לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ימי שלישי בדאנג'ן - BDSM & Fetish Pub

Dungeon
לפני 13 שנים • 16 באוק׳ 2010

ימי שלישי בדאנג'ן - BDSM & Fetish Pub

Dungeon • 16 באוק׳ 2010

שלישי בדאנג'ן - BDSM & Fetish Pub

הזדמנות לחוות את חוויית הדאנג'ן

באווירה רגועה, נינוחה וכייפית

לחדשים ולוותיקים - להיפגש, לדבר, להכיר

לשתות, לרקוד ולהשתובב

ובעיקר להנות!

המתקנים לרשותכם והמתחם האינטימי פתוח

הדרס קוד חופשי

מלכות הבית שלנו מחכות לכם

על העמדה - די.ג'יי שרית ברוך

כניסה חופשית לכולם

פתיחת דלתות: 23:30

וגם אנחנו נהיה שם, שלכם ובשבילכם,
צוות מועדון הדאנג'ן
טריסר
לפני 13 שנים • 16 באוק׳ 2010

כל הכבוד

טריסר • 16 באוק׳ 2010
כל הכבוד לכם, תרימו את הכפפה, המון אנשים נגעלים מהליין המגעיל בספייס. יחס וכבוד חסרים שם. קחו את זה לידים ומשכו אליכם את הבלינים.
רום קיסר שולט
לפני 13 שנים • 23 באוק׳ 2010

Re: כל הכבוד

רום קיסר שולט • 23 באוק׳ 2010
טריסר כתב/ה:
כל הכבוד לכם, תרימו את הכפפה, המון אנשים נגעלים מהליין המגעיל בספייס. יחס וכבוד חסרים שם. קחו את זה לידים ומשכו אליכם את הבלינים.

חובה לומר שליין הספייס מושקע, איכותי וקינקי. עובדה גלויה היא שליין הספייס הרחיב את הקהילה יותר מכל ליין אחר וכרגע נראה שההנהלה מתרכזת בשמירה על הקודים בקהילה, הן קודי הלבוש והן קודי ההתנהגות.

מי שמוכר בקהילה ממילא לא נתקל בבעיות מעין אלה שאתה נתקלת בהן. מי שחדש לקהילה מתבקש לכבד.

למותר לציין שאין לי שום חלק בהנהלת הליין במקסים ואני לא יותר ממבלה במקום.
ניקי666 niki
לפני 13 שנים • 23 באוק׳ 2010
ניקי666 niki • 23 באוק׳ 2010
ואני בכלל חשבתי שנושא הפוסט הזה עוסק בערבי שלישי במועדון הדאנגן .. icon_eek.gif
Dungeon
לפני 13 שנים • 24 באוק׳ 2010
Dungeon • 24 באוק׳ 2010
אנחנו איתכם גם בשלישי השבוע, החל מהשעה 23:30
עם מלכות הבית שלנו
די.ג'יי שרית ברוך על העמדה
וכניסה חופשית לכולם
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
לפני 13 שנים • 26 באוק׳ 2010
הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 26 באוק׳ 2010
אבל למה פתיחת דלתות ב- 23:30?
אם זו לא מסיבה וזה אמצע שבוע למען השם, אנשים עובדים, למה?

(למען הסר ספק, אני לא מתבכיינת אוטומטית ואני חושבת שהקדמת הפתיחה גם תעזור ליותר אנשים לבוא)
לא סתם עוד עבד
לפני 13 שנים • 26 באוק׳ 2010
לא סתם עוד עבד • 26 באוק׳ 2010
כמי שבעצמו קם לעבודה מדי בוקר בשעה 7:00, הייתי שמח אם אפשר היה להתחיל את הערבים באמצע השבוע בשעה סבירה יותר כמו 21:30-22:00, ולסיים אותם בסביבות 1:00. הבעיה היא שניסיון העבר מלמד שזה פשוט לא עובד. לא משנה מתי פותחים, אנשים לא מגיעים מוקדם. גם כיום, כשאנחנו פותחים ב-23:30, אנשים לא מגיעים לפני 00:00, 00:30. ולהחזיק שעתיים לחינם את כל הצוות - מאבטח, ברמנית, די.ג'יי וכו' זה מיותר ולא לעניין. כך שאת שעת הפתיחה מכתיבים בעצם הבליינים עצמם ולא המועדון.
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
לפני 13 שנים • 27 באוק׳ 2010
הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 27 באוק׳ 2010
טוב, אז לקחתי שנ"צ ארוכה והגעתי.
אגב, לסע"ע, בעקבות הודעתך הגענו מאוחר יותר משתכננו, בחצות וחצי, מה שמראה שאנשים מושפעים ממה שאומרים להם. קצת חינוך של הקהל הוא לא בלתי-אפשרי. (רצוי לכיוון השני כמובן, להחליט שהמקום נגיד נסגר באחת ואז מי שרוצה לבוא כנראה לא יבוא אחרי חצות)

היו כמה דברים נחמדים בערב וכמה פחות נחמדים, הייתי רק רוצה להתמקד בדבר אחד שהפריע לי הכי הרבה - היה כתוב מפורשות שחדר המשחקים יעמוד לרשות המגיעים. אך בפועל הוא היה סגור, אמנם לא חסום - אבל האור היה כבוי לחלוטין בו, חצי ממנו היה פיזית חסום ולא היתה שום אפשרות לשחק בו.

אמצע שבוע הוא ה-ערב לשחק, במסיבות של שישי די מהר אזור המשחקים מתמלא מאוד (אולי כי גם האיוורור שם מעולה) ואין מרחב לזוז.
אם חדר המשחקים היה פתוח ומואר ומזמין גם בכיף היינו משלמים תשלום סמלי בכניסה (10-20 ש"ח) כדי להשתמש במתקנים ובמקום. ואולי זה גם היה חוסך ממכם הרבה אורחים שלא משלמים אפילו את המחיר הנמוך של הבירות, ופשוט באים לראות הופעה בחינם..

אני מציעה את זה בין השאר כי היום בכל הליינים (תודה לאל טפו חמסה) יש הרבה מאוד קהל וזה אחלה וכיף אבל אין שום מקום לשחק בו בפומבי. במסיבות אנחנו מוגבלים כי הרבה אנשים = מעט מרחב אישי לכל אדם. ולכן אירוע של אמצע שבוע יכול לתת בית לאנשים שבאים לשחק (אלא אם אתם באמת מעדיפים את הקהל שבא להציץ, לא שותה, ומורכב ב- 90% גברים).
לא סתם עוד עבד
לפני 13 שנים • 27 באוק׳ 2010
לא סתם עוד עבד • 27 באוק׳ 2010
שמעתי שהגעתם בסוף אתמול, אני שמח על כך, רק מצטער שפספסתי אתכם. אני לא הצלחתי לתפוס שנ"צ, ובערב פשוט קרסתי על המיטה.

בעקבות ההערה שלך על שעת הפתיחה, וגם כמה הערות/בקשות של אחרים, החלטנו להרים את הכפפה ולהקדים את שעת הפתיחה בימי שלישי החל מהשבוע הבא, ולנסות את זה במשך כמה שבועות.

לגבי המתחם האינטימי, aka חדר המשחקים icon_smile.gif - אני מקבל את ההערה. זה לא המצב בדרך כלל, וזה יטופל בשבוע הבא.
דחיLK
לפני 13 שנים • 29 באוק׳ 2010
דחיLK • 29 באוק׳ 2010
אני חושב שכל הכבוד לצוות הדאנג'ן
השעה מעולה,וגם האוירה..
אין כמו להגיע באמצע שבוע לשתות על הבר,ולהתחיל עם מלכותicon_smile.gif