אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כנס אנשי הזנטאי

Halrloprillalar
לפני 11 שנים • 6 בנוב׳ 2012

כנס אנשי הזנטאי

Halrloprillalar • 6 בנוב׳ 2012
למי שלא יודע:

זנטאי – בגד צמוד מלייקרה / לטקס / ויניל / עור, המכסה את כל הגוף, עם או בלי ראש.
הנה כמה דוגמאות:

מתארגנת מסיבה שהנושא שלה יהיה זנטאי. הכוונה היא לתאם הגעה משותפת של כל מי שרוכש חיבה לפטיש הנחמד הזה. עוד לא הוחלט סופית האם האירוע יתקיים במסגרת אחת המסיבות או בנפרד.

כל מי שמעוניין להשתתף מוזמן להגיב כאן בשירשור או לשלוח לי הודעה.
מיקום, מועד ופרטים נוספים יפורסמו בהמשך.
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 6 בנוב׳ 2012
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 6 בנוב׳ 2012
פתאום הבנתי - התמונות האלה מפחידות אותי, לפחות כמו שונילי נבהל מ"סאדו".
אני ממש לא מבינה את הצורך הזה להתעטף כליל ואז להסתובב כך בין אנשים עטופים באותו אופן.
זה עובר לי כל כך אפל ובודד משום מה.
Red E
לפני 11 שנים • 7 בנוב׳ 2012
Red E • 7 בנוב׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
פתאום הבנתי - התמונות האלה מפחידות אותי, לפחות כמו שונילי נבהל מ"סאדו".
אני ממש לא מבינה את הצורך הזה להתעטף כליל ואז להסתובב כך בין אנשים עטופים באותו אופן.
זה עובר לי כל כך אפל ובודד משום מה.

גם אותי .. כשאני מסתכלת על בובות אני גם מפחדת . אולי בגלל סרטי אימה .. אבל אנשים שמכסים עצמם טוטאלית מפחידים אותי.. כאילו מסתירים את הנשמה שלהם או הנפש...
או שזה אולי סתם משהו שלא מובן לי..
מחילה...
ראש השבט​(שולט)

פשוט תקבלו..

ראש השבט​(שולט) • 7 בנוב׳ 2012
אני משער שכל מי שנמצא כאן יכול לקבל תגובות דומות מאנשים אחרים לאותם דברים שאתם נמשכים אליהם והם לא מבינים למה ומדוע..

אז כל אחד ממקומו שלו.. אוהב , רוצה, נמשך.. זכותו כל עוד האחר לא נפגע..
שרמומית

אני רק שאלה

שרמומית • 7 בנוב׳ 2012
הם יכולים לנשום דרך הבגד הזה?
Red E

Re: פשוט תקבלו..

Red E • 7 בנוב׳ 2012
ראש השבט כתב/ה:
אני משער שכל מי שנמצא כאן יכול לקבל תגובות דומות מאנשים אחרים לאותם דברים שאתם נמשכים אליהם והם לא מבינים למה ומדוע..

אז כל אחד ממקומו שלו.. אוהב , רוצה, נמשך.. זכותו כל עוד האחר לא נפגע..

איש לא כתב שלא מקבלים.. איש גם לא כתב שבזה שהם מתכסים הם פוגעים במישהו..

רק שזה מעט מפחיד לי.. אולי היה מיותר להגיד את זה .. אבל במה שאמרתי לא שללתי את קיומו חלילה...
icon_biggrin.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 בנוב׳ 2012
בכל פעם שאני נתקל בפטיש הזה, אני מיד מציין לעצמי שהוא מדליק לגמרי ומחרמן, ולהבדיל מאצל בכוח ורד התחושה שהתמונות הללו מעוררות בי, נובעת מהחשיפה הקולוסלית דווקא. הבגד הזה כה צמוד ברוב המקרים (הכסופה שניצבת על השולחן בתמונה האחרונה לדוגמא) עד שאינו מאפשר להסתיר דבר פרט לתווי פנים: הוא מבליט את הקפלים, את הכרסים, את האלסטיות של האיברים והתנועה, את גמישותו של הגוף, את זקיפותו של הגו (גב)... אני חושב שאפילו עבודת היותי בן לעם השמי הייתה הופכת לנחלת הכלל לו הייתי לובש אותו. זה לא רק כמו ללכת ערום ללא פנים אלא כמו ללכת ערום תחת זרקור, או ערום אבל אנונימי, או עוד מיליון מטפורות מגניבות אחרות על אותו משקל.

בכל מקרה, כשונא בגדים מובהק ש- 90% מזמנו הפנוי מעביר בערום, אני מאוד מזדהה עם פטיש זנטאי מהנקודה הזאת דווקא. אני רואה בו חשיפה, למרות שלכאורה הכל שם מוסתר.
(בערך כמו לנהל בלוג בכלוב LOL).
    התגובה האהובה בשרשור
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 7 בנוב׳ 2012
מסכים עם כל מילה של גמד, ועל כך רוצה להוסיף עוד כמה טיעונים משלי.

חליפות זנטאי עשויות ממגוון חומרים, אחד הנפוצים והמוצלחים ביותר הוא לייקרה. מגע של לייקרה על גוף והלחץ שהיא מפעילה, במיוחד אם זאת לייקרה עבה, יוצרת הרגשת בונדג' וחסך חושי - סוג של סשן מגע מתמשך.

החליפה גם יוצרת שילוב ייחודי בין נטייה לאקסהיביציוניזם, שהוא פטיש בפני עצמו, לבין הצורך באנונימיות. זה סוג של בגד שמעביר מסר חזק, מושך תשומת לב, חושף לא מעט, ומצד שני משאיר את המשתמש מאחורי מעטה הגנה של אנונימיות המקנה תחושת בטחון.

לדעתי מי שלא התנסה בחוויה הייחודית הזאת מוטב שינסה לפחות פעם אחד לפני שיקבע את עמדתו. אירוע שאני מנסה לארגן יכול להיות הזדמנות נהדרת להתנסות.