ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכלוב מפת בלוגים

SOLIKO​(שולט)
לפני 10 שנים • 15 ביוני 2013

הכלוב מפת בלוגים

SOLIKO​(שולט) • 15 ביוני 2013
הכלוב. איזה אתר. וכמה כותבים ! כשירות לציבור החלטתי לעשות סדר בבלוגים. מוזמנים להוסיף קטגוריות משלכם...(בהומור, כן?)

א. לוהט – בלוג מסוג זה יציג בפנינו תיאורים גרפיים פשוטים וחד-מימדיים, אבל הכי חשוב, לוהטים. כאן אין שום דבר חוץ מסקס BDSMי והרבה ממנו. הפטמות תמיד זקורות, התשוקה אינסופית והאיברים מיוחמים/איתנים (תלוי במין) ומוכנים בכל רגע נתון לבעילה מיידית וחדירה חדה וחזקה. בדרך כלל מכילים הבנה חלקית בלבד של השימוש בסימני פיסוק. צפו לגרון עמוק וסדינים רטובים.

קהל יעד: חרמנים, אנשים שלא סיימו 12 שנות לימוד.

ב. החיים שלי מרתקים. מה, לא? – היום התעוררתי בשעה אחת עשרה בבוקר, איזה פדיחה!! ואחרי זה היה לי הספק מטורף, קיפלתי כביסה, טיילתי עם הכלבה, שטפתי את הבית, ניקיתי לכלוך שהצטבר לי בטבור, הכנתי פסטה וסלט קטן דל קלוריות בלי רוטב כי רוטב זה משמין ואני בדיאטה כבר שלושה שבועות, והחזקתי מעמד יפה עד עכשיו ולמה להרוס. ואחרי זה ראיתי פרק באוז ואיך שנגמר הפרק האקס שלי התקשר אליי ודיברנו בטלפון איזה שעה. יאווו איזה יום!!

קהל יעד: חברות ואקסים. השאר עדיין תוהים מה הפואנטה ולמה היא קמה בבוקר.

ג. אמנות או נמות – הכותבים מהסוג הזה נורא מתוחכמים ונורא ארטיסטיים ויש להם לקסיקון מאמם. הם דואגים להראות לנו בכל הזדמנות שיש להם לקסיקון מאמם, עם הפגזת מילים שעוד בימי העליה הראשונה אוחסנו בבוידעם של סבא וסבתא. הם כותבים רק קטעים טרגיים קצרים על החיים, אבל בהחלט עלולים לחטוא בשירה ופיוט. בזמנם הפנוי הם קוראים את האיליאדה ואת צ'כוב, אבל מה לעשות, סופרים הם לא.

קהל יעד: משועממים, בעלי תואר לא שימושי.

ד. אני לא ממורמר, אני ביקורתי – קראת חדשזות היום? נתקלת בכתבה בוואי-נט? שרשור בפורום? דעה בצ'ט? למה שלא תכתוב מה דעתך על כך בבלוג? אין סיבה שלא. יש לך הרבה מה להגיד על כל דבר. דעתך שלילית תמיד, אבל רק כי את/ה יודע/ת יותר טוב מכולם. את/ה גם מצחיק/ה את עצמך. בראוו.

קהל יעד: הדעות שלך לא מעניינות אף אחד. לייק אחד, שניים בלחץ.

ה. נוטף, זולג ומשתבר – גרפומניה המציגה תיאורים מחזוריים של אותן חוויות מיניות בשינוי קל, תוך פירוט מדוקדק של רגשות הערצה סוערים עד מעוררי תמהון. מובטח בכי פתאומי באמצע סקס, התמוטטויות והחלמה זריזה בצורת קרני אור משתברות על כפות רגליים ואיברי מין תפוחים.

קהל יעד: נקבות מכל הסוגים, זכרים סבלניים עם עצבי ברזל שיש להם קשר מיוחד עם אמא.

ו. בקרוב אתאבד – היא בדיכאון קשה. אחרי התעללות ממושכת הוא עזב אותה ועכשיו החיים שלה בזבל. היא מרוסקת והיא שונאת אותו שנאה עזה, אבל בעקרון היא מוכנה לנבוח ולנקות לו את הבית. הבעיה שאף אחד לא מבין אותה. זה כי היא נורא מורכבת. אבל פשוטה. בכלל, היא מלאת סתירות: ילדה-אישה, פייה-פרפר, שמחה כמו יום העצמאות ודכאונית עד עפר, וכל צמד ניגודים אפשרי שעולה על הדעת.

קהל יעד: מנטורים ומורי דרך.

ז. מיסתורי, רגיש, מסוקס – בלוג זה נכתב על ידי גבר רהוט ובעל בעיות אישיות קשות. הוא כאן על מנת להציג את השילוש הקדוש שבאישיות שלו : מיסתורי, רגיש, מסוקס. בין תחביביו ניתן למצוא אחד או יותר מהבאים: אגרוף וריצה למרחקים ארוכים (הצד החסון), ציטוטי זקנים סיניים חכמים וד"ר סוס (הצד המשכיל) והתעניינות בחייך הפרטיים ובטראומות עבר שלך (הצד הקשוב) – או במקום זה, הצהרות על חוסר התעניינות מוחלט (הצד הקשה להשגה). הוא היה בסיירת מובחרת ונאלץ להרוג בידים חשופות שלוש עשרה אנשים, זה קורע אותו מפנים אבל לא הייתה לו ברירה (הלוחם המיוסר). את נורא מעניינת אותו, הוא אף פעם לא דיבר עם מישהי כל כך מיוחדת. זהו בערך. אה, וכשהוא מציל עלמות במצוקה, מה שקורה בערך פעם בשבוע, הוא בוכה בלילות (רגיש, מושיע).

קהל יעד: סאביות שעדיין לא מצאו חתן, סאביות שכבר מצאו חתן ובאו לפרגן ולתמוך.

ח. יוניק דיזיין – הבלוגים בקבוצה הזו בודדים. למרות שהכותבים כישרוניים בדרך זו או אחרת, הם לרוב לא זוכים לפופולריות גבוההה. משהו על היחס בין העדפות ההמון לאיכות. יש להם קול ייחודי ולפעמים, אם כי לא תמיד, גם כישרון כתיבה מנצנץ. וכן, ברור שגם הבלוג הזניח שלך נכלל בקטגוריה הזו.

קהל יעד: מגוון. לרוב זוכים לשלוש לייקים, בחורף יכולים להגיע לחמש.
    התגובה האהובה בשרשור
חוזרת בתשובה
חוזרת בתשובה • 15 ביוני 2013
חלק מהדברים אולי קולעים, אבל ברור שכותב הפוסט הזה הוא משועמם, אפילו נורא משוועמם ( כי לפי הפרופיל הוא קורא את הבלוגים האלו כבר כמה שנים ), בעל תואר לא שימושי ( וגם אם שימושי - הוא לא מרוויח יותר מדי ),הוא לא טיפש אבל בטח לא מוכשר, חושב שהוא ענייני אבל יודע שהוא לא מעניין אף אחד, מתחכם יותר מאשר מתוחכם וכך הלאה. בהומור, כן ?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 15 ביוני 2013
חוזרת בתשובה כתב/ה:
חלק מהדברים אולי קולעים, אבל ברור שכותב הפוסט הזה הוא משועמם, אפילו נורא משוועמם ( כי לפי הפרופיל הוא קורא את הבלוגים האלו כבר כמה שנים ), בעל תואר לא שימושי ( וגם אם שימושי - הוא לא מרוויח יותר מדי ),הוא לא טיפש אבל בטח לא מוכשר, חושב שהוא ענייני אבל יודע שהוא לא מעניין אף אחד, מתחכם יותר מאשר מתוחכם וכך הלאה. בהומור, כן ?

ברורררר. רק בהומור icon_twisted.gif
Madame T​(שולטת)

וכל 'הניתוח' המבריק והמעמיק

Madame T​(שולטת) • 15 ביוני 2013
ומלא ההומור (?) הזה ממישהו, שהבלוג שלו ריק לחלוטין...

icon_cool.gif
פסיכו לוג​(שולט)

Re: וכל 'הניתוח' המבריק והמעמיק

פסיכו לוג​(שולט) • 15 ביוני 2013
Madame T כתב/ה:

icon_cool.gif

לא לחלוטין. יש שם משהו. ואם את מבינה מה זה מסמל, עשי את הקישור בעצמך לפוסט כאן icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 15 ביוני 2013
אני ד'
Madame T​(שולטת)

Re: וכל 'הניתוח' המבריק והמעמיק

Madame T​(שולטת) • 15 ביוני 2013
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
Madame T כתב/ה:

icon_cool.gif

לא לחלוטין. יש שם משהו. ואם את מבינה מה זה מסמל, עשי את הקישור בעצמך לפוסט כאן icon_smile.gif

אכן מדהים ללא ספק. המשהו האחד והיחיד בבלוג שלו. וכן, הבנתי את הקישור לפוסט הזה.

ועדין, את הגיגיו הנאצלים והמבריקים הוא שומר לעצמו, כנראה ולא רושם, חלילה, בבלוג.

אין כמו לשבת מהצד ולבקר אחרים (בהומור, כמובן בהומור).
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 15 ביוני 2013
אני לא מצליחה למצוא את הבלוג שלי במפה icon_sad.gif
the rain song
the rain song • 15 ביוני 2013
מאו כתב/ה:
אני לא מצליחה למצוא את הבלוג שלי במפה icon_sad.gif

המצאת ז'אנר !