סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מושמצים בע"מ

Mary Jane
לפני 13 שנים • 9 בנוב׳ 2010
Mary Jane • 9 בנוב׳ 2010
משעשעת.
בהתחלה נדמה היה שתביטי בעניין בהתלהבות יתרה, אך נקודת המבט שלך מאוד חיננית, עליי לציין.
Brave Dwarf

Re: ניסיתי להתאפק אבל זה לא הולם אותי

Brave Dwarf • 9 בנוב׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
אני ידעת שהמעשה הבוגר זה לא להגיב, הרי אור מת שידברו עליו.
זה מביא לו עוד קהל ושולח אליו אנשים, הסקרנות לא הרגה את החתול אבל שלחה לו הרבה גורות.
אבל אני איומה בדחיית סיפוקים גם אם זה הדבר הכנון לעשות וכמישהיא שלמדה איך עובדים מניפולטורים מקרוב מבינה את החרא הזה.
עכשיו הוא שולח את ליבנת של ראובן לתת לו לגיטימציה, תמורת שימוש במתקנים שלו.
היא גם אמא שמכינה ארוחת ערב, אז בכלל...

יופי של תרגיל ביח"צ, מה השלב הבא?
צילום של אור בחווה מחבק כיבשה?

אמרה אשה, שבתה הקטינה לא רק שהגיבה כאן אלא אפילו פתחה שרשור מומולדת ואיחלה לבעל השמחה לזיין כמה שיותר סאביות שאפשר.

ולאנשים אלו אני צריך להיות נחמד? אני יכול. עובדה. אבל זה לא שווה.
Brave Dwarf
free spirit כתב/ה:
נו, אני במתח. לקחת את הבנות שלך לארוחת ערב אצל מאסטר אור? scratchead.gif

עד כמה צריכה להיות האם בישראל (כפי שרשום בפרופילך) מכוערת כדי לרמוז על משהו כזה?

ובכלל מעולם לא ראיתי אותך מגיבה. לרוב את צצה בבלוגים בהם לא ראיתי אותך מעולם קודם כדי להפליץ משהו פוגעני. אנשים מאושרים (כפי שכתוב בפרופיל שלך) ניחנים בנחמדותם.

לגבי מUודת. טוב הוא עזב אותה. היא היתה ממורמרת כשהיה אז מה ניתן לצפות ממנה אחרי שהלך.
מUחדת
מUחדת • 9 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

עד כמה צריכה להיות האם בישראל (כפי שרשום בפרופילך) מכוערת כדי לרמוז על משהו כזה?

ובכלל מעולם לא ראיתי אותך מגיבה. לרוב את צצה בבלוגים בהם לא ראיתי אותך מעולם קודם כדי להפליץ משהו פוגעני. אנשים מאושרים (כפי שכתוב בפרופיל שלך) ניחנים בנחמדותם.

לגבי מUודת. טוב הוא עזב אותה. היא היתה ממורמרת כשהיה אז מה ניתן לצפות ממנה אחרי שהלך.

ואת זה אמר אב השנה שמורחק (בצדק, לדבריו) מילדיו ועל הדרך עושה עוד שניים..
הו. האומללות.

אגב, {א} לא עזב לאף מקום, מחמדי.
אבל יפה שחיי הפרטיים מעניינים אותך יותר מהממ...ילדיך שלך?

נו, לפעמים יתמות זה לגמרי אחלה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אוי. זה הולך להיות שרשור מרגש כמו שהרבה זמן לא היה כאן....

סתם עוד שרשור של בחורה שרצתה לחלוק מחוויותיה ועוררה את הקליקה שכבר מזמן חשבתי שהעלתה נקבוביות ועובש על עורה והשלימה עם עובדת היותו של דמה קר.

כמה רוע נשפך בשרשור הזה (כלפי ליבנת). ולדעתי בלא צדק לחלוטין.
חבל. )-:

אני אעשה אותו מרגש.
רוצה?
Brave Dwarf
מUחדת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

ואת זה אמר אב השנה שמורחק (בצדק, לדבריו) מילדיו ועל הדרך עושה עוד שניים..
הו. האומללות.

אגב, {א} לא עזב לאף מקום, מחמדי.
אבל יפה שחיי הפרטיים מעניינים אותך יותר מהממ...ילדיך שלך?

נו, לפעמים יתמות זה לגמרי אחלה.

הילדים שלי יוולדו בפברואר. את רואה? אני עוקב אבל את לא.
כי את מאלו שיודעות לכתוב על החלון שמנצנץ להן מהתחת ומסתירות אותו בכף היד מפני המצלמה שהופנתה לאבא שלהן. מוזר.
אבל רק בריאות גנטית.

(דרך אגב, את לא היית זו שבפעם אחרונה שאמרתי שאת גועלית דרשת לקרוא למשטרה?)
מUחדת

מחובלים. גרסת הטראש.

מUחדת • 9 בנוב׳ 2010
(גבר גדל גוף יושב מול מחשב עם חתול על כתפו) שוב שותה. שוב שוטה.
את לא צודקת, אני מדבר אליך. הורג אותך בחלומותיי. נאנח. כותב בכלוב. נאנח.
הו, המלחמה ההיא. לפעמים בראש ולפעמים על הדף (קלוז-אפ על פרופיל הכלוב). לפעמים חורט בדסקית על זיכרונות שחוצצים את מבטי, הכלוב, בני זונות כולם. הלוואי והייתי יותר מקובל.
לא, אני לא הלום קרב ולא שיכור. אבל אלו אחלה תירוצים. גם הקטטר. סתם נהנה כשהוא בפנים.
ואם עוד זונה תכתוב לי את זה, אני אצרף אותה לשתי הקודמות (שולף בובות וודו מכיס מכנסיו. מתנשף בכבדות), אחבר לשלושתן עוגן לרגליים ואזרוק לים כדי שאיזה צלופח עצבני סופסוף יזכה לזיין שלישיה. תמיד אהבתי בעלי חיים. אני בנאדם נחמד. טיפש. אבל נחמד. אנג'לה, את הקים שלי. אני רוצח אותך בחלומותיי (קלישאות שדה קרב. מתנשף). היכן שאנחנו בשלשות נמהלים בצדודית- את איתי. לא חבל?

**
(נהפוכו. זה אתה שרצת לכלובי, נשמה מזדקנת שכמוך. כי מישהו פגע בציפור נפשך או סתם הזכיר לך כמה קטן ולא מתפקד ה..מוח שלך. ודי לחכימא)
Brave Dwarf

Re: מחובלים. גרסת הטראש.

מUחדת כתב/ה:
(גבר גדל גוף יושב מול מחשב עם חתול על כתפו) שוב שותה. שוב שוטה.
את לא צודקת, אני מדבר אליך. הורג אותך בחלומותיי. נאנח. כותב בכלוב. נאנח.
הו, המלחמה ההיא. לפעמים בראש ולפעמים על הדף (קלוז-אפ על פרופיל הכלוב). לפעמים חורט בדסקית על זיכרונות שחוצצים את מבטי, הכלוב, בני זונות כולם. הלוואי והייתי יותר מקובל.
לא, אני לא הלום קרב ולא שיכור. אבל אלו אחלה תירוצים.
ואם עוד זונה תכתוב לי את זה, אני אצרף אותה לשתי הקודמות (שולף בובות וודו מכיס מכנסיו. מתנשף בכבדות), אחבר לשלושתן עוגן לרגליים ואזרוק לים כדי שאיזה צלופח עצבני סופסוף יזכה לזיין שלישיה. תמיד אהבתי בעלי חיים. אני בנאדם נחמד. טיפש. אבל נחמד. אנג'לה, את הקים שלי. אני רוצח אותך בחלומותיי (קלישאות שדה קרב. מתנשף). היכן שאנחנו בשלשות נמהלים בצדודית- את איתי. לא חבל?

**
(נהפוכו. זה אתה שרצת לכלובי, נשמה מזדקנת שכמוך. כי מישהו פגע בציפור נפשך או סתם הזכיר לך כמה קטן ולא מתפקד ה..מוח שלך. ודי לחכימא)

אני חושב שהוכחת מי אני ומי את.
ועל כך אין אסיר תודה ממני.
כן, אני אוהב אותה עד כלות. אינך נאהבת. זאת לא סיבה לפגוע באחרים. והיי מיוחדת או מתאחדת ככל שתהיי.
לכי לטיפול. לפעמים זה עוזר. במקרה שלך, אני בספק.
Brave Dwarf
Brave Dwarf כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

סתם עוד שרשור של בחורה שרצתה לחלוק מחוויותיה ועוררה את הקליקה שכבר מזמן חשבתי שהעלתה נקבוביות ועובש על עורה והשלימה עם עובדת היותו של דמה קר.

חבל. )-:

אני אעשה אותו מרגש.
רוצה?

מרגש מכך לא אוכל. כיזה מתחיל לשעמם אותי. חשבתי שיהיה מעניין יותר.

אגב, מישהו ראה את יומו האחרון של דוד וניה עפ"י צ'כוב? בהיכל התרבות לפני שבועיים. אם מישהו חשב שאנחנו פסיכים פה, שיראה את ההצגה. ומי שפספס, שירא את הבאה. על ילד שנותרו לו ימים ספורים לחיות והיא מציעה לו לחיות חיים שלמים במספר ימים.

מומלץ ומדהים.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 9 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

חבל. )-:

אני אעשה אותו מרגש.
רוצה?

מרגש מכך לא אוכל. כיזה מתחיל לשעמם אותי. חשבתי שיהיה מעניין יותר.

אגב, מישהו ראה את יומו האחרון של דוד וניה עפ"י צ'כוב? בהיכל התרבות לפני שבועיים. אם מישהו חשב שאנחנו פסיכים פה, שיראה את ההצגה. ומי שפספס, שירא את הבאה. על ילד שנותרו לו ימים ספורים לחיות והיא מציעה לו לחיות חיים שלמים במספר ימים.

מומלץ ומדהים.

לא הבנתי, אתה מגיב לעצמך ואז עונה לעצמך או שזה היה אמור להיות בכינוי אחר?

Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

חבל. )-:

אחלה קליקה, קליקת שלטון החוק בישראל:
הרשעה בבעילת אסורה בהסכמה (לפי כתב האישום הילדה/נערה היתה איתו מגיל ½12 עד גיל ½15):
http://www.nrg.co.il/online/54/ART1/979/286.html

הרשעה בתביעת לשון הרע:
http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/ArticleLayout/CdaArticlePrintPreview/1,2506,L-2892004,00.html

ולאיזו קליקה אתה שייך?