לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השמצות

מוניק​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 19 בפבר׳ 2013

השמצות

מוניק​(נשלטת) • 19 בפבר׳ 2013
בשנה האחרונה להיות חברת כלוב

נחשפתי לתופעת ההשמצות, שקרים וההמצאות של חלק מתושבי הכלוב

לא אני אישית אלא חבריי ומקורביי או סתם אנשים שיצא לי להכיר באופן זה או אחר

אנשים שחלקכם החלטתם לשפוט, לצלוב, להמציא סיפורים ולהכחיש את שמם

אתמול הגיעה לאוזני הידיעה שהתחילו להכחיש את שמו של אחד מידידי

ופה תמה סאגת מוניק שותקת

זה אדם שעזר לי כשהייתי במצוקה אדירה כשביליתי באחד ממעדוני הקהילה (ולא, לא אציין את שם המועדון כי בניגוד אליכם אין לי טעם בלהכפיש שום אדם או מקום)

זה אדם שלא היה חייב לי כלום אבל עדיין פינה את הזמן כדי לעזור לי ולהוציא אותי מחלק מידיכם החמדניות

לא מגיע לו שינהגו בו כך ולכן אני סוגרת חשבון עכשיו לא רק למענו אלא לכל מי שנמצא בחיי שאי פעם נפגע מקהילה זו ללא עוול בחייו.

אנשים יקרים, אתם נמצאים בקהילה שאמורה לשאת בראשה את דגל החירות והחופש

אתם נמצאים במקום בו כולכם אנשים חריגים לקהילה הנורמטיבית ואל תשכחו זאת לרגע, כולנו חריגים.

ראיתי את חלקכם עושים מעשים שלא יעשו, כותבים חצאי אמיתות או שקרים על מנת לשרת את האינטרסים האישיים שלכם

מהמצאות על מותם של אנשים ועד להמצאות לגבי הנטיות של חלק מהאנשים פה (וכן את המחקר שלי בנושא עשיתי באופן יסודי).

שמעתי גינויי שינאה וקראתי "לוחמי צדק" למיניהם שעם כל הכבוד עברם לא נקי כלל וכלל

ותמיד בסוף נחשף האינטרס האמיתי שלהם שהיה רחוק ממה שהם טענו שהוא.

כשרק נכנסתי לעולם הבדס"מ ולכלוב אנשים שלקחו אותי תחת חסותם (ולא לא כשולטים כחברים)

הזהירו אותי מנוהג לשון הרע במקום הזה כדי שלא אפגע.

הדבר המוזר הוא שרוב האנשים שנוהגים בצורה זו מוכיחים עד כמה הם אנשים קטנים וחסרי בטחון.

מעבר לכך יש כמה חבורות של נשלטות משועממות שבכל שבוע פותחות סאגת השחרת פנים של חלק מאנשי הקהילה (ממה שאני בדקתי זה כבר מתרחש קרוב ל - 3 שנים)

כל פעם מישהו אחר, כל פעם בתואנה אחרת כאילו יש להן כובע עם השמות של כולן ובכל שבוע מעלות את השם של הקורבן החדש/ה

עד היום שתקתי קראתי אתכן בדקתי עובדות אך הפלא ופלא בבדיקת העובדות כל דבר שנכתב היה המצאה כזו או אחרת

או הרחבה מאד בדיונית של המציאות של מה שבאמת מתרחש.

הדבר הנורא מכל הוא שיש אנשים שמאמינים להן ובכך הקורבנות שלהן נושאים אות קין בכלוב

כי הכי קל זה להאמין בגרוע מכל על בני אדם.

אז לכן המשועממות אולי הגיע הזמן שאתן תשאו את אות הקין, במיוחד אתן שממהרות להגדיר אנשים מסויימים כמסוכנים,

אולי כדאי שאתחיל להגדיר אתכן כמסוכנות.

הכפשת שמו של אדם ללא עוול בכפו בתורה נעמדת כדין שדינו מוות - רק שתדעו.

ועכשיו מצידי, חלקכם עשיתם לי עוול שלא יתואר במהלך השנה האחרונה בין אם בישירין ובין עם בעוקיפין,

חלק מאהוביי עדיין סובלים מצלקות הקרב שהותרתם בקירבם ללא עוול בכפם.

מוניק הופכת להיות לוחמת צדק ומבקשת מכל אדם שאי פעם סבל פה מאלימות שכזו ע"י תושבי הכלוב,

מכל אדם שמאמין שלכל אדם יש את הזכות לאנונימיות, את הזכות שלא יכפישו את שמו, מכל אדם שמאמין בחירות הפרט

בכל פעם שמישהו מתחיל את מסע ההכפשות לא לשתף פעולה, לא לתת "רייטינג" לצהוב הזה אלא להעלים את הפרסום ע"י חוסר תגובה.

תאמינו לי גם דברים שנשמעים הכי "אמת" ב - 80% מתגלים כבלוף...

ועכשיו הולכים להיות הרבה מתרעמים על הפרסום הזה

ואין לי שום בעיה עם זה, הפעם נראה אתכם מתמודדים איתי.
4X4​(אחר)

אישה

4X4​(אחר) • 19 בפבר׳ 2013
הפוסל במומו פוסל,
קראתי חלק מהפוסטים שלך,
לא יאה ולא נאה להעלות בפוסטים פניות של אחרים אלייך,
זו קהילה שחלק גדול מכירים את כולם,
אז מעבר לחוסר הנימוס ו: "תראו כמה הם יורדים נמוך" - הרי שלבטח העלית את קצפם של אחרים כלפייך...
היי ברוכה
מוניק​(נשלטת)

Re: אישה

414 כתב/ה:
הפוסל במומו פוסל,
קראתי חלק מהפוסטים שלך,
אז מעבר לחוסר הנימוס ו: "תראו כמה הם יורדים נמוך" - הרי שלבטח העלית את קצפם של אחרים כלפייך...
היי ברוכה

אף פעם לא הכפשתי שמו של אדם בבלוג שלי
לא העליתי אף פעם פניות של אנשים אליי
לא ציטטתי ולא הזכרתי שמו של אף אדם או כינויו.
בפעמים הבודדות שרמזתי על שם של אדם זה או אחר תמיד היה זה באישורו
ותמיד היה לטעמי פרגון ולא להכפשה .
אף פעם לא נעשה לי אישית מסע הכפשה וציינתי זאת בפרוש
אלא כתבתי זאת כי כואב לי על האנשים שסובלים מכך.
בנוסף, אני ביחסים מאד טובים עם כולם לידיעתך, תודה על הדאגה icon_smile.gif
מוניק​(נשלטת)

Re: אישה

414 כתב/ה:
הפוסל במומו פוסל,
קראתי חלק מהפוסטים שלך,
היי ברוכה

אף פעם לא הכפשתי שמו של אדם בבלוג שלי
לא העליתי אף פעם פניות של אנשים אליי
לא ציטטתי ולא הזכרתי שמו של אף אדם או כינויו.
בפעמים הבודדות שרמזתי על שם של אדם זה או אחר תמיד היה זה באישורו
ותמיד היה לטעמי פרגון ולא להכפשה .
אף פעם לא נעשה לי אישית מסע הכפשה וציינתי זאת בפרוש
אלא כתבתי זאת כי כואב לי על האנשים שסובלים מכך.
בנוסף, אני ביחסים מאד טובים עם כולם לידיעתך, תודה על הדאגה icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 19 בפבר׳ 2013
אני בעד הפסקת הכפשת שמם של כל אחד ואחת כאן
העניין הוא שאני לא עד כדי כך תמימה להאמין שאכן התופעה הזאת תעלם

כמה שפחות להתעסק כאן עם אנשים - הדרך הכי טובה

כן, אני מבינה שזה אתר חברתי ומה שאני מציעה קצת נוגד את רוח העניינים שרבים מהחברים
רוצים
ובכל זאת, כמו תמיד - חשדנות וזהירות
ובהחלט ללמוד להתעלם
מבאס אך זה מה יש בינתיים
אי אפשר לחנך אנשים
מוניק​(נשלטת)
the rain song כתב/ה:
אני בעד הפסקת הכפשת שמם של כל אחד ואחת כאן
העניין הוא שאני לא עד כדי כך תמימה להאמין שאכן התופעה הזאת תעלם

כמה שפחות להתעסק כאן עם אנשים - הדרך הכי טובה

כן, אני מבינה שזה אתר חברתי ומה שאני מציעה קצת נוגד את רוח העניינים שרבים מהחברים
רוצים
ובכל זאת, כמו תמיד - חשדנות וזהירות
ובהחלט ללמוד להתעלם
מבאס אך זה מה יש בינתיים
אי אפשר לחנך אנשים

אני יודעת שאני אולי נאיבית לחשוב שהתופעה תסתיים
אבל אם תפחת משמעותית זה כבר טוב.
זה אמור להיות מקום בו קבלת האדם הינו ערך עליון
מקום ללא שופטנות הרי "לכל אחד הפטיש שלו"
אני נגד לפגוע באנשים
וגם אם משהו פגע בך
תפטרו את זה בפרטי.
אני חושבת שאם כל אחד יחשוב קצת
ימצא מקומות בהם שגה ויצא לא בסדר
האם זו סיבה להכפיש שם אדם ברבים.

בהחלט מבינה את מה שאת אומרת
אבל אני עדיין שואפת לנסות למצוא את האור בכל אדם
ומקווה שנוכל ליצור מקום טוב יותר
מנסה לא להפוך להיות ציניקנית מוחלטת ...
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 19 בפבר׳ 2013
התמימות שלך חמודה אפילו טיפה רומנטית.

אבל ההשמצות זה לא משהו שתוכלי להילחם נגדו כאן,זה מושרש כל כך חזק

למשל יש אחת (הנה אני משמיץ) ששיבעים אחוז מהבלוג שלה מתחיל ב"יש אנשים" בגלל החוסר שלה בחיים היא עסוקה בחיים של כולם...היא באמת טורחת ושוקדת על המון מסרים לכל מי שרק מוכן לשמוע על כמה זה מסוכן וכמה ההוא נבלה וזה ששם בכלל הוא השטן בתחפושת..

או למשל אחד שטרח עבור האנשים כאן ליצור מסגרת לימודית שכולם יוכלו ללמוד אחד מהשני ולהעביר יידע שיעזור בבטיחות למשל או בעוד דרכים ליצור יכולת לחדש ולעזור ואולי אולי באמת להפוך את קבוצת האנשים שכאן לקהילה עוזרת ותומכת.

אבל מאחורי הקלעים אנשים לא הפסיקו להשמיץ בכל דרך אפשרית.

וכמובן עניין הקליקות שיש שיתמכו אחד בשני כדי לדפוק את השלישי ,ותוסיפי את אלה שמפחדים מקבוצה מסויימת אז לא ייעזו לומר כלום.

והפחד של הרבה,לצערי נפוץ יותר בקבוצת הזכרים כאן לא לומר מילה כדי שזה לא יעבוד נגדם בעתיד...

ולמרות הכול ההשמצות עוזרות לסנן..אם מישהי תדחה מישהו בגלל השמצה ששמעה,מבחינתי הוא ניצל ממנה.כי מי שנותן לדעתו להיקבע על ידי שמועות זה אדם חסר עמוד שידרה ויכולת בסיסית בהבנה מה טוב או רע.ומי רוצה כזה אדם בחייו?

והנה את הדוגמא הטובה למרות ההשמצות גילית מי האדם שעומד מולך,וזה עשה לך טוב.

ותמיד תמיד צריך לזכור ש.."שזבל לאחד שווה זהב לאחר"

מסקנה כל אחד אחת צריך לגלות לבד מי עומד מולו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 19 בפבר׳ 2013
לא יעזור גם אם תפתחי מיליון פוסטים בנדון. השמצות ולכלוכים הם חלק מהכלוב, הם למעשה כל-כך חלק מהכלוב עד שלפעמים נדמה שאם יפסיקו להשמיץ וללכלך, הכלוב פשוט יעלם. על מה עומד העולם? על ארבעה פילים, וצב ענק? אז זהו שהכלוב עומד על לכלוך והשמצות, ואם תמשכי מתחתיו את כל אלה, הוא יאבד את שווי המשקל ויתרסק. מה שאומר שצריך לברור את האנשים אותם את מחשיבה לחברים, להאמין להם ולסמוך עליהם ואחרים שילכו לחפש מי ינענע אותם.

בברכה,
אלכוהוליסט, מתעלל בילדיו, הלום קרב, נשוי לזונה לבנונית, הכוכב של הפוסט "תעשו אאוטינג לגמד",
וגאה!
    התגובה האהובה בשרשור
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 19 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
לא יעזור גם אם תפתחי מיליון פוסטים בנדון. השמצות ולכלוכים הם חלק מהכלוב, הם למעשה כל-כך חלק מהכלוב עד שלפעמים נדמה שאם יפסיקו להשמיץ וללכלך, הכלוב פשוט יעלם. על מה עומד העולם? על ארבעה פילים, וצב ענק? אז זהו שהכלוב עומד על לכלוך והשמצות, ואם תמשכי מתחתיו את כל אלה, הוא יאבד את שווי המשקל ויתרסק. מה שאומר שצריך לברור את האנשים אותם את מחשיבה לחברים, להאמין להם ולסמוך עליהם ואחרים שילכו לחפש מי ינענע אותם.

בברכה,
אלכוהוליסט, מתעלל בילדיו, הלום קרב, נשוי לזונה לבנונית, הכוכב של הפוסט "תעשו אאוטינג לגמד",
וגאה!

מסכים עם אליפל.
אין מה לעשות. השמצות. שקרים. לעיתים זה כל מה שיש לאנשים להגדיר את עצמם על פיו. נתקלתי פה שאנשים שהשקיעו את כל משאביהם לטיפוח זהות שקרית. צריך לדעת לכבד את זה שגם זה צורך שיש לאנשים. בדיוק כמו שלפדופיל יש את הצרכים שלו. צריך לדעת איך לחיות עם אנשים כאלה בחברה, כי לרפא לא אפשרי.

מאת,
אחד שמתחזה לפסיכולוג כדי לנצל אנשים או משהו כזה. לא זוכר כבר.
בלוסום​(לא בעסק)

הפוסל במומו פוסל וכאלה

בלוסום​(לא בעסק) • 19 בפבר׳ 2013
A v כתב/ה:
התמימות שלך חמודה אפילו טיפה רומנטית.

אבל ההשמצות זה לא משהו שתוכלי להילחם נגדו כאן,זה מושרש כל כך חזק

למשל יש אחת (הנה אני משמיץ) ששיבעים אחוז מהבלוג שלה מתחיל ב"יש אנשים" בגלל החוסר שלה בחיים היא עסוקה בחיים של כולם...היא באמת טורחת ושוקדת על המון מסרים לכל מי שרק מוכן לשמוע על כמה זה מסוכן וכמה ההוא נבלה וזה ששם בכלל הוא השטן בתחפושת..

או למשל אחד שטרח עבור האנשים כאן ליצור מסגרת לימודית שכולם יוכלו ללמוד אחד מהשני ולהעביר יידע שיעזור בבטיחות למשל או בעוד דרכים ליצור יכולת לחדש ולעזור ואולי אולי באמת להפוך את קבוצת האנשים שכאן לקהילה עוזרת ותומכת.

אבל מאחורי הקלעים אנשים לא הפסיקו להשמיץ בכל דרך אפשרית.

וכמובן עניין הקליקות שיש שיתמכו אחד בשני כדי לדפוק את השלישי ,ותוסיפי את אלה שמפחדים מקבוצה מסויימת אז לא ייעזו לומר כלום.

והפחד של הרבה,לצערי נפוץ יותר בקבוצת הזכרים כאן לא לומר מילה כדי שזה לא יעבוד נגדם בעתיד...

ולמרות הכול ההשמצות עוזרות לסנן..אם מישהי תדחה מישהו בגלל השמצה ששמעה,מבחינתי הוא ניצל ממנה.כי מי שנותן לדעתו להיקבע על ידי שמועות זה אדם חסר עמוד שידרה ויכולת בסיסית בהבנה מה טוב או רע.ומי רוצה כזה אדם בחייו?

והנה את הדוגמא הטובה למרות ההשמצות גילית מי האדם שעומד מולך,וזה עשה לך טוב.

ותמיד תמיד צריך לזכור ש.."שזבל לאחד שווה זהב לאחר"

מסקנה כל אחד אחת צריך לגלות לבד מי עומד מולו.

אתה בעצמך מצד אחד יוצא נגד המשמיצים אבל יורק לכל כוון השמצות חסרות שחר ובסיס מציאותי
טול קורה וכאלה...