לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני מחפש

amy​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 6 באפר׳ 2014
amy​(נשלטת) • 6 באפר׳ 2014
אני דווקא אהבתי. סחתיין, טופנוט. כתבת בצורה כנה ובהירה בדיוק מה אתה מחפש, מה אתה מציע ומה לא, ועל כך- כל הכבוד. הרבה יותר מכובד מאנשים שמתאימים את ההצעות שלהם למה שכתוב לך בפרופיל, אבל למעשה רוצים דברים אחרים לגמרי...

ולגבי ה "לא מחפש להתעסק בבעיות שלך כשאת לא איתי"- זה די ברור. לא 24/7, לא דום שנכנס לך לנשמה ומחפש "לשבור ולעצב אותך מחדש". לא מפסכלג. גם לדום כזה יש יתרונות לא מבוטלים (ובמילים אחרות- השובר ומעצב מחדש יכול לפעמים להיות מעצבן עד הורס את החיים, תלוי בדום- ובך).

רק דבר אחד- אתה רשאי אמנם לומר איך אתה לא רוצה שיגיבו לפוסט שלך, אבל הפורום פתוח לתגובות, אז אנחנו מגיביםicon_smile.gif אי אפשר שלא להגיב למודעה מעניינת כמו שלך.

שיהיה לך/לכם המון בהצלחה!
Bent
לפני 10 שנים • 7 באפר׳ 2014

אני רק שאלה.

Bent • 7 באפר׳ 2014
למה פה?

למה בפורום כשמעל כתוב בפירוש, נא לא לפרסם מודעות היכרות?

ועוד איש ותיק, חכם ומודע כמוך. סתם מעצבן ומקומם.
בלוסום​(לא בעסק)

כמו שאמרו לפני

בלוסום​(לא בעסק) • 7 באפר׳ 2014
אני אמנם שרותית
אבל מהטקסט עולה שכלום לא נתן בתמורה, רק הסאבית היא הנותנת.
עם כל הכבוד להיותו איש משכמו ומעלה כמו שנכתב פה לדעתה של נערת הגפרור,
יש גבול גם למידת המזוכיזם שאשה ברת דעת תהיה מוכנה להקריב מעצמה
בלי לקבל פשוט שום דבר בתמורה.
Little lolita​(נשלטת){Witch King}

תקבלי אותו...

לשעתיים בחודש
-מה לא מספיק? יש לך בעיה כלשהי? לא רוצה לשמוע -
רק בריאות...
ואגב נראה לי שהוא פשוט מחפש מנקה ומתקמצן לשלם
Mary Jane
Mary Jane • 7 באפר׳ 2014
בנות, לנוח. בעולם יש כל מיני אנשים - נשים וגברים - עם סטיות וחשקים מגוונים. לרבות כאלה שכוללים אך ורק שירות, שאוהבים לשרת או שמשרתים אותם, בלי יותר מדי חפירות, כשהתמורה היא פשוט הזכות לשרת. מה, זו זכות לתת שירות ( ;
אז אתן לא בקטע. יופי. חפשו את הנסיך במקום אחר. לא מבינה למה לבקר את האיש ולנסות לגרום לו להרגיש רע.
מיו​(לא בעסק)
מיו​(לא בעסק) • 7 באפר׳ 2014
Mary Jane כתב/ה:
בנות, לנוח. בעולם יש כל מיני אנשים - נשים וגברים - עם סטיות וחשקים מגוונים. לרבות כאלה שכוללים אך ורק שירות, שאוהבים לשרת או שמשרתים אותם, בלי יותר מדי חפירות, כשהתמורה היא פשוט הזכות לשרת. מה, זו זכות לתת שירות ( ;
אז אתן לא בקטע. יופי. חפשו את הנסיך במקום אחר. לא מבינה למה לבקר את האיש ולנסות לגרום לו להרגיש רע.

ואפשר גם לחשוב שהפורום הזה, כל כך שוקק חיים ופוסטים ודיונים חשובים ומעניינים, שהפוסט הזה ש״עובר על החוקים שאומרים שאין לפרסם כאן מודעות היכרות״ דוחק אותם למטה ומפריע לסדרי עולם.

למרות שלא יכולתי להזדהות ולמצוא את עצמי בין כל הדרישות שפורטו בפוסט של טופנוט, נהנתי לראות פרסום שלו ולקרוא אותו. הלוואי והיה כותב פה יותר וכך גם חברים אחרים. מן הסתם זה לא קורה בגלל תגובות צפויות, רדודות ומתלהמות כמו שנכתבו בשרשור זה.

חבל, אבל צפוי ולא מפתיע.
הפלצן בשדה השיפון​(אחר)
לכל המתרעמות לכו תראו כמה נשלטים מוכנים ללכת רחוק עם הזכות לשרת .
לא שזה נשמע לי כזה שוס .
כל האינטרקציה מעניינת שיש יחסי גומלין שמתפתחים ל..משהו .
באותה מידה אפשר להגיד שהוא צריך שואב אבק שגם מותאם לזין . לא נראה לי כזה פאן
אבל כל אחד והשיבוש שלו
Ultra​(שולט)
לפני 10 שנים • 8 באפר׳ 2014

לחדד את ערך הפוסט

Ultra​(שולט) • 8 באפר׳ 2014
מיו כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

ואפשר גם לחשוב שהפורום הזה, כל כך שוקק חיים ופוסטים ודיונים חשובים ומעניינים, שהפוסט הזה ש״עובר על החוקים שאומרים שאין לפרסם כאן מודעות היכרות״ דוחק אותם למטה ומפריע לסדרי עולם.

למרות שלא יכולתי להזדהות ולמצוא את עצמי בין כל הדרישות שפורטו בפוסט של טופנוט, נהנתי לראות פרסום שלו ולקרוא אותו. הלוואי והיה כותב פה יותר וכך גם חברים אחרים. מן הסתם זה לא קורה בגלל תגובות צפויות, רדודות ומתלהמות כמו שנכתבו בשרשור זה.

חבל, אבל צפוי ולא מפתיע.

אם לחדד את ערך הפוסט, לא המודעה חשובה אלה הרעיון של שפחה שרואה ערך וזכות לשרת אדון וזה מה שמניע אותה בעולם השליטה לפני כל הפירוטכניקה והסלטות הכפולות שעושים בסשן.
זה דווקא שווה דיון ומחשבה קצרים יותר מהמודעה עצמה.
מדוע דבר שמקובל במחוזותינו עבור נשלטים איננו נראה על פניו סביר בעבור נשלטת?
האם כל הנשלטות באשר הם נשלטות מחפשות אביר שחור על סוס לבן וגם מצפות לתמורה שיוויונית בעבור השליטה שהם נותנות? משהו בסיגנון ביבי: תיתן-תקבל, לא-תיתן, לא-לקבל.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 9 באפר׳ 2014

אולטרה -

בלוסום​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2014
אני שרותית. אוהבת להעניק ולראות את האדון מרוצה.
ניסית לעשות את זה פעם בוואקום?
אישית אותי זה מוטט. לא יודעת מה איתך.
lori{ע_מ}
לפני 10 שנים • 9 באפר׳ 2014
lori{ע_מ} • 9 באפר׳ 2014
אבל לא מדברים עלייך בלוסום, אלא על נשים שזה מתאים להן . אמירות כגון "יש גבול למזוכיזם","אתה חי בסרט" ועוד שפע של תגובות נעימות ומברכות שנשמעו בשרשור הזה הן מיותרות.
טופ היה מאוד ספציפי בחיפוש שלו והבהיר שהוא מחפש משהו מאוד מסויים שלא מתאים לדולי, בלוסום ולוליטה אבל עשוי להיות מאוד מתאים ואף מושלם לאחרות, אז באמת היה כל כך נחוץ להבהיר לו בצורה מכוערת ומזלזלת מה אתן חושבות על זה??
אני בטוחה שהוא ימצא את מה שחיפש למרות ואולי אף בזכות הדברים שנכתבו כאן בגנותו.