סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מכסה פשעיו לא יצליח"

אל הקיסר
לפני 11 שנים • 1 באוג׳ 2012

"מכסה פשעיו לא יצליח"

אל הקיסר • 1 באוג׳ 2012
היו פה שרשורים ארוכים על זכויות הפרט וחופש הביטוי,
מתי כלובי צריך להתערב ומתי לא,
והנה נתגלתה לה נלוזה האורגת שקרים, מוציאה כספים במרמה מאנשים שבאמת רצו לעזור לה,
משתמשת במידע שנגלה לה בכדי להכאיב ולהרע ועוד מעללים כאלה או אחרים.
האם במקרה כזה כלובי צריך להתערב?
אם מדובר בנוכלת ושודדת האם כלובי לא אמור לחסום אותה מלהיות בקרבנו?
אם כלובי היה יודע על אנס סדרתי(וברור לי שזו לא הקבלה) האם לא היה חוסם אותו בכדי להגן על בנות הכלוב?
אני לא מביע דיעה, אני באמת תוהה,
מודה ועוזב ירוחם, האם את באמת יכולה לנטוש את דרכייך הנלוזות? אני בספק, אם היית מעלה פוסט
לבטא את החרטה(אם קיימת) להתנצל על הגועל במעשייך, לחזור בך, לא עשית אפילו את הדבר האלמנטרי הזה.
אז אולי באמת אין לך זכות קיום פה.
Truth Seeker
לפני 11 שנים • 3 באוג׳ 2012
Truth Seeker • 3 באוג׳ 2012
אם היא מוציאה כספים במרמה, מבצעת מעשים שגובלים בסחיטה וכו', אז זה לא המקום של כלובי להתערב אלא של המשטרה.

לגבי הרחקה מהכלוב, למרות שמדובר במדרון חלקלק, אני כן מאמין שיש מקרים שבהם זה מודצק. מספר קטן של אנשים טיפשים או רעים יכול לגרום נזק גדול לסביבה שלהם. רק צריך לעשות את זה בזהירות כדי שלא נהפוך לכלוב סובייטי.
Brave girl

אותי משום מה זה מצחיק...

Brave girl • 3 באוג׳ 2012
ולא בגלל שאני מצדיקה את ההתנהגות שלה חלילה שלא תבינו אותי לא נכון..

מצחיק אותי שאתם מתפלאים...
המקום הזה רקוב
כל הקהילה הזאת רקובה...
צר לי לאכזב אבל רוב האנשים האיכותיים כבר לא פעילים כאן ונמנעים מלקחת חלק מהעולם הפומבי הזה כמו ללכת למסיבות..,

אז בחורה לוקחת כסף במרמה?
יש פה אנשים שהטרידו מינית ואכשהו פשוט טייחו את זה ופשוט השתמשו בתירוץ העלוב שהם שולטים ומותר להם הכל.
יש כאן נשים שגרמו נזק בלתי הפיך לנשלט שלהם כשלפחות עשרה אנשים עמדו והסתכלו ופשוט פחדו או העדיפו לא להגיב ( כי אחרת יגידו שהם דוחפים תאף)
יש כאן מלכות בתשלום
ואנשים ונשים שהם שולטים לפני שהם בני אדם...

אז מה..?
מישו עשה משו בנידון?

וזה לא רק כאן ככה..

גם ההתנהלות של המדינה כזאת...

שיטת ההתעלמות...
לדחוף תראש לחול כמו בת יענה...

הרוב כבר רקוב כאן...
תהנו ממה שנשאר
Truth Seeker
Truth Seeker • 3 באוג׳ 2012
אני מסכים.
הלוואי שהיה לנו בנוסף מקום קטן ואיכותי יותר. עם פילטרים רציניים שמשאירים את הריקבון בחוץ.
מUחדת
לפני 11 שנים • 5 באוג׳ 2012

לכל סיר יש מכסה..

מUחדת • 5 באוג׳ 2012
אל הקיסר כתב:
\"היו פה שרשורים ארוכים על זכויות הפרט וחופש הביטוי,
מתי כלובי צריך להתערב ומתי לא,
והנה נתגלתה לה נלוזה האורגת שקרים, מוציאה כספים במרמה מאנשים שבאמת רצו לעזור לה,
משתמשת במידע שנגלה לה בכדי להכאיב ולהרע ועוד מעללים כאלה או אחרים.
האם במקרה כזה כלובי צריך להתערב?
אם מדובר בנוכלת ושודדת האם כלובי לא אמור לחסום אותה מלהיות בקרבנו?
אם כלובי היה יודע על אנס סדרתי(וברור לי שזו לא הקבלה) האם לא היה חוסם אותו בכדי להגן על בנות הכלוב?
אני לא מביע דיעה, אני באמת תוהה,
מודה ועוזב ירוחם, האם את באמת יכולה לנטוש את דרכייך הנלוזות? אני בספק, אם היית מעלה פוסט
לבטא את החרטה(אם קיימת) להתנצל על הגועל במעשייך, לחזור בך, לא עשית אפילו את הדבר האלמנטרי הזה.
אז אולי באמת אין לך זכות קיום פה.\"

תוהה גם.
the rain song

Re: אותי משום מה זה מצחיק...

the rain song • 5 באוג׳ 2012
אני חושבת שזה קצת מוגזם לקרוא למקום הזה \"רקוב\" ולפסול את רוב האנשים שכאן.
והרי לא נפתח שרשור או פוסט בבלוג על אנשים טובים ונחמדים. תמיד המיקוד יהיה על הבעיות.
יש כאן מעל 50,000 ניקים. יש פה גם אחלה אנשים. לא בדקתי אחוזים כך שאינני יודעת מי המיעוט ומי הרוב אבל ככה לפסול נראה לי קצת חפוז לעשות.
חרא של אנשים יש בכל מקום. בטח באינטרנט
אני עדיין חושבת שזה אתר מצויין וצריך להתנהל כאן בזהירות ובחשדנות.
כנ\"ל בכל אתר חברתי
כנ\"ל לא פעם בחיים עצמם

ומה זאת אומרת \"מישהו עשה משהו?\" מה אנחנו אמורים לעשות?
לשכנע אנשים ללכת למשטרה?
אונס הוא מעשה פלילי, נזק בריאותי הוא עסק לבית חולים, מלכות בתשלום? לפי מה שראיתי כולן מצהירות על דרישתן לכסף כבר בפרופיל - אני אמורה לשכנע מישהו לא לשלם?

וסליחה, אבל מי מעביר כסף למישהו שהוא לא מכיר? סתם בגלל סיפור קורע לב באדומה?
באמת? סליחה אבל יש תמימות ויש טיפשות
אני מסכימה שהחוק אמור להגן גם על אנשים טיפשים אבל לא חושבת שזה התפקיד של מישהו כאן. גם לא של כלובי.
יש משטרה למקרי הונאה
ותמיד מומלץ להפעיל שיקול דעת
בכל זאת, אנשים מבוגרים (בדרך כלל)
רפאל
רפאל • 5 באוג׳ 2012
שלושה דברים:

(1) קודם כל, נדמה לי שאנשים מרבים לשכוח שכלוב הוא בעיקרו מדיום תקשורתי. אז גם אם אנחנו מסכימים שפלוני אלמוני הוא שודד בנקים, רוצח, אנס או מרגל - אין שום הצדקה לדרישה לחסום אותו מהכלוב. בדיוק כפי שאין הצדקה דרישה לחסום אותו מרשת סלקום, מגלישה באינטרנט, בשימוש בדואר ישראל, או מהליכה ברחובות חיפה. הדבר היחיד שיש לעשות במצבים כאלו, אם מניחים שאדם באמת מזיק ומסוכן, הוא לפנות למשטרה. אני מאוד לא אוהב את הניסיון של אנשים למשטר את הכלוב, כשברור שאחת המעלות של האתר הזה היא בדיוק זה שאין בו משטור מופרז. (בדיוק כמו שאחד היתרונות של בזק הוא שאינם בודקים את השיחות של אנשים, מי אמר מה, ואם מה שהוא אמר זה בסדר, או בבחינת סחיטה, הטרדה והפרה של ה-SSC.)

(2) כלובי אינו שוטר בזעיר אנפין, שופט בזעיר אנפין, מחנך בזעיר אנפין, או סוהר בזעיר אנפין. וכל ציפיה שהוא יהיה משהו כזה היא פשוט עקומה. אי אפשר לצפות ממנו לחקור, באופן ועקבי וללא אפליה כל סכסוך שמתרחש בכלוב או דרך הכלוב. יותר מזה, כל פרסום שנעשה על גבי הכלוב שבו מאשימים פלוני או אלמוני במעשה נוכלות, מרמה, אונס, או הטרדה, הוא בעייתי מאוד מבחינת כלובי. כי אם האישום הזה מתברר כשגוי הוא פתוח לתביעת לשון הרעה. ואי-אפשר לצפות מכלובי לערוב לכל אחד שהחליט לצעוק ברבים "פלוני אלמוני פושע". (ובואו גם לא נשחק את המשחק שהשרשור הזה הוא תיאורטי.)

(3) אני כל הזמן נדהם כמה אנרגיות מושקעות בכלוב בתלונות ובקיטורים מכל מיני סוגים, וכמה מעט אנרגיה מושקעת בעשיה חיובית ובונה למען אחרים. שרשור כזה יכול להמריא בקלות ל-10 עד 20 עמודים, ולזכות לרייטינג עצום. אבל אם נפתח באלפוני שרשור שבו אנשים מוזמנים לתרום קישורים מועילים למען אחרים - כלום. אפס הענות. או הענות מדכאת.
    התגובה האהובה בשרשור
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 5 באוג׳ 2012
רפאל כתב/ה:
שלושה דברים:

(1) קודם כל, נדמה לי שאנשים מרבים לשכוח שכלוב הוא בעיקרו מדיום תקשורתי. אז גם אם אנחנו מסכימים שפלוני אלמוני הוא שודד בנקים, רוצח, אנס או מרגל - אין שום הצדקה לדרישה לחסום אותו מהכלוב. בדיוק כפי שאין הצדקה דרישה לחסום אותו מרשת סלקום, מגלישה באינטרנט, בשימוש בדואר ישראל, או מהליכה ברחובות חיפה. הדבר היחיד שיש לעשות במצבים כאלו, אם מניחים שאדם באמת מזיק ומסוכן, הוא לפנות למשטרה. אני מאוד לא אוהב את הניסיון של אנשים למשטר את הכלוב, כשברור שאחת המעלות של האתר הזה היא בדיוק זה שאין בו משטור מופרז. (בדיוק כמו שאחד היתרונות של בזק הוא שאינם בודקים את השיחות של אנשים, מי אמר מה, ואם מה שהוא אמר זה בסדר, או בבחינת סחיטה, הטרדה והפרה של ה-SSC.)

(2) כלובי אינו שוטר בזעיר אנפין, שופט בזעיר אנפין, מחנך בזעיר אנפין, או סוהר בזעיר אנפין. וכל ציפיה שהוא יהיה משהו כזה היא פשוט עקומה. אי אפשר לצפות ממנו לחקור, באופן ועקבי וללא אפליה כל סכסוך שמתרחש בכלוב או דרך הכלוב. יותר מזה, כל פרסום שנעשה על גבי הכלוב שבו מאשימים פלוני או אלמוני במעשה נוכלות, מרמה, אונס, או הטרדה, הוא בעייתי מאוד מבחינת כלובי. כי אם האישום הזה מתברר כשגוי הוא פתוח לתביעת לשון הרעה. ואי-אפשר לצפות מכלובי לערוב לכל אחד שהחליט לצעוק ברבים "פלוני אלמוני פושע". (ובואו גם לא נשחק את המשחק שהשרשור הזה הוא תיאורטי.)

(3) אני כל הזמן נדהם כמה אנרגיות מושקעות בכלוב בתלונות ובקיטורים מכל מיני סוגים, וכמה מעט אנרגיה מושקעת בעשיה חיובית ובונה למען אחרים. שרשור כזה יכול להמריא בקלות ל-10 עד 20 עמודים, ולזכות לרייטינג עצום. אבל אם נפתח באלפוני שרשור שבו אנשים מוזמנים לתרום קישורים מועילים למען אחרים - כלום. אפס הענות. או הענות מדכאת.

אין הצדקה לחסום אנסים מהכלוב??
ואם אנחנו יודעים שהוא אנס, גם לא?

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 11 שנים • 6 באוג׳ 2012

pet

*מנגינה*{התווים שלו} • 6 באוג׳ 2012
למי את מתכוונת במילים "אנחנו יודעים"?
האשמת אדם באונס נעשית רק בבית משפט. כל קביעה אחרת נתונה לפרשנות ומחלוקת.
אם אדם הואשם באונס אחרי משפט, מקומו מן הסתם יהיה בבית הסוהר ואז לא יגיע לכאן.
אבל עד אז אי אפשר למנוע ממנו לגלוש בכלוב ובכלל ברשת כמו גם אותה אישה שקיסר סיפר אודותיה.
אף אחד אינו טלית שכולה תכלת. לצערנו יש גם אנשים שסרחו במעשיהם ועדיין נמצאים פה.
לכן ההתייחסות לכל חבר צריכה להיות בבחינת "כבדהו וחשדהו" אבל לא שפטהו.
Here And There​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 6 באוג׳ 2012

Re: pet

Here And There​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2012
*מנגינה* כתב/ה:
למי את מתכוונת במילים "אנחנו יודעים"?
האשמת אדם באונס נעשית רק בבית משפט. כל קביעה אחרת נתונה לפרשנות ומחלוקת.
אם אדם הואשם באונס אחרי משפט, מקומו מן הסתם יהיה בבית הסוהר ואז לא יגיע לכאן.
אבל עד אז אי אפשר למנוע ממנו לגלוש בכלוב ובכלל ברשת כמו גם אותה אישה שקיסר סיפר אודותיה.
אף אחד אינו טלית שכולה תכלת. לצערנו יש גם אנשים שסרחו במעשיהם ועדיין נמצאים פה.
לכן ההתייחסות לכל חבר צריכה להיות בבחינת "כבדהו וחשדהו" אבל לא שפטהו.

אוקיי, ורק לצורך הדיון, נגיד אדם נמצא אשם, ישב את היום וחצי שלו בכלא והשתחחר ועכשיו רוצה לחזור לכלוב? היית מסכימה?
ומה אם אדם אנס אבל מאי אילו סיבות (נגיד כי מערכת המשפט בארץ דומה יותר לקרקס מאשר למקום שעושה צדק) ונמצא זכאי?

אני שואלת כי מצד אחד אני מבינה את מה שאת אומרת, אני לא חושבת שצריך להעיף כל מי שהאשימו אותו באונס/פשע, מצד שני, לזרוק "לכי למשטרה" זה קצת מתמם, בלשון המעטה. הרי במקרי אונס רגילים מאוד קשה להוכיח אשמה, ככה שכשמדובר בבדס"מ הסיכוי להגיעה להרשעה הם אפסיים (והיו כבר כמה וכמה מקרים שנשים מכאן התלוננו על אונס והתיקים בסוף נסגרו). ככה שאם מדובר באדם שכמה נשים הלתוננו עליו אני חושבת שלחסום אותו זה בהחלט הפתרון הנכון.