שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון,,, יודע שהנושא כבר נטחן,,, ועדיין

Master Jove​(שולט)
לפני 11 שנים • 26 במרץ 2013
Master Jove​(שולט) • 26 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
Master Jove כתב/ה:

קודם תגדיר לעצמך מהי מילת ביטחון אח"כ תוכל לענות לעצמך על הכל...
מעולם לא נטען שמילת ביטחון היא לא חלק מתקשורת והיא קיימת מאחר ובסשנים הראשונים אין תקשורת....
אם בת זוגך אומרת לך די או הרימה יד בתנועת עצור, או כל סימן אחר לעצור. ... תקרא לזה תקשורת,אמון , או כל דבר אחר... בתכלס זאת מילת ביטחון

אני לא צריך להגדיר לעצמי מהי מילת בטחון. מערכת היחסים שלי מתנהלת בכדור הארץ והיא מבוססת על מושג ארצי - תקשורת. אין לי צורך במושגים חדשים, אני מרגיש טוב מאוד עם אלה הקיימים (אבל זה כנראה בגלל שאני לא ירוק). אז נגד מה יצאת בעצם בפוסט הזה? מה ניסית להגיד? שכל מערכת יחסים חייבת להיות מבוססת על תקשורת ראויה? כי אם כן, אז אני מסכים.

עכשיו אתה מאוד ברור... icon_smile.gif)))
אל תשלה את עצמך.... אתה טיפ טיפה יותר ירוק גם ממני...
אל תטעה.... זה שאני יצאתי מהכלוב וחזרתי אחרי תקופה ארוכה... לא עושה אותך יותר בדסמי

עכשיו אחרי שניסינו לרדת לקטע אישי... ויצאנו משם.... ננסה לחזור לדיון עצמו,
גם בכדור הארץ שלך יש תקשורת.... וכמו שאמרתי קודם... תקרא לזה איך שבא לך... זה הפסיק את הסשן ? זאת מילת ביטחון !
לא היה צורך להפסיק את הסשן מכל סיבה שהיא.. נפלא. מדהים ואפילו אחלה....
שלגי
שלגי • 26 במרץ 2013
אולי אני טועה,
אבל שמתי לב שיש קורלציה בין אלו שאינם ״עושים״ סשנים (קרי, הם עושים כל מיני דברים אבל נוטים פחות לתחום אותם במסגרות כאלה ואחרות) לבין אי השימוש במילת בטחון.
להבה חשופה
להבה חשופה • 26 במרץ 2013
אולי, לא במקום אזי קבלו התנצלותי מראש.

שאלה, מה זה "סשן"/ "סאשן"/"סשנים"?.

לא ברור לי, מה הקשר למילה זו על ניגזרותינה ו BDSM.

חג שמח .

להבה חשופה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 במרץ 2013
Master Jove כתב/ה:

עכשיו אתה מאוד ברור... icon_smile.gif)))
אל תשלה את עצמך.... אתה טיפ טיפה יותר ירוק גם ממני...

כשכתבתי "ירוק" התכוונתי ל"איש ירוק ו- BDsMי" מהתגובה שקדמה לתגובתי. הגבת עליה, לכן הנחתי שקראת. הכוונה לא הייתה ל"חדש". אין לנושא הצורך במילת בטחון שום קשר לחדש או ישן בעולם ה- BDsM. אני כן מאמין, עדיין, לאורך חמשת התגובות שכתבתי כאן, שיש לכך קשר לעומק של מערכת היחסים ולהבנה בין בני הזוג.

ואגב, אני לא עושה סשנים.
Brave Dwarf
שלגי כתב/ה:
אולי אני טועה,
אבל שמתי לב שיש קורלציה בין אלו שאינם ״עושים״ סשנים (קרי, הם עושים כל מיני דברים אבל נוטים פחות לתחום אותם במסגרות כאלה ואחרות) לבין אי השימוש במילת בטחון.

בוודאי. ואם תסתכלי בתחילת השרשור, תראי שזה מה שכתב רפאל, אח"כ אני ואח"כ לורי.
שלגי
שלגי • 26 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
אולי אני טועה,

התנצלויות (-:
Brave Dwarf
שלגי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
אולי אני טועה,

כנראה שלא הייתי ברורה,
התכוונתי לכך שיש אנשים שגם כשהם במערכת יחסים אינטימית - יגדירו את מה שהם עושים כסשן - ונדמה לי שהם אלו שרוצים את מילת הבטחון ומרגישים צורך בה.
לא כיוונתי למי שעושה סשנים עם בני זוג מזדמנים או לא ממש מוכרים.

אמת היא, שלגי, שדבר כבר לא ברור כאן. בהתחלה חשבתי שמדובר במילת ביטחון כפי שאנחנו מכירים אותה - מילה שנקבעה מראש, כגון אדום, ירוק וכדומה, אך מסתבר שגם "מותק, כואב לי וחוצמזה לך תוריד את הזבל", ייחשב למילת בטחון בתנאי שזה יפסיק את ה... סשן.

בכל מקרה, ואני מתייחס למושג "מילת בטחון" כפי שהכרנו אותו עד עכשיו ולא כפי שהסתבר להיות, אני מאמין שהכל תלוי בצורך. אצלי ואצל מספר אנשים נוספים שהגיבו בשרשור, אין צורך במילה מיוחדת כדי לסמן מצוקה, אך יש כאלה שיעדיפו דווקא אותה על פני כל הסבר אחר. כל עוד זה עונה על הצרכים של בני הזוג, הכל מקובל, כפי שכתבתי. אני לא מאמין בחוקים או בספר החוקים ה- BDsMי ובתכתיביו ולכן פוסטים שמכריחים את האנשים להשתמש במילים כלשהן וקובעים שככה מותר וככה אסור וככה נחשב ל- BDsM ואחרת לא, תמיד יעוררו אצלי אנטגוניזם.
Master Jove​(שולט)
שלגי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
אולי אני טועה,

התנצלויות (-:

שלגי, אני מסכים איתך....
ישנם מערכות יחסים שגם בתוכם יש מה שנקרא סשן. וישנם שלא זקוקים לתחום את הסשן...

אבל הדיון נלקח למקום אחר...
השרשור התחיל מ-שלילת מילת הביטחון על ידי אדונים ומלכות, תוך אמירות ושכנועים שמילת ביטחון זה בולשיט.
לא דובר על מערכות יחסים מתקדמות ששם כבר קיים אמון וידע מי מולך ולמה מסוגל
,אלא דובר על סשן ראשון או אפילו על סטוץ סשן.. שהשולט/ת מנסים להצטייר כמקצועיים ומנוסים ולנצל את התמימות של נשלט/ת חדש/ה או חסרי ניסיון
מכאן כל אחד לקח את זה לאן שכואב לו.
אין לי ספק שעם הקשר ומערכת היחסים האמון נבנה וסומכים על מי ששולט/ת עד כדי חוסר צורך או שימוש במילת ביטחון.
Master Jove​(שולט)
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
אולי אני טועה,

כנראה שלא הייתי ברורה,
התכוונתי לכך שיש אנשים שגם כשהם במערכת יחסים אינטימית - יגדירו את מה שהם עושים כסשן - ונדמה לי שהם אלו שרוצים את מילת הבטחון ומרגישים צורך בה.
לא כיוונתי למי שעושה סשנים עם בני זוג מזדמנים או לא ממש מוכרים.

אמת היא, שלגי, שדבר כבר לא ברור כאן. בהתחלה חשבתי שמדובר במילת ביטחון כפי שאנחנו מכירים אותה - מילה שנקבעה מראש, כגון אדום, ירוק וכדומה, אך מסתבר שגם "מותק, כואב לי וחוצמזה לך תוריד את הזבל", ייחשב למילת בטחון בתנאי שזה יפסיק את ה... סשן.

בכל מקרה, ואני מתייחס למושג "מילת בטחון" כפי שהכרנו אותו עד עכשיו ולא כפי שהסתבר להיות, אני מאמין שהכל תלוי בצורך. אצלי ואצל מספר אנשים נוספים שהגיבו בשרשור, אין צורך במילה מיוחדת כדי לסמן מצוקה, אך יש כאלה שיעדיפו דווקא אותה על פני כל הסבר אחר. כל עוד זה עונה על הצרכים של בני הזוג, הכל מקובל, כפי שכתבתי. אני לא מאמין בחוקים או בספר החוקים ה- BDsMי ובתכתיביו ולכן פוסטים שמכריחים את האנשים להשתמש במילים כלשהן וקובעים שככה מותר וככה אסור וככה נחשב ל- BDsM ואחרת לא, תמיד יעוררו אצלי אנטגוניזם.

שוב אתה לוקח את זה למקום פרטי ואישי
אני מציע לך לקרוא את תחילת השרשור שוב ולהבין...
לא דובר על מערכות יחסים וגם לא מתקדמות.
דובר על שלילת מילת הביטחון בהיכרות ראשונית
לנוחיותך אצטט לך ...

" לעתים את עלולה להתקל באדון הטוען שאצלו "אין גבולות ואין מילת בטחון" . הוא יודע מה הוא עושה מתוך בטחון מוחלט בעצמו, מתוך ניסיון עצום שיש לו כביכול, והוא לא זקוק למילת בטחון כדי לדעת מה טוב לך, הוא יודע את זה לבד. אדון כזה הוא אסון מהלך על שתיים. ברוב המקרים נובע הדבר ממניפולציה נפשית שמנסה אדון זה לעשות על הסאבית, לעשות עליה רושם שהוא יודע יותר טוב ממנה מה טוב לה, שהוא אדון טוטאלי ושהוא יקח אותה כביכול למקומות שהיא לא יכולה להגיע אליהם לבד, שאסור לה לומר לו לא, שאסור לה להשתמש במילת בטחון כי הוא מחליט בשבילה על הכל, בקיצור - הוא אלוהים שיודע הכל. אין סייף וורד ואין גבולות. צריך להיזהר מאדון כזה כפל כפליים. שבעתיים זהירות מאשר מכל אדון אחר. מידת הזהירות איננה מידה שצריך לזלזל בה, וחוסר הזהירות שלו, חוסר ההבנה שלו שגם לה יש גבולות ורגישויות עלול להביא אותה לנזק גופני מועט במקרה הטוב ובמקרים חמורים לנכות פיזית או נפשית שאין ממנה דרך חזרה. "
Brave Dwarf
Master Jove כתב/ה:
שוב אתה לוקח את זה למקום פרטי ואישי
אני מציע לך לקרוא את תחילת השרשור שוב ולהבין...
לא דובר על מערכות יחסים וגם לא מתקדמות.
דובר על שלילת מילת הביטחון בהיכרות ראשונית

וּגוּ

Master Jove כתב/ה:

שוב ,,,,
גם את חזרזירה, גם רפאל, וגם הגמד מבלבלים
אין קשר וחצי קשר בין קיומה של מילת הביטחון לעומק או אורך מערכת היחסים,
גם נהג שנוהג 30 שנה לא ינהג ברכב שאין לו ביטוח, וזה לא משנה כמה מקצועי, מנוסה, מיומן וותיק הוא
גם כאן ,,,במקרה של תאונה אותו נהג ישתמש בביטוח,

ולמה בכל דיון אני הוא זה שתמיד צריך לנקות את הציטוטים מחלקים לא רלוונטיים? אני דורש מילת ביטחון! (-: