בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השמצות

Brave girl
לפני 11 שנים • 19 בפבר׳ 2013

חחחחח

Brave girl • 19 בפבר׳ 2013
השרשור הזה הצחיק אותי משום מה,למרות שהנושא עצמו חשוב.

אני כבר כמה שנים כאן (כן כן.. מ2008) והשמצות תמיד היו כאן,אומנם לדעתי פחות אבל עדיין תמיד היו.

לפעמים יש עשן בלי אש...
ולפעמים העשן הוא באמת נכון...
אנחנו כבני אדם (ולא כחיות) צריכים לדעת לבחור ולסנן כבני אדם בוגרים. (משהו שדיי לא קיים כאן-בגרות)

הצחיק אותי לראות אנשים שאומרים שהפאקינג מוניטין שלהם נפגע עקב דברים שאמרו עליהם..

באמת אכפת לכם מה חושבים עליכם באתר הזה?

זה באמת הורס לכם תמוניטין?

גם עליי רצו שמועות... (חלקם נכונות דרך אגב icon_smile.gif )
אמרו שהשולט שלי הוא פרי דמיוני,ושחוץ מגוף אין בי כלום..
אז אמרו..
פעם הייתי נפגעת
היום אני פשוט יודעת שזה לא משנה.

כל עוד את ישנה עם מצפון נקי בלילה,ושלמה עם עצמך..

אז מי בדיוק יהרוס לך?

כשאתה שלם עם עצמך
ושאתה יודע את האמת..

אתה גם יודע שלא משנה מה יגידו עליך.

icon_smile.gif

icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
מלכתא
מלכתא • 19 בפבר׳ 2013
זה קיים פה וזה מגעיל
ככה זה כשמתערבבים עם אנשים ויש כעסים מתחת לפני השטח.
אבל אני יכולה לומר שאפילו שאני מתרחקת משמועות ומרכילויות כמו מאש, ואני לא מעורבבת פה באופן אישי כמעט עם אף אחד- עדיין הרכילויות מגיעות לאוזניי, ואפילו כמה פעמים ניסו לערבב אותי בסיפורים של מי מהדמויות. זה משעשע, כי כמעט אף אחד לא ראה אותי והסקרנות הגואה גורמת לאנשים להפעיל דמיון מאוד פורה בנוגע אליי. כך למשל, כשהייתי בת 20, סיפרו שאני גרושה עם ילדים. או שבתור פולניה לבנה כמו קיר, כינו אותי "בת לעדות המזרח". אני לוקחת את זה עם חיוך, כי כנראה שאני גורמת לאנשים עניין. אבל בגלל שאני לא מכירה פה אף אחד אישית- אין שום סיבה להשמיץ או לרדת לפסים אישיים עם מי מהדמויות.
תזכרו, שזה אתר אינטרנט ואנחנו בעולם וירטואלי. תתייחסו לזה בהתאם.
אם מישהו עשה לכם רע, קחו את זה בערבון מוגבל.
ומעבר לזה, אם אני רוצה שחבריי הבודדים מכאן יסמכו עליי, אני צריכה שיבטחו בי וידעו ששום מילה שמגיעה אליי לא יוצאת החוצה.

בברכה,
זאת שיכולה לכתוב ספר מכל הרכילויות שהגיעו לאוזניי, אבל בחיים לא תעשה זאת. צנעת הפרט וכאלה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 19 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
זה קיים פה וזה מגעיל
...או שבתור פולניה לבנה כמו קיר, כינו אותי "בת לעדות המזרח".

אני לא רוצה להישמע טרחן, אבל הגיע הזמן, מלכתא, שתדעי את כל האמת על עצמך. לא רק שאת בת לעדות המזרח אלא גם דתייה חרדית, לידיעתך הפולנית, אפילו רבנית אם איני טועה.

ואת, להבה חשופה, גם מי את אנחנו יודעים כבר מזמן! את השפוטה של הגמד (מה שהדבר הזה לא יהיה).
walking dead
walking dead • 19 בפבר׳ 2013
לא ברור לי למה כל הזמן חושבים שאתר הכלוב צריך לסמל איזשהי קהילה הומגנית נעלה, שחבריה חיים בשלום, אחווה ושיתוף אינסופי בניגוד לכל קהילה אחרת.

המקום הזה מורכב מבני אדם, כמו בכל מקום. גם כאן יש אנשים טובים, רעים, חלאות ומלאכים. וגם מי שאני מגדירה כ"טוב" או "רע"- לא בטוח שפלוני יסכים עמי, וזה לגיטימי לחלוטין. הכפשות והשמצות...? כן. גם זה חלק מעסקת החבילה הזו שנקראת קהילה. כמו בכל קהילה אחרת בעולם שיש בה יותר משני אנשים. האם בגלל שנולדתי עם נטיות סאדו-מזוכיסטיות זה בהכרח אומר שאני חייבת לקבל כל אחד ולאהוב כל אחד? לא. מדוע? רק כי יש לנו נטייה מינית דומה?

גם אני כאן מספיק זמן כדי להעיד שהייתי משמיצה ומכפישה, ושגם אני הושמצתי והוכפשתי לא פעם ולא פעמיים. זה חלק בלתי נפרד מהדינמיקה של התנהגות קבוצתית כמו בכל מקום. אז מה כן אפשר לעשות? לזכור שמעבר למסך השחור-אדום יש חיים, ולכן לדעת לשים דברים בפרופורציות ובסדר עדיפות נכון. אבל זו כבר בחירה אישית של כל אחד כמובן. אני לא הייתי רוצה שהכלוב יהפוך לפורום חיבוקים ונישוקים הדדיים. זה בטח שלא מפרה דיונים.

אי אפשר להכריח אנשים אחרים להשתנות או לצפות מהם להתנהגות שנראית לך נכונה ולהם לא.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 19 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
"בת לעדות המזרח". .

זו השמצה כואבת

אני במקומך הייתי תובע אותם

או לפחות רוצח אותם.

ואת מי שקרא לך פולנייה,הייתי מסדר לך חטיפה של כמה מחבלי חמאס גינגיים..

גועל נפש לקרוא לך ככה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 19 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
זה חלק בלתי נפרד מהדינמיקה של התנהגות קבוצתית כמו בכל מקום. .

אני מסכים שבכל מקום יש מריבות וויכוחים וגם אני לא הייתי רוצה את זה אחרת בכלוב, אבל לא בכל מקום המצב מגיע לתופעות ביצתיות כל כך שגובלות מבחינת החוק בלשון הרע, ואולי אפילו לא גובלות, אלא מהוות לשון הרע עפ"י החוק במלוא המובן. אני לא נולדתי אתמול, אחרי הכל הספקתי להיות אלכוהוליסט, הלום כלוב וקרב ואפילו להתחתן עם זונה לבנונית, ובחיים שלי לא ראיתי קבוצות כל כך מלוכלכות. אולי ההבדל הוא בין קבוצות שמתנהלות במציאות לעומת אלה שמתנהלות ממאחורי מקלדת ומסך וכיוון שהכלוב הוא הפורום החברתי היחיד בו אני משתתף, התופעה כה מזעזעת בעיניי. אבל בכל מקרה, אני לא מסכים, פרי ספיריט יקרה לי, שזהו חלק בלתי נפרד מהדינמיקה הקבוצתית בכל מקום.
צ'שייר
צ'שייר • 19 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
לא ברור לי למה כל הזמן חושבים שאתר הכלוב צריך לסמל איזשהי קהילה הומגנית נעלה, שחבריה חיים בשלום, אחווה ושיתוף אינסופי בניגוד לכל קהילה אחרת.

המקום הזה מורכב מבני אדם, כמו בכל מקום. גם כאן יש אנשים טובים, רעים, חלאות ומלאכים. וגם מי שאני מגדירה כ"טוב" או "רע"- לא בטוח שפלוני יסכים עמי, וזה לגיטימי לחלוטין. הכפשות והשמצות...? כן. גם זה חלק מעסקת החבילה הזו שנקראת קהילה. כמו בכל קהילה אחרת בעולם שיש בה יותר משני אנשים. האם בגלל שנולדתי עם נטיות סאדו-מזוכיסטיות זה בהכרח אומר שאני חייבת לקבל כל אחד ולאהוב כל אחד? לא. מדוע? רק כי יש לנו נטייה מינית דומה?

גם אני כאן מספיק זמן כדי להעיד שהייתי משמיצה ומכפישה, ושגם אני הושמצתי והוכפשתי לא פעם ולא פעמיים. זה חלק בלתי נפרד מהדינמיקה של התנהגות קבוצתית כמו בכל מקום. אז מה כן אפשר לעשות? לזכור שמעבר למסך השחור-אדום יש חיים, ולכן לדעת לשים דברים בפרופורציות ובסדר עדיפות נכון. אבל זו כבר בחירה אישית של כל אחד כמובן. אני לא הייתי רוצה שהכלוב יהפוך לפורום חיבוקים ונישוקים הדדיים. זה בטח שלא מפרה דיונים.

אי אפשר להכריח אנשים אחרים להשתנות או לצפות מהם להתנהגות שנראית לך נכונה ולהם לא.

לא בטוח שהבנתי את ההגיון שבטיעונך.
שכיחות סטטיסטית מלבינה התנהגות מחורבנת?
כמו כן העמדה הבינארית לפיה יש רק שתי אפשרויות בחירה בתפריט ההנהגויות,סכרין או סורבה קקה,נראת לי,איך לומר את זה..
walking dead
walking dead • 19 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

אני מסכים שבכל מקום יש מריבות וויכוחים וגם אני לא הייתי רוצה את זה אחרת בכלוב, אבל לא בכל מקום המצב מגיע לתופעות ביצתיות כל כך שגובלות מבחינת החוק בלשון הרע, ואולי אפילו לא גובלות, אלא מהוות לשון הרע עפ"י החוק במלוא המובן. אני לא נולדתי אתמול, אחרי הכל הספקתי להיות אלכוהוליסט, הלום כלוב וקרב ואפילו להתחתן עם זונה לבנונית, ובחיים שלי לא ראיתי קבוצות כל כך מלוכלכות. אולי ההבדל הוא בין קבוצות שמתנהלות במציאות לעומת אלה שמתנהלות ממאחורי מקלדת ומסך וכיוון שהכלוב הוא הפורום החברתי היחיד בו אני משתתף, התופעה כה מזעזעת בעיניי. אבל בכל מקרה, אני לא מסכים, פרי ספיריט יקרה לי, שזהו חלק בלתי נפרד מהדינמיקה הקבוצתית בכל מקום.

ולי קראו בריונית אלימה ומסוכנת שעלולה בכל רגע לרצוח חפים מפשע, מפחידה ילדים קטנים ואולי פשוט כדאי לי לפתוח סניף ישראלי של הקו קלוקס קלאן. ולעומת זאת אני מכירה באתר הזה לפחות שני אנשים שפעם היו מתנגחים אחד בשנייה המון והצליחו לשים את העבר מאחוריהם icon_smile.gif יש יוצאי דופן בכל קבוצה, לא הכל רע כל הזמן.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

אני מסכימה איתך. יש לכלוב איכות שמזכירות את כותבי הפידבקים בווינט. אבל זה משונה, כי שם זו באמת אנונימיות מוחלטת בעוד שפה הניק הופך במשך השנים מזוהה עם האדם וחלקנו גם מכירים זה את זה ממש. תעלומה.

(מחכה בקוצר רוח לתגובה שתסביר לנו למה בעצם הכול אשמת אנשים מסוימים, בעוד שאנשים אחרים חפים מפשע והאנשים המסוימים הם בריוני מקלדת והאחרים תמים לחלוטין. ואז תבוא אחריה התגובה שתסביר שהמסוימים הם התמים והאחרים הם הבריונים ויהיה דיסקו. אבל מה אני מסיטה לורוניק את הדיון, בכלל דיברנו על הכפשות.)
בלוסום​(לא בעסק)

מצטרפת לנקודת המבט

בלוסום​(לא בעסק) • 19 בפבר׳ 2013
הנאיבית-משהו ששורה פה
אני יודעת שזו נקודת תורפה שלי כשאני מאמינה שיש דרך לתקן את העולם,
כי בכך אני לעתים פוגעת ואולי נתפשת כמתנשאת
אך לא כך הוא. אני חושבת שכל אדם יכול לתקן אך ורק את עצמו, ולא מתימרת להיות נושאת הדגל
של אף אחד.
אך אני באמת סוברת, שכל אחד מאיתנו (כמעט..) יכול לתקן את דרכי חשיבתו והתנהלותו.
אני סוברת שמתקנים כל עוד חיים, והסיבה היחידה להפסיק זאת היא מוות

וזה כמובן כולל גם אותי.