לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להרים את הכפפה חלק ב' (סיפור)

Artemis^
לפני 12 שנים • 23 באוג׳ 2011

להרים את הכפפה חלק ב' (סיפור)

Artemis^ • 23 באוג׳ 2011
יצאתי מהמבנה והתרחקתי ממנו קצת עם הרכב, לא רחוק מדי כך שיכולתי לשמור עליה ולא קרוב מדי שלא תדע שאני כל כך קרובה. חיכיתי לו, ידעתי שיש לו עוד קצת זמן נסיעה השענתי את הכסא קצת לאחור, הפעלתי את הרדיו . אחרי 20 דקות בערך שמעתי אותו מגיע. התרוממתי, יצאתי מהרכב ונעלתי את הדלת בשקט. נכנסתי לרכב שלו.

"אתה לא מדבר, אתה לא שואל, אתה נוהג למבנה ועושה מה שאני עושה או מראה לך, אם הבנת אותי תהנהן" הוא הנהן
"סע"
הרגשתי את ההתרגשות שלו, הרגשתי את ההתרגשות שלי.
כשהגענו אמרתי לו "כשאתה יוצא מהרכב טרוק את הדלת חזק, קח את התיק עם האביזרים ותיכנס בשקט למבנה"

טרקנו את הדלתות ונכנסנו למבנה. היא עמדה שם, לא זזה. ראיתי אותה מרחרחת באוויר, התקרבתי אליה ועטפתי אותה מאחור, מרגישה איך היא מתכווצת לתוכי, נבהלת. "ששש" לחשתי לה ובקול אמרתי "תראה מה מצאתי בכביש, יפה נכון?"
"כן גבירתי, מאד יפה"
"בוא הנה, תתקרב אליה"
הוא התקרב, מביט בה. סטרתי לו. "תוריד את העיניים"

הסרתי מעיניה את כיסוי העיניים, הוצאתי מפיה את המטפחות והתחלתי להפשיט אותו. עיניה נעוצות בעיניי, מבטו תקוע ברצפה. כשעמד עירום מולה לקחתי ארגז שעמד בפינה והעמדתי אותה עליו, עכשיו היו שניהם באותו גובה ניגשתי אליהם והצמדתי אותם זה אל זו. השחלתי אותו אליה כך שידיה עטפו את גופו. הוא 179 בערך קשור ערום צמוד אליה פנים אל פנים היא עומדת על ארגז . קשרתי את הידיים שלו מאחורי הגב שלה והידיים שלה מאחורי הגב שלו את הרגליים קשרתי ימין לימין שמאל לשמאל וקשירה נוספת שמצמידה אותם באיזור האגן.

"אסור להתחכך אסור מגע שפתיים התחככות שלכם תוביל להצלפה" הוצאתי מהתיק שוט קלוע עם זנבות עור חתוכים בקצה, לא אכזרי מדי אבל כואב. ראיתי את שניהם קשורים כך איבר באיבר נוגעים אחד בשני, ריחות תאווה תשוקה ובין שניהם צורך שצריך להתגבר עליו . בלי להרגיש בכלל הם התחככו זה בזו, ולא חשוב בכלל מי התחכך במי , התחלתי מצליפה בהם, פעם בה ופעם בו, ובין הצלפה להצלפה מעבירה גם ליטוף וכל הצלפה יוצרת חיכוך חוזר מכריחה איבר לגעת באיבר ולהלהיט יותר את המגע .

ראיתי אותם קשורים כך והתענגתי על הידיעה שהמוחות שלהם עובדים במהירות שקשה לעצור, שהתשוקה והצורך לשלוט בה מעבירים אותם על דעתם והידיעה שאין ידיעה משגעת אותם, הכאב הוא תוצר לוואי. הישבנים של שניהם הלכו והתאדמו מולי, אנחות תשוקה וכאב התערבבו להן יחדיו.
כשהיו ישבניהם אדומים היטב, איברו זקור וזקוף ובאצבעותיי הרגשתי את רטיבותה החמה החלטתי שהגיע הזמן להתיר אותם.

"הגיע הזמן שתעבוד בשבילי קצת" אמרתי לו. "בואי הנה את" העמדתי אותה על ארבע מולי, הוצאתי מהתיק את מקל הרכיבה שלי והנחתי אותו בידיו. "תיזהר" אמרתי . הוא מצליף בה ואני הסתכלתי אל תוך עיניה וראיתי את הכאב שם.

"אתה נהנה להצליף בה, אתה לדעתי נהנה להעניק כאב , אל תשכח , זה שאתה מצליף בה זה רק כי אתה כלי שלי לא החלפת תפקיד אתה זרוע שלי כרגע"

שלחתי יד לתיק והוצאתי קוקרינג, הקוקרינג עטף את הביצים והאיבר שלו ,טבעת עור מסביב לאיבר, טבעת מתכת על האיבר ועוד רצועת עור שמחברת את שתי הטבעות ויוצרת הפרדה באשכים האשכים מאד בולטים ורגישים למגע. קשרתי אותו מסביב לאיברו אחר כך קשרתי אליו חוט ,הקצה של החוט אצלי ביד הוא הצליף בה מצד אחד אבל אם התרחק מדי או לקח תנופה מדי משכתי את החוט חזק אולי .

הישבן שלה כבר קיבל צבעים של אדום סגול חזק ויפה והגיע הזמן שהיא תענג אותי קצת
" תכניס לתוכה את האצבעות שלך, תבדוק עבורי עד כמה היא חמה, רטובה, רעבה בזמן שהיא תענג אותי"
הוא החל מלטף ומפליק בזמן שהיא מלקקת אותי הוא ליטף אותה יותר ויותר.

קמתי ממנה, משאירה אותה על 4, מחכה לי. אותו קשרתי אל עמוד תומך שעמד במרכז החדר. קרוב מאד אלינו העמדתי אותו על הברכיים בגובה שבו יכל לראות הכל ולא יכל לזוז. ידיים מאחור ,רגליים קשורות , אין תזוזה שוב התיישבתי מולה ונתתי לה להמשיך לענג אותי הוא ראה אותה מלקקת אותי ,כשהיא קרובה אליו מאד הישבן שלה מתחכך ברגליים שלו , הוא הרגיש את הרטיבות שלה על הרגליים שלו ובזמן שהיא לקקה אותי הסתכלתי אל תוך העיניים שלו ראיתי את הגירוי, את התשוקה וגם את התסכול הוא כל כך רצה להיות שם במקומה. לחשתי לה באוזן הרשיתי לה להתחכך לו על כף הרגל להשתמש בכף הרגל שלו כמקור גירוי "תאונני על הרגל שלו". כל הרטיבות הזו על כף הרגל שלו הטריפה אותו מה גם שהיא היתה כל כך רטובה ורעבה שהיא פשוט זיינה את כף הרגל שלו והוא עזר לה, בזמן שהיא לקקה אותי הוא זיין אותה עם כף הרגל שלו היא היתה כל כך חמה שהלשון שלה עשתה בי שמות . הוא הריח שם את שתינו, את התשוקה של שתינו, ראיתי את התשוקה בעיניים שלו וגמרתי שוקעת לתוכה. משכתי אותה מהשערות, הרחקתי אותה ממני וסובבתי אותה אליו "לקקי אותו, את הביצים הבולטות שלו, לקקי אותו ותכניס אותו לתוך הפה שלך, תמצצי אותו כך שלא יוכל לזוז" והיא כאילו קיבלה סוכריה על מקל בחנות ממתקים, פיה מזיל ריר, ליקקה ומצצה אותו .
"אסור לך לגמור, אם אתה מרגיש שאתה הולך לגמור אתה צריך להגיד לי"
"כן גבירתי, אני כל כך מגורה שאני לא יודע אם אחזיק מעמד הרבה זמן"
"אתה תחזיק מעמד כי ככה אני רוצה, אתה תדאג ליידע אותי , אם תגמור העונש לא יאחר לבוא והוא יהיה מאד חמור, מה גם שאתה תהיה אחרי גמירה והמתח ירד זה יהיה עונש נטו"

היא מצצה לו והפטמות שלו היו שלי צבטתי אותן ליקקתי אותן נשכתי אותן ואז עזבתי אותו ופניתי לטפל בה היא המשיכה ללקק אותו כל הזמן הזה, הכנסתי לתוכה אצבע... ועוד אחת ...כשהאצבע השלישית חדרה לתוכה הלשון שלה התהדקה סביבו, ככל שהיא היתה מוטרפת יותר כך היא מטריפה אותו יותר.
"גם לך, יקירתי, אסור לגמור בלי ליידע אותי"
האצבע הרביעית חדרה לתוכה היא ינקה אותו מצמידה את הלחיים שלה לאיבר שלו יוצרת ואקום וכשהכנסתי את האצבע החמישית לתוכה היא התחילה לעלות ולרדת על האיבר שלו כמו מטורפת הרגשתי שהיא קרובה מאד קרובה, שמעתי את האנחות שלה. שלפתי את עצמי מתוכה בבת אחת ומשכתי אותה בשיער רחוק מהאיבר שלו הגירוי נפסק בבת אחת. הסתכלתי לראות את התסכול בעיניים שלו הגשתי לו ללקק את אצבעות היד שלי , ללקק אותה מעלי לנקות את היד שלי.

שיחררתי אותו מהעמוד והשארתי אותו על 4 הצבתי אותה על 4 מולו, לקחתי את איברו ביד שלי וכיוונתי אותו אליה, לא משחררת מיד. הכנסתי אותו אליה לאט, רק את הראש קודם ולאט לאט משחררת את היד שלי ומאפשרת לו להיכנס לתוכה לגמרי, והיא חמה עטפה אותו לגמרי. ראיתי אותם שם ורציתי גם. הוצאתי אותו מתוכה, השכבתי אותה על הגב, הכנסתי אותו לתוכה ונשכבתי כשהישבן שלי פונה לפה שלה והוא מולי הלשון שלה מאחורי והלשון שלו מלפניי, בזמן שהוא מזיין אותה היא צריכה לדאוג שלא אמעך לה את הפנים והיא צריכה לדאוג לענג אותי הוא צריך היה לדאוג שאגמור לפניה וכמובן לפניו.

מתרכז בגבירתי שוכח ממנה, מאיברה העוטף אותי. אני שם כלי של גבירתי, בשבילה, נצמד לדגדגן שלה, מלקלק אותו ,נושף עליו ,מלקק את הרטיבות שלה את השפתיים ,את הדגדגן. מתרכז בדגדגן, חודר מעט עם הלשון. ובזמן הזה הרטיבות של איברה עוטפת את הזין שלי, מנסה להתעלם מתנועות האגן המבקש שלה להתרכז בגבירתי עכשיו. מרגיש את איברה כל כך חם סביבי, מרגיש אותי חם בתוכה.

היא ליקקה עם הלשון שלה את חור הישבן שלי, מחליקה קדימה, נפגשת עם הלשון שלו, מזיזה את האגן שלה קדימה ואחורה על איברו.

היא כל כך חמה, גבירתי ואני כל כך חם וגם את ...

שניהם עינגו אותי בו זמנית, הלשון שלו צמודה לדגדגן שלי והלשון שלה ליקקה אותי , חדרה לתוכי. הרגשתי את ההתכווצויות שנבנות מתוכי "תזיין אותה חזק ! אני רוצה שתגמרו איתי, אני רוצה להרגיש בלשונות שלכם שאתם גומרים איתי, אני רוצה לשמוע אותך חודר לתוכה עמוק וחזק בזמן שהלשון שלך צמודה לדגדגן שלי "
הוא מצץ וליקק והטריף "תגמרו איתי" אני אומרת להם, ופרצתי אליו ואליה אני שומעת אותם נאנחים ונאנקים את תשוקתם את תאוותם הפורצת.
אחר כך התגלגלתי מהם, ניגשתי וחיבקתי כך בחיבוק משולש, נרגענו ביחד עוטפים ביחד לוקחים אוויר ומחייכים.

"איזה מזל שחשבתי עליך בנסיעה הזו, איזה מזל שיכולת להצטרף..."

END THE
    התגובה האהובה בשרשור
נולי
לפני 12 שנים • 23 באוג׳ 2011
נולי • 23 באוג׳ 2011
איזה מזל ששרתה עליך הרוח ארטי.
איזה מזל שחשבת לפרסם את זה כאן ולתת גם לנו להנות.
icon_smile.gif
Dark Artist​(שולט)
לפני 12 שנים • 24 באוג׳ 2011

מעולה :)

Dark Artist​(שולט) • 24 באוג׳ 2011
בדיוק סוג הקריאה שאני אוהב לקרוא לפני יום עבודה icon_twisted.gif
שלגי
שלגי • 24 באוג׳ 2011
ביג לייק
Artemis^

Re: מעולה :)

Artemis^ • 24 באוג׳ 2011
Dark Artist כתב/ה:
בדיוק סוג הקריאה שאני אוהב לקרוא לפני יום עבודה icon_twisted.gif

באמת? ככה אתה יוצא לעבודה?
amy​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 27 באוג׳ 2011

הו ארטי...

amy​(נשלטת) • 27 באוג׳ 2011
מלכה מלכה, אבל בכל זאת דואגת לכולם icon_wink.gif

את משהו מיוחד icon_chickkiss.gif
Artemis^

Re: הו ארטי...

Artemis^ • 27 באוג׳ 2011
amy כתב/ה:
מלכה מלכה, אבל בכל זאת דואגת לכולם icon_wink.gif

את משהו מיוחד icon_chickkiss.gif

זה חלק מהענין בשליטה איימי. לקחת אחריות, לדאוג, להכיל. חלק בלתי נפרד מהחבילה.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 27 באוג׳ 2011
יש שולטים ושולטות שרואים זאת כך ויש כאלו ש.. לא icon_smile.gif
Honeyfinger​(אחרת)
לפני 12 שנים • 28 באוג׳ 2011

אמנם קצת באיחור

Honeyfinger​(אחרת) • 28 באוג׳ 2011
אבל העיקר שהגעתי וקראתי....והתחרמנתי בטירוף.....איזה כייף שנפגשנו שוב....היית טובה ורק השתבחת עם השנים יקירתי....
טרוריסט חמוש באננס
לפני 12 שנים • 29 באוג׳ 2011

גם אני אומנם קצת באיחור

טרוריסט חמוש באננס • 29 באוג׳ 2011
קראתי ומייד אחרי שחבטתי בעצמי עם כבל חשמל תלת גידי של גנרטורים ולאחר מכן הכנתי לעצמי אמבט גחלים לוהט מועשר במסמרים ונעצים הגעתי למסקנה:

עוד עוד עוד - אנא ממך.

שלך בידידות ארוכת שנים -

אני

נ.ב - האניפינגר איחרה ראשונה , נא להענישה לפני