ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לי

הברנש​(אחר)
לפני 9 שנים • 16 באוק׳ 2014

אני

הברנש​(אחר) • 16 באוק׳ 2014
מצד שני אני לא שולח כ"כ הודעות פה, אבל אני תמיד אקרא לפני שאשלח
אוייי​(אחר)
אוייי​(אחר) • 16 באוק׳ 2014
אני תמיד קורא את הפרופיל לפני שאני שולח הודעה.
זה כלי סינון עבורי.
לא אפנה למי שכותבת שאינה מעוניינת להכיר או שיפנו אליה.
לעיתים אפנה רק בכדי להעריך או לומר מילה טובה, בלי אג'נדה סמויה.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)

ארכיטיפים של פרופילים...

לורב אני מרפרף קלות, אבל חייב לציין שרובם נראים פחות או יותר אותו הדבר . אפשר בטח לחלק את זה לכמה ארכיטיפים:
פרופיל "הלא לפנות" - האמת שאת זה אני עד היום לא מבין.
פרופיל - "הלא לקמצנים" - מלכה בתשלום, ,
פרופיל הונילית בתחפושת: היא בקטע של שליטה אבל מחפשת "אהבה" - כימיה, מונוגמיה, וכו' וכו'
פרופיל "הגברת לוין" : שירים , רשימת מכולת ארוכה, הפניות "לבלוג", כמה הגיגים מצוצים מהאצבע - בקיצור - "מה יש לך, גברת לווין , שאף אחד לא מבין?" icon_smile.gif.

אתם מוזמנים להמשיך ולפתח את זה
icon_cool.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 16 באוק׳ 2014
בקרקעית, יא חצוף!
אני מחפשת זוגיות מונוגמית עם בדסמ, ואני בכלל לא ונילית icon_evil.gif
the rain song
לפני 9 שנים • 17 באוק׳ 2014
the rain song • 17 באוק׳ 2014
אני חושבת שמי שלא קורא פרופילים גם לא קורא את הפורום כך שאני בספק אם תמצאי תשובה ממקור ראשון ל- "מה הם חושבים שהם ישיגו בזה?"

בסך הכל, זה ממש לא משנה מה תכתבי בכרטיס שלך. אלו שלא מתייחסים ימשיכו לא להתייחס גם אם תבקשי לא לפנות באותיות הכי גדולות והכי אדומות.

אני אמנם לא יכולה לדבר בשם אף אחד אבל נראה לי שהם מנסים להשיג את מה שמנסים להשיג אלו ששורקים לך ממכונית נוסעת - כלום.
זה שעשוע בשבילם, אולי? אין לי מושג אבל התעלמות היא הדרך היחידה שעובדת. גם חסימה מייד אחרי ההודעה הראשונה כי יש סיכוי טוב מאוד שהם ינסו שוב ושוב. ואם זה מעצבן אותך אז הכי קל לחסום.
לפעמים אני מקבלת הודעות כאלה וכשאני בודקת בהיסטוריה אני רואה שיש כ-10 הודעות ב-4 שנים האחרונות. כולן "היי" (במקרה הטוב) ו"הי" (במקרה הגרוע יותר).

אני מודה שהפז"מ שלי באינטרנט שיפר את יכולת ההתעלמות שלי לדרגות שלא האמנתי שאהיה מסוגלת אי פעם.
גולוסקלפר​(נשלט)

Re: ארכיטיפים של פרופילים...

גולוסקלפר​(נשלט) • 17 באוק׳ 2014
בקרקעית האוקיאנוס כתב/ה:
לורב אני מרפרף קלות, אבל חייב לציין שרובם נראים פחות או יותר אותו הדבר . אפשר בטח לחלק את זה לכמה ארכיטיפים:
פרופיל "הלא לפנות" - האמת שאת זה אני עד היום לא מבין.
פרופיל - "הלא לקמצנים" - מלכה בתשלום, ,
פרופיל הונילית בתחפושת: היא בקטע של שליטה אבל מחפשת "אהבה" - כימיה, מונוגמיה, וכו' וכו'
פרופיל "הגברת לוין" : שירים , רשימת מכולת ארוכה, הפניות "לבלוג", כמה הגיגים מצוצים מהאצבע - בקיצור - "מה יש לך, גברת לווין , שאף אחד לא מבין?" icon_smile.gif.

אתם מוזמנים להמשיך ולפתח את זה
icon_cool.gif

סיכום ממצה, פחות או יותר : )
המלט
המלט • 17 באוק׳ 2014
אני אף פעם לא שולח הודעה *לפני* שהצצתי בפרופיל. הפרופיל הוא כרטיס ביקור מצוין, וכמו שכתב בקרקעית, יש מילות-קוד שמאפשרות מהר מאד להבין עם מי יש לך עסק. אין זה אומר שאני קורא כל מילה בפרופיל. יש פרופילים בכלוב - בעיקר של נשים שמחפשות זוגיות -- שהכותבות חופרות שם ללא רחמים, בשניים-שלושה פונטים ובשלושה-ארבעה צבעים, ואח״כ נוזפות בפונים אליהן שלא קראו את *כל* הפרופיל שלהן.

אפשר ללמוד הרבה על בנאדם מהפרופיל שלו. ההודעה האחרונה ששלחתי למישהי בכלוב, באה ממש שניות אחרי שקראתי את הפרופיל שלה בעיון, וזו היתה ההודעה שלי:

עיינתי בפרופיל שלך, ממש עכשיו. יש לך קצת מעל 140 מילים בפרופיל, שמתוכן 14 הן המילה ״לא״, וגם המשפט האחרון תובע מן הקוראים בתוקף ללמוד לקבל ״לא״, כאילו 13 המופעים הקודמים של המילה לא הבריגו את זה לתודעתם העייפה. בולטת בחסרונה היא המילה ״כן״. נסי אותה, לפעמים. אולי ישתנה משהו.
בהצלחה icon_smile.gif
אוייי​(אחר)
אוייי​(אחר) • 17 באוק׳ 2014
כחולית, את שואלת כי את באמת רוצה תשובה?