סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מהפטישים שלנו הכי פחות יזעזעו ונילית לדעתכן ?

הסוד​(אחר){אשיעשמ}
לפני 12 שנים • 22 ביוני 2011

Re: ממרומי ניסיוני הדל...

הסוד​(אחר){אשיעשמ} • 22 ביוני 2011
קשור באפלה כתב/ה:
ההתרשמות שלי מקריאת השרשור היא שאתה די נלהב, סקרן ומעוניין לפתח את התחום עם השתחיה שלך - וזה בסדר ונורמלי
לפי שלבי ההתקדמות שתיארת, התחלת ב(כף)רגל ימין (וגם שמאל...) וזה נהדר, מה שגם הוסיף באופן טבעי להתלהבות ולציפיות - וגם זה בסדר.

אבל נודה על האמת, לפחות במה שהיא היתה עד היום מוכנה לשתף פעולה, יש לו קשר זניח יחסית ל BDSM והחוויות החדשות שחוותה איתך דווקא די היו מתקבלות אצל רוב נשות ישראל באשר הן מבלי שיהיו להן אף רצון ומשיכה לתחום ה-BDSM.
רוצה לומר - התקדמת יפה, אבל עוד לא חצית איזשהו קו שיצביע על המשיכה המיוחלת.

מטרת כל מה שתיארתי לעיל היא....חבר, ההתלהבות שלך מתגובתה קצת מוגזמת לטעמי. לדעתי כדאי שתכין את עצמך למצב שבו יתכן ותקבל ממנה כתף קרה.
כי אם לא תתכונן לזה, אכזבתך עלולה להיות לא קטנה.

והלוואי שתצליח

תודהידידי , אבל אל תדאג, הכל בשליטה, אני נוהג להנות ממה שיש ולא ממה שאין...

בנתיים ההתקדמות מאוד איטית , אבל לפחות מתקדמים...

דיווחים מהשטח בקרוב....
הסוד​(אחר){אשיעשמ}
לפני 12 שנים • 26 ביוני 2011
הסוד​(אחר){אשיעשמ} • 26 ביוני 2011
טוב

גלי צהל מדווחים מהשטח,

בשבועיים האחרונים, היתה התקדמות

דיברנו אני ואשיעש"מ

הסברתי לה שוב שאני נהנה כשהיא גומרת אפילו כשזה לא הדדי, ושזה כאילו שאני גומר גם באותו רגע ( מה שנכון כמובן).
ויהיה לי האומץ לשחרר את המשפט של יולי :
שאני נהנה לשרת אותה כך.

הלכתי עוד צעד וביקשתי ממנה להגיד לי כל הזמן מה היא רוצה בדיוק, (כאילו פקודות בלי המילה פקודות...)

וזה הלך די טוב, עכשיו כשאנחנו משתעשעים או שסתם אני משרת אותה, היא מורה לי מה לעשות
אומנם בקטנה אבל זה די מגניב אותי אפילו כשזה קצת.

לפני כשבוע עשינו סוף סוף שיחת פנטזיות כפי שהציעו כאן , זה היה עם קצת משקאות, והתברר לי שאין לה כלל פנטזיות לא ממומשות!!!!!, וכנראה שזה באמת כך היא לא מסתירה פנטזיות פשוט אין לה משהו ספציפי,
מהצד שלי סיפרתי לה כמה פנטזיות שלי די באומץ האמת ...טוב אחרי בירה וודקה לימון.....
המרתי ממש על הרבה מהקופה.

בחרתי שלשה נועזות מאוד
סיפרתי לה על פנטיה שלי לשרת אותה מינית כפי שאנחנו כבר עושים אבל אחרי אימון ספורט כשהיא עוד לא רחוצה,
היא קצת הופתעה : "מה כשאני מסריחה?" עניתי לה שאף פעם היא לא מסריחה ואני מת על הריח
שלה...

לאחר מכן עוד פנטזיה נחשפה ... וכאן תריעו לי על האומץ ( או הטיפשות חחח) , אמרתי לה שאולי אחרי שהיא תשתין פעם בשרותים , היא לא תנגב כי אני רוצה ללקק אותה כך....

פנטזיה שלישית היתה כללית יותר, משחקי תפקידיים של שליטה , כשהיא לבושה במגפים ,כאילו שולטת.... ואני משרת אותה מינית. לא תאמינו אבל ממש אמרתי את המילים מלכה ועבד וסאדו,
אבל בתוספת כמו לפני כל מילה...והשמים לא נפלו.

בקיצור הפלתי עליה פנטזיות כבדות די בהסחפות כי באמת הייתי קצת שיכור והיא קיבלה את כל הפנטזיות שלי בהבנה ואמרה שאין מבחינתה בעיה לממש (אף שעדיין לא ממשנו באמת...)

מה שהבנתי מכל זה , זה שאין לה כל כך כיוון במין מצד אחד
ומצד שני לא מפחיד אותה לממש את הפנטזיות הסרוטות שלי , אפילו שהן נראות לה קצת מפתיעות.....

נראה לי שזה טוב...כי אני מאמין שכשנממש יש סיכוי שאשיעש"מ תואהב את זה ואז נוכל להתקדם

ובכל מקרה נראה שהכל הולך בכיוון הנכון.

icon_smile.gif
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 11 שנים • 13 במאי 2012
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 13 במאי 2012
קודם כל תתחיל בזה שתיהיה ישיר ותספר לה מי אתה ומה אתה אוהב (כמובן שבהדרגתיות) שום מערכת יחסים לא יכולה להתבסס על שקר וזה שאתה לא אמיתי איתה בנוגע למי שאתה זה לשקר.
בנוגע לאקט של השליטה עצמו, תתחיל מקשירות (קשירות סקסיות בקטנה כמו ידיים למיטה ולא הוג טיי ודברים מסובכים זה משו שהוא דיי מקובל אצל הוונילים)
לבסוף אל תשכח את כוחה של הרמיזה.
תרמוז בעדינות שאתה רוצה לנסות אבל לא להגיע למצב שאתה חופר לה.
הערצת כפות רגליים זה אפשרי , אל תכניס את כל הכף רגל לפה מייד, תנסה להכניס אתזה למעין רוטינה שאתה מנשק לה את כל הגוף ולבסוף את הכף רגל.
רק תיהיה עדין ואם זה קיים בה אולי גם תקבל מה שאתה צריך.
בהצלחה! מקווה שעזרתי