שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים שרואים מכאן, לא רואים משם....

Tainted​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 13 באוק׳ 2013

דברים שרואים מכאן, לא רואים משם....

Tainted​(לא בעסק) • 13 באוק׳ 2013

http://video.il.msn.com/watch/video/woman-makes-boyfriend-beg-on-the-street/16h9qmu6h

נתקלתי בזה בזמן שהתקנתי את המקלדת והעכבר החדש שלי (מזל טוב לי).

לא יכולתי שלא לשבת שם ברגשות מעורבים.

מכל כך הרבה סיבות גם.

לא יכולתי שלא להעריץ את הטבע הזה והיכולת של העם הזה לכרוע ברך.

לא יכולתי שלא לחשוב על זה שאין מצב שזה משהו שהם לא עושים בדרך כלל, המקצוענות שלה בסידור הפנים שלו מהשיער והפלקת הסטירה בדיוק במקום היו ללא עוררין, באמת. לא פיספסה אפילו אחת.

לא יכולתי גם שלא לחשוב על מה היה קורה אם זה היה הפוך. אם האישה הייתה על ברכיה מרצונה וחוטפת סטירות וצעקות באמצע הרחוב. אני מאמינה שכל הסרטון היה ניראה שונה אז וגם כל התגובות מסביב.

לא יכולתי שלא לדמיין את המצב הזה שאני על ברכיי חוטפת סטירות כי על טעויות משלמים....

ואז כמובן הכל הלך לסקס,בדסמ,שפחה,מאסטר,זין,כוס,סקס,סשן,סימנים,צלקות.

אז כבר לא חשבתי על הסרטון הזה יותר.

לענייננו:

נורא עניינו אותי התגובות שלכם, החברים, המכרים, הקוראים, המתעניינים.... על הסרטון, כמובן. לא על העובדה שאני סוטה, את זה כבר ביססנו מזמן.

אלימות? בדסמ? משהו אחר?

דברו אלי.

גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 13 באוק׳ 2013
קטע מדליק.
בדס"מ במיטבו.
בעיניי רוחי היא סלחה לו בסוף ואף הרשתה לו לנשק את נעליה, לפני שלקחה אותו הביתה ושם השתמשה בגופו להנאותיה הסדיסטיות הכוללות כיבוי סיגריות במקומות שונים, הצלפות בשוט חד-זנבי וישיבה ארוכה ומענגת על פניו.
אלי מרבה רגליים{#רקביבי}
אין פה שום דבר שקשור לבדסמ.מצטער.
למרות שיש בזה משהו מדליק...בדסמ עושים מאהבה.
במקרה הנל נראה שזה נעשה או מתוך רוע או מתוך נקמה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
רק הם יודעים מה באמת קורה ביניהם.

זה בסדר שעצרו אותם, הוא יכול לסרב להגיש תלונה אם הוא רוצה. לא נראה לי שזה הוגן לערב את כל הרחוב ביחסים ביניהם. היא כנראה חשבה על ההשפלה הפומבית, שזה נחמד והכל, אבל האנשים ברחוב לא בחרו להשתתף במשחק שלה ואם היא הכניסה אותם בכח, יש לזה השלכות, מה לעשות. בעיני כל הסצנה הזאת יותר מביכה עבורה מאשר עבורו.

ברור שאם היה מדובר בגבר מכה אשה התגובות היו חריפות יותר. יש לנו איזה אלפיים שנה של מטען תרבותי, זה לא דועך ביום אחד. בעולם שבו אלימות של גברים כלפי נשים לא הייתה תופעה רחבה, יומיומית, נפוצה עד כדי מגיפה - לא נראה לי שהיה הבדל מהותי בתגובות (בהנחה שזו סיטואציה דומה לזאת - שהצד המושפל מסכים לספוג את האלימות. הרי היא לא מחזיקה בו בכח, הוא בוחר להמשיך לעמוד שם על הברכיים ולקבל את הסטירות שלה).
    התגובה האהובה בשרשור
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 13 באוק׳ 2013

היא לא מחזיקה אותו בכח, הוא נשאר שם מרצונו. נכון.
אני תוהה איפה הקו עובר בין ה'אני בוחרת להשאר פה, אני בוחרת בבדסמ בהסכמה' ובין .. 'אני בוחרת להשאר כאן כי אני איש/ה מוכה''.
הסיטואציה העיפה אותי להרבה כיוונים ולכן בחרתי להעלות אותה כאן.

אני לוקחת את עצמי ושמה את עצמי בסיטואציה הזו, עולם אולי קצת אחר מהיום, בו לא היינו צריכים להתחבא.
חלמתי לרגע על מצב בו אני כורעת לרגלי האדון שלי, מקבלת סטירות מסיבה מסויימת או רק כי זה כיף.
לרגע חשבתי שאולי זה משהו שהם עושים בבית. הצורה שבה הוא כורע, הצורה שבה היא מגיבה.

כתבתי את זה בבלוג,
אני חולמת בגוריאנית icon_smile.gif

Snitch
Snitch • 13 באוק׳ 2013
מסכים עם אלו שכתבו זה לא בדס"ם, שזה טיפה מוגזם וכו' וכו' וכו'
וגם סביר להניח שלעולם לא אעבור סיטואציה כזאת מבחירה,
אבל בתכלס? בתור פנטזיה זה מחרמן רצח.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 10 שנים • 14 באוק׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 14 באוק׳ 2013
זה לא בדס"ם כי אין דבר כזה, בדס"ם.

הכל אלימות, הכל סקס, הכל תשוקות, והכל חיים. "בדס"ם" הם ארבע אותיות שנועדו להרגיע אתכם, ולהרדים אתכם, ולשים חלק מהחיים סביבכם לקופסא יפה, עטופה באריזה מהודרת של לגיטימיות מנצנצת וסקסית. אבל זה שקר, כי אין הבדל גדול בין מה שיש בתוך הקופסא, לבין מה שיש מחוצה לה.

היא אדם בוגר. היא כועסת, היא אוהבת, היא מרגישה פגועה, היא מרגישה פוגעת, היא נהנית, היא לא מרגישה דבר מרוב הזעם.
הוא אדם בוגר, הוא מושפל. הוא מרגיש כרגע שמגיע לו, אבל לא מוכן להודות בזה וצועק, אבל אבם בעצם כן מוכן להודות בזה ועל ארבע. מה שהוא חושב ומרגיש עכשיו לא יהיה מה שהוא חושב ומרגיש אחרי דקה. הוא ישכב איתה, ויאונן אחרי שישכב איתה, ויחבק אותה אחרי שיאונן, מתחנן לסליחתה.

ואחר כך שניהם\ ילכו לסופר, לקנות לשבת. כי הסופרים סגורים בשבת.
הוא​(שולט)

הוא

הוא​(שולט) • 14 באוק׳ 2013
פשוט התעצבן שהיא לא מפליקה לו מספיקicon_smile.gif

וברצינות אני חושב שזה לא מידתי ואפילו בזוי כי זה כופה על הציבור כולל ילדים שנוכחים שם
את סוג היחסים המרכב הזה. אין לי בעיה עם פומביות רק שזה צריך להעשות בתבונה ושיקול דעת.
אם זה סוג של יחסי שליטה -זה לא לטעמי בכלל.
Under The Skin

יאללה, גם כן זה...

Under The Skin • 14 באוק׳ 2013
מחפש סצינות ולעשות קצת דרמה. הוא מת על זה, אחרת הוא לא היה עושה את זה באמצע הרחוב, לעיניהם של עוברי האורח המשתאים ולעיני אלה שישר מיהרו להוציא פלאפונים ולצלם.

שיקום, יוריד לה סטירה ואז יתנצל. icon_smile.gif

נשים, שולטות או נשלטות, זה לא משנה. כולנו רוצות להרגיש קצת כוח או התנגדות לפעמים, בתור צורך אנושי, במנותק מבדס"מ.

נראה לי שהיא אפילו הייתה מעריכה אותו יותר אם הוא היה מתנצל על הרגליים ולא על הברכיים, אבל זו רק דעתי.

(ושוב, אני אומרת את כל זה בלי קשר לבדס"מ)