות לבדוק את זה באתר, שכן הכתבת פתחה במיוחד פרופיל באתר והחלה מחפשת אנשים שיתראיינו.

בשביל לקבל חשיפה יותר גדולה, אם הכתבה הייתה קנויה, יותר הגיוני לפנות לאתרים כמו MAKO. YNET ו-וואלה. עם כל הכבוד לאתר "הדופק", שאין לו חשיפה גבוהה. קחו 100 אנשים ברחוב אקראית ותשאל אותם כמה מהם מכירים את האתר.

האתר מיועד לשליטה נשית בלבד. יש נשים וגברים שלא מתאים להם שיש באתר זה או אחר שליטה גברית,שלא לדבר על אדונים.

האתר לא מתחרה בכלוב, ולא מובן מה מפריע כאן לאנשים שיש אתר שמתעסק בזה נטו. אף אחד לא מכריח אתכם להצטרף אליו.

אם היה מתחרה, השרשור הזה היה מזמן נמחק.