לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עזות המצח של המסתננים

שלגי
לפני 9 שנים • 26 באוק׳ 2014
שלגי • 26 באוק׳ 2014
מצטערת, לא יכולתי להתאפק

הסרט שיער עלה לי לראש באורח טורדני לאור התגובה האחרונה (אחלה סרט, אחרי מיליון שנים).
אז שני דברים:

א. הציטוט הנ"ל:
Hippy: The draft is white people sending black people to make war on the yellow people to defend the land they stole from the red people!

ב. השיר האלמותי הרצ"ב:

https://www.youtube.com/watch?v=z6JCCayPG7k

אוי נו באמת. איפה מרטין (לותר קינג כמובן) כשצריך אותו??
A v​(שולט)

שלגי

A v​(שולט) • 26 באוק׳ 2014
הטעות הראשונה זה לשייך את זה לצבע שלהם.

אני משייך את זה לדבר אחד.אנחנו בשנת 2014 ותושבי דרום תל אביב נצורים. פשוט נצורים

לא מעניין אותי אם האנס השודד הגנב המאיים אם הוא צהוב שחור אדום לבן

מעניין אותי איך מעיפים אותו שלא יציק יותר.
שלגי

Re: שלגי

שלגי • 26 באוק׳ 2014
A v כתב/ה:
הטעות הראשונה זה לשייך את זה לצבע שלהם.

אני משייך את זה לדבר אחד.אנחנו בשנת 2014 ותושבי דרום תל אביב נצורים. פשוט נצורים

לא מעניין אותי אם האנס השודד הגנב המאיים אם הוא צהוב שחור אדום לבן

מעניין אותי איך מעיפים אותו שלא יציק יותר.

הומור AV הומור.

בגדול דעתי אינה ממש שונה משלך, חלק ממסקנות הבינים אולי, אבל לא הסיכום.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 26 באוק׳ 2014
בשלב הראשון הגיעו פליטים , המדינה קיבלה אותם ועזרה להם.
הפליטים דיברו עם המשפחות שלהם שם וספרו להם שכיף בישראל
אנשים טובים ומרויחים כסף טוב והמליצו להם לבוא.
ואז התחיל זרם של מהגרי עבודה. הגבול עם מצרים באורך 300 קמ היה פרוץ,
ולא היה מקום שאפשר להחזיק אותם . וגם לירות בהם אי אפשר כי זאת מדינה
מוסרית כביכול. ואז החליטו להנפיק להם תעודות,תמונה,טביעת אצבע ולהעביר אותם לתל אביב.
רוב האנשים שהגיעו הם אנשים טובים אבל היו בינהם גם עברינים שבאו איתם.
בינתיים ביבי בנה גדר הגבול חסום ואי אפשר לעבור.
המשטרה תפסה את המופרעים והוציאה אותם מהארץ .
מי שנשאר בארץ אלה אנשים עובדים לא עברינים.

אבל יש קבוצה קטנה של גזענים ישראלים חלקם אינטרסנטים שעולה לתקשורת באופן קבוע
ומסיתה נגדם בשיטות שונות כמו בסרטון למעלה או בסיפורי שקרים.
ויש ישראלים שמאמינים לסיפורים של הגזענים.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 26 באוק׳ 2014
opiate כתב/ה:
The world, and our entire history, is full of white people trying to distance themselves from black people.

It is wrong and doesnt work.

אין פה שום עניין גזעני של שחור ולבן, מוסלמי נוצרי או יהודי.
הנושא של השיחה האמיתי מחולק ל 2 חלקים:
א. האם יש לנו את המשאבים הכלכליים להחזיק כמות כזאת גדולה שחלק גדול מהם הינם שוהים בלתי חוקיים,
ולא נראה לי שבמצבנו אנחנו מסוגלים.
ב. תושבי דרום ת"א סובלים קשות מהבדלי התרבות, אני יכול להעיד כשגרתי שם, הפחד באמצע הלילה היה ניכר מסודנים שיכורים ומחבורות גנבים אלימים שלא סופרים אותך ממטר, רמת איכות החיים ירדה שם בצורה משמעותית מאז שהם הגיעו.

עד שאתה לא גר שם אתה לא מבין, אשתי פחדה לצאת באמצע הלילה מחשש שיאנסו אותה אריתראים או סודנים.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 26 באוק׳ 2014
AIR כתב/ה:
opiate כתב/ה:
The world, and our entire history, is full of white people trying to distance themselves from black people.

א. האם יש לנו את המשאבים הכלכליים להחזיק כמות כזאת גדולה שחלק גדול מהם הינם שוהים בלתי חוקיים,
ב. תושבי דרום ת"א סובלים קשות מהבדלי התרבות, אני יכול להעיד כשגרתי שם, הפחד באמצע הלילה היה ניכר מסודנים שיכורים ומחבורות גנבים אלימים שלא סופרים אותך ממטר, רמת איכות החיים ירדה שם בצורה משמעותית מאז שהם הגיעו.

עד שאתה לא גר שם אתה לא מבין, אשתי פחדה לצאת באמצע הלילה מחשש שיאנסו אותה אריתראים או סודנים.

a. fair point. Many countries deal with this problem. kicking them away is a generally expensive and ineffective solution

b. yup, it sucks. but the government was made for this kind of shit and it needs to absord people correctly. as Long as its done poorly these people, and whoever else comes, will suffer
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 26 באוק׳ 2014
opiate כתב/ה:
AIR כתב/ה:
opiate כתב/ה:

a. fair point. Many countries deal with this problem. kicking them away is a generally expensive and ineffective solution

b. yup, it sucks. but the government was made for this kind of shit and it needs to absord people correctly. as Long as its done poorly these people, and whoever else comes, will suffer

יפה מאוד, עכשיו תגיד את זה לבחורה שאנסו אותה מתחת לביתה, למשפחה של הסבתא שפירקו אותה מכות ונפטרה וכל זה בשביל מאה שקל, לעסקים שנפרצו ונגנבו, לנשים שפוחדות ללכת לבד בלילה, למשמע השתן מחוץ לחלונך, לקקי בחדר המדרגות, למאפיה הסודנית של הסמים, פרוטקשן והברחות ולחגיגות החתונה ביום הזיכרון לחללי צהל וביום השואה...
שהם גזענים ? שכל עוד מדכאים את המסתננים בעירם הם גם יסבלו ? אה נכון, שאורחים יגידו לך שאינך רצוי בביתך שלך.

אתה תקרא לזה גזענות ואני אקרא לזה דיכוי השכוות החלשות שאינם יכולים להילחם, זרקו אותם בדרום ת"א ובאילת.

מעניין להם תתחת הממשלה, אנשים פשוטים וקשיי יום גם כך.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 26 באוק׳ 2014
AIR כתב/ה:
opiate כתב/ה:
AIR כתב/ה:
opiate כתב/ה:

יפה מאוד, עכשיו תגיד את זה לבחורה שאנסו אותה מתחת לביתה, למשפחה של הסבתא שפירקו אותה מכות ונפטרה וכל זה בשביל מאה שקל, לעסקים שנפרצו ונגנבו, לנשים שפוחדות ללכת לבד בלילה, למשמע השתן מחוץ לחלונך, לקקי בחדר המדרגות, למאפיה הסודנית של הסמים, פרוטקשן והברחות ולחגיגות החתונה ביום הזיכרון לחללי צהל וביום השואה...
שהם גזענים ? שכל עוד מדכאים את המסתננים בעירם הם גם יסבלו ? אה נכון, שאורחים יגידו לך שאינך רצוי בביתך שלך.

אתה תקרא לזה גזענות ואני אקרא לזה דיכוי השכוות החלשות שאינם יכולים להילחם, זרקו אותם בדרום ת"א ובאילת.

מעניין להם תתחת הממשלה, אנשים פשוטים וקשיי יום גם כך.

I dont think its fair to play the emotional card, but you went and did it so:

Think about all the children you are condemning to poverty and death, think about all of our children who will have to deal with more national debt because you want to burn money, lots and lots of fucking money, on catching, sorting, and then flying people away from our country while they continue to have a clear economic incentive to come back in.

Yes, what's happening is terrible. I think you are directing your anger at the wrong people. Its absurd that our government is unable to absorb a few thousand, whether they are nigerians coming to work or ethiopian jews.
This sort of vogon / kafkaesque / whatever you want to call it beauracritic failure is absurd
עבד משועבד{עבד}
לפני 9 שנים • 27 באוק׳ 2014
עבד משועבד{עבד} • 27 באוק׳ 2014
קיבלנו למעלה את כל השקרים בצורה מרוכזת.
1. "מאפיה סודנית של הסמים"- אין מאפיה סודנית ,סוחרי הסמים שהם
במקרה בדואים ישראלים מוסלמים שחורים התחברו לסודנים שגם הם
מוסלמים שחורים דוברי ערבית כמוהם ופיתו אותם לעשות כסף קל במכירת סמים וגם הפכו
חלק מהם לנרקומנים.
2."חגיגות חתונה ביום הזיכרון" -זה שקר כי הם מתחתנים רק ביום שבת.
3."האם יש את המשאבים הכלכליים להחזיק אותם"- זה שקר כי המדינה לא מחזיקה
אותם ולא עוזרת להם בשום דרך
4. "הסבתא שפירקו אותה במכות " - גם ישראלים תפסו זקנה ברחוב ונתנו לה מכות
וגנבו לה את הכסף .השאלה אם יש כמות פשע חריגה. מפקד תא אומר שלא ואפילו פחות.
5.דיכוי השכונות החלשות" - 90 אחוז מהדירות בדרום אלה דירות להשקעה שמושכרות
לאחרים,עובדים זרים .הישראלים בעלי הבית לא גרים שם. הם רק מרויחים שכירות.
לבעלי הבית זה טוב כי השכירות עלתה.
למי הם מפריעים? לגזענים ולאיטרסנתים.
A v​(שולט)
לפני 9 שנים • 27 באוק׳ 2014
A v​(שולט) • 27 באוק׳ 2014
מתהפך כתב/ה:
קיבלנו למעלה את כל השקרים בצורה מרוכזת.
1. "מאפיה סודנית של הסמים"- אין מאפיה סודנית ,סוחרי הסמים שהם
במקרה בדואים ישראלים מוסלמים שחורים התחברו לסודנים שגם הם
מוסלמים שחורים דוברי ערבית כמוהם ופיתו אותם לעשות כסף קל במכירת סמים וגם הפכו
חלק מהם לנרקומנים.
2."חגיגות חתונה ביום הזיכרון" -זה שקר כי הם מתחתנים רק ביום שבת.
3."האם יש את המשאבים הכלכליים להחזיק אותם"- זה שקר כי המדינה לא מחזיקה
אותם ולא עוזרת להם בשום דרך
4. "הסבתא שפירקו אותה במכות " - גם ישראלים תפסו זקנה ברחוב ונתנו לה מכות
וגנבו לה את הכסף .השאלה אם יש כמות פשע חריגה. מפקד תא אומר שלא ואפילו פחות.
5.דיכוי השכונות החלשות" - 90 אחוז מהדירות בדרום אלה דירות להשקעה שמושכרות
לאחרים,עובדים זרים .הישראלים בעלי הבית לא גרים שם. הם רק מרויחים שכירות.
לבעלי הבית זה טוב כי השכירות עלתה.
למי הם מפריעים? לגזענים ולאיטרסנתים.

תשמע מתהפך, בערך בשנה וחצי האחרונה עד לפני חודש הייתי כל יום רביעי בת"א
יורד מהרכבת בהגנה (מקווה שלא טועה) והולך רגלית בערך קילומטר וחצי לכיוון התקווה.

בצידו הצפוני של הכביש יש פיצוציה והייתי עוצר שם לקנות סיגריות שתייה כדי להעביר את היום שם
בחוץ תמיד ישבו כמה מהם מתצפתים על מי נכנס ויוצא ומה יש עליו.

אני לא בחור קטנטן ולא פחדן, אבל הצורה שהלכו אחריי גרמה לי להיות זהיר יותר מפעם אחת הסתובבתי ושאלתי לאן הולכים.. ונתתי להם לעבור אותי. מיותר לציין שאחרי כמה צעדים הם חזרו על עקבותיהם.

לא יודע מאיפה לקחת נתונים. הפשיעה בדרום תל אביב עלתה בכמעט מאה אחוז. אזור התחנה הישנה לונסקי וסביבותיו בלתי עבירים בשעות הערב והלילה.

ואולי יש שם הרבה דירות להשקעה גרים שם לא מעט אזרחי ישראל שחייהם בלתי נסבלים.

וכדי שלא יהיה ספק אם מישהו מהם יקבל מעמד פליט ומגיע לו אין בעיה.

מסתנני עבודה להעיף וכמה שיותר מהר.

יש פה עוני ללא קשר למסתננים אבל הם תתפלא בכל מקרה עולים למדינה כסף. גם אם לא מפקידים להם לחשבון הבנק.

במדינות אחרות לא עושים חצי ממה שקורה כאן. פשוט מעלים לאוטובוס אסירים ושולחים למדינות מוצא.

לא חושב שאנחנו צריכים להיות יותר צדיקים מהאפיפיור.