לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוסות מוסטאנג אצילות של חופש

צ'יטה​(שולט)
לפני 13 שנים • 21 בפבר׳ 2011

סוסות מוסטאנג אצילות של חופש

צ'יטה​(שולט) • 21 בפבר׳ 2011
יש משהו אצילי בסוסות האלה, סוסות מוסטאנג אצילות של חופש, לא משנה מה תעשה להן, הן תמיד יפסעו עם ראש מורם. שום דבר, אבל שום דבר לא יגרום להן להרכין את הראש. הן נולדו לחופש, והן לא אוכלות חרא מאף אחד. יש בהן עוצמה כזו, בשרירי הרגליים, בתנועות הראש והנפות הרעמה, וובמיוחד במשהו שיש להן שם בעיניים, מביטות בך ישר, מישירות אליך מבט עם עוצמה פנימית עמוקה. יש להן צהלה כזו, כשמשהו לא מוצא חן בעיניהן, ולרכב עליהן, שומו שמיים והאזיני ארץ, זה רק אם מצאת חן בעיניהן ממש, ורק הן אלה שבוחרות לתת לך לרכב עליהן, ומתי בדיוק זה יקרה. אתה עשוי לחשוב שיש לך בחירה שם, באילוף, אבל זו רק הנארקיסיסטיות שלך שמדברת מגרונך. הן אלה שבוחרות, אתה אולי במקרה הטוב, מצליח לרכוש את אמונן, ובכך מביא את עצמך למקום שהן יעניקו לך את הזכות הגדולה בכך שיתנו לך לרכב עליהן. סוסות כאלה לעולם לא יהיו בדיוק כמו שאתה רוצה, הן יהיו מה שהן, מה שהן בוחרות. כן, הן בוחרות ולא אתה. יש לך יכולת לבקש דברים שם, אבל הן אלה שמחליטות מה לתת ומה לא. הן אלה שקובעות בעצם, מה תקבל מהן, מתי תרכב עליהן, וגם מתי לא. אבל כשאתה מגיע למקום של קירבה עם סוסת מוסטאנג אצילית שכזו, כשהיא מתמסרת אליך, יש בה משהו שלא ידמה לאף אחת אחרת. יש שם איכות צרופה, שההנאה מלרכב על סוסה כזו כשהיא נענית לך, זה משהו שמותיר את נשמתך סוערת, ואת ליבך מפרפר.

ככה אני אוהב את הסאביות שלי, כך בדיוק ולא אחרת.
חסר לב​(שולט)
לפני 13 שנים • 22 בפבר׳ 2011

Re: סוסות מוסטאנג אצילות של חופש

חסר לב​(שולט) • 22 בפבר׳ 2011
, שההנאה מלרכב על סוסה כזו כשהיא נענית לך, זה משהו שמותיר את נשמתך סוערת, ואת ליבך מפרפר.

ככה אני אוהב את הסאביות שלי, כך בדיוק ולא אחרת.[/quote]
צ'יטה​(שולט)
לפני 13 שנים • 23 בפבר׳ 2011
צ'יטה​(שולט) • 23 בפבר׳ 2011
תודה ל- nympho ולחסר לב על התגובות.

נורית, גם לך תודה. נכון שלא נורא שלא אהבת ? לא כולם חייבים לאהוב.
רצסיבי​(נשלט)

רצסיבי​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2011
צ'יטה כתב/ה:
הן אלה שמחליטות מה לתת ומה לא. הן אלה שקובעות בעצם, מה תקבל מהן, מתי תרכב עליהן, וגם מתי לא... ככה אני אוהב את הסאביות שלי, כך בדיוק ולא אחרת.

מצטער לקלקל את חגיגת האחו הצוהלת, אבל זה נשמע קצת (הרבה) כמו שליטה מלמטה, לא?

או יותר גרוע, זה בעצם אוקסימורון.
זה כמו לפרסם מודעה שאומרת - שולט מחפש נשלטת שתחליט ותיקבע עבורו.

אבל, במחשבה שנייה, דהר לך אל האושר האישי שלך ואל תשים זין על דקדקנים שכמותי.
שתקן

חרא של אנלוגיה

שתקן • 23 בפבר׳ 2011
סוסים מחרבנים ללא שליטה, זה לדעתי היה הקטע ההתחלתי פה.
Perplexed

כופר

Perplexed • 23 בפבר׳ 2011
'שתגעת לגמרי? אפיקורס. אתה מחבל ביסודות תורת הנשלטות, שומו שמיים, כמו גם בסיכוייך ליצור לעצמך מוניטין כשר כדום כלובי מקובע. תתבייש לך.

אהבתי icon_wink.gif
creamy

creamy • 23 בפבר׳ 2011
רצסיבי כתב/ה:
צ'יטה כתב/ה:
הן אלה שמחליטות מה לתת ומה לא. הן אלה שקובעות בעצם, מה תקבל מהן, מתי תרכב עליהן, וגם מתי לא... ככה אני אוהב את הסאביות שלי, כך בדיוק ולא אחרת.

מצטער לקלקל את חגיגת האחו הצוהלת, אבל זה נשמע קצת (הרבה) כמו שליטה מלמטה, לא?

או יותר גרוע, זה בעצם אוקסימורון.
זה כמו לפרסם מודעה שאומרת - שולט מחפש נשלטת שתחליט ותיקבע עבורו.

אבל, במחשבה שנייה, דהר לך אל האושר האישי שלך ואל תשים זין על דקדקנים שכמותי.

מה העניין עם שליטה מלמטה?
למה פוחדים כאן מתקשורת פתוחה ועונג משותף?
ממתי האגו של השולט (או פנטזיות של "הוא יידע מה אני צריכה" של נשלטות) או מוסכמות בדסמיות (שמי לעזאזל קבע) חשובים יותר ממה שמדליק גבר או אישה?
למה "שליטה מלמטה", שהיא (בעיני) אינטימיות רגשית ומנטלית עמוקה, מקבלת כאלה קריאות בוז?
לא כל נשלט רוצה להיעלם תחת שליטה, ולא כל שולט רוצה להעלים את (או להתעלם מ)רצון הנשלט.
איזה יופי שיש כאן הכל (לפחות תיאורטית). שכל אחד יכול לרצות, להצהיר ואפילו לקבל מה שהוא צריך באמת.
נשמע לי נהדר לקבל סוסת פרא כזו, שפשוט תענוג לראות אותה נלחמת ובועטת, לראות את כל הגוף שלה נדרך מתוך התנגדות ברורה. ואח"כ להרגיש אותה סומכת, נרגעת ומתמסרת.
נשמע לי נהדר גם להיות הסוסה הזו, שיודעת שהכל בסדר. היא לא צריכה להיעלם כדי לקבל את מה שהיא צריכה (אלא אם זה מה שהיא צריכה/רוצה).
היא לא צריכה לוותר על הכח שלה שנייה לפני שזה מתאים לה. הוא הקסם שלה. ויש מי שרואה ומעריך ואוהב בדיוק את זה, ואולי אפילו יש בו הדיוק לקחת אותה בדיוק ברגע הנכון.

ו... בלגריון,
ומה רע בסוסים שמחרבנים ללא שליטה? icon_biggrin.gif
creamy

Re: כופר

creamy • 23 בפבר׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
'שתגעת לגמרי? אפיקורס. אתה מחבל ביסודות תורת הנשלטות, שומו שמיים, כמו גם בסיכוייך ליצור לעצמך מוניטין כשר כדום כלובי מקובע. תתבייש לך.

אהבתי icon_wink.gif

נהדרת icon_biggrin.gif