שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון,,, יודע שהנושא כבר נטחן,,, ועדיין

Master Jove​(שולט)
לפני 11 שנים • 29 במרץ 2013

Re: Av ובתיה שאפו.

Master Jove​(שולט) • 29 במרץ 2013
A v כתב/ה:
Master Jove כתב/ה:
מוזינקה כתב/ה:
התלבטתי אם לצלול לביצה ותכלס יש מים חמים כי כבר קיץ אז לא נורא...
גם בעייני נבירה במערכות יחסים ו/או חוקיות כזו או אחרת שלהן נובעת מצדקנות.
העולם רחב דיו וכולל מגוון רחב של הסכמות זוגיות.
אני בחרתי לא להשתמש ב״הוקוס פוקוס״ עם בנזוגי ובאורח פלא אני חיה ואפילו מאד מאושרת, כל נושא מדובר בתקשורת פשוטה ואין לנו צורך בכללי טקס אשר כנראה עבור אחרים הם מאסט.
כל אחד וטעמיו עימו.
מכיוון שהשירשור מועתק מפוסט של חבר ותיק היה נכון יותר לבדוק איתו מה הניע אותו לכתוב את המאמר והאם דעתו השתנתה בזמן שעבר מאז כתיבתו.
אבל הוא בטח לא מודע לכך שדבריו אומצו ו/או עוותו וחבל.
כתביו של אדם הם נכסיו האישיים ואל לנו לאמצם לעצמנו גם בעבור 15 דקות תהילה באתר.

לעיניניינו, כן מילה לא מילה? החליטו כאוות נפשכם. כל סטייה מכבדת את בעליה כל עוד היא נעשית בגבול הטעם הטוב שגם הוא כאמור סובייקטיבי לחלוטין.

הנה,,, עוד תולעת יצאה מן השק,,,

אני לא אכנס איתך לנישה האישית כפי שאת נוהגת לעשות,,, מחוסר עניין וטעם,
הרי שנינו יודעים מה חווית כאן עקב אי בקיאות בחומר עד למציאת האביר,,, לא נפתח את זה וזה לא מעניין,,,
אבל להתעלם מכל זה ולצייר עולם וורוד וקסום, זאת ה- צדקנות לשמה,
אז אל לך להטיף לצדקנות כשאת חוטאת בה באותה נשימה,,,

גם את כקודמייך עם בעיות בהבנת הנקרא שהרי לא דובר על נבירה במערכות יחסים כאלו ואחרות,,,
שגם בהן אין לאף אחד את הזכות לשלול מהנשלט/ת את מילת הביטחון,,, אבל לא ניכנס לשם,,,

נכון מאוד ! "העולם רחב דיו וכולל מגוון רחב של הסכמות זוגיות." כשהסכמה היא מילת המפתח ולא מניפולציה הטעיה או התניה,,,

את מוזמנת לפנות לחברך הוותיק ולשאול אותו אם זה בסדר מצידו ? אם הוא שינה את דעתו ? מה הניע אותו לכתוב זאת,,, או אם הוא אפילו מודע לפרסום "ספר החוקים" שלו
וכשתפני אליו מסרי לו ד"ש חם ממני ואת אהבתי אליו,

אז הנה,,, גם את זכית ל- 15 דקות תהילה,,,
ומקווה שתמשיכי להנות בביצה שיצרת לעצמך ,,,

WELL ",MASTER ,

עכשיו ברור דבר אחד בדבר אחד אתה אלוף חוץ מהגניבות ה"ספרותיות"

כל תגובה שלא מוצאת חן בעיניך או שמיישרת לך מבט למציאות העגומה שלך

אתה מסתכל סביב בביב השופכין שאתה נמצא בו.

ומתחיל להתכופף וזורק רפש לכל עבר ככה שאם כולם מלוכלכים ואצלך רק הידיים מלוכלכות..

תחשוב שוב.

אין לי מושג מיהי מוזינקה או מיהי בתיה חוץ מכמה משפטים שהחלפנו בעבר.

אבל הנה אתה בא ומנסה להוציא כביסה מלוכלכת שבטח באה משמועות או ממה שאתה מדמיין

שאתה יודע ועושה זאת על גבי הפורום. אתה בטח מנסה להזהיר איים שתוציא עוד ליכלוך

החוצה על מנת שלא "יתנגדו" שיפחדו ממך..

אני בטוח שתרצה להחזיר לי..אבל בוא אתן ך 2 עצות

הראשונה אם אתה באמת רוצה ליכלוך עליי שלח לי מסר ואשלח לך כמה ניקים שיותר מיששמחו

לשתף אותך בהרבה ליכלוך.

והשנייה תחשוב טוב טוב לפני שאתה מתחיל.

ואני נוטה להאמין שאם כלובי יראה מה שכתבת כאן אז הוא ימחק אותך ואת מה שכתבת

לפח זבל אטום.(שמישהו אולי יראה את מה שכתבת לכלובי)

ודבר אחד ברור לי מהכרות טובה עם המקום הזה בסופו של דבר גם הכי מטומטמים כאן מבינים

דבר אחד שמי שמסוגל ללכלך ככה בפורום,הוא בעצם מסוכן ומלוכלך מאין כמוהו.

שלום שבת

וחג שמח.

DEAR MASTER AV

להבדיל ממך ועוד רבים כאן, אני מנסה שלא להוריד את הדיון לקטע אישי ולהתרכז בנושא עצמו,
תגובותיי מתייחסות לנכתב בלבד, ולא מעבר לכך,
כשמנסים להשמיץ או להוריד את הדיון לפסים אישיים אענה ואתייחס באותו הקו
אין לך עדיין תגובה אחת בכל השרשור הזה שמתייחסת לדיון עצמו, אתה ממשיך בכיון אישי,,,
להבדיל ממה שאתה חושב ומנסה ליצור אני לא במאבק פה,,, ובטח לא אישי מולך,, או מול כל אחד אחר ,,,

בחירה שלך וזכותך לקפוץ אחרי כל תגובה שלי כאן כ- "מגונן לאומי" אני רק תוהה מה האינטרס מאחורי זה,,, במיוחד כשאין לך מושג או היכרות עם הדמויות,

את מה שאני יודע אני יודע מהיכרות אישית ומפיהן,,, ולהבדיל ממך לא מלכלוכים, שמועות או השמצות,,,
לא מנסה להפחיד אף אחד,,,, ואין לי עניין או חצי עניין בכך, גם לא לסתום פיות
אבל להתהדר בנוצות של טווס שאתה כולה עורב שחור,,, זאת צביעות לשמה,,, במיוחד כשמטיפים לה
נכון שזה חלק מהמשחק,,, אך עדיין אני אישית סולד ממנה,

שוב,,, אני לא במאבק כוחות איתך ולא עם אף אחד כאן,,
ולהבדיל,,,, אני לא אוסף שמועות והשמצות,,,
תרצה להתייחס לנושא עצמו ,,, יותר משאשמח,
תבחר להמשיך ולהתעסק בהשמצות, מי כתב, מי העתיק, מי מטיף וכ"ו ,,, אני פורש מהדיון,

במקום לבקש מאחרים,,,, הצג את זה אתה לכלובי,,,
בהצלחה !!!
בלוסום​(לא בעסק)

חברה...

בלוסום​(לא בעסק) • 29 במרץ 2013
אובייסלי האדם תלוש ועיוור ולא רואה איך בדיוק שניה לפני הוא כתב למישהי שהיא תולעת... icon_smile.gif

המלצתי - הפסיקו להאכיל את הטרול...
A v​(שולט)

Re: Av ובתיה שאפו.

A v​(שולט) • 29 במרץ 2013
Master Jove כתב/ה:
A v כתב/ה:
Master Jove כתב/ה:
מוזינקה כתב/ה:
התלבטתי אם לצלול לביצה ותכלס יש מים חמים כי כבר קיץ אז לא נורא...
גם בעייני נבירה במערכות יחסים ו/או חוקיות כזו או אחרת שלהן נובעת מצדקנות.
העולם רחב דיו וכולל מגוון רחב של הסכמות זוגיות.
אני בחרתי לא להשתמש ב״הוקוס פוקוס״ עם בנזוגי ובאורח פלא אני חיה ואפילו מאד מאושרת, כל נושא מדובר בתקשורת פשוטה ואין לנו צורך בכללי טקס אשר כנראה עבור אחרים הם מאסט.
כל אחד וטעמיו עימו.
מכיוון שהשירשור מועתק מפוסט של חבר ותיק היה נכון יותר לבדוק איתו מה הניע אותו לכתוב את המאמר והאם דעתו השתנתה בזמן שעבר מאז כתיבתו.
אבל הוא בטח לא מודע לכך שדבריו אומצו ו/או עוותו וחבל.
כתביו של אדם הם נכסיו האישיים ואל לנו לאמצם לעצמנו גם בעבור 15 דקות תהילה באתר.

לעיניניינו, כן מילה לא מילה? החליטו כאוות נפשכם. כל סטייה מכבדת את בעליה כל עוד היא נעשית בגבול הטעם הטוב שגם הוא כאמור סובייקטיבי לחלוטין.

הנה,,, עוד תולעת יצאה מן השק,,,

אני לא אכנס איתך לנישה האישית כפי שאת נוהגת לעשות,,, מחוסר עניין וטעם,
הרי שנינו יודעים מה חווית כאן עקב אי בקיאות בחומר עד למציאת האביר,,, לא נפתח את זה וזה לא מעניין,,,
אבל להתעלם מכל זה ולצייר עולם וורוד וקסום, זאת ה- צדקנות לשמה,
אז אל לך להטיף לצדקנות כשאת חוטאת בה באותה נשימה,,,

גם את כקודמייך עם בעיות בהבנת הנקרא שהרי לא דובר על נבירה במערכות יחסים כאלו ואחרות,,,
שגם בהן אין לאף אחד את הזכות לשלול מהנשלט/ת את מילת הביטחון,,, אבל לא ניכנס לשם,,,

נכון מאוד ! "העולם רחב דיו וכולל מגוון רחב של הסכמות זוגיות." כשהסכמה היא מילת המפתח ולא מניפולציה הטעיה או התניה,,,

את מוזמנת לפנות לחברך הוותיק ולשאול אותו אם זה בסדר מצידו ? אם הוא שינה את דעתו ? מה הניע אותו לכתוב זאת,,, או אם הוא אפילו מודע לפרסום "ספר החוקים" שלו
וכשתפני אליו מסרי לו ד"ש חם ממני ואת אהבתי אליו,

אז הנה,,, גם את זכית ל- 15 דקות תהילה,,,
ומקווה שתמשיכי להנות בביצה שיצרת לעצמך ,,,

WELL ",MASTER ,

עכשיו ברור דבר אחד בדבר אחד אתה אלוף חוץ מהגניבות ה"ספרותיות"

כל תגובה שלא מוצאת חן בעיניך או שמיישרת לך מבט למציאות העגומה שלך

אתה מסתכל סביב בביב השופכין שאתה נמצא בו.

ומתחיל להתכופף וזורק רפש לכל עבר ככה שאם כולם מלוכלכים ואצלך רק הידיים מלוכלכות..

תחשוב שוב.

אין לי מושג מיהי מוזינקה או מיהי בתיה חוץ מכמה משפטים שהחלפנו בעבר.

אבל הנה אתה בא ומנסה להוציא כביסה מלוכלכת שבטח באה משמועות או ממה שאתה מדמיין

שאתה יודע ועושה זאת על גבי הפורום. אתה בטח מנסה להזהיר איים שתוציא עוד ליכלוך

החוצה על מנת שלא "יתנגדו" שיפחדו ממך..

אני בטוח שתרצה להחזיר לי..אבל בוא אתן ך 2 עצות

הראשונה אם אתה באמת רוצה ליכלוך עליי שלח לי מסר ואשלח לך כמה ניקים שיותר מיששמחו

לשתף אותך בהרבה ליכלוך.

והשנייה תחשוב טוב טוב לפני שאתה מתחיל.

ואני נוטה להאמין שאם כלובי יראה מה שכתבת כאן אז הוא ימחק אותך ואת מה שכתבת

לפח זבל אטום.(שמישהו אולי יראה את מה שכתבת לכלובי)

ודבר אחד ברור לי מהכרות טובה עם המקום הזה בסופו של דבר גם הכי מטומטמים כאן מבינים

דבר אחד שמי שמסוגל ללכלך ככה בפורום,הוא בעצם מסוכן ומלוכלך מאין כמוהו.

שלום שבת

וחג שמח.

DEAR MASTER AV

להבדיל ממך ועוד רבים כאן, אני מנסה שלא להוריד את הדיון לקטע אישי ולהתרכז בנושא עצמו,
תגובותיי מתייחסות לנכתב בלבד, ולא מעבר לכך,
כשמנסים להשמיץ או להוריד את הדיון לפסים אישיים אענה ואתייחס באותו הקו
אין לך עדיין תגובה אחת בכל השרשור הזה שמתייחסת לדיון עצמו, אתה ממשיך בכיון אישי,,,
להבדיל ממה שאתה חושב ומנסה ליצור אני לא במאבק פה,,, ובטח לא אישי מולך,, או מול כל אחד אחר ,,,

בחירה שלך וזכותך לקפוץ אחרי כל תגובה שלי כאן כ- "מגונן לאומי" אני רק תוהה מה האינטרס מאחורי זה,,, במיוחד כשאין לך מושג או היכרות עם הדמויות,

את מה שאני יודע אני יודע מהיכרות אישית ומפיהן,,, ולהבדיל ממך לא מלכלוכים, שמועות או השמצות,,,
לא מנסה להפחיד אף אחד,,,, ואין לי עניין או חצי עניין בכך, גם לא לסתום פיות
אבל להתהדר בנוצות של טווס שאתה כולה עורב שחור,,, זאת צביעות לשמה,,, במיוחד כשמטיפים לה
נכון שזה חלק מהמשחק,,, אך עדיין אני אישית סולד ממנה,

שוב,,, אני לא במאבק כוחות איתך ולא עם אף אחד כאן,,
ולהבדיל,,,, אני לא אוסף שמועות והשמצות,,,
תרצה להתייחס לנושא עצמו ,,, יותר משאשמח,
תבחר להמשיך ולהתעסק בהשמצות, מי כתב, מי העתיק, מי מטיף וכ"ו ,,, אני פורש מהדיון,

במקום לבקש מאחרים,,,, הצג את זה אתה לכלובי,,,
בהצלחה !!!

אתה רציני?!

הטקסט..יומרני מתנשא עיוור נראה כמו שילד בן 9 שראה סרט בדסם כתב אותו.

מבחינתי הוא מייגע לא פוגע בנקודה ומפספס את רוב האנשים שעוסקים בנושא.

חשבת פעם למה יש מיעוט של "חוקים" או מיעוט של הסכמה לגביי מה נכון ומה לא?

וכבר אמרתי שהיופי בבדסם נתון למה שניים לוקחים ממנו מתוך מה שמסב הם עונג.!

אני לא מכיר אותך. ולא את רוב האנשים כאן כך שאין לי דבר וחצי דבר אישי בעד או נגד.

אם תסתכל כבר הגבתי בשירשור, ואני מאלה שלא ניתן לחנך מחדש ניסו בבית ספר

ניסו בצבא ניסו בעוד הרבה ונכשלו.

וכן כשאתה בא ומנכס לעצמך את הזכות להגיד להרבה אנשים שהם טועים...אז אני לא שותק.

אני לא מגונן על אף לא אחד או אחת כולם אנשים בוגרים ומקווה שהם יכולים בעצמם.

אבל כשאתה יורד לרמות שירדת בתגובות שלך,אין לי בעיה בכלל לענות לך.

ושים לב התגובות הכי תוקפניות שלך הן נגד נשים.!

אתה מנסה לרמוז שאני משקר בנוגע להיכרות שלי עם חלק מהדמויות. אני מציע לך לקרוא

את כותרת הבלוג שלי,ואני עומד מאחריה.

את מה שאתה יודע מהכרות אישית.במקומך הייתי שומר עצמי,מה השגת מללכלך עליהן בפומבי???

מה השגת מללכלך עליהן? רק דבר אחד. כל אחת מהיום תחשוש לספר לך משהו שמבחינתה

יום אחד תשתמש בה נגדה.

אני לא טווס ולא עורב,אני יותר טלה בשילוב אמסטאף..

ואני לא MASTER ובחיים לא השתמשתי במילה הזו.

יש פה בכל הכלוב בערך שלוש גברים שיכולים השתמש בתואר הזה בנוגע לבדסם.!

אתה רוצה לנהל דיון שיוסיף משהו למישהו? אז אתה הראשון שחייב להתנהל בצורה בוגרת ומכובדת

ולו רק בגלל שאתה פתחת את השירשור.

צביעות זה לא החלק החזק שלי,תקרא קצת את תגובותי ותראה שאני לא ממש מסתיר מה אני חושב

או מנסה להתייפייף. כלפי נשים או גברים. אבל תמיד אומר את דעתי ללא קשר

ליום שזה "יזיק" לי וזה כבר קרה.

בקיצור אם תקרא את עצמך ותבין שטעית ברוח החג "דיינו" ואם לא זה עניין שלך ומול זה שתראה

כל בוקר במראה.

דרך אגב,אני ממש לא מאמין במילת בטחון.
המוזה

מאסטר? נו באמת! קנה מראה בחייך!

המוזה • 29 במרץ 2013
כיניתי אותך נחש וירטואלי ואני שבה ומחדדת. לו היו לך חיים ראויים לחיותם היית מדיר ידייך מעיסוק בחוקיות יחסי אחרים.
הצעתי לך לצנן את יצר התוקפנות בחיים האמיתים ובאלו הוירטואלים.
ניתן להגיב בצורה הרבה יותר מכובדת. עצוב שאתה לא מסוגל.
אין לי מושג ועניין בגורמים שהובילו אותך לפחד מנשים מאחלת לך להתגבר על משוכה זו.
צ'יטה​(שולט)
לפני 11 שנים • 30 במרץ 2013
צ'יטה​(שולט) • 30 במרץ 2013
מאסטר ג'וב, אני חושב שכמה תגובות שלך לא היו ראויות. הן היו התקפות אישיות בוטות, למרות, שאתה טורח לציין כל הזמן שאתה לא עושה את זה.
הפוסט לדעתי יפה וראוי לדיון, ראוי.

גמד אמיץ,
תשמע, בחיי שאני חושב שזה נושא חשוב, שהרי אחרת לא הייתי מגיב.
יש הבדל עצום ותהומי בין מערכות יחסים בדסמיות ארוכות, לתחילת קשר. אבל דווקא מתוך נקודת הראות של מערכות יחסים ארוכות, אני בוחר לומר לך, שלי קרו מקרים שבהם עמדתי מופתע למשמע מילת הביטחון.
מאיפה זה בא בכלל? אני כל כך הכרתי את מי שמולי, שלא העלתי על דעתי, שייתכן מצב שבו התקשורת הטובה שבינינו תכשל עד כדי כך שלגמרי ממש בכלל. מאיפה באה מילת הביטחון הזו ועל מה בכלל?

אבל זהו שהבדסם בעיני לוקח למקומות, שבוא נסכים לפחות, שהם על קצה גבול המעטפת. יש שם דברים שבתור שולט נראים לך כל כך לא בעייתיים, אבל הם בעצם כאלה.

ושמה, קרו לי מקרים שנאמרה לי מילת ביטחון. האמן לי שלא היה לי מושג מאיפה זה הגיע. אפילו פקפקתי בלגיטימיות של האמירה. אבל כשחקרתי את מה שקרה, מסתבר שהיה שם גבול שלא הייתי מודע לקיומו.

בשורה התחתונה, אני אומר, שיש מקרים שלמרות תקשורת מצויינת, מפספסים. שמה לדעתי יש מקום לשמר את המקום הלכאורה הזוי הזה של מילת ביטחון.

ואני, רק מתוך עיני אני רואה. אין לי שום יומרה להציג משנה סדורה של תנ"ך בדסמי עלום.
עדיין אני רואה חשיבות, לומר את דעתי, בעניין חשוב זה, מבלי לפסול חלילה, את דעתך.
Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 30 במרץ 2013
Brave Dwarf • 30 במרץ 2013
צ'יטה כתב/ה:

ואני, רק מתוך עיני אני רואה. אין לי שום יומרה להציג משנה סדורה של תנ"ך בדסמי עלום.

אני לא חושב שאנחנו פוסלים זה את דעתו של זה, אני חושב שאנחנו לא מבינים זה את זה (או לפחות אני לא מבין אותך, צ'יטה).

אני אחזור על מה שכתבתי לפני כן והייתי מבקש ממך שתקרא את תגובתו האחרונה של רפאל בנדון. קיים מושג BDsMי - "מילת ביטחון". והכוונה למילה שנקבעה מראש, כגון: אדום, כחול, ביצה סרוחה, STOP, שמו של הדום וכד'. ויש תקשורת המשמשת את כל האנשים בתבל, את אלה המשתייכים לקהילה ואת אלה שלא, את אלה שמקיימים יחסי מין ואת אלה שלא, את אלה שנפגשים ברחוב ואת אלה שקונים יחד במכלת: תפסיק בבקשה כואב לי; אני לא יכולה יותר; די! איי! אוי! וכד'.

אז למה אתה מתכוון, למילת ביטחון או לתקשורת? אם אתה מתכוון למילת ביטחון, אני לא מבין את המגיות בה. כי הרי אם לא תקבע מילת בטחון וזאת שמולך פשוט תגיד בשפת בני האדם: "צ'יטה, לא יכולה יותר", אתה תפסיק. ואם תפסיק גם במקרה בו תדבר בשפת בני האדם, אז לשם מה צריכים לקבוע קודים?

גם הטיעון ששמעתי לפנים שהכנועה עשויה לבקש שאפסיק, אך לא להתכוון לכך ולכן כל עוד היא מתחננת בשפת בני האדם אין לשים לב לתחנוניה עד אשר תאמר המילה המגית שנקבעה מראש, לא עובד עלי. אם היא מתחננת שאפסיק, אני ארפה ואוודא שאכן מדובר בבקשה להפוגה רגעית ולא להפסקה כללית ואז נמשיך. וזה כמובן במקרה ולא זיהיתי את ההבדל בעצמי או שיש לי ספקות לגבי הזיהוי.

מעולם לא הופתעתי כשזוגתי ביקשה הפוגה. מעולם לא זלזלתי בבקשתה גם אם לא תמיד נעניתי לה. אבל במקביל מעולם לא קבעתי קודים טרם נכנסנו למיטה. יחסי המין שלנו,עם כל הפרוורטיות שלהם, מהווים חלק מחיי היומיום וכפי שאופתע לשמוע אותה צועקת: "אדום! כחול! אליפל!" כשאתקשר אליה מהסופר ואשאל אם לקנות קוטג', תחת להגיד לי: "לא, תקנה גבינה לבנה", כך אני לא מבין למה במיטה אנחנו צריכים לתקשר שלא באותה השפה בה אנחנו מתקשרים מחוצה לה.
the rain song
לפני 11 שנים • 31 במרץ 2013
the rain song • 31 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
צ'יטה כתב/ה:

אני לא חושב שאנחנו פוסלים זה את דעתו של זה, אני חושב שאנחנו לא מבינים זה את זה (או לפחות אני לא מבין אותך, צ'יטה).

אני אחזור על מה שכתבתי לפני כן והייתי מבקש ממך שתקרא את תגובתו האחרונה של רפאל בנדון. קיים מושג BDsMי - "מילת ביטחון". והכוונה למילה שנקבעה מראש, כגון: אדום, כחול, ביצה סרוחה, STOP, שמו של הדום וכד'. ויש תקשורת המשמשת את כל האנשים בתבל, את אלה המשתייכים לקהילה ואת אלה שלא, את אלה שמקיימים יחסי מין ואת אלה שלא, את אלה שנפגשים ברחוב ואת אלה שקונים יחד במכלת: תפסיק בבקשה כואב לי; אני לא יכולה יותר; די! איי! אוי! וכד'.

אז למה אתה מתכוון, למילת ביטחון או לתקשורת? אם אתה מתכוון למילת ביטחון, אני לא מבין את המגיות בה. כי הרי אם לא תקבע מילת בטחון וזאת שמולך פשוט תגיד בשפת בני האדם: "צ'יטה, לא יכולה יותר", אתה תפסיק. ואם תפסיק גם במקרה בו תדבר בשפת בני האדם, אז לשם מה צריכים לקבוע קודים?

גם הטיעון ששמעתי לפנים שהכנועה עשויה לבקש שאפסיק, אך לא להתכוון לכך ולכן כל עוד היא מתחננת בשפת בני האדם אין לשים לב לתחנוניה עד אשר תאמר המילה המגית שנקבעה מראש, לא עובד עלי. אם היא מתחננת שאפסיק, אני ארפה ואוודא שאכן מדובר בבקשה להפוגה רגעית ולא להפסקה כללית ואז נמשיך. וזה כמובן במקרה ולא זיהיתי את ההבדל בעצמי או שיש לי ספקות לגבי הזיהוי.

מעולם לא הופתעתי כשזוגתי ביקשה הפוגה. מעולם לא זלזלתי בבקשתה גם אם לא תמיד נעניתי לה. אבל במקביל מעולם לא קבעתי קודים טרם נכנסנו למיטה. יחסי המין שלנו,עם כל הפרוורטיות שלהם, מהווים חלק מחיי היומיום וכפי שאופתע לשמוע אותה צועקת: "אדום! כחול! אליפל!" כשאתקשר אליה מהסופר ואשאל אם לקנות קוטג', תחת להגיד לי: "לא, תקנה גבינה לבנה", כך אני לא מבין למה במיטה אנחנו צריכים לתקשר שלא באותה השפה בה אנחנו מתקשרים מחוצה לה.

מסכימה לגמרי. גם עם מה שרפאל ולורי אמרו.
העניין הוא שאם בווניליות כשאני מתחילה לצעוק בן הזוג נבהל ומפסיק הכל הרי שבאינטרקציה בדסמית אנשים צועקים, צורחים, זועקים, מתחננים, בוכים וכל מיני כאלה.
וכבר הייתי עדה לזעקות אימים בסשנים במסיבות וקראתי כמה תיאורים מצמררים בבלוגים שונים.
מה שלא הפריע לאותם זועקים לחייך אחר כך חיוך ענק שלא עובר בדלת.
קצת מבלבל אני חושבת.
אין ספק שבמערכת יחסים ארוכת טווח מכירים את כל התגובות האפשריות ואז, דווקא אם יהיה משהו שונה, השולט הרגיש יבחין בה מייד.
בתחילת הדרך, לא בהכרח.
אני לא חושבת שמדובר באמון. אם אין לי אמון בבן הזוג ואני נזקקת למילת ביטחון "מאגית", למה שיהיה לי ביטחון שהוא יקשיב לה?

כשהפה חסום רצוי שתהיה איזו תנועה שתסמן על מצוקה כי התיקשורת מאוד מוגבלת בתרחיש כזה. וגם אז, מספיק לשחרר את החסימה כדי שאפשר יהיה לדבר, זה לא אומר ש"חייבים" להפסיק הכל. מדברים קצת, מקשיבים קצת ומחליטים מה שמחליטים.
בשאר הפעמים? הויכוח הזה נורא משונה בעיני. הרי אי אפשר לצוות על אנשים שתהיה להם מילת ביטחון. כל אחד עושה מה שהוא מבין ומרגיש. השולט והנשלט.
איך זה עובד?
האם מישהו אמר באמצע סשן "אבל כתוב באלפוני...?"

בעבר היתה לי מילת ביטחון. היום אני לא מסכימה לזה בשום אופן. שום מילת ביטחון.
מה כן? מדברים לפני, משוחחים, טוחנים את השכל, חופרים, מה שתרצו
עד שאני לא משוכנעת שהאדם מולי יודע ומבין את כל המילים בעברית לא יהיה ביננו כלום.
Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 31 במרץ 2013
Brave Dwarf • 31 במרץ 2013
במקרה והפה חסום, כמובן נזקקים לסימנים מוסכמים. אנחנו משתמשים בכדור צורמני במיוחד שמוציא צלילים שאפילו הדום המסוכן בתבל יעצור ממעשיו ברגע שהכנועה תמעך אותו בידה. ולא, אנג'לינה מעולם לא השתמשה בו, עדיין. אבל כאן, במצב הזה, אני רואה סיבה לשימוש בכדור. אני לא רואה סיבה לשימוש במילת בטחון כאשר הפה פנוי להגיד את מה שהכנועה מרגישה.

the rain song כתב/ה:

וכבר הייתי עדה לזעקות אימים בסשנים במסיבות וקראתי כמה תיאורים מצמררים בבלוגים שונים.
מה שלא הפריע לאותם זועקים לחייך אחר כך חיוך ענק שלא עובר בדלת.
קצת מבלבל אני חושבת.

לא מבלבל. "אה! כואב! איה עוד! אוי ואוּי!" או ש: "אלי, תפסיק, אני לא יכולה יותר!" או "אלי, כואב לי מדי", או אפילו: "רגע! תן לי רגע!"

מה יש פה להתבלבל? ובכלל, אם כבר במילת בטחון המגית עסקינן, גם אם תהיה באמתחתנו מילת בטחון, אני אעצור למשמע "רגע" או למשמע ""אלי, תפסיק", ואם לא אעצור, אז לא הייתי עוצר גם לו נאמרה מילת בטחון. בקיצור, בשביל מה לסבך את החיים, הם לא מסובכים גם ככה?

יש לי תחושה שאנשי BDsM מנסים בכוח להיפרד מהעולם שם בחוץ כדי לתפוס בעלות על פינה ייחודית ונבדלת ובכך להבליט את ייחודיותם. אלא שהייחודיות לא בהכרח מבורכת ולפעמים מהצד נתפסת כמגוחכת. אנחנו לא אנשים ירוקים ו- BDsMיים עם עין אחת ואנטנה, אנחנו בני אדם שמנבהלים מערכות יחסים ככל בני האדם וספר החוקים ה BDsMי אמור לשמש אותנו אך ורק אם בין החוקים הקיימים כבר והמשמשים את דרי התבל, איננו מוצאים מענה ראוי. לא צריך להמציא גלגלים ולכנות אותם בשמות בומבסטיים כדי להרגיש חשובים יותר. היכולת לנהל מערכת יחסים תקינה, ונילית או BDsMית, היא עצמה מעלה המזכה את האדם בלא מעט כבוד.
רפאל
לפני 11 שנים • 1 באפר׳ 2013
רפאל • 1 באפר׳ 2013
תהיה אשר תהיה הסיבה לכך, אם אנשים מוצאים שמילת ביטחון תורמת לתקשורת שבניהם - אז שישתמשו באחת. אבל כשהם רואים במילת ביטחון תנאי לכל תקשורת ולכל אינטראקציה בדס"מית - יש בכך בעיה. אני כבר לא מדבר על כך שזה צדקני, שזה כפייתי ושזה מתעלם מהתחושות ומן הניסיון של רבים, אלא שדווקא בדעה הזו יש לדעתי משהו מסוכן מאוד. ואני אסביר.

המסיונרים והקנאים של מילת הביטחון, כלומר אלו שחושבים שלציווי להשתמש בה יש מעמד חוקתי בבדס"מ, רואים במילת הביטחון סוג של מנגנון בטיחות שמנרמל את הבדס"מ ומבטיח שלאף אחד לא יגרם נזק אמיתי. יותר מכך, אם אתה משתמש במילת ביטחון, אז לדעתם של אותם קנאים אינך יכול להיות אלים, אפילו אם הצלפת במישהי עד זוב דם. אבל באופן שאולי יפתיע רבים, דווקא הקנאות הזו למילת ביטחון נתפסת בעיני פסיכולוגים רבים למשהו לא נורמלי, ואפילו מסוכן. הסיבה לכך היא שעבור אותם קנאים מילת הביטחון היא מנגנון הכחשה יותר מאשר מנגנון בטיחות. אדם נורמלי יודע שבבדס"מ פועלים דחפים אלימים ודחפים של השפלה, שהם מסוכנים והרסניים במהותם. ואם הוא בכל זאת מעוניין לתת פורקן מבוקר לדחפים הללו - הוא נזהר. הקנאים למילת הביטחון לא באמת צריכים להיזהר - להבנתם מילת הביטחון מסדרת אותם, ומבטיחה שהם בסדר. בזכות מילת הביטחון הם לא צריכים להיזהר יותר מדי, או לתקשר באופן רגשי. יש להם פרוטוקול בטיחות שמשחרר אותם מכל דאגה.

אבל כמובן ששום פרוטוקול בטיחות אינו מסדר אותך. אם מעבורת החלל האמריקאית, קולומביה, התפרקה בחזרתה מן החלל, כך גם יכולת לקרות בכל אינטראקציה בדס"מית.