סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת יסוד

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 29 בנוב׳ 2011
Brave Dwarf • 29 בנוב׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
הן לא שונות
העצות שאני נותן לה, הן בדיוק אלו שהייתי נותן לה בכל קשר אחר
בכללי -
לא להתייחס רק למרכיב ה"כייף ל י "ביחסים ( או לא "כייף לי" )...כי כבר היו לה גם המון רגעים של כייף איתו, אלא לבחון אם יש דרך להתמודד עם הקשיים של תחילת הדרך, ואולי גם להתגבר עליהם
ועל אי-ההבנות, ועל הקצרים בתקשורת

וגם -
הרי היא שאלה ותהתה, בעיקר על מרכיב השליטה, האדנות והסאבמישן שביחסים

שוב, זאת תגובתה של Raccoon ותשובתי אליה ונסיוני האחרון להגיע למשהו בשיחה, כי לדעתי אנחנו משדרים על גל שונה וכל השיחה הזאת היא לא יותר מבזבוז זמן משווע.

Brave Dwarf כתב/ה:
raccoon כתב/ה:

אם יש אדם שמגדיר אותי כסאבית, מן הראוי שהוא יהיה לי לאדון. ההתחמקות
מכך מסירה מעליו אחריות ויותר מזה פוגעת ומבטלת אותי. זאת תחושתי לפחות.

Raccoon, אם לא טוב לך, אז לכי. לכי כי את מחפשת מתאים יותר, כי למרות העובדה שבחר להגדיר אותך כסאבית, הוא מסרב להיות אדונך. לכי והניחי גם לו למצוא את ההיא שתוגדר כסאבית שלו ובמקביל תוותר על הזכות לכנות אותו "אדון". אין פה "ראוי" או "לא ראוי". יש פה "כיף לי או לא".
את צריכה להיות מאושרת וגם הוא.
לדעתי, זה כל הסיפור.

Raccoon מדברת על ראוי/לא ראוי במערכת יחסים. אין ראוי לא ראוי בשום מערכת יחסים. תתפלא, גם לא במערכת יחסים BDsMית. אני בטוח שמערכת יחסים של בודי גארד שונה מזו שלי ושונה מזו שניהל בזמנו צ'יטה ושונה מזו שמנהל זאלופון ושונה מזו שמנהלים כל שאר הזוגות שלא הזכרתי. כי כולנו אנשים שונים, עם צרכים שונים ואם אבוא ואומר לאחד מהם - ראוי שתנהג כך וכך, מן הסתם אצא חמור. אף מערכת יחסים אינה מושתתת על ראוי/לא ראוי. מערכות יחסים אמורות להיות מהנות, מספקות, ממלאות ובעיקר לגרום אושר. ברגע שאחד הצדדים חש את עצמו אומלל באותה מערכת יחסים ומאותת מצוקה, זה כבר לא כיף ולא אושר ואיני רואה טעם להמשיך בה תחת אצטלה של "ראוי/לא ראוי".

כן ניתן לנסות ולתקן אותה, אבל זה כבר סיפור אחר, אותו Raccoon לא הביאה, לנו המגיבים, כאופציה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי נוב' 29, 2011 8:01 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נוריתE
לפני 12 שנים • 29 בנוב׳ 2011
נוריתE • 29 בנוב׳ 2011
raccoon כתב/ה:
לא ביקשתי קולר, לא ביקשתי לחנך, לא ביקשתי לנהל...
אפילו לא ביקשתי לקרוא למישהו "אדוני".

אתם מפספסים את כל הרעיון הבסיסי של השאלה הבסיסית שלי שהיא בכלל שאלה רטורית עבורי והתשובות פה מאד מעציבות אותי.

אם אני סאבית שמתמסרת, שנמצאת עבור אדם שאותו אני מכנה "אדוני", אם הוא יכול לבקש ממני לעשות דברים שאני אעשה רק בשבילו,
אדם שאנחנו בקשר, ישנים ביחד, שוכבים ביחד, מדברים ביחד, אדם שאני חלק מהחיים שלו והוא חלק מהחיים שלי, גם אם לא 24/7,
אז עם כל הכבוד לכל מה שכל העולם ואישתו יגידו לי

אם אותו אדם שאני מכנה "אדוני" כי כך הוא רוצה ודורש, אומר לי שאני הסאבית שלו אבל לו אין
כלום, אפס, נאדה, הוא מחפש והוא לבד בחושך

אז קטונתי, אפסו כוחותיי, יכולת ההכלה שלי תמה
אני לא הכלום של אף אחד ולא החרא של אף אחד
אני בהחלט הולכת לחפש גבר אחר
ואם כך כל השולטים, אז וואלה, וניליים, טוב שאתם קיימים.

ילדה
אם אני מבינה אותך נכון,אז אחזק אותך שוב כמו קודם

אתם חיים ביחד,אתם זוג, תקני אותי אם לא הבנתי
את,משרתת אותו כסאבית לכל דבר(אני בתגובה קודמת השתמשתי במינוח שפחה אליו אני מורגלת)
תביני ששמות תאר הם פה בכלל לא רלוונטיים ,מדובר במהות הקשר
פישטתי את מקודם לכלל של הוא טרזן את ג'ין
לכל אחד מכם יש את התפקיד שלו/ה בקשר
את מכנה אותו באהבה ומסירות "אדוני" ,אולי כתחליף לשימוש בשם הפרטי שלו
הוא כניראה /אולי(?)פונה אליך בשמך הפרטי או בכינוי חיבה אחר שווה ערך למה שאת בשבילו.(?) או ,שבכלל לא??
אבל ,אבל אבל
אם הוא מתעקש לנהל מערכת חד צדדית שכל האחריות היא עלייך בלי לקחת על עצמו שום אחריות וממש לא משנה לצורך זה,אם תכני אותו אדוני או טרזן או מה שלא יהיה
את שפחה לאיש שהוא לא אדון לך (שפחה פה כוונתי כינוי מקביל לסאבית)
הוא מקבל את כל הטוב שבקשר
בלי לקחת על עצמו כל שמץ של אחריות.
אוקי?
אם את אוהבת אותו וטוב לך ככה,תשארי במצב הזה.
אם לא טוב לך,קומי ולכי. וזה עכשיו מה שהבנתי אני,מדברייך כאן.
לא נשארים איפה שלא טוב.
זה,כזה פשוט.