לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ והרס עצמי

Mephisto​(שולט)
לפני 12 שנים • 15 בדצמ׳ 2011
Mephisto​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:
מפה:
מUחדת כתב/ה:

זה לא שכל חוויה בדס"מית (מיליון מרכאות) כוללת פירוק, הרכבה, תהומות, רפואה, טינופת גולמית וגאולה.

לא כל = משמע שחלק.

כן, חלק מהדברים בח-י-י-ם כוללים תהומות, רפואה, טינופת וגאולה.
מה לעשות, מפיסטו? לא אצל כולנו החיים הם אוסף חוויות של הפי-ג'וי. איזה מוזר.

כן, רק שלא דיברנו על כל דבר בחיים אלא על חוויות בדס"מיות בפרט, שכפי שכתבת - או יותר נכון כפי שחשבתי שכתבת - חלקן כוללות פירוקים, הרכבות, ריפויים, גאולות וכו'.

מצד שני זכית בהערצתו הבלתי תלויה בדבר של פור-גוד אז אולי בכ"ז ההצקות שלי השתלמו לך.
walking dead
walking dead • 15 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מפיסטו ניסח את זה מעולה מבחינתי. בדס"מ בשבילי הוא ההגדרה לנטייה המינית שלי, משהו שנולדתי איתו. לא שום בבואה של מנגנון הרס עצמי ולא מחלת נפש שנולדה בעקבות טראומות ילדות, ובטח שלא כלי טיפולי להתמודדות עם קשיי החיים.

אני חושב , פריספירט,שאת עושה לעצמך קצת חיים קלים, וקצת הנחות
כלומר, אולי, ובכל הכבוד, פשוט לא מעוניית להבין את המנגנון הנפשי מאחורי הקטע. וזו כמובן זכותך
אבל המציאות היא, למשל
שאצל חיות קיימת הומסקסואליות
וזאת מפני שכולם יודעים היום שהומסקסואליות ברוב המוחלט של המקרים הוא פונקציה גנטית ( כלומר נולדים עם הנטייה )
אבל סאדו מאזו הוא המצאה אנושית יחודית, ולמעשה, בצורתו המודעת, קיים בסך הכל, מאתיים שנה בערך
ולפיכך, לומר שנולדים איתו, סתם כך
זאת רק התחמקות מהנסיון להבין את הקטע

פור גוד, בכל הכבוד, נראה לי שאתה לא בדיוק נמצא בעמדה לשפוט אותי ואת הבחירות שלי בחיים. היו לי מספיק שנים לחשוב שמשהו אצלי דפוק, כי איזה יצור נורמלי מתגרה מינית מכאב אירוטי, והיו לי גם מספיק שנים ללמוד לקבל את עצמי ולהבין שככה נולדתי. אין מנגנון נפשי, אין טראומות ילדות. אני לא מבינה למה קשה כל כך לאנשים לקבל את זה.

ודרך אגב, אם כבר אתה מחפש אחר השורשים שלנו בממלכת בעלי החיים, אולי כדאי שתחקור עוד קצת. הנה, אני אהיה נחמדה ולא אשלח אותך לתצפת על חומט הלשון הכחולה באוסטרליה - נסה משהו קל יותר, כמו למשל לקרוא על הרגלי הרבייה של משפחת החתוליים. קריאה מהנה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי דצמ' 15, 2011 4:56 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
FOR GOOD
FOR GOOD • 15 בדצמ׳ 2011
Mephisto כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:
מפה:
מUחדת כתב/ה:

זה לא שכל חוויה בדס"מית (מיליון מרכאות) כוללת פירוק, הרכבה, תהומות, רפואה, טינופת גולמית וגאולה.

לא כל = משמע שחלק.

כן, חלק מהדברים בח-י-י-ם כוללים תהומות, רפואה, טינופת וגאולה.
מה לעשות, מפיסטו? לא אצל כולנו החיים הם אוסף חוויות של הפי-ג'וי. איזה מוזר.

כן, רק שלא דיברנו על כל דבר בחיים אלא על חוויות בדס"מיות בפרט, שכפי שכתבת - או יותר נכון כפי שחשבתי שכתבת - חלקן כוללות פירוקים, הרכבות, ריפויים, גאולות וכו'.

מצד שני זכית בהערצתו הבלתי תלויה בדבר של פור-גוד אז אולי בכ"ז ההצקות שלי השתלמו לך.

תהייה לי בריא, מפיסטו ידידי
העיקר
החרמנות !

((:
FOR GOOD
FOR GOOD • 15 בדצמ׳ 2011
free spirit כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מפיסטו ניסח את זה מעולה מבחינתי. בדס"מ בשבילי הוא ההגדרה לנטייה המינית שלי, משהו שנולדתי איתו. לא שום בבואה של מנגנון הרס עצמי ולא מחלת נפש שנולדה בעקבות טראומות ילדות, ובטח שלא כלי טיפולי להתמודדות עם קשיי החיים.

אני חושב , פריספירט,שאת עושה לעצמך קצת חיים קלים, וקצת הנחות
כלומר, אולי, ובכל הכבוד, פשוט לא מעוניית להבין את המנגנון הנפשי מאחורי הקטע. וזו כמובן זכותך
אבל המציאות היא, למשל
שאצל חיות קיימת הומסקסואליות
וזאת מפני שכולם יודעים היום שהומסקסואליות ברוב המוחלט של המקרים הוא פונקציה גנטית ( כלומר נולדים עם הנטייה )
אבל סאדו מאזו הוא המצאה אנושית יחודית, ולמעשה, בצורתו המודעת, קיים בסך הכל, מאתיים שנה בערך
ולפיכך, לומר שנולדים איתו, סתם כך
זאת רק התחמקות מהנסיון להבין את הקטע

פור גוד, בכל הכבוד, נראה לי שאתה לא בדיוק נמצא בעמדה לשפוט אותי ואת הבחירות שלי בחיים. היו לי מספיק שנים לחשוב שמשהו אצלי דפוק, כי איזה יצור נורמלי מתגרה מינית מכאב אירוטי, והיו לי גם מספיק שנים ללמוד לקבל את עצמי ולהבין שככה נולדתי. אין מנגנון נפשי, אין טראומות ילדות. אני לא מבינה למה קשה כל כך לאנשים לקבל את זה.

ודרך אגב, אם כבר אתה מחפש אחר השורשים שלנו בממלכת בעלי החיים, אולי כדאי שתחקור עוד קצת. הנה, אני אהיה נחמדה ולא אשלח אותך לתצפת על חומט הלשון הכחולה באוסטרליה - נסה משהו קל יותר, כמו למשל לקרוא על הרגלי הרבייה של משפחת החתוליים. קריאה מהנה.

לא שפטתי אותך, פרי, חלילה וחס
רק ציינתי עובדה ידועה וברורה מאליה
התחלות ראשוניות של כל התנהגות ניתן כמובן למצוא אצל בע"ח
אבל הסאדו מאזו קיים אך ורק אצל "החיה המדברת", קרי
אצל האדם
לא תמצאי בטבע שקנאי שיורד עם שוט לעשות שמייח לחבר'ה
אבל בהחלט תוכלי למצוא שקנאי הומו

ולא רק זאת, אלא שהסאדו מאזו הוא תלוי תרבות
סאד כתב במאה ה18
מאזוך במאה ה19
עד אז לא היו בכלל מילים לקטע, שלא לדבר על כך שהיסטורית רוב הריטאולים והפטישים התפתחו מאוחר יותר באנגליה של התקופה הויקטוריאנית ( החברה הכי פורטינית שהיתה אולי )

אבל חלילה וחס, מי שופט אותך, פרי ?
מUחדת
מUחדת • 15 בדצמ׳ 2011
טוב. כל אחד מכם לוקח את שאמרתי לאן שנוח לו. למען הסר ספק- הבנתם עקום. למען הסר ספק 2- לא באמת איכפת לי icon_smile.gif
walking dead
walking dead • 15 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
טוב. כל אחד מכם לוקח את שאמרתי לאן שנוח לו. למען הסר ספק- הבנתם עקום. למען הסר ספק 2- לא באמת איכפת לי icon_smile.gif

למען הסר ספק, מה זה משנה. העיקר שכולנו משפחת סוטים אחת גדולה ומא(ע)ושרת. מתה לך על הלחוח, תימניה מאממת שלי icon_smile.gif
מUחדת
מUחדת • 15 בדצמ׳ 2011
free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

למען הספר ספק, מה זה משנה. העיקר שכולנו משפחת סוטים אחת גדולה ומא(ע)ושרת. מתה לך על הלחוח, תימניה מאממת שלי icon_smile.gif

רואה מפיסטו? לפעמים "הבדס"מ שלי" אוורירי, ורדרד, פאן לי ומחרמן.
ולפעמים אני עושה סאדו כדי לשחרר שדים עדתיים ולהתמודד עם אימת המחנות.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

למען הספר ספק, מה זה משנה. העיקר שכולנו משפחת סוטים אחת גדולה ומא(ע)ושרת. מתה לך על הלחוח, תימניה מאממת שלי icon_smile.gif

מת לך על הלחות.
מUחדת
מUחדת • 15 בדצמ׳ 2011
Mephisto כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:

מת לך על הלחות.

וואו, מפיסטו, זה נראה לי מוקדם להשתמש מולי בביטויים שמפרקים אותי מבלי להציע הרכבה וגאולה בדמות רנטה שמנה. לא יודעת מה איתך- אבל אני נוזלת מחרמנות ושניה מסאבספייס היסטרי. תודה לך, רוגשתי ופאן לי!
Perplexed

לא מניין באתי כי אם לאן אני הולכת

Perplexed • 15 בדצמ׳ 2011
מבחינתי השאלה הרלבנטית אינה מאיזה מקום הבדס"מ בא, אלא לאיזה מקום הוא הולך...

יען כי,

להתעסק במה שהוביל אותי להיות מי שאני, לא ישיב לי על השאלה מה עושה לי טוב היום.

יתכן שאני מגיעה לבדס"מ ובכלל, לכל מה שאני עושה בחיי כיום, מהמקום הכי לא נכון, ומכל הסיבות הכי גרועות.

האם הסיבה משנה באמת?

או שמא מה שמשנה באמת זה אם היום המקום אליו הגעתי טוב לי, או מזיק לי.

ובכלל, אני לא חסידה של עודף חיפוש סיבתיות. אם משום שהכל נותר תמיד בגדר השערות, ואם משום שזה נתקע (עבורי, בכל אופן), ברמת התברבשות שלא מובילה לשינוי.

ועבורי - לא - זה ממש לא הולך לכיון של הרס עצמי. לא ארחיק ואדבר על העצמות, בניה מחודשת וצמיחה נפשית (כי זה עושה לי אלרגיה, סליחה), אבל בהחלט, אני עושה את מה שנעים לי וטוב לי - ע - כ - ש- י - ו.