שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הקשר?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 25 בספט׳ 2014

שליטה לא לוקחים

בלוסום​(לא בעסק) • 25 בספט׳ 2014
שליטה מקבלים.
אם מישהו ינסה לקבל ממני ציות מתוך פחד - לא אהיה אתו.
ההתמסרות שלי מבוססת על אהבה וכבוד.
נ"ב קשירות פשוטות זה דבר של כמה דקות. בבקשה תפסיקו להתעצל.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 25 בספט׳ 2014
gilsherr כתב/ה:
הציות רצוי שיהא מתוך פחד מצמית .

אם הציות מתקיים מתוך פחד מצמית, לא מדובר בשליטה, אלא באיום. הודאה שנמסרה תחת איום, לא תכובד בבית משפט. בקרימינולוגיה, אלה שמשיגים שליטה על אדם אחר לסיפוק רצונותיהם המיניים באיומים, נחשבים ל- "אימפוטנטים".
שלגי
שלגי • 25 בספט׳ 2014
אופס, כפול

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ספט' 25, 2014 7:32 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שלגי
שלגי • 25 בספט׳ 2014
gilsherr כתב/ה:
Rebellion כתב/ה:
ואני חשבתי שהמטרה היא לשלוט, והכאב או הקשירה הם רק הדרך.

המטרה היא להתעלל להכאיב להשפיל לענות לצבוט לנשוך לדקור והציות רצוי שיהא מתוך פחד מצמית . אם כבר שליטה אז רצוי שתהיה אמצעי להשגת כל אלו ולא המטרה.

בעולם הפנטזיות, להתעלל כשהציות הוא מתוך פחד מצמית - זה סבבה לגמרי, גם למפנטזים מהצד הנשלט, לא רק השולט.
בעולם האמיתי - יש סבירות גבוהה שמי שימצא עצמו כבול (ולא בחבלים צבעוניים) הוא המתעלל, עם שלוש ארוחות ביום ומדים כתומים.
ככה זה, יש פנטזיות ויש מציאות. ומעבר לאלמנט הבלתי חוקי בעליל - מה שמגניב בפנטזיה לא תמיד מגניב במציאות.
גם נשים המפנטזות על אונס, לא יחושו הנאה עילאית אם הן תאנסנה במציאות, בניגוד לפורנו המצוי - אשה שתוקפים אותה, אינה מתחילה למצוץ בהנאה ולהשמיע קולות של סיפוק אחרי עשר דקות.
סביר להניח שהן יעברו טראומה קשה וכל מה שנלווה לזה.
בוחן מציאות תקין, מאפשר לנו להבדיל בין פנטזיה ומציאות ולהתנהל בהתאם.

אגב, בתכלס, גם אני מתקשה להבין את אלו שמתעסקים עם קשירות שעה (מי אמר מצ׳עמם ולא קיבל?), אבל זאת אני, שבכלל חושבת שאם אומרים לך לא לזוז - תהיי ילדה טובה ותתנהגי כמו מומיה - אבל זה כבר עניין של העדפה אישית ולא הוצאה אל מחוץ לספר הבידיאסאם המחייב (תשס״ה).
    התגובה האהובה בשרשור
Ultra​(שולט)
Ultra​(שולט) • 25 בספט׳ 2014
שלגי כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:
Rebellion כתב/ה:
ואני חשבתי שהמטרה היא לשלוט, והכאב או הקשירה הם רק הדרך.

המטרה היא להתעלל להכאיב להשפיל לענות לצבוט לנשוך לדקור והציות רצוי שיהא מתוך פחד מצמית . אם כבר שליטה אז רצוי שתהיה אמצעי להשגת כל אלו ולא המטרה.

בעולם הפנטזיות, להתעלל כשהציות הוא מתוך פחד מצמית - זה סבבה לגמרי, גם למפנטזים מהצד הנשלט, לא רק השולט.
בעולם האמיתי - יש סבירות גבוהה שמי שימצא עצמו כבול (ולא בחבלים צבעוניים) הוא המתעלל, עם שלוש ארוחות ביום ומדים כתומים.
ככה זה, יש פנטזיות ויש מציאות. ומעבר לאלמנט הבלתי חוקי בעליל - מה שמגניב בפנטזיה לא תמיד מגניב במציאות.
גם נשים המפנטזות על אונס, לא יחושו הנאה עילאית אם הן תאנסנה במציאות, בניגוד לפורנו המצוי - אשה שתוקפים אותה, אינה מתחילה למצוץ בהנאה ולהשמיע קולות של סיפוק אחרי עשר דקות.
סביר להניח שהן יעברו טראומה קשה וכל מה שנלווה לזה.
בוחן מציאות תקין, מאפשר לנו להבדיל בין פנטזיה ומציאות ולהתנהל בהתאם.

אגב, בתכלס, גם אני מתקשה להבין את אלו שמתעסקים עם קשירות שעה (מי אמר מצ׳עמם ולא קיבל?), אבל זאת אני, שבכלל חושבת שאם אומרים לך לא לזוז - תהיי ילדה טובה ותתנהגי כמו מומיה - אבל זה כבר עניין של העדפה אישית ולא הוצאה אל מחוץ לספר הבידיאסאם המחייב (תשס״ה).

אם כבר מומיה, אז Sarap Wrap

זה לא רק העיסוק בתוך סשן, זה גם הלימוד שלוקח שעות.
באותה מידה כמו לחשוב על בני אדם שמתמידים בכל סוג של ספורט כדי להגיע לרמה מספקת ע"מ להנות ממנו לאחר מכן.
Melody303​(נשלטת)

Re: מה הקשר?

Melody303​(נשלטת) • 25 בספט׳ 2014
gilsherr כתב/ה:
יצא לי לראות סרט משמים על קשירות,. מאוד טכני , הבחורה כמעט ונותנת הוראות...ממש לא הבנתי, מה הטעם לקשור בחורה שרוצה בכך?.

אם יש לך את הכישורים הרלוונטיים זה מאפשר לך לעשות לה דברים מדהימים ולהביא לה תחושות שלא תוכל להביא לה בשום צורה אחרת, זה טעם אחד. עוד אחד זה שאתה נהנה מזה (לא אתה ספציפית. גנרלית, יש שולטים ושולטות שנהנות מזה). עם הטכניקות המתאימות, קשירה יכולה להיות אמצעי עינוי ואתגר מוצלח מאוד.
ולגבי אלמנט הרצון שלה, אפשר באותה מידה לשאול מה הטעם להיות עם מישהו/י שרוצה בחברתך?

gilsherr כתב/ה:
ולמה בלאט היא לא מנסה להתנגד או להשתחרר? .

אל תבהל, אבל יש נשלטות צייתניות בעולם, שאם אומרים להן לא לזוז, הן לא זזות...

gilsherr כתב/ה:
"כשהיא מתחילה להנות אני מפסיק..." .

נשמע שיותר מתאים לך לקשור את עצמך. זה יוסיף להגבלות שלך בתור שולט, כמו הציטוט לעיל.
gilsherr
לפני 9 שנים • 26 בספט׳ 2014

לכולם

gilsherr • 26 בספט׳ 2014
כן כן כולכם צודקים והכל אבל אני דיי בטוח שלא רק אני הייתי רוצה לרכוש לי שפחה יזידית ישירות מדאעש ולדלג על כל הקטע הלימודי של העניין ובטח על הקטע שבו השפחה סו-קולד מגרגרת מהנאה , איכס...
Brave Dwarf
לפני 9 שנים • 27 בספט׳ 2014

Re: לכולם

Brave Dwarf • 27 בספט׳ 2014
gilsherr כתב/ה:
כן כן כולכם צודקים והכל אבל אני דיי בטוח שלא רק אני הייתי רוצה לרכוש לי שפחה יזידית ישירות מדאעש ולדלג על כל הקטע הלימודי של העניין ובטח על הקטע שבו השפחה סו-קולד מגרגרת מהנאה , איכס...

האחד אינו סותר את השני. אמנם הטענה שאתה רוצה לרכוש שפחה יזידית מעידה על כך שהיית טרול פרובוקטיבי, וככזה תישאר. אני מסכים אתך, זה באמת "איכס". אבל בגדול: איום הוא מפלט של אימפוטנטים, שברגע שיסובבו את ראשם, יאבדו את השליטה על המאוים. כדי לשלוט באחר צריך שיהיה לו לאדם דבר מה נוסף פרט לאיום/סחיטה. כנראה לא לשווא החברה מכבדת אנשים כריזמטיים ובזה לסחטנים של שליטה ותשומת לב.
המלט

Re: לכולם

המלט • 27 בספט׳ 2014
Brave Dwarf כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:

האחד אינו סותר את השני. אמנם הטענה שאתה רוצה לרכוש שפחה יזידית מעידה על כך שהיית טרול פרובוקטיבי, וככזה תישאר. אני מסכים אתך, זה באמת "איכס". אבל בגדול: איום הוא מפלט של אימפוטנטים, שברגע שיסובבו את ראשם, יאבדו את השליטה על המאוים. כדי לשלוט באחר צריך שיהיה לו לאדם דבר מה נוסף פרט לאיום/סחיטה. כנראה לא לשווא החברה מכבדת אנשים כריזמטיים ובזה לסחטנים של שליטה ותשומת לב.

אני מסכים אתך, גמד. ובכל זאת הסתייגות קטנה: אתה בטוח שהוא טרול פרובוקטיבי? אין לנו נפש כלובית מספיק גדולה כדי להכיל מישהו שבא לו על שפחה יזידית? עם כל זה שזה מגעיל אותי עד עמקי נשמתי, איכשהו נראה לי שצריך להיות מקום בו אדם יוכל לחשוף את הפנטזיות שלו מבלי שמייד יתנפלו עליו ״טרול, טרול״. לא הכוס תה שלך. גם לא שלי, ובכל זאת.

מסכים אתך גם לחלוטין בעניין השליטה. ״צריך שיהיה לו לאדם דבר-מה נוסף.״ - הדבר-מה הנוסף הזה, אגב, לא תמיד מצוי בו. לעתים הוא מצוי בצד השני. אבל אתה התכוונת כמובן לדבר-מה נוסף המצוי בצד השולט, כמו כריזמה למשל. ואני מסכים. כריזמה זה מגניב icon_smile.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 בספט׳ 2014
כן, הרושם שלי ממנו, לאורך שנים, שאינו כתב את משפטיו המתגרים מתוך מחשבה עמוקה ורצון כן להביע את תאוותו המינית. אין לי ספק שהיה מסתפק בשפחה שאינה יזידית, אבל זה הרבה יותר מרעיש להכניס, בין לבין, רצח עם.